Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
2. Ne 17.9.2017 Sport Team Řevničov 5 : 13 Bakalář DC Kalivody Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Mečíř David 18 : 29 Kubec Petr
1. St 20.9.2017 Bizoni Cvrčovice 14 : 4 Sport Team Řevničov Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00 Dunai Michael 31 : 14 Mečíř David
3. Ne 24.9.2017 Maniac Darts Rakovník 14 : 4 Sport Team Řevničov Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 29 : 11 Mečíř David
4. Ne 1.10.2017 Sport Team Řevničov 5 : 13 Club Fanda Forever Praha Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Mečíř David 12 : 28 Horák Jiří
5. Ne 8.10.2017 Statenický kačeři 13 : 5 Sport Team Řevničov Statenka, Statenice
18:00 Koutský Tomáš 29 : 16 Mečíř David
6. Ne 15.10.2017 Negramoti Jince 11 : 7 Sport Team Řevničov ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 26 : 20 Mečíř David
7. Ne 22.10.2017 Šemík Neumětely B 12 : 6 Sport Team Řevničov U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 27 : 17 Mečíř David
8. Ne 29.10.2017 Sport Team Řevničov 6 : 12 Šemík Neumětely Baráčnická rychta, Řevničov
14:00 Mečíř David 13 : 26 Rathouský Jan
11. Ne 19.11.2017 Sport Team Řevničov 4 : 14 Hroch Team Hudlice Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Mečíř David 12 : 31 Hájek Milan
12. Ne 3.12.2017 Sport Team Řevničov 5 : 13 Mirage Sobín Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Mečíř David 14 : 29 Přída Antonín
13. Ne 10.12.2017 Fanatics Sedlec 14 : 4 Sport Team Řevničov Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 31 : 14 Mečíř David
15. Ne 14.1.2018 Nervous Praha 15 : 3 Sport Team Řevničov Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 32 : 13 Mečíř David
16. Ne 21.1.2018 Sport Team Řevničov 3 : 15 Bizoni Cvrčovice Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Mečíř David 11 : 32 Dunai Michael
17. Ne 28.1.2018 Bakalář DC Kalivody 15 : 3 Sport Team Řevničov U křížku, Roztoky u Křivoklátu
16:00 Kubec Petr 30 : 12 Mečíř David
18. Ne 4.2.2018 Sport Team Řevničov 2 : 16 Maniac Darts Rakovník Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Mečíř David 10 : 33 Pína Petr
19. Ne 11.2.2018 Club Fanda Forever Praha 11 : 7 Sport Team Řevničov Jedličkovy lázně, Černošice
18:00 Horák Jiří 26 : 18 Mečíř David
23. Ne 11.3.2018 Šemík Neumětely 17 : 1 Sport Team Řevničov U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 35 : 7 Mečíř David
25. Ne 25.3.2018 Podlesáci Králův Dvůr B 14 : 4 Sport Team Řevničov Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Láznička Václav 32 : 16 Mečíř David
26. Ne 8.4.2018 Hroch Team Hudlice 10 : 8 Sport Team Řevničov Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 23 : 19 Mečíř David
27. Ne 22.4.2018 Mirage Sobín 11 : 7 Sport Team Řevničov Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 26 : 17 Mečíř David
28. Ne 29.4.2018 Sport Team Řevničov 1 : 17 Fanatics Sedlec Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Mečíř David 3 : 35 Tauš Václav
29. Ne 6.5.2018 Vonoklasy 26 11 : 7 Sport Team Řevničov Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 27 : 21 Mečíř David
30. Ne 13.5.2018 Sport Team Řevničov 6 : 12 Nervous Praha Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Mečíř David 16 : 25 Šťastný Roman
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.7.2018 23:52

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.7.2018 23:52:08