Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 10.9.2017 Nervous Praha 10 : 8 Bakalář DC Kalivody Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 24 : 19 Kubec Petr
2. Ne 17.9.2017 Club Fanda Forever Praha 8 : 10 Nervous Praha Jedličkovy lázně, Černošice
18:00 Horák Jiří 19 : 22 Šťastný Roman
3. Ne 24.9.2017 Nervous Praha 12 : 6 Negramoti Jince Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 29 : 17 Bureš František
7. Ne 22.10.2017 Nervous Praha 10 : 8 Vonoklasy 26 Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 24 : 17 Chlumský Ondřej
8. Ne 29.10.2017 Bizoni Cvrčovice 8 : 10 Nervous Praha Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00 Dunai Michael 22 : 24 Šťastný Roman
9. Ne 5.11.2017 Nervous Praha 11 : 7 Maniac Darts Rakovník Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 24 : 20 Pína Petr
10. Ne 12.11.2017 Statenický kačeři 5 : 13 Nervous Praha Statenka, Statenice
18:00 Hrebíček Marcel 14 : 28 Šťastný Roman
11. Ne 19.11.2017 Nervous Praha 11 : 7 Šemík Neumětely B Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 25 : 19 Chvojka Adam
15. Ne 14.1.2018 Nervous Praha 15 : 3 Sport Team Řevničov Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 32 : 13 Mečíř David
16. Ne 21.1.2018 Bakalář DC Kalivody 5 : 13 Nervous Praha U křížku, Roztoky u Křivoklátu
16:00 Kubec Petr 16 : 28 Šťastný Roman
17. Ne 28.1.2018 Nervous Praha 11 : 7 Club Fanda Forever Praha Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 24 : 15 Horák Jiří
18. Ne 4.2.2018 Negramoti Jince 7 : 11 Nervous Praha ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 17 : 27 Šťastný Roman
20. Ne 18.2.2018 Nervous Praha 14 : 4 Podlesáci Králův Dvůr B Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 30 : 13 Láznička Václav
21. Ne 25.2.2018 Nervous Praha 12 : 6 Mirage Sobín Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 27 : 15 Přída Antonín
22. Ne 4.3.2018 Vonoklasy 26 4 : 14 Nervous Praha Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 12 : 29 Šťastný Roman
23. Ne 11.3.2018 Nervous Praha 13 : 5 Bizoni Cvrčovice Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 28 : 16 Dunai Michael
24. Ne 18.3.2018 Maniac Darts Rakovník 6 : 12 Nervous Praha Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 18 : 26 Šťastný Roman
25. Ne 25.3.2018 Nervous Praha 11 : 7 Statenický kačeři Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 28 : 20 Koutský Tomáš
26. Ne 8.4.2018 Šemík Neumětely B 8 : 10 Nervous Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 19 : 23 Šťastný Roman
28. Ne 29.4.2018 Hroch Team Hudlice 5 : 13 Nervous Praha Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 17 : 29 Šťastný Roman
30. Ne 13.5.2018 Sport Team Řevničov 6 : 12 Nervous Praha Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Mečíř David 16 : 25 Šťastný Roman
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.7.2018 22:09

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.7.2018 22:09:34