Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 10.9.2017 Nervous Praha 10 : 8 Bakalář DC Kalivody Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 24 : 19 Kubec Petr
2. Ne 17.9.2017 Club Fanda Forever Praha 8 : 10 Nervous Praha U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00 Horák Jiří 19 : 22 Šťastný Roman
3. Ne 24.9.2017 Nervous Praha 12 : 6 Negramoti Jince Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 29 : 17 Bureš František
4. Ne 1.10.2017 Šemík Neumětely 11 : 7 Nervous Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 26 : 16 Šťastný Roman
5. Ne 8.10.2017 Podlesáci Králův Dvůr B 12 : 6 Nervous Praha Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Láznička Václav 25 : 17 Šťastný Roman
6. Ne 15.10.2017 Mirage Sobín 11 : 7 Nervous Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 25 : 18 Šťastný Roman
7. Ne 22.10.2017 Nervous Praha 10 : 8 Vonoklasy 26 Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 24 : 17 Chlumský Ondřej
8. Ne 29.10.2017 Bizoni Cvrčovice 8 : 10 Nervous Praha Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00 Dunai Michael 22 : 24 Šťastný Roman
9. Ne 5.11.2017 Nervous Praha 11 : 7 Maniac Darts Rakovník Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 24 : 20 Pína Petr
10. Ne 12.11.2017 Statenický kačeři 5 : 13 Nervous Praha Statenka, Statenice
18:00 Hrebíček Marcel 14 : 28 Šťastný Roman
11. Ne 19.11.2017 Nervous Praha 11 : 7 Šemík Neumětely B Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 25 : 19 Chvojka Adam
13. Ne 10.12.2017 Nervous Praha 8 : 10 Hroch Team Hudlice Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 22 : 23 Hájek Milan
14. Ne 17.12.2017 Fanatics Sedlec 9 : 9 Nervous Praha Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 23 : 26 Šťastný Roman
15. Ne 14.1.2018 Nervous Praha 15 : 3 Sport Team Řevničov Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 32 : 13 Mečíř David
16. Ne 21.1.2018 Bakalář DC Kalivody 5 : 13 Nervous Praha Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00 Kubec Petr 16 : 28 Šťastný Roman
17. Ne 28.1.2018 Nervous Praha 11 : 7 Club Fanda Forever Praha Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 24 : 15 Horák Jiří
18. Ne 4.2.2018 Negramoti Jince 7 : 11 Nervous Praha ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 17 : 27 Šťastný Roman
19. Ne 11.2.2018 Nervous Praha 6 : 12 Šemík Neumětely Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 20 : 27 Rathouský Jan
20. Ne 18.2.2018 Nervous Praha 14 : 4 Podlesáci Králův Dvůr B Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 30 : 13 Láznička Václav
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.2.2018 23:57

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 22.2.2018 23:57:16