Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 10.9.2017 Hroch Team Hudlice 10 : 8 Negramoti Jince Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 22 : 19 Bureš František
2. Ne 17.9.2017 Negramoti Jince 6 : 12 Fanatics Sedlec ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 14 : 28 Tauš Václav
3. Ne 24.9.2017 Nervous Praha 12 : 6 Negramoti Jince Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 29 : 17 Bureš František
4. Ne 1.10.2017 Negramoti Jince 11 : 7 Bakalář DC Kalivody ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 24 : 17 Kubec Petr
5. Ne 8.10.2017 Club Fanda Forever Praha 9 : 9 Negramoti Jince Jedličkovy lázně, Černošice
18:00 Horák Jiří 22 : 24 Pitor Jiří
6. Ne 15.10.2017 Negramoti Jince 11 : 7 Sport Team Řevničov ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 26 : 20 Mečíř David
7. Ne 22.10.2017 Negramoti Jince 8 : 10 Šemík Neumětely ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 21 : 23 Kuniak Martin
8. Ne 29.10.2017 Podlesáci Králův Dvůr B 5 : 13 Negramoti Jince Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Láznička Václav 15 : 27 Bureš František
9. Ne 5.11.2017 Negramoti Jince 7 : 11 Mirage Sobín ČSCH Jince, Jince
18:00 Pitor Jiří 21 : 27 Přída Antonín
10. Ne 12.11.2017 Vonoklasy 26 7 : 11 Negramoti Jince Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Havelka Petr 17 : 26 Bureš František
11. Ne 19.11.2017 Negramoti Jince 5 : 13 Bizoni Cvrčovice ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 17 : 28 Dunai Michael
12. Ne 3.12.2017 Maniac Darts Rakovník 10 : 8 Negramoti Jince Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 23 : 19 Pitor Jiří
13. Ne 10.12.2017 Negramoti Jince 12 : 6 Statenický kačeři ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 28 : 19 Koutský Tomáš
14. Ne 17.12.2017 Šemík Neumětely B 10 : 8 Negramoti Jince U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 24 : 24 Bureš František
16. Ne 21.1.2018 Negramoti Jince 8 : 10 Hroch Team Hudlice ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 23 : 27 Hájek Milan
17. Ne 28.1.2018 Fanatics Sedlec 11 : 7 Negramoti Jince Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 28 : 18 Bureš František
18. Ne 4.2.2018 Negramoti Jince 7 : 11 Nervous Praha ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 17 : 27 Šťastný Roman
19. Ne 11.2.2018 Bakalář DC Kalivody 10 : 8 Negramoti Jince U křížku, Roztoky u Křivoklátu
16:00 Kubec Petr 26 : 21 Bureš František
20. Ne 18.2.2018 Negramoti Jince 6 : 12 Club Fanda Forever Praha ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 15 : 28 Horák Jiří
21. Ne 25.2.2018 Sport Team Řevničov 12 : 6 Negramoti Jince Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Mečíř David 28 : 20 Bureš František
22. Ne 4.3.2018 Šemík Neumětely 14 : 4 Negramoti Jince U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 31 : 14 Bureš František
23. Ne 11.3.2018 Negramoti Jince 6 : 12 Podlesáci Králův Dvůr B ČSCH Jince, Jince
18:00 Pitor Jiří 18 : 28 Láznička Václav
24. Ne 18.3.2018 Mirage Sobín 11 : 7 Negramoti Jince Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 25 : 20 Bureš František
25. Ne 25.3.2018 Negramoti Jince 11 : 7 Vonoklasy 26 ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 27 : 21 Chlumský Ondřej
26. Ne 8.4.2018 Bizoni Cvrčovice 10 : 8 Negramoti Jince Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00 Dunai Michael 24 : 21 Bureš František
27. Ne 22.4.2018 Negramoti Jince 6 : 12 Maniac Darts Rakovník ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 16 : 27 Pína Petr
28. Ne 29.4.2018 Statenický kačeři 7 : 11 Negramoti Jince Statenka, Statenice
18:00 Koutský Tomáš 21 : 26 Bureš František
29. Ne 6.5.2018 Negramoti Jince 7 : 11 Šemík Neumětely B ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 18 : 23 Chvojka Adam
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.7.2018 03:15

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 20.7.2018 03:15:38