Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 10.9.2017 Statenický kačeři 8 : 10 Mirage Sobín Statenka, Statenice
18:00 Hrebíček Marcel 22 : 25 Přída Antonín
2. Ne 17.9.2017 Mirage Sobín 13 : 5 Šemík Neumětely B Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 26 : 14 Chvojka Adam
4. Ne 1.10.2017 Mirage Sobín 11 : 7 Hroch Team Hudlice Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 25 : 16 Hájek Milan
6. Ne 15.10.2017 Mirage Sobín 11 : 7 Nervous Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 25 : 18 Šťastný Roman
8. Ne 29.10.2017 Mirage Sobín 11 : 7 Club Fanda Forever Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 28 : 16 Horák Jiří
9. Ne 5.11.2017 Negramoti Jince 7 : 11 Mirage Sobín ČSCH Jince, Jince
18:00 Pitor Jiří 21 : 27 Přída Antonín
11. Ne 19.11.2017 Podlesáci Králův Dvůr B 8 : 10 Mirage Sobín Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Láznička Václav 20 : 26 Přída Antonín
12. Ne 3.12.2017 Sport Team Řevničov 5 : 13 Mirage Sobín Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Mečíř David 14 : 29 Přída Antonín
13. Ne 10.12.2017 Mirage Sobín 14 : 4 Vonoklasy 26 Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 32 : 14 Chlumský Ondřej
15. Ne 14.1.2018 Mirage Sobín 10 : 8 Maniac Darts Rakovník Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 23 : 23 Pína Petr
16. Ne 21.1.2018 Mirage Sobín 11 : 7 Statenický kačeři Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 25 : 16 Koutský Tomáš
17. Ne 28.1.2018 Šemík Neumětely B 8 : 10 Mirage Sobín U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 22 : 27 Přída Antonín
19. Ne 11.2.2018 Hroch Team Hudlice 7 : 11 Mirage Sobín Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 20 : 25 Přída Antonín
22. Ne 4.3.2018 Mirage Sobín 13 : 5 Bakalář DC Kalivody Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 28 : 16 Kulhánek Jiří
24. Ne 18.3.2018 Mirage Sobín 11 : 7 Negramoti Jince Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 25 : 20 Bureš František
26. Ne 8.4.2018 Mirage Sobín 11 : 7 Podlesáci Králův Dvůr B Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 27 : 18 Láznička Václav
27. Ne 22.4.2018 Mirage Sobín 11 : 7 Sport Team Řevničov Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 26 : 17 Mečíř David
28. Ne 29.4.2018 Vonoklasy 26 3 : 15 Mirage Sobín Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 15 : 32 Přída Antonín
29. Ne 6.5.2018 Mirage Sobín 10 : 8 Bizoni Cvrčovice Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 24 : 19 Dunai Michael
30. Ne 13.5.2018 Maniac Darts Rakovník 7 : 11 Mirage Sobín Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 24 : 28 Přída Antonín
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.7.2018 11:46

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.7.2018 11:46:36