Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 10.9.2017 Statenický kačeři 8 : 10 Mirage Sobín Statenka, Statenice
18:00 Hrebíček Marcel 22 : 25 Přída Antonín
2. Ne 17.9.2017 Mirage Sobín 13 : 5 Šemík Neumětely B Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 26 : 14 Chvojka Adam
4. Ne 1.10.2017 Mirage Sobín 11 : 7 Hroch Team Hudlice Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 25 : 16 Hájek Milan
5. Ne 8.10.2017 Fanatics Sedlec 14 : 4 Mirage Sobín Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 29 : 13 Přída Antonín
6. Ne 15.10.2017 Mirage Sobín 11 : 7 Nervous Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 25 : 18 Šťastný Roman
7. Ne 22.10.2017 Bakalář DC Kalivody 14 : 4 Mirage Sobín Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00 Kubec Petr 30 : 15 Přída Antonín
8. Ne 29.10.2017 Mirage Sobín 11 : 7 Club Fanda Forever Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 28 : 16 Horák Jiří
9. Ne 5.11.2017 Negramoti Jince 7 : 11 Mirage Sobín ČSCH Jince, Jince
18:00 Pitor Jiří 21 : 27 Přída Antonín
10. Ne 12.11.2017 Mirage Sobín 6 : 12 Šemík Neumětely Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 16 : 25 Rathouský Jan
11. Ne 19.11.2017 Podlesáci Králův Dvůr B 8 : 10 Mirage Sobín Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Láznička Václav 20 : 26 Přída Antonín
12. Ne 3.12.2017 Sport Team Řevničov 5 : 13 Mirage Sobín Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Mečíř David 14 : 29 Přída Antonín
13. Ne 10.12.2017 Mirage Sobín 14 : 4 Vonoklasy 26 Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 32 : 14 Chlumský Ondřej
14. Ne 17.12.2017 Bizoni Cvrčovice 9 : 9 Mirage Sobín Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00 Dunai Michael 23 : 24 Přída Antonín
15. Ne 14.1.2018 Mirage Sobín 10 : 8 Maniac Darts Rakovník Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 23 : 23 Pína Petr
16. Ne 21.1.2018 Mirage Sobín 11 : 7 Statenický kačeři Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 25 : 16 Koutský Tomáš
17. Ne 28.1.2018 Šemík Neumětely B 8 : 10 Mirage Sobín U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 22 : 27 Přída Antonín
19. Ne 11.2.2018 Hroch Team Hudlice 7 : 11 Mirage Sobín Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 20 : 25 Přída Antonín
20. Ne 18.2.2018 Mirage Sobín 7 : 11 Fanatics Sedlec Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 20 : 24 Tauš Václav
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.2.2018 11:05

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 24.2.2018 11:05:04