Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 10.9.2017 Nervous Praha 10 : 8 Bakalář DC Kalivody Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 24 : 19 Kubec Petr
2. Ne 17.9.2017 Sport Team Řevničov 5 : 13 Bakalář DC Kalivody Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Mečíř David 18 : 29 Kubec Petr
3. Ne 24.9.2017 Bakalář DC Kalivody 9 : 9 Club Fanda Forever Praha Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00 Kubec Petr 23 : 20 Horák Jiří
4. Ne 1.10.2017 Negramoti Jince 11 : 7 Bakalář DC Kalivody ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 24 : 17 Kubec Petr
5. Ne 8.10.2017 Bakalář DC Kalivody 8 : 10 Šemík Neumětely Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00 Kubec Petr 18 : 27 Rathouský Jan
6. Ne 15.10.2017 Podlesáci Králův Dvůr B 6 : 12 Bakalář DC Kalivody Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Láznička Václav 21 : 27 Kubec Petr
7. Ne 22.10.2017 Bakalář DC Kalivody 14 : 4 Mirage Sobín Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00 Kubec Petr 30 : 15 Přída Antonín
9. Ne 5.11.2017 Bakalář DC Kalivody 5 : 13 Bizoni Cvrčovice Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00 Kubec Petr 16 : 26 Dunai Michael
10. Ne 12.11.2017 Maniac Darts Rakovník 13 : 5 Bakalář DC Kalivody Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 29 : 12 Kubec Petr
11. Ne 19.11.2017 Bakalář DC Kalivody 10 : 8 Statenický kačeři Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00 Kubec Petr 22 : 22 Koutský Tomáš
12. Ne 3.12.2017 Šemík Neumětely B 9 : 9 Bakalář DC Kalivody U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 21 : 20 Kubec Petr
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.12.2017 04:24

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 16.12.2017 04:24:07