Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 4.9.2016 Synové výčepu Praha 8 : 10 Máchalové XXL Kladno B Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 21 : 23 Jelínek Petr
6. Ne 9.10.2016 Máchalové XXL Kladno B 10 : 8 Cannabis 666 Žebrák Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Jelínek Petr 22 : 21 Kadlec Milan
10. Ne 20.11.2016 Máchalové XXL Kladno B 15 : 3 Club bar Korlin Praha Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Jelínek Petr 32 : 15 Junová Petra
13. Ne 11.12.2016 Mlýn DC Zadní Třebáň 7 : 11 Máchalové XXL Kladno B Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň
18:00 Švéd Milan 21 : 25 Jelínek Petr
16. Ne 15.1.2017 Máchalové XXL Kladno B 10 : 8 Synové výčepu Praha Restaurace U české lípy, Kladno
14:00 Jelínek Petr 24 : 22 Vlasák Jan
19. Ne 5.2.2017 New Bubu Team Nové Strašecí 5 : 13 Máchalové XXL Kladno B Sport Nové Strašecí, Nové Strašecí
18:00 Rýgl David 13 : 28 Jelínek Petr
25. Ne 26.3.2017 Club bar Korlin Praha 5 : 13 Máchalové XXL Kladno B Club Bar Korlin, Praha 5
18:00 Junová Petra 14 : 29 Jelínek Petr
28. Ne 30.4.2017 Máchalové XXL Kladno B 12 : 6 Mlýn DC Zadní Třebáň Restaurace U české lípy, Kladno
14:00 Jelínek Petr 26 : 17 Švéd Milan
29. Ne 7.5.2017 Podlesáci Králův Dvůr B 6 : 12 Máchalové XXL Kladno B Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 19 : 27 Jelínek Petr
30. Ne 14.5.2017 Máchalové XXL Kladno B 11 : 7 Club Fanda Forever Praha Restaurace U české lípy, Kladno
14:00 Jelínek Petr 25 : 18 Horák Jiří
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2017 15:28

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.10.2017 15:29:16