Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
3. Ne 18.9.2016 Hroch Team Hudlice 12 : 6 Máchalové XXL Kladno B Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 27 : 19 Jelínek Petr
4. Ne 25.9.2016 Máchalové XXL Kladno B 8 : 10 New Bubu Team Nové Strašecí Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Jelínek Petr 21 : 23 Rýgl David
7. Ne 16.10.2016 Maniac Darts Rakovník 16 : 2 Máchalové XXL Kladno B Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 34 : 12 Jelínek Petr
8. Ne 23.10.2016 Máchalové XXL Kladno B 7 : 11 Bizoni Cvrčovice Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Jelínek Petr 19 : 24 Dunai Michael
9. Ne 6.11.2016 Rozdělovský Péčko Kladno 13 : 5 Máchalové XXL Kladno B Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 28 : 15 Jelínek Petr
11. Ne 27.11.2016 Šemík Neumětely 10 : 8 Máchalové XXL Kladno B U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 25 : 23 Smetana Libor
12. Ne 4.12.2016 Máchalové XXL Kladno B 7 : 11 Pavon Hořovice Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Jelínek Petr 18 : 25 Bureš František
14. Ne 18.12.2016 Máchalové XXL Kladno B 5 : 13 Podlesáci Králův Dvůr B Restaurace U české lípy, Kladno
14:00 Jelínek Petr 15 : 28 Kessl Karel
18. Ne 29.1.2017 Máchalové XXL Kladno B 8 : 10 Hroch Team Hudlice Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Jelínek Petr 21 : 22 Hájek Milan
21. Ne 19.2.2017 Cannabis 666 Žebrák 11 : 7 Máchalové XXL Kladno B Pivnice Klub, Žebrák
15:00 Kadlec Milan 27 : 20 Jelínek Petr
22. Ne 5.3.2017 Máchalové XXL Kladno B 7 : 11 Maniac Darts Rakovník Restaurace U české lípy, Kladno
14:00 Jelínek Petr 19 : 24 Pína Petr
23. Ne 12.3.2017 Bizoni Cvrčovice 11 : 7 Máchalové XXL Kladno B Pod Kapličkou, Cvrčovice
17:00 Dunai Michael 26 : 19 Jelínek Petr
24. Ne 19.3.2017 Máchalové XXL Kladno B 8 : 10 Rozdělovský Péčko Kladno Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Jelínek Petr 20 : 25 Ježek Tomáš
26. Ne 2.4.2017 Máchalové XXL Kladno B 7 : 11 Šemík Neumětely Restaurace U české lípy, Kladno
14:00 Jelínek Petr 20 : 25 Rathouský Jan
27. Ne 9.4.2017 Pavon Hořovice 13 : 5 Máchalové XXL Kladno B ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 28 : 15 Smetana Libor
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2017 00:28

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.10.2017 00:28:22