Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 6.9.2015 Maniac Darts Rakovník 10 : 8 Vonoklasy 26 Česká chalupa, Rakovník
18:00 Krušina Dušan 23 : 19 Chlumský Ondřej
2. Ne 13.9.2015 Vonoklasy 26 4 : 14 Synové výčepu Praha Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 13 : 29 Vlasák Jan
3. Ne 20.9.2015 Máchalové XXL Kladno B 14 : 4 Vonoklasy 26 Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Trobl Martin 28 : 10 Chlumský Ondřej
4. Ne 4.10.2015 Tequila Chrášťany 10 : 8 Vonoklasy 26
18:00 Gebauer Rudolf 22 : 21 Chlumský Ondřej
5. Ne 11.10.2015 Vonoklasy 26 4 : 14 Šemík Neumětely B Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 10 : 29 Chvojka Adam
7. Ne 1.11.2015 Vonoklasy 26 6 : 12 Nervous Praha Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 17 : 26 Šťastný Roman
8. Ne 8.11.2015 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy 11 : 7 Vonoklasy 26 Jitřenka Praskolesy, Praskolesy
18:00 Lukavský Patrik 24 : 19 Chlumský Ondřej
9. Ne 22.11.2015 Vonoklasy 26 3 : 15 Qýčepu Příbram Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 10 : 31 Bartoš Roman
10. Ne 29.11.2015 Krkavci Kralupy 12 : 6 Vonoklasy 26 Restaurace U Krkavce, Kralupy nad Vltavou
18:00 Ptáčník Marek 29 : 15 Chlumský Ondřej
11. Ne 6.12.2015 Vonoklasy 26 6 : 12 Šemík Neumětely Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 17 : 27 Rathouský Jan
13. Ne 3.1.2016 Vonoklasy 26 6 : 12 Rozdělovský Péčko Kladno Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 18 : 28 Krejčí Jiří
14. Ne 10.1.2016 Vonoklasy 26 8 : 10 Maniac Darts Rakovník Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 21 : 25 Pína Petr
15. Ne 17.1.2016 Synové výčepu Praha 13 : 5 Vonoklasy 26 Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 28 : 12 Chlumský Ondřej
16. Ne 31.1.2016 Vonoklasy 26 6 : 12 Máchalové XXL Kladno B Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 17 : 27 Trobl Martin
17. Ne 7.2.2016 Vonoklasy 26 6 : 12 Tequila Chrášťany Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 18 : 26 Gebauer Rudolf
19. Ne 28.2.2016 Vonoklasy 26 7 : 11 Podlesáci Králův Dvůr B Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 19 : 25 Kessl Karel
20. Ne 13.3.2016 Nervous Praha 13 : 5 Vonoklasy 26 Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 30 : 16 Chlumský Ondřej
22. Ne 3.4.2016 Qýčepu Příbram 14 : 4 Vonoklasy 26 Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 30 : 13 Chlumský Ondřej
24. Ne 24.4.2016 Šemík Neumětely 10 : 8 Vonoklasy 26 U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 26 : 20 Chlumský Ondřej
25. Ne 8.5.2016 Vonoklasy 26 7 : 11 Hroch Team Hudlice Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 17 : 24 Sládek Jiří
26. Ne 15.5.2016 Rozdělovský Péčko Kladno 15 : 3 Vonoklasy 26 Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Ježek Tomáš 32 : 10 Chlumský Ondřej
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.12.2017 09:56

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 13.12.2017 09:57:00