Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 6.9.2015 Qýčepu Příbram 7 : 11 Tequila Chrášťany Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 19 : 25 Gebauer Rudolf
2. Ne 13.9.2015 Tequila Chrášťany 8 : 10 Máchalové XXL Kladno B
18:00 Gebauer Rudolf 23 : 23 Trobl Martin
3. Ne 20.9.2015 Krkavci Kralupy 8 : 10 Tequila Chrášťany Restaurace U Krkavce, Kralupy nad Vltavou
18:00 Ptáčník Marek 19 : 22 Gebauer Rudolf
4. Ne 4.10.2015 Tequila Chrášťany 10 : 8 Vonoklasy 26
18:00 Gebauer Rudolf 22 : 21 Chlumský Ondřej
5. Ne 11.10.2015 Šemík Neumětely 10 : 8 Tequila Chrášťany U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 22 : 18 Patrovský Jiří
6. Ne 25.10.2015 Tequila Chrášťany 12 : 6 Šemík Neumětely B
18:00 Gebauer Rudolf 30 : 13 Chvojka Adam
7. Ne 1.11.2015 Hroch Team Hudlice 12 : 6 Tequila Chrášťany Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 27 : 18 Gebauer Rudolf
8. Ne 8.11.2015 Tequila Chrášťany 12 : 6 Podlesáci Králův Dvůr B
18:00 Gebauer Rudolf 26 : 16 Kessl Karel
9. Ne 22.11.2015 Rozdělovský Péčko Kladno 12 : 6 Tequila Chrášťany Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 26 : 15 Gebauer Rudolf
10. Ne 29.11.2015 Tequila Chrášťany 9 : 9 Nervous Praha
18:00 Gebauer Rudolf 21 : 22 Šťastný Roman
11. Ne 6.12.2015 Maniac Darts Rakovník 9 : 9 Tequila Chrášťany Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 21 : 22 Gebauer Rudolf
12. Ne 20.12.2015 Tequila Chrášťany 9 : 9 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
18:00 Gebauer Rudolf 21 : 21 Lukavský Patrik
13. Ne 3.1.2016 Synové výčepu Praha 13 : 5 Tequila Chrášťany Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 30 : 15 Gebauer Rudolf
14. Ne 10.1.2016 Tequila Chrášťany 3 : 15 Qýčepu Příbram
18:00 Gebauer Rudolf 11 : 32 Bartoš Roman
15. Ne 17.1.2016 Máchalové XXL Kladno B 11 : 7 Tequila Chrášťany Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Trobl Martin 25 : 15 Gebauer Rudolf
16. Ne 31.1.2016 Tequila Chrášťany 10 : 8 Krkavci Kralupy
18:00 Gebauer Rudolf 23 : 18 Ptáčník Marek
17. Ne 7.2.2016 Vonoklasy 26 6 : 12 Tequila Chrášťany Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 18 : 26 Gebauer Rudolf
18. Ne 14.2.2016 Tequila Chrášťany 6 : 12 Šemík Neumětely
18:00 Gebauer Rudolf 16 : 27 Rathouský Jan
19. Ne 28.2.2016 Šemík Neumětely B 7 : 11 Tequila Chrášťany U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 16 : 24 Gebauer Rudolf
20. Ne 13.3.2016 Tequila Chrášťany 13 : 5 Hroch Team Hudlice
18:00 Gebauer Rudolf 28 : 16 Sládek Roman
21. Ne 20.3.2016 Podlesáci Králův Dvůr B 7 : 11 Tequila Chrášťany Pod Lesem, Králův Dvůr
14:00 Kessl Karel 20 : 27 Gebauer Rudolf
22. Ne 3.4.2016 Tequila Chrášťany 5 : 13 Rozdělovský Péčko Kladno
18:00 Cvekl Josef 15 : 30 Krejčí Jiří
23. Ne 10.4.2016 Nervous Praha 11 : 7 Tequila Chrášťany Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 27 : 18 Gebauer Rudolf
24. Ne 24.4.2016 Tequila Chrášťany 11 : 7 Maniac Darts Rakovník
18:00 Gebauer Rudolf 25 : 19 Procházka Petr
25. Ne 8.5.2016 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy 10 : 8 Tequila Chrášťany Jitřenka Praskolesy, Praskolesy
18:00 Lukavský Patrik 24 : 19 Gebauer Rudolf
26. Ne 15.5.2016 Tequila Chrášťany 9 : 9 Synové výčepu Praha
18:00 Gebauer Rudolf 22 : 25 Vlasák Jan
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2017 03:43

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.10.2017 03:45:35