Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 6.9.2015 Synové výčepu Praha 11 : 7 Máchalové XXL Kladno B Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 24 : 21 Trobl Martin
2. Ne 13.9.2015 Vonoklasy 26 4 : 14 Synové výčepu Praha Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 13 : 29 Vlasák Jan
5. Ne 11.10.2015 Synové výčepu Praha 11 : 7 Nervous Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 27 : 19 Šťastný Roman
8. Ne 8.11.2015 Krkavci Kralupy 5 : 13 Synové výčepu Praha Restaurace U Krkavce, Kralupy nad Vltavou
18:00 Ptáčník Marek 18 : 30 Vlasák Jan
9. Ne 22.11.2015 Synové výčepu Praha 12 : 6 Šemík Neumětely Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 26 : 19 Faltus Marek
10. Ne 29.11.2015 Hroch Team Hudlice 7 : 11 Synové výčepu Praha Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 21 : 26 Vlasák Jan
12. Ne 20.12.2015 Maniac Darts Rakovník 8 : 10 Synové výčepu Praha Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 19 : 22 Vlasák Jan
13. Ne 3.1.2016 Synové výčepu Praha 13 : 5 Tequila Chrášťany Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 30 : 15 Gebauer Rudolf
15. Ne 17.1.2016 Synové výčepu Praha 13 : 5 Vonoklasy 26 Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 28 : 12 Chlumský Ondřej
16. Ne 31.1.2016 Šemík Neumětely B 8 : 10 Synové výčepu Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 19 : 23 Vlasák Jan
17. Ne 7.2.2016 Synové výčepu Praha 11 : 7 Podlesáci Králův Dvůr B Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 27 : 19 Kessl Karel
18. Ne 14.2.2016 Nervous Praha 7 : 11 Synové výčepu Praha Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 19 : 25 Vlasák Jan
19. Ne 28.2.2016 Synové výčepu Praha 10 : 8 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 25 : 20 Lukavský Patrik
21. St 16.3.2016 Synové výčepu Praha 17 : 1 Krkavci Kralupy Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
20:00 Vlasák Jan 34 : 8 Ptáčník Marek
22. Ne 3.4.2016 Šemík Neumětely 6 : 12 Synové výčepu Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Kuniak Martin 18 : 26 Vlasák Jan
23. Ne 10.4.2016 Synové výčepu Praha 13 : 5 Hroch Team Hudlice Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 27 : 14 Sládek Jiří
25. Ne 8.5.2016 Synové výčepu Praha 13 : 5 Maniac Darts Rakovník Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 28 : 15 Pína Petr
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.12.2017 03:17

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 14.12.2017 03:17:25