Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 6.9.2015 Rozdělovský Péčko Kladno 13 : 5 Šemík Neumětely B Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Ježek Tomáš 27 : 17 Chvojka Adam
4. Ne 4.10.2015 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy 7 : 11 Rozdělovský Péčko Kladno Jitřenka Praskolesy, Praskolesy
18:00 Lukavský Patrik 19 : 25 Ježek Tomáš
6. Ne 25.10.2015 Krkavci Kralupy 7 : 11 Rozdělovský Péčko Kladno Restaurace U Krkavce, Kralupy nad Vltavou
18:00 Ptáčník Marek 18 : 27 Krejčí Jiří
7. Ne 1.11.2015 Rozdělovský Péčko Kladno 10 : 8 Šemík Neumětely Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Ježek Tomáš 22 : 19 Kuniak Martin
9. Ne 22.11.2015 Rozdělovský Péčko Kladno 12 : 6 Tequila Chrášťany Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 26 : 15 Gebauer Rudolf
10. Ne 29.11.2015 Rozdělovský Péčko Kladno 12 : 6 Maniac Darts Rakovník Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Ježek Tomáš 27 : 18 Pína Petr
11. Ne 6.12.2015 Synové výčepu Praha 5 : 13 Rozdělovský Péčko Kladno Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 18 : 28 Krejčí Jiří
12. Ne 20.12.2015 Rozdělovský Péčko Kladno 11 : 7 Máchalové XXL Kladno B Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 26 : 19 Trobl Martin
13. Ne 3.1.2016 Vonoklasy 26 6 : 12 Rozdělovský Péčko Kladno Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 18 : 28 Krejčí Jiří
15. Ne 17.1.2016 Rozdělovský Péčko Kladno 10 : 8 Podlesáci Králův Dvůr B Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 23 : 21 Kessl Karel
16. Ne 31.1.2016 Nervous Praha 6 : 12 Rozdělovský Péčko Kladno Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 17 : 28 Krejčí Jiří
17. Ne 7.2.2016 Rozdělovský Péčko Kladno 14 : 4 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 31 : 11 Lukavský Patrik
19. Ne 28.2.2016 Rozdělovský Péčko Kladno 10 : 8 Krkavci Kralupy Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 25 : 21 Mrhalová Dita
20. Ne 13.3.2016 Šemík Neumětely 7 : 11 Rozdělovský Péčko Kladno U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 16 : 25 Ježek Tomáš
21. Ne 20.3.2016 Rozdělovský Péčko Kladno 11 : 7 Hroch Team Hudlice Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 25 : 19 Sládek Jiří
22. Ne 3.4.2016 Tequila Chrášťany 5 : 13 Rozdělovský Péčko Kladno
18:00 Cvekl Josef 15 : 30 Krejčí Jiří
24. Ne 24.4.2016 Rozdělovský Péčko Kladno 11 : 7 Synové výčepu Praha Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 27 : 21 Vlasák Jan
26. Ne 15.5.2016 Rozdělovský Péčko Kladno 15 : 3 Vonoklasy 26 Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Ježek Tomáš 32 : 10 Chlumský Ondřej
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2017 09:58

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.10.2017 09:58:49