Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
2. Ne 13.9.2015 Qýčepu Příbram 13 : 5 Krkavci Kralupy Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 27 : 16 Bunda Miroslav
3. Ne 20.9.2015 Šemík Neumětely 5 : 13 Qýčepu Příbram U Horymíra, Neumětely
18:00 Kuniak Martin 16 : 27 Bartoš Roman
4. Ne 4.10.2015 Qýčepu Příbram 14 : 4 Hroch Team Hudlice Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 30 : 17 Sládek Jiří
6. Ne 25.10.2015 Qýčepu Příbram 13 : 5 Maniac Darts Rakovník Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 28 : 16 Pína Petr
7. Ne 1.11.2015 Synové výčepu Praha 7 : 11 Qýčepu Příbram Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 16 : 24 Bartoš Roman
8. Ne 8.11.2015 Qýčepu Příbram 13 : 5 Máchalové XXL Kladno B Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 27 : 14 Trobl Martin
9. Ne 22.11.2015 Vonoklasy 26 3 : 15 Qýčepu Příbram Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 10 : 31 Bartoš Roman
10. Ne 29.11.2015 Qýčepu Příbram 17 : 1 Šemík Neumětely B Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 34 : 10 Chvojka Adam
11. Ne 6.12.2015 Podlesáci Králův Dvůr B 4 : 14 Qýčepu Příbram Pod Lesem, Králův Dvůr
14:00 Kessl Karel 12 : 30 Bartoš Roman
12. Ne 20.12.2015 Qýčepu Příbram 13 : 5 Nervous Praha Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 29 : 13 Šťastný Roman
13. Ne 3.1.2016 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy 3 : 15 Qýčepu Příbram Jitřenka Praskolesy, Praskolesy
18:00 Lukavský Patrik 14 : 32 Bartoš Roman
14. Ne 10.1.2016 Tequila Chrášťany 3 : 15 Qýčepu Příbram
18:00 Gebauer Rudolf 11 : 32 Bartoš Roman
15. Ne 17.1.2016 Krkavci Kralupy 7 : 11 Qýčepu Příbram Restaurace U Krkavce, Kralupy nad Vltavou
18:00 Ptáčník Marek 16 : 26 Bartoš Roman
16. Ne 31.1.2016 Qýčepu Příbram 12 : 6 Šemík Neumětely Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 25 : 15 Kuniak Martin
17. Ne 7.2.2016 Hroch Team Hudlice 8 : 10 Qýčepu Příbram Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 18 : 25 Bartoš Roman
18. Ne 14.2.2016 Qýčepu Příbram 10 : 8 Rozdělovský Péčko Kladno Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 24 : 20 Krejčí Jiří
19. Ne 28.2.2016 Maniac Darts Rakovník 7 : 11 Qýčepu Příbram Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 18 : 25 Bartoš Roman
20. Ne 13.3.2016 Qýčepu Příbram 11 : 7 Synové výčepu Praha Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 23 : 17 Vlasák Jan
21. Ne 20.3.2016 Máchalové XXL Kladno B 7 : 11 Qýčepu Příbram Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Trobl Martin 19 : 24 Bartoš Roman
22. Ne 3.4.2016 Qýčepu Příbram 14 : 4 Vonoklasy 26 Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 30 : 13 Chlumský Ondřej
23. Ne 10.4.2016 Šemík Neumětely B 6 : 12 Qýčepu Příbram U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 14 : 26 Bartoš Roman
24. Ne 24.4.2016 Qýčepu Příbram 14 : 4 Podlesáci Králův Dvůr B Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 30 : 15 Kessl Karel
25. Ne 8.5.2016 Nervous Praha 7 : 11 Qýčepu Příbram Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 18 : 25 Bartoš Roman
26. Ne 15.5.2016 Qýčepu Příbram 11 : 7 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 26 : 19 Lukavský Patrik
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.12.2017 17:08

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 12.12.2017 17:08:45