Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 6.9.2015 Šemík Neumětely 12 : 6 Nervous Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 25 : 18 Šťastný Roman
2. Ne 13.9.2015 Nervous Praha 12 : 6 Hroch Team Hudlice Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 27 : 17 Sládek Jiří
3. Ne 20.9.2015 Rozdělovský Péčko Kladno 9 : 9 Nervous Praha Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 22 : 21 Šťastný Roman
4. Ne 4.10.2015 Nervous Praha 8 : 10 Maniac Darts Rakovník Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 19 : 23 Malecha Miroslav
5. Ne 11.10.2015 Synové výčepu Praha 11 : 7 Nervous Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 27 : 19 Šťastný Roman
6. Ne 25.10.2015 Nervous Praha 12 : 6 Máchalové XXL Kladno B Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 26 : 17 Trobl Martin
7. Ne 1.11.2015 Vonoklasy 26 6 : 12 Nervous Praha Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 17 : 26 Šťastný Roman
8. Ne 8.11.2015 Nervous Praha 12 : 6 Šemík Neumětely B Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 28 : 16 Chvojka Adam
9. Ne 22.11.2015 Podlesáci Králův Dvůr B 10 : 8 Nervous Praha Pod Lesem, Králův Dvůr
14:00 Kessl Karel 23 : 21 Šťastný Roman
10. Ne 29.11.2015 Tequila Chrášťany 9 : 9 Nervous Praha
18:00 Gebauer Rudolf 21 : 22 Šťastný Roman
11. Ne 6.12.2015 Nervous Praha 8 : 10 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 21 : 22 Lukavský Patrik
12. Ne 20.12.2015 Qýčepu Příbram 13 : 5 Nervous Praha Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 29 : 13 Šťastný Roman
13. Ne 3.1.2016 Nervous Praha 11 : 7 Krkavci Kralupy Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 24 : 18 Ptáčník Marek
14. Ne 10.1.2016 Nervous Praha 11 : 7 Šemík Neumětely Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 24 : 23 Rathouský Jan
15. Ne 17.1.2016 Hroch Team Hudlice 11 : 7 Nervous Praha Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 27 : 16 Šťastný Roman
16. Ne 31.1.2016 Nervous Praha 6 : 12 Rozdělovský Péčko Kladno Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 17 : 28 Krejčí Jiří
17. Ne 7.2.2016 Maniac Darts Rakovník 11 : 7 Nervous Praha Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 26 : 19 Šťastný Roman
18. Ne 14.2.2016 Nervous Praha 7 : 11 Synové výčepu Praha Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 19 : 25 Vlasák Jan
19. Ne 28.2.2016 Máchalové XXL Kladno B 15 : 3 Nervous Praha Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Trobl Martin 31 : 11 Šťastný Roman
20. Ne 13.3.2016 Nervous Praha 13 : 5 Vonoklasy 26 Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 30 : 16 Chlumský Ondřej
21. Ne 20.3.2016 Šemík Neumětely B 9 : 9 Nervous Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 21 : 23 Šťastný Roman
22. Ne 3.4.2016 Nervous Praha 10 : 8 Podlesáci Králův Dvůr B Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 25 : 21 Kessl Karel
23. Ne 10.4.2016 Nervous Praha 11 : 7 Tequila Chrášťany Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 27 : 18 Gebauer Rudolf
24. Ne 24.4.2016 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy 9 : 9 Nervous Praha Jitřenka Praskolesy, Praskolesy
18:00 Lukavský Patrik 25 : 21 Šťastný Roman
25. Ne 8.5.2016 Nervous Praha 7 : 11 Qýčepu Příbram Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 18 : 25 Bartoš Roman
26. Ne 15.5.2016 Krkavci Kralupy 3 : 15 Nervous Praha Restaurace U Krkavce, Kralupy nad Vltavou
18:00 Ptáčník Marek 13 : 31 Šťastný Roman
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.12.2017 14:13

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 14.12.2017 14:13:07