Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga Z (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 7.9.2014 Rytířovy vrány Praha 2 : 16 Máchalové XXL Kladno B Hospoda U rytíře, Praha 5
18:00 Přívratský Marcel 12 : 32 Hanko Josef
2. Ne 14.9.2014 Rytířovy vrány Praha 5 : 13 Hroch Team Hudlice Hospoda U rytíře, Praha 5
18:00 Kříž František 14 : 29 Sládek Jiří
3. Ne 28.9.2014 Rozdělovský Péčko Kladno 14 : 4 Rytířovy vrány Praha Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 30 : 11 Přívratský Marcel
4. Ne 5.10.2014 Rytířovy vrány Praha 6 : 12 Šemík Neumětely Hospoda U rytíře, Praha 5
18:00 Přívratský Marcel 17 : 27 Rathouský Jan
5. Ne 12.10.2014 1. Pralesní Praha 11 : 7 Rytířovy vrány Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 24 : 19 Kříž František
6. Ne 26.10.2014 Rytířovy vrány Praha 2 : 16 Podlesáci Králův Dvůr B Hospoda U rytíře, Praha 5
18:00 Kříž František 8 : 33 Klán Petr
7. Ne 2.11.2014 Máchalové XXL Kladno 14 : 4 Rytířovy vrány Praha Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Heber Jiří 29 : 10 Přívratský Marcel
8. Ne 9.11.2014 Rytířovy vrány Praha 6 : 12 Nervous Praha Hospoda U rytíře, Praha 5
18:00 Kříž František 18 : 26 Šťastný Roman
9. Ne 23.11.2014 Helou&Wen Praha 12 : 6 Rytířovy vrány Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00 Germář Milan 25 : 14 Kříž František
10. Ne 30.11.2014 Rytířovy vrány Praha 5 : 13 Kozinec Stodolas Hospoda U rytíře, Praha 5
18:00 Přívratský Marcel 14 : 29 Nykl Luboš
11. Ne 7.12.2014 Panapr Praha 14 : 4 Rytířovy vrány Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Klekar Vladimír 29 : 12 Kříž František
12. Ne 14.12.2014 Rytířovy vrány Praha 5 : 13 Mirage Sobín Hospoda U rytíře, Praha 5
18:00 Přívratský Marcel 15 : 26 Přída Antonín
14. Ne 18.1.2015 Máchalové XXL Kladno B 11 : 7 Rytířovy vrány Praha Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Dunai Michael 28 : 19 Kříž František
15. Ne 25.1.2015 Hroch Team Hudlice 13 : 5 Rytířovy vrány Praha Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 29 : 14 Přívratský Marcel
16. Ne 1.2.2015 Rytířovy vrány Praha 3 : 15 Rozdělovský Péčko Kladno Hospoda U rytíře, Praha 5
18:00 Přívratská Martina 12 : 32 Krejčí Jiří
17. Ne 8.2.2015 Šemík Neumětely 16 : 2 Rytířovy vrány Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Kuniak Martin 33 : 9 Přívratský Marcel
18. Ne 15.2.2015 Rytířovy vrány Praha 5 : 13 1. Pralesní Praha Hospoda U rytíře, Praha 5
18:00 Kříž František 13 : 28 Vlasák Jan
19. Ne 1.3.2015 Podlesáci Králův Dvůr B 16 : 2 Rytířovy vrány Praha Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 32 : 8 Přívratská Martina
20. Ne 15.3.2015 Rytířovy vrány Praha 1 : 17 Máchalové XXL Kladno Hospoda U rytíře, Praha 5
18:00 Přívratský Marcel 10 : 35 Heber Jiří
21. Ne 29.3.2015 Nervous Praha 13 : 5 Rytířovy vrány Praha Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 28 : 13 Kříž František
23. Ne 26.4.2015 Kozinec Stodolas 13 : 5 Rytířovy vrány Praha
18:00 Nykl Luboš 26 : 16 Přívratská Martina
25. Ne 17.5.2015 Mirage Sobín 16 : 2 Rytířovy vrány Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
18:00 Přída Antonín 34 : 9 Přívratský Marcel
26. Ne 24.5.2015 Rytířovy vrány Praha 6 : 12 Pavouci Stochov B Hospoda U rytíře, Praha 5
18:00 Přívratská Martina 14 : 27 Kára Martin
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2017 05:18

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.10.2017 05:21:07