Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga Z (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 7.9.2014 Máchalové XXL Kladno 11 : 7 Nervous Praha Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Heber Jiří 25 : 18 Šťastný Roman
2. Ne 14.9.2014 Máchalové XXL Kladno B 10 : 8 Nervous Praha Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Hanko Josef 25 : 18 Šťastný Roman
3. Ne 28.9.2014 Nervous Praha 14 : 4 Helou&Wen Praha Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 30 : 12 Germář Milan
4. Ne 5.10.2014 Kozinec Stodolas 4 : 14 Nervous Praha
18:00 Jindřich Jiří 12 : 30 Šťastný Roman
5. Ne 12.10.2014 Nervous Praha 10 : 8 Panapr Praha Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 24 : 21 Klekar Vladimír
6. Ne 26.10.2014 Mirage Sobín 12 : 6 Nervous Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
18:00 Přída Antonín 27 : 17 Šťastný Roman
7. Ne 2.11.2014 Nervous Praha 7 : 11 Pavouci Stochov B Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 20 : 24 Kára Martin
8. Ne 9.11.2014 Rytířovy vrány Praha 6 : 12 Nervous Praha Hospoda U rytíře, Praha 5
18:00 Kříž František 18 : 26 Šťastný Roman
9. Ne 23.11.2014 Nervous Praha 10 : 8 Hroch Team Hudlice Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 22 : 20 Sládek Jiří
10. Ne 30.11.2014 Rozdělovský Péčko Kladno 15 : 3 Nervous Praha Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 32 : 10 Šťastný Roman
11. Ne 7.12.2014 Nervous Praha 11 : 7 Šemík Neumětely Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 24 : 21 Kuniak Martin
12. Ne 14.12.2014 1. Pralesní Praha 8 : 10 Nervous Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 18 : 24 Šťastný Roman
13. Ne 4.1.2015 Nervous Praha 11 : 7 Podlesáci Králův Dvůr B Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 25 : 18 Klán Petr
14. Ne 18.1.2015 Nervous Praha 6 : 12 Máchalové XXL Kladno Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 19 : 27 Heber Jiří
15. Ne 25.1.2015 Nervous Praha 13 : 5 Máchalové XXL Kladno B Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 28 : 15 Dunai Michael
16. Ne 1.2.2015 Helou&Wen Praha 10 : 8 Nervous Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00 Germář Milan 21 : 16 Šťastný Roman
17. Ne 8.2.2015 Nervous Praha 11 : 7 Kozinec Stodolas Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 26 : 16 Nykl Luboš
18. Ne 15.2.2015 Panapr Praha 7 : 11 Nervous Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Klekar Vladimír 18 : 26 Šťastný Roman
19. Ne 1.3.2015 Nervous Praha 9 : 9 Mirage Sobín Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 25 : 23 Přída Antonín
20. Ne 15.3.2015 Pavouci Stochov B 5 : 13 Nervous Praha Sokolovna Lišany, Lišany
18:00 Kára Martin 17 : 27 Šťastný Roman
21. Ne 29.3.2015 Nervous Praha 13 : 5 Rytířovy vrány Praha Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 28 : 13 Kříž František
22. Ne 12.4.2015 Hroch Team Hudlice 6 : 12 Nervous Praha Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 18 : 28 Šťastný Roman
23. Ne 26.4.2015 Nervous Praha 10 : 8 Rozdělovský Péčko Kladno Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 24 : 20 Krejčí Jiří
24. Ne 10.5.2015 Šemík Neumětely 10 : 8 Nervous Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Kuniak Martin 23 : 20 Šťastný Roman
25. Ne 17.5.2015 Nervous Praha 9 : 9 1. Pralesní Praha Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 23 : 22 Vlasák Jan
26. Ne 24.5.2015 Podlesáci Králův Dvůr B 9 : 9 Nervous Praha Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 21 : 21 Šťastný Roman
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2017 09:23

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.10.2017 09:23:09