Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga Z (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
3. Ne 28.9.2014 1. Pralesní Praha 7 : 11 Mirage Sobín Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 17 : 23 Přída Antonín
4. Ne 5.10.2014 Mirage Sobín 15 : 3 Podlesáci Králův Dvůr B Pivnice herna Bunkr, Praha 5
18:00 Přída Antonín 33 : 14 Klán Petr
6. Ne 26.10.2014 Mirage Sobín 12 : 6 Nervous Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
18:00 Přída Antonín 27 : 17 Šťastný Roman
7. Ne 2.11.2014 Helou&Wen Praha 4 : 14 Mirage Sobín Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00 Germář Milan 15 : 31 Přída Antonín
8. Ne 9.11.2014 Mirage Sobín 12 : 6 Kozinec Stodolas Pivnice herna Bunkr, Praha 5
18:00 Přída Antonín 25 : 17 Nykl Luboš
9. Ne 23.11.2014 Panapr Praha 7 : 11 Mirage Sobín Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Klekar Vladimír 20 : 24 Přída Antonín
10. Ne 30.11.2014 Máchalové XXL Kladno B 6 : 12 Mirage Sobín Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Hanko Josef 21 : 25 Přída Antonín
11. Ne 7.12.2014 Mirage Sobín 11 : 7 Pavouci Stochov B Pivnice herna Bunkr, Praha 5
18:00 Přída Antonín 23 : 18 Kára Martin
12. Ne 14.12.2014 Rytířovy vrány Praha 5 : 13 Mirage Sobín Hospoda U rytíře, Praha 5
18:00 Přívratský Marcel 15 : 26 Přída Antonín
14. Ne 18.1.2015 Mirage Sobín 10 : 8 Rozdělovský Péčko Kladno Pivnice herna Bunkr, Praha 5
18:00 Přída Antonín 23 : 23 Krejčí Jiří
15. Ne 25.1.2015 Šemík Neumětely 5 : 13 Mirage Sobín U Horymíra, Neumětely
18:00 Kuniak Martin 14 : 30 Přída Antonín
16. Ne 1.2.2015 Mirage Sobín 14 : 4 1. Pralesní Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
18:00 Přída Antonín 31 : 15 Vlasák Jan
17. Ne 8.2.2015 Podlesáci Králův Dvůr B 5 : 13 Mirage Sobín Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 17 : 30 Přída Antonín
20. Ne 15.3.2015 Mirage Sobín 11 : 7 Helou&Wen Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
18:00 Přída Antonín 24 : 19 Germář Milan
21. Ne 29.3.2015 Kozinec Stodolas 6 : 12 Mirage Sobín
18:00 Nykl Luboš 17 : 28 Přída Antonín
22. Ne 12.4.2015 Mirage Sobín 14 : 4 Panapr Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
18:00 Přída Antonín 31 : 13 Klekar Vladimír
23. Ne 26.4.2015 Mirage Sobín 11 : 7 Máchalové XXL Kladno B Pivnice herna Bunkr, Praha 5
18:00 Přída Antonín 27 : 18 Dunai Michael
25. Ne 17.5.2015 Mirage Sobín 16 : 2 Rytířovy vrány Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
18:00 Přída Antonín 34 : 9 Přívratský Marcel
26. Ne 24.5.2015 Hroch Team Hudlice 7 : 11 Mirage Sobín Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 20 : 23 Přída Antonín
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 11.12.2017 14:39

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 11.12.2017 14:39:35