Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga Z (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 7.9.2014 Rytířovy vrány Praha 2 : 16 Máchalové XXL Kladno B Hospoda U rytíře, Praha 5
18:00 Přívratský Marcel 12 : 32 Hanko Josef
2. Ne 14.9.2014 Máchalové XXL Kladno B 10 : 8 Nervous Praha Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Hanko Josef 25 : 18 Šťastný Roman
3. Ne 28.9.2014 Hroch Team Hudlice 10 : 8 Máchalové XXL Kladno B Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 23 : 20 Hanko Josef
4. Ne 5.10.2014 Máchalové XXL Kladno B 10 : 8 Helou&Wen Praha Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Hanko Josef 26 : 20 Germář Milan
5. Ne 12.10.2014 Rozdělovský Péčko Kladno 8 : 10 Máchalové XXL Kladno B Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 21 : 24 Hanko Josef
6. Ne 26.10.2014 Máchalové XXL Kladno B 10 : 8 Kozinec Stodolas Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Hanko Josef 24 : 21 Nykl Luboš
7. Ne 2.11.2014 Šemík Neumětely 8 : 10 Máchalové XXL Kladno B U Horymíra, Neumětely
18:00 Kuniak Martin 19 : 23 Hanko Josef
8. Ne 9.11.2014 Máchalové XXL Kladno B 10 : 8 Panapr Praha Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Hanko Josef 21 : 18 Klekar Vladimír
9. Ne 23.11.2014 1. Pralesní Praha 9 : 9 Máchalové XXL Kladno B Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 23 : 22 Hanko Josef
10. Ne 30.11.2014 Máchalové XXL Kladno B 6 : 12 Mirage Sobín Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Hanko Josef 21 : 25 Přída Antonín
11. Ne 7.12.2014 Podlesáci Králův Dvůr B 6 : 12 Máchalové XXL Kladno B Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 18 : 27 Hanko Josef
12. Ne 14.12.2014 Máchalové XXL Kladno B 11 : 7 Pavouci Stochov B Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Hanko Josef 27 : 20 Kára Martin
13. Ne 4.1.2015 Máchalové XXL Kladno 13 : 5 Máchalové XXL Kladno B Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Heber Jiří 31 : 15 Dunai Michael
14. Ne 18.1.2015 Máchalové XXL Kladno B 11 : 7 Rytířovy vrány Praha Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Dunai Michael 28 : 19 Kříž František
15. Ne 25.1.2015 Nervous Praha 13 : 5 Máchalové XXL Kladno B Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 28 : 15 Dunai Michael
16. Ne 1.2.2015 Máchalové XXL Kladno B 13 : 5 Hroch Team Hudlice Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Hanko Josef 29 : 17 Sládek Jiří
17. Ne 8.2.2015 Helou&Wen Praha 6 : 12 Máchalové XXL Kladno B Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00 Germář Milan 19 : 26 Dunai Michael
18. Ne 15.2.2015 Máchalové XXL Kladno B 10 : 8 Rozdělovský Péčko Kladno Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Hanko Josef 24 : 21 Krejčí Jiří
19. Ne 1.3.2015 Kozinec Stodolas 9 : 9 Máchalové XXL Kladno B
18:00 Nykl Luboš 23 : 24 Dunai Michael
20. Ne 15.3.2015 Máchalové XXL Kladno B 8 : 10 Šemík Neumětely Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Hanko Josef 21 : 25 Kuniak Martin
26. Ne 22.3.2015 Máchalové XXL Kladno B 6 : 12 Máchalové XXL Kladno Restaurace U české lípy, Kladno
17:00 Hanko Josef 16 : 27 Heber Jiří
21. Ne 29.3.2015 Panapr Praha 8 : 10 Máchalové XXL Kladno B Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Klekar Vladimír 19 : 23 Dunai Michael
22. Ne 12.4.2015 Máchalové XXL Kladno B 5 : 13 1. Pralesní Praha Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Hanko Josef 18 : 28 Vlasák Jan
23. Ne 26.4.2015 Mirage Sobín 11 : 7 Máchalové XXL Kladno B Pivnice herna Bunkr, Praha 5
18:00 Přída Antonín 27 : 18 Dunai Michael
24. Ne 10.5.2015 Máchalové XXL Kladno B 9 : 9 Podlesáci Králův Dvůr B Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Hanko Josef 22 : 22 Kessl Karel
25. Ne 17.5.2015 Pavouci Stochov B 9 : 9 Máchalové XXL Kladno B Sokolovna Lišany, Lišany
18:00 Kára Martin 20 : 22 Hanko Josef
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2017 20:33

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.10.2017 20:38:01