Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga Z (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 7.9.2014 1. Pralesní Praha 12 : 6 Kozinec Stodolas Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 27 : 16 Nykl Luboš
2. Ne 14.9.2014 Kozinec Stodolas 6 : 12 Podlesáci Králův Dvůr B
18:00 Nykl Luboš 17 : 27 Kessl Karel
3. Ne 28.9.2014 Máchalové XXL Kladno 16 : 2 Kozinec Stodolas Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Heber Jiří 33 : 11 Nykl Luboš
4. Ne 5.10.2014 Kozinec Stodolas 4 : 14 Nervous Praha
18:00 Jindřich Jiří 12 : 30 Šťastný Roman
5. Ne 12.10.2014 Helou&Wen Praha 13 : 5 Kozinec Stodolas Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00 Germář Milan 28 : 16 Nykl Luboš
6. Ne 26.10.2014 Máchalové XXL Kladno B 10 : 8 Kozinec Stodolas Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Hanko Josef 24 : 21 Nykl Luboš
7. Ne 2.11.2014 Kozinec Stodolas 8 : 10 Panapr Praha
18:00 Nykl Luboš 21 : 24 Klekar Vladimír
8. Ne 9.11.2014 Mirage Sobín 12 : 6 Kozinec Stodolas Pivnice herna Bunkr, Praha 5
18:00 Přída Antonín 25 : 17 Nykl Luboš
11. Ne 7.12.2014 Kozinec Stodolas 5 : 13 Hroch Team Hudlice
18:00 Nykl Luboš 13 : 30 Sládek Roman
12. Ne 14.12.2014 Rozdělovský Péčko Kladno 14 : 4 Kozinec Stodolas Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 31 : 15 Nykl Luboš
15. Ne 25.1.2015 Podlesáci Králův Dvůr B 11 : 7 Kozinec Stodolas Pod Lesem, Králův Dvůr
14:00 Kessl Karel 27 : 22 Nykl Luboš
16. Ne 1.2.2015 Kozinec Stodolas 2 : 16 Máchalové XXL Kladno
18:00 Nykl Luboš 12 : 33 Heber Jiří
17. Ne 8.2.2015 Nervous Praha 11 : 7 Kozinec Stodolas Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 26 : 16 Nykl Luboš
20. Ne 15.3.2015 Panapr Praha 13 : 5 Kozinec Stodolas Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Klekar Vladimír 29 : 17 Nykl Luboš
21. Ne 29.3.2015 Kozinec Stodolas 6 : 12 Mirage Sobín
18:00 Nykl Luboš 17 : 28 Přída Antonín
22. Ne 12.4.2015 Pavouci Stochov B 11 : 7 Kozinec Stodolas Sokolovna Lišany, Lišany
18:00 Kára Martin 27 : 18 Nykl Luboš
24. Ne 10.5.2015 Hroch Team Hudlice 14 : 4 Kozinec Stodolas Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 31 : 12 Nykl Luboš
25. Ne 17.5.2015 Kozinec Stodolas 3 : 15 Rozdělovský Péčko Kladno
18:00 Nykl Luboš 11 : 31 Souček Ondřej
26. Ne 24.5.2015 Šemík Neumětely 15 : 3 Kozinec Stodolas U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 31 : 11 Růna Luboš
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2017 03:48

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.10.2017 03:51:19