Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga Z (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 7.9.2014 Podlesáci Králův Dvůr B 3 : 15 Helou&Wen Praha Pod Lesem, Králův Dvůr
14:00 Klán Petr 9 : 31 Germář Milan
1. Ne 7.9.2014 Rytířovy vrány Praha 2 : 16 Máchalové XXL Kladno B Hospoda U rytíře, Praha 5
18:00 Přívratský Marcel 12 : 32 Hanko Josef
1. Ne 7.9.2014 Hroch Team Hudlice 12 : 6 Pavouci Stochov B Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 27 : 18 Kára Martin
1. Ne 7.9.2014 Rozdělovský Péčko Kladno 12 : 6 Mirage Sobín Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Ježek Tomáš 27 : 15 Přída Antonín
1. Ne 7.9.2014 Šemík Neumětely 11 : 7 Panapr Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Kuniak Martin 28 : 20 Klekar Vladimír
1. Ne 7.9.2014 1. Pralesní Praha 12 : 6 Kozinec Stodolas Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 27 : 16 Nykl Luboš
1. Ne 7.9.2014 Máchalové XXL Kladno 11 : 7 Nervous Praha Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Heber Jiří 25 : 18 Šťastný Roman
2. Ne 14.9.2014 Máchalové XXL Kladno B 10 : 8 Nervous Praha Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Hanko Josef 25 : 18 Šťastný Roman
2. Ne 14.9.2014 Rytířovy vrány Praha 5 : 13 Hroch Team Hudlice Hospoda U rytíře, Praha 5
18:00 Kříž František 14 : 29 Sládek Jiří
2. Ne 14.9.2014 Kozinec Stodolas 6 : 12 Podlesáci Králův Dvůr B
18:00 Nykl Luboš 17 : 27 Kessl Karel
2. Ne 14.9.2014 Panapr Praha 9 : 9 1. Pralesní Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Klekar Vladimír 26 : 26 Vlasák Jan
2. Ne 14.9.2014 Mirage Sobín 7 : 11 Šemík Neumětely Pivnice herna Bunkr, Praha 5
18:00 Přída Antonín 20 : 24 Kuniak Martin
2. Ne 14.9.2014 Pavouci Stochov B 5 : 13 Rozdělovský Péčko Kladno Sokolovna Lišany, Lišany
18:00 Kára Martin 14 : 29 Krejčí Jiří
3. Ne 28.9.2014 Podlesáci Králův Dvůr B 12 : 6 Panapr Praha Pod Lesem, Králův Dvůr
14:00 Kessl Karel 28 : 17 Turcaj Vladimír
3. Ne 28.9.2014 Hroch Team Hudlice 10 : 8 Máchalové XXL Kladno B Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 23 : 20 Hanko Josef
3. Ne 28.9.2014 Rozdělovský Péčko Kladno 14 : 4 Rytířovy vrány Praha Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 30 : 11 Přívratský Marcel
3. Ne 28.9.2014 Šemík Neumětely 14 : 4 Pavouci Stochov B U Horymíra, Neumětely
18:00 Kuniak Martin 30 : 17 Kára Martin
3. Ne 28.9.2014 1. Pralesní Praha 7 : 11 Mirage Sobín Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 17 : 23 Přída Antonín
3. Ne 28.9.2014 Máchalové XXL Kladno 16 : 2 Kozinec Stodolas Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Heber Jiří 33 : 11 Nykl Luboš
3. Ne 28.9.2014 Nervous Praha 14 : 4 Helou&Wen Praha Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 30 : 12 Germář Milan
2. Út 30.9.2014 Helou&Wen Praha 4 : 14 Máchalové XXL Kladno Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00 Germář Milan 16 : 29 Heber Jiří
4. Ne 5.10.2014 Máchalové XXL Kladno B 10 : 8 Helou&Wen Praha Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Hanko Josef 26 : 20 Germář Milan
4. Ne 5.10.2014 Rytířovy vrány Praha 6 : 12 Šemík Neumětely Hospoda U rytíře, Praha 5
18:00 Přívratský Marcel 17 : 27 Rathouský Jan
4. Ne 5.10.2014 Hroch Team Hudlice 9 : 9 Rozdělovský Péčko Kladno Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 24 : 23 Ježek Tomáš
4. Ne 5.10.2014 Kozinec Stodolas 4 : 14 Nervous Praha
18:00 Jindřich Jiří 12 : 30 Šťastný Roman
4. Ne 5.10.2014 Panapr Praha 6 : 12 Máchalové XXL Kladno Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Klekar Vladimír 16 : 27 Heber Jiří
4. Ne 5.10.2014 Mirage Sobín 15 : 3 Podlesáci Králův Dvůr B Pivnice herna Bunkr, Praha 5
18:00 Přída Antonín 33 : 14 Klán Petr
4. Ne 5.10.2014 Pavouci Stochov B 9 : 9 1. Pralesní Praha Sokolovna Lišany, Lišany
18:00 Kára Martin 22 : 24 Vlasák Jan
5. Ne 12.10.2014 Podlesáci Králův Dvůr B 10 : 8 Pavouci Stochov B Pod Lesem, Králův Dvůr
14:00 Kessl Karel 23 : 19 Kára Martin
5. Ne 12.10.2014 Rozdělovský Péčko Kladno 8 : 10 Máchalové XXL Kladno B Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 21 : 24 Hanko Josef
5. Ne 12.10.2014 Šemík Neumětely 9 : 9 Hroch Team Hudlice U Horymíra, Neumětely
18:00 Kuniak Martin 22 : 22 Sládek Jiří
5. Ne 12.10.2014 1. Pralesní Praha 11 : 7 Rytířovy vrány Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 24 : 19 Kříž František
5. Ne 12.10.2014 Máchalové XXL Kladno 13 : 5 Mirage Sobín Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Heber Jiří 28 : 15 Přída Antonín
5. Ne 12.10.2014 Nervous Praha 10 : 8 Panapr Praha Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 24 : 21 Klekar Vladimír
5. Ne 12.10.2014 Helou&Wen Praha 13 : 5 Kozinec Stodolas Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00 Germář Milan 28 : 16 Nykl Luboš
6. Ne 26.10.2014 Máchalové XXL Kladno B 10 : 8 Kozinec Stodolas Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Hanko Josef 24 : 21 Nykl Luboš
6. Ne 26.10.2014 Rytířovy vrány Praha 2 : 16 Podlesáci Králův Dvůr B Hospoda U rytíře, Praha 5
18:00 Kříž František 8 : 33 Klán Petr
6. Ne 26.10.2014 Hroch Team Hudlice 9 : 9 1. Pralesní Praha Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 21 : 21 Vlasák Jan
6. Ne 26.10.2014 Rozdělovský Péčko Kladno 9 : 9 Šemík Neumětely Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 23 : 19 Kuniak Martin
6. Ne 26.10.2014 Panapr Praha 6 : 12 Helou&Wen Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Klekar Vladimír 16 : 27 Germář Milan
6. Ne 26.10.2014 Mirage Sobín 12 : 6 Nervous Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
18:00 Přída Antonín 27 : 17 Šťastný Roman
6. Ne 26.10.2014 Pavouci Stochov B 6 : 12 Máchalové XXL Kladno Sokolovna Lišany, Lišany
18:00 Kára Martin 16 : 28 Heber Jiří
7. Ne 2.11.2014 Šemík Neumětely 8 : 10 Máchalové XXL Kladno B U Horymíra, Neumětely
18:00 Kuniak Martin 19 : 23 Hanko Josef
7. Ne 2.11.2014 1. Pralesní Praha 9 : 9 Rozdělovský Péčko Kladno Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 21 : 22 Souček Ondřej
7. Ne 2.11.2014 Podlesáci Králův Dvůr B 6 : 12 Hroch Team Hudlice Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 21 : 28 Sládek Jiří
7. Ne 2.11.2014 Máchalové XXL Kladno 14 : 4 Rytířovy vrány Praha Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Heber Jiří 29 : 10 Přívratský Marcel
7. Ne 2.11.2014 Nervous Praha 7 : 11 Pavouci Stochov B Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 20 : 24 Kára Martin
7. Ne 2.11.2014 Helou&Wen Praha 4 : 14 Mirage Sobín Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00 Germář Milan 15 : 31 Přída Antonín
7. Ne 2.11.2014 Kozinec Stodolas 8 : 10 Panapr Praha
18:00 Nykl Luboš 21 : 24 Klekar Vladimír
8. Ne 9.11.2014 Máchalové XXL Kladno B 10 : 8 Panapr Praha Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Hanko Josef 21 : 18 Klekar Vladimír
8. Ne 9.11.2014 Rytířovy vrány Praha 6 : 12 Nervous Praha Hospoda U rytíře, Praha 5
18:00 Kříž František 18 : 26 Šťastný Roman
8. Ne 9.11.2014 Hroch Team Hudlice 7 : 11 Máchalové XXL Kladno Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 15 : 25 Heber Jiří
8. Ne 9.11.2014 Rozdělovský Péčko Kladno 8 : 10 Podlesáci Králův Dvůr B Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 19 : 23 Kessl Karel
8. Ne 9.11.2014 Šemík Neumětely 11 : 7 1. Pralesní Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Kuniak Martin 25 : 16 Vlasák Jan
8. Ne 9.11.2014 Mirage Sobín 12 : 6 Kozinec Stodolas Pivnice herna Bunkr, Praha 5
18:00 Přída Antonín 25 : 17 Nykl Luboš
8. Ne 9.11.2014 Pavouci Stochov B 9 : 9 Helou&Wen Praha Sokolovna Lišany, Lišany
18:00 Kára Martin 24 : 21 Germář Milan
9. Ne 23.11.2014 1. Pralesní Praha 9 : 9 Máchalové XXL Kladno B Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 23 : 22 Hanko Josef
9. Ne 23.11.2014 Podlesáci Králův Dvůr B 9 : 9 Šemík Neumětely Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 20 : 19 Rathouský Jan
9. Ne 23.11.2014 Máchalové XXL Kladno 11 : 7 Rozdělovský Péčko Kladno Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Heber Jiří 26 : 19 Krejčí Jiří
9. Ne 23.11.2014 Nervous Praha 10 : 8 Hroch Team Hudlice Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 22 : 20 Sládek Jiří
9. Ne 23.11.2014 Helou&Wen Praha 12 : 6 Rytířovy vrány Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00 Germář Milan 25 : 14 Kříž František
9. Ne 23.11.2014 Kozinec Stodolas 12 : 6 Pavouci Stochov B
18:00 Nykl Luboš 25 : 14 Kára Martin
9. Ne 23.11.2014 Panapr Praha 7 : 11 Mirage Sobín Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Klekar Vladimír 20 : 24 Přída Antonín
10. Ne 30.11.2014 Máchalové XXL Kladno B 6 : 12 Mirage Sobín Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Hanko Josef 21 : 25 Přída Antonín
10. Ne 30.11.2014 Rytířovy vrány Praha 5 : 13 Kozinec Stodolas Hospoda U rytíře, Praha 5
18:00 Přívratský Marcel 14 : 29 Nykl Luboš
10. Ne 30.11.2014 Hroch Team Hudlice 10 : 8 Helou&Wen Praha Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 22 : 20 Germář Milan
10. Ne 30.11.2014 Rozdělovský Péčko Kladno 15 : 3 Nervous Praha Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 32 : 10 Šťastný Roman
10. Ne 30.11.2014 Šemík Neumětely 10 : 8 Máchalové XXL Kladno U Horymíra, Neumětely
18:00 Kuniak Martin 23 : 21 Heber Jiří
10. Ne 30.11.2014 1. Pralesní Praha 12 : 6 Podlesáci Králův Dvůr B Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 26 : 15 Kessl Karel
10. Ne 30.11.2014 Pavouci Stochov B 13 : 5 Panapr Praha Sokolovna Lišany, Lišany
18:00 Kára Martin 29 : 12 Klekar Vladimír
11. Ne 7.12.2014 Podlesáci Králův Dvůr B 6 : 12 Máchalové XXL Kladno B Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 18 : 27 Hanko Josef
11. Ne 7.12.2014 Máchalové XXL Kladno 9 : 9 1. Pralesní Praha Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Heber Jiří 21 : 22 Vlasák Jan
11. Ne 7.12.2014 Nervous Praha 11 : 7 Šemík Neumětely Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 24 : 21 Kuniak Martin
11. Ne 7.12.2014 Helou&Wen Praha 4 : 14 Rozdělovský Péčko Kladno Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00 Germář Milan 14 : 29 Krejčí Jiří
11. Ne 7.12.2014 Kozinec Stodolas 5 : 13 Hroch Team Hudlice
18:00 Nykl Luboš 13 : 30 Sládek Roman
11. Ne 7.12.2014 Panapr Praha 14 : 4 Rytířovy vrány Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Klekar Vladimír 29 : 12 Kříž František
11. Ne 7.12.2014 Mirage Sobín 11 : 7 Pavouci Stochov B Pivnice herna Bunkr, Praha 5
18:00 Přída Antonín 23 : 18 Kára Martin
12. Ne 14.12.2014 Máchalové XXL Kladno B 11 : 7 Pavouci Stochov B Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Hanko Josef 27 : 20 Kára Martin
12. Ne 14.12.2014 Rytířovy vrány Praha 5 : 13 Mirage Sobín Hospoda U rytíře, Praha 5
18:00 Přívratský Marcel 15 : 26 Přída Antonín
12. Ne 14.12.2014 Hroch Team Hudlice 15 : 3 Panapr Praha Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 31 : 12 Kačena Ondřej
12. Ne 14.12.2014 Rozdělovský Péčko Kladno 14 : 4 Kozinec Stodolas Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 31 : 15 Nykl Luboš
12. Ne 14.12.2014 Šemík Neumětely 11 : 7 Helou&Wen Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Kuniak Martin 27 : 18 Germář Milan
12. Ne 14.12.2014 1. Pralesní Praha 8 : 10 Nervous Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 18 : 24 Šťastný Roman
12. Ne 14.12.2014 Podlesáci Králův Dvůr B 6 : 12 Máchalové XXL Kladno Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 17 : 30 Heber Jiří
13. Ne 4.1.2015 Máchalové XXL Kladno 13 : 5 Máchalové XXL Kladno B Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Heber Jiří 31 : 15 Dunai Michael
13. Ne 4.1.2015 Nervous Praha 11 : 7 Podlesáci Králův Dvůr B Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 25 : 18 Klán Petr
13. Ne 4.1.2015 Helou&Wen Praha 8 : 10 1. Pralesní Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00 Zelinka Milan 23 : 23 Vlasák Jan
13. Ne 4.1.2015 Kozinec Stodolas 10 : 8 Šemík Neumětely
18:00 Nykl Luboš 21 : 19 Kuniak Martin
13. Ne 4.1.2015 Panapr Praha 9 : 9 Rozdělovský Péčko Kladno Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Klekar Vladimír 21 : 23 Krejčí Jiří
13. Ne 4.1.2015 Mirage Sobín 6 : 12 Hroch Team Hudlice Pivnice herna Bunkr, Praha 5
18:00 Přída Antonín 19 : 27 Sládek Jiří
13. Ne 11.1.2015 Pavouci Stochov B 9 : 9 Rytířovy vrány Praha Sokolovna Lišany, Lišany
18:00 Kára Martin 23 : 24 Přívratský Marcel
14. Ne 18.1.2015 Máchalové XXL Kladno B 11 : 7 Rytířovy vrány Praha Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Dunai Michael 28 : 19 Kříž František
14. Ne 18.1.2015 Pavouci Stochov B 13 : 5 Hroch Team Hudlice Sokolovna Lišany, Lišany
18:00 Kára Martin 27 : 18 Sládek Jiří
14. Ne 18.1.2015 Mirage Sobín 10 : 8 Rozdělovský Péčko Kladno Pivnice herna Bunkr, Praha 5
18:00 Přída Antonín 23 : 23 Krejčí Jiří
14. Ne 18.1.2015 Panapr Praha 5 : 13 Šemík Neumětely Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Klekar Vladimír 15 : 29 Rathouský Jan
14. Ne 18.1.2015 Kozinec Stodolas 11 : 7 1. Pralesní Praha
18:00 Nykl Luboš 25 : 18 Vlasák Jan
14. Ne 18.1.2015 Helou&Wen Praha 9 : 9 Podlesáci Králův Dvůr B Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00 Zelinka Milan 23 : 21 Kessl Karel
14. Ne 18.1.2015 Nervous Praha 6 : 12 Máchalové XXL Kladno Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 19 : 27 Heber Jiří
15. Ne 25.1.2015 Podlesáci Králův Dvůr B 11 : 7 Kozinec Stodolas Pod Lesem, Králův Dvůr
14:00 Kessl Karel 27 : 22 Nykl Luboš
15. Ne 25.1.2015 Hroch Team Hudlice 13 : 5 Rytířovy vrány Praha Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 29 : 14 Přívratský Marcel
15. Ne 25.1.2015 Máchalové XXL Kladno 17 : 1 Helou&Wen Praha Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Heber Jiří 35 : 4 Germář Milan
15. Ne 25.1.2015 1. Pralesní Praha 11 : 7 Panapr Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 23 : 22 Turcaj Vladimír
15. Ne 25.1.2015 Šemík Neumětely 5 : 13 Mirage Sobín U Horymíra, Neumětely
18:00 Kuniak Martin 14 : 30 Přída Antonín
15. Ne 25.1.2015 Rozdělovský Péčko Kladno 15 : 3 Pavouci Stochov B Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Ježek Tomáš 33 : 10 Kára Martin
15. Ne 25.1.2015 Nervous Praha 13 : 5 Máchalové XXL Kladno B Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 28 : 15 Dunai Michael
16. Ne 1.2.2015 Máchalové XXL Kladno B 13 : 5 Hroch Team Hudlice Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Hanko Josef 29 : 17 Sládek Jiří
16. Ne 1.2.2015 Rytířovy vrány Praha 3 : 15 Rozdělovský Péčko Kladno Hospoda U rytíře, Praha 5
18:00 Přívratská Martina 12 : 32 Krejčí Jiří
16. Ne 1.2.2015 Pavouci Stochov B 5 : 13 Šemík Neumětely Sokolovna Lišany, Lišany
18:00 Kára Martin 13 : 27 Rathouský Jan
16. Ne 1.2.2015 Mirage Sobín 14 : 4 1. Pralesní Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
18:00 Přída Antonín 31 : 15 Vlasák Jan
16. Ne 1.2.2015 Panapr Praha 8 : 10 Podlesáci Králův Dvůr B Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Klekar Vladimír 20 : 21 Kessl Karel
16. Ne 1.2.2015 Kozinec Stodolas 2 : 16 Máchalové XXL Kladno
18:00 Nykl Luboš 12 : 33 Heber Jiří
16. Ne 1.2.2015 Helou&Wen Praha 10 : 8 Nervous Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00 Germář Milan 21 : 16 Šťastný Roman
17. Ne 8.2.2015 Šemík Neumětely 16 : 2 Rytířovy vrány Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Kuniak Martin 33 : 9 Přívratský Marcel
17. Ne 8.2.2015 Rozdělovský Péčko Kladno 8 : 10 Hroch Team Hudlice Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 20 : 23 Sládek Jiří
17. Ne 8.2.2015 Nervous Praha 11 : 7 Kozinec Stodolas Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 26 : 16 Nykl Luboš
17. Ne 8.2.2015 Máchalové XXL Kladno 12 : 6 Panapr Praha Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Heber Jiří 29 : 19 Klekar Vladimír
17. Ne 8.2.2015 Podlesáci Králův Dvůr B 5 : 13 Mirage Sobín Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 17 : 30 Přída Antonín
17. Ne 8.2.2015 1. Pralesní Praha 11 : 7 Pavouci Stochov B Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 28 : 19 Kára Martin
17. Ne 8.2.2015 Helou&Wen Praha 6 : 12 Máchalové XXL Kladno B Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00 Germář Milan 19 : 26 Dunai Michael
18. Ne 15.2.2015 Máchalové XXL Kladno B 10 : 8 Rozdělovský Péčko Kladno Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Hanko Josef 24 : 21 Krejčí Jiří
18. Ne 15.2.2015 Hroch Team Hudlice 10 : 8 Šemík Neumětely Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Patera Jaromír 23 : 21 Kuniak Martin
18. Ne 15.2.2015 Rytířovy vrány Praha 5 : 13 1. Pralesní Praha Hospoda U rytíře, Praha 5
18:00 Kříž František 13 : 28 Vlasák Jan
18. Ne 15.2.2015 Pavouci Stochov B 6 : 12 Podlesáci Králův Dvůr B Sokolovna Lišany, Lišany
18:00 Kára Martin 19 : 28 Kessl Karel
18. Ne 15.2.2015 Mirage Sobín 8 : 10 Máchalové XXL Kladno Pivnice herna Bunkr, Praha 5
18:00 Přída Antonín 21 : 24 Heber Jiří
18. Ne 15.2.2015 Panapr Praha 7 : 11 Nervous Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Klekar Vladimír 18 : 26 Šťastný Roman
18. Ne 15.2.2015 Kozinec Stodolas 12 : 6 Helou&Wen Praha
18:00 Nykl Luboš 26 : 19 Germář Milan
19. Ne 1.3.2015 Podlesáci Králův Dvůr B 16 : 2 Rytířovy vrány Praha Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 32 : 8 Přívratská Martina
19. Ne 1.3.2015 1. Pralesní Praha 7 : 11 Hroch Team Hudlice Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 18 : 25 Sládek Jiří
19. Ne 1.3.2015 Šemík Neumětely 9 : 9 Rozdělovský Péčko Kladno U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 21 : 22 Krejčí Jiří
19. Ne 1.3.2015 Helou&Wen Praha 10 : 8 Panapr Praha Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00 Germář Milan 23 : 18 Klekar Vladimír
19. Ne 1.3.2015 Nervous Praha 9 : 9 Mirage Sobín Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 25 : 23 Přída Antonín
19. Ne 1.3.2015 Máchalové XXL Kladno 16 : 2 Pavouci Stochov B Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Heber Jiří 32 : 9 Kára Martin
19. Ne 1.3.2015 Kozinec Stodolas 9 : 9 Máchalové XXL Kladno B
18:00 Nykl Luboš 23 : 24 Dunai Michael
20. Ne 15.3.2015 Máchalové XXL Kladno B 8 : 10 Šemík Neumětely Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Hanko Josef 21 : 25 Kuniak Martin
20. Ne 15.3.2015 Rozdělovský Péčko Kladno 11 : 7 1. Pralesní Praha Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 26 : 17 Vlasák Jan
20. Ne 15.3.2015 Hroch Team Hudlice 13 : 5 Podlesáci Králův Dvůr B Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 28 : 19 Kessl Karel
20. Ne 15.3.2015 Rytířovy vrány Praha 1 : 17 Máchalové XXL Kladno Hospoda U rytíře, Praha 5
18:00 Přívratský Marcel 10 : 35 Heber Jiří
20. Ne 15.3.2015 Pavouci Stochov B 5 : 13 Nervous Praha Sokolovna Lišany, Lišany
18:00 Kára Martin 17 : 27 Šťastný Roman
20. Ne 15.3.2015 Mirage Sobín 11 : 7 Helou&Wen Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
18:00 Přída Antonín 24 : 19 Germář Milan
20. Ne 15.3.2015 Panapr Praha 13 : 5 Kozinec Stodolas Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Klekar Vladimír 29 : 17 Nykl Luboš
26. Ne 22.3.2015 Máchalové XXL Kladno B 6 : 12 Máchalové XXL Kladno Restaurace U české lípy, Kladno
17:00 Hanko Josef 16 : 27 Heber Jiří
21. Ne 29.3.2015 Nervous Praha 13 : 5 Rytířovy vrány Praha Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 28 : 13 Kříž František
21. Ne 29.3.2015 Máchalové XXL Kladno 8 : 10 Hroch Team Hudlice Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Heber Jiří 21 : 26 Sládek Jiří
21. Ne 29.3.2015 Podlesáci Králův Dvůr B 10 : 8 Rozdělovský Péčko Kladno Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 23 : 24 Ježek Tomáš
21. Ne 29.3.2015 1. Pralesní Praha 9 : 9 Šemík Neumětely Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 21 : 20 Rathouský Jan
21. Ne 29.3.2015 Kozinec Stodolas 6 : 12 Mirage Sobín
18:00 Nykl Luboš 17 : 28 Přída Antonín
21. Ne 29.3.2015 Helou&Wen Praha 10 : 8 Pavouci Stochov B Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00 Germář Milan 23 : 20 Kára Martin
21. Ne 29.3.2015 Panapr Praha 8 : 10 Máchalové XXL Kladno B Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Klekar Vladimír 19 : 23 Dunai Michael
22. Ne 12.4.2015 Máchalové XXL Kladno B 5 : 13 1. Pralesní Praha Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Hanko Josef 18 : 28 Vlasák Jan
22. Ne 12.4.2015 Šemík Neumětely 13 : 5 Podlesáci Králův Dvůr B U Horymíra, Neumětely
18:00 Kuniak Martin 29 : 13 Kessl Karel
22. Ne 12.4.2015 Rozdělovský Péčko Kladno 9 : 9 Máchalové XXL Kladno Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 23 : 20 Heber Jiří
22. Ne 12.4.2015 Hroch Team Hudlice 6 : 12 Nervous Praha Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 18 : 28 Šťastný Roman
22. Ne 12.4.2015 Rytířovy vrány Praha 9 : 9 Helou&Wen Praha Hospoda U rytíře, Praha 5
18:00 Kříž František 25 : 22 Germář Milan
22. Ne 12.4.2015 Pavouci Stochov B 11 : 7 Kozinec Stodolas Sokolovna Lišany, Lišany
18:00 Kára Martin 27 : 18 Nykl Luboš
22. Ne 12.4.2015 Mirage Sobín 14 : 4 Panapr Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
18:00 Přída Antonín 31 : 13 Klekar Vladimír
23. Ne 26.4.2015 Kozinec Stodolas 13 : 5 Rytířovy vrány Praha
18:00 Nykl Luboš 26 : 16 Přívratská Martina
23. Ne 26.4.2015 Helou&Wen Praha 10 : 8 Hroch Team Hudlice Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00 Nový Tomáš 21 : 23 Sládek Jiří
23. Ne 26.4.2015 Nervous Praha 10 : 8 Rozdělovský Péčko Kladno Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 24 : 20 Krejčí Jiří
23. Ne 26.4.2015 Máchalové XXL Kladno 11 : 7 Šemík Neumětely Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Heber Jiří 27 : 20 Kuniak Martin
23. Ne 26.4.2015 Podlesáci Králův Dvůr B 7 : 11 1. Pralesní Praha Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 16 : 22 Vlasák Jan
23. Ne 26.4.2015 Panapr Praha 8 : 10 Pavouci Stochov B Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Klekar Vladimír 17 : 24 Kára Martin
23. Ne 26.4.2015 Mirage Sobín 11 : 7 Máchalové XXL Kladno B Pivnice herna Bunkr, Praha 5
18:00 Přída Antonín 27 : 18 Dunai Michael
24. Ne 10.5.2015 Máchalové XXL Kladno B 9 : 9 Podlesáci Králův Dvůr B Restaurace U české lípy, Kladno
15:00 Hanko Josef 22 : 22 Kessl Karel
24. Ne 10.5.2015 1. Pralesní Praha 9 : 9 Máchalové XXL Kladno Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 22 : 21 Heber Jiří
24. Ne 10.5.2015 Šemík Neumětely 10 : 8 Nervous Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Kuniak Martin 23 : 20 Šťastný Roman
24. Ne 10.5.2015 Rozdělovský Péčko Kladno 13 : 5 Helou&Wen Praha Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 29 : 18 Nový Tomáš
24. Ne 10.5.2015 Hroch Team Hudlice 14 : 4 Kozinec Stodolas Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 31 : 12 Nykl Luboš
24. Ne 10.5.2015 Rytířovy vrány Praha 11 : 7 Panapr Praha Hospoda U rytíře, Praha 5
18:00 Přívratský Marcel 25 : 19 Klekar Vladimír
24. Ne 10.5.2015 Pavouci Stochov B 9 : 9 Mirage Sobín Sokolovna Lišany, Lišany
18:00 Kára Martin 24 : 23 Přída Antonín
25. Ne 17.5.2015 Mirage Sobín 16 : 2 Rytířovy vrány Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
18:00 Přída Antonín 34 : 9 Přívratský Marcel
25. Ne 17.5.2015 Panapr Praha 3 : 15 Hroch Team Hudlice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Klekar Vladimír 12 : 31 Sládek Jiří
25. Ne 17.5.2015 Kozinec Stodolas 3 : 15 Rozdělovský Péčko Kladno
18:00 Nykl Luboš 11 : 31 Souček Ondřej
25. Ne 17.5.2015 Helou&Wen Praha 6 : 12 Šemík Neumětely Pod Černým vrchem, Praha 5
18:00 Nový Tomáš 13 : 29 Rathouský Jan
25. Ne 17.5.2015 Nervous Praha 9 : 9 1. Pralesní Praha Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 23 : 22 Vlasák Jan
25. Ne 17.5.2015 Máchalové XXL Kladno 15 : 3 Podlesáci Králův Dvůr B Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Heber Jiří 32 : 10 Kessl Karel
25. Ne 17.5.2015 Pavouci Stochov B 9 : 9 Máchalové XXL Kladno B Sokolovna Lišany, Lišany
18:00 Kára Martin 20 : 22 Hanko Josef
26. Ne 24.5.2015 Podlesáci Králův Dvůr B 9 : 9 Nervous Praha Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 21 : 21 Šťastný Roman
26. Ne 24.5.2015 1. Pralesní Praha 10 : 8 Helou&Wen Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 24 : 21 Nový Tomáš
26. Ne 24.5.2015 Šemík Neumětely 15 : 3 Kozinec Stodolas U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 31 : 11 Růna Luboš
26. Ne 24.5.2015 Rozdělovský Péčko Kladno 13 : 5 Panapr Praha Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 30 : 17 Klekar Vladimír
26. Ne 24.5.2015 Hroch Team Hudlice 7 : 11 Mirage Sobín Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 20 : 23 Přída Antonín
26. Ne 24.5.2015 Rytířovy vrány Praha 6 : 12 Pavouci Stochov B Hospoda U rytíře, Praha 5
18:00 Přívratská Martina 14 : 27 Kára Martin
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.12.2017 14:54

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.12.2017 14:54:05