Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
7. Ne 22.10.2017 Fanatics Sedlec Bizoni Cvrčovice Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00
7. Ne 22.10.2017 Bakalář DC Kalivody Mirage Sobín Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00
7. Ne 22.10.2017 Šemík Neumětely B Sport Team Řevničov U Horymíra, Neumětely
18:00
7. Ne 22.10.2017 Hroch Team Hudlice Maniac Darts Rakovník Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00
7. Ne 22.10.2017 Nervous Praha Vonoklasy 26 Staré kino, Praha 5
18:00
7. Ne 22.10.2017 Club Fanda Forever Praha Podlesáci Králův Dvůr B U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00
7. Ne 22.10.2017 Negramoti Jince Šemík Neumětely ČSCH Jince, Jince
18:00
8. Ne 29.10.2017 Sport Team Řevničov Šemík Neumětely Baráčnická rychta, Řevničov
14:00
8. Ne 29.10.2017 Bizoni Cvrčovice Nervous Praha Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00
8. Ne 29.10.2017 Maniac Darts Rakovník Fanatics Sedlec Česká chalupa, Rakovník
18:00
8. Ne 29.10.2017 Statenický kačeři Hroch Team Hudlice Statenka, Statenice
18:00
8. Ne 29.10.2017 Podlesáci Králův Dvůr B Negramoti Jince Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00
8. Ne 29.10.2017 Vonoklasy 26 Bakalář DC Kalivody Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00
8. Ne 29.10.2017 Mirage Sobín Club Fanda Forever Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
9. Ne 5.11.2017 Fanatics Sedlec Statenický kačeři Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00
9. Ne 5.11.2017 Bakalář DC Kalivody Bizoni Cvrčovice Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00
9. Ne 5.11.2017 Hroch Team Hudlice Šemík Neumětely B Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00
9. Ne 5.11.2017 Nervous Praha Maniac Darts Rakovník Staré kino, Praha 5
18:00
9. Ne 5.11.2017 Club Fanda Forever Praha Vonoklasy 26 U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00
9. Ne 5.11.2017 Negramoti Jince Mirage Sobín ČSCH Jince, Jince
18:00
9. Ne 5.11.2017 Šemík Neumětely Podlesáci Králův Dvůr B U Horymíra, Neumětely
18:00
10. Ne 12.11.2017 Bizoni Cvrčovice Club Fanda Forever Praha Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00
10. Ne 12.11.2017 Maniac Darts Rakovník Bakalář DC Kalivody Česká chalupa, Rakovník
18:00
10. Ne 12.11.2017 Statenický kačeři Nervous Praha Statenka, Statenice
18:00
10. Ne 12.11.2017 Šemík Neumětely B Fanatics Sedlec U Horymíra, Neumětely
18:00
10. Ne 12.11.2017 Vonoklasy 26 Negramoti Jince Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00
10. Ne 12.11.2017 Sport Team Řevničov Podlesáci Králův Dvůr B Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
10. Ne 12.11.2017 Mirage Sobín Šemík Neumětely Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
11. Ne 19.11.2017 Bakalář DC Kalivody Statenický kačeři Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00
11. Ne 19.11.2017 Sport Team Řevničov Hroch Team Hudlice Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
11. Ne 19.11.2017 Nervous Praha Šemík Neumětely B Staré kino, Praha 5
18:00
11. Ne 19.11.2017 Club Fanda Forever Praha Maniac Darts Rakovník U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00
11. Ne 19.11.2017 Negramoti Jince Bizoni Cvrčovice ČSCH Jince, Jince
18:00
11. Ne 19.11.2017 Šemík Neumětely Vonoklasy 26 U Horymíra, Neumětely
18:00
11. Ne 19.11.2017 Podlesáci Králův Dvůr B Mirage Sobín Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00
12. Ne 3.12.2017 Bizoni Cvrčovice Šemík Neumětely Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00
12. Ne 3.12.2017 Maniac Darts Rakovník Negramoti Jince Česká chalupa, Rakovník
18:00
12. Ne 3.12.2017 Statenický kačeři Club Fanda Forever Praha Statenka, Statenice
18:00
12. Ne 3.12.2017 Šemík Neumětely B Bakalář DC Kalivody U Horymíra, Neumětely
18:00
12. Ne 3.12.2017 Hroch Team Hudlice Fanatics Sedlec Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00
12. Ne 3.12.2017 Vonoklasy 26 Podlesáci Králův Dvůr B Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00
12. Ne 3.12.2017 Sport Team Řevničov Mirage Sobín Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
13. Ne 10.12.2017 Fanatics Sedlec Sport Team Řevničov Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00
13. Ne 10.12.2017 Nervous Praha Hroch Team Hudlice Staré kino, Praha 5
18:00
13. Ne 10.12.2017 Club Fanda Forever Praha Šemík Neumětely B U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00
13. Ne 10.12.2017 Negramoti Jince Statenický kačeři ČSCH Jince, Jince
18:00
13. Ne 10.12.2017 Šemík Neumětely Maniac Darts Rakovník U Horymíra, Neumětely
18:00
13. Ne 10.12.2017 Podlesáci Králův Dvůr B Bizoni Cvrčovice Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00
13. Ne 10.12.2017 Mirage Sobín Vonoklasy 26 Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
14. Ne 17.12.2017 Bakalář DC Kalivody Hroch Team Hudlice Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00
14. Ne 17.12.2017 Fanatics Sedlec Nervous Praha Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00
14. Ne 17.12.2017 Bizoni Cvrčovice Mirage Sobín Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00
14. Ne 17.12.2017 Maniac Darts Rakovník Podlesáci Králův Dvůr B Česká chalupa, Rakovník
18:00
14. Ne 17.12.2017 Statenický kačeři Šemík Neumětely Statenka, Statenice
18:00
14. Ne 17.12.2017 Šemík Neumětely B Negramoti Jince U Horymíra, Neumětely
18:00
14. Ne 17.12.2017 Sport Team Řevničov Vonoklasy 26 Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
15. Ne 14.1.2018 Bakalář DC Kalivody Fanatics Sedlec Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00
15. Ne 14.1.2018 Nervous Praha Sport Team Řevničov Staré kino, Praha 5
18:00
15. Ne 14.1.2018 Club Fanda Forever Praha Hroch Team Hudlice U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00
15. Ne 14.1.2018 Šemík Neumětely Šemík Neumětely B U Horymíra, Neumětely
18:00
15. Ne 14.1.2018 Podlesáci Králův Dvůr B Statenický kačeři Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00
15. Ne 14.1.2018 Vonoklasy 26 Bizoni Cvrčovice Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00
15. Ne 14.1.2018 Mirage Sobín Maniac Darts Rakovník Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
16. Ne 21.1.2018 Bakalář DC Kalivody Nervous Praha Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00
16. Ne 21.1.2018 Sport Team Řevničov Bizoni Cvrčovice Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
16. Ne 21.1.2018 Vonoklasy 26 Maniac Darts Rakovník Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00
16. Ne 21.1.2018 Podlesáci Králův Dvůr B Šemík Neumětely B Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00
16. Ne 21.1.2018 Negramoti Jince Hroch Team Hudlice ČSCH Jince, Jince
18:00
16. Ne 21.1.2018 Club Fanda Forever Praha Fanatics Sedlec U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00
16. Ne 21.1.2018 Mirage Sobín Statenický kačeři Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
17. Ne 28.1.2018 Fanatics Sedlec Negramoti Jince Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00
17. Ne 28.1.2018 Bakalář DC Kalivody Sport Team Řevničov Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00
17. Ne 28.1.2018 Maniac Darts Rakovník Bizoni Cvrčovice Česká chalupa, Rakovník
18:00
17. Ne 28.1.2018 Nervous Praha Club Fanda Forever Praha Staré kino, Praha 5
18:00
17. Ne 28.1.2018 Hroch Team Hudlice Šemík Neumětely Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00
17. Ne 28.1.2018 Šemík Neumětely B Mirage Sobín U Horymíra, Neumětely
18:00
17. Ne 28.1.2018 Statenický kačeři Vonoklasy 26 Statenka, Statenice
18:00
18. Ne 4.2.2018 Sport Team Řevničov Maniac Darts Rakovník Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
18. Ne 4.2.2018 Bizoni Cvrčovice Statenický kačeři Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00
18. Ne 4.2.2018 Vonoklasy 26 Šemík Neumětely B Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00
18. Ne 4.2.2018 Podlesáci Králův Dvůr B Hroch Team Hudlice Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00
18. Ne 4.2.2018 Šemík Neumětely Fanatics Sedlec U Horymíra, Neumětely
18:00
18. Ne 4.2.2018 Negramoti Jince Nervous Praha ČSCH Jince, Jince
18:00
18. Ne 4.2.2018 Club Fanda Forever Praha Bakalář DC Kalivody U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00
19. Ne 11.2.2018 Bakalář DC Kalivody Negramoti Jince Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00
19. Ne 11.2.2018 Fanatics Sedlec Podlesáci Králův Dvůr B Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00
19. Ne 11.2.2018 Šemík Neumětely B Bizoni Cvrčovice U Horymíra, Neumětely
18:00
19. Ne 11.2.2018 Statenický kačeři Maniac Darts Rakovník Statenka, Statenice
18:00
19. Ne 11.2.2018 Nervous Praha Šemík Neumětely Staré kino, Praha 5
18:00
19. Ne 11.2.2018 Hroch Team Hudlice Mirage Sobín Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00
19. Ne 11.2.2018 Club Fanda Forever Praha Sport Team Řevničov U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00
20. Ne 18.2.2018 Sport Team Řevničov Statenický kačeři Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
20. Ne 18.2.2018 Maniac Darts Rakovník Šemík Neumětely B Česká chalupa, Rakovník
18:00
20. Ne 18.2.2018 Vonoklasy 26 Hroch Team Hudlice Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00
20. Ne 18.2.2018 Nervous Praha Podlesáci Králův Dvůr B Staré kino, Praha 5
18:00
20. Ne 18.2.2018 Šemík Neumětely Bakalář DC Kalivody U Horymíra, Neumětely
18:00
20. Ne 18.2.2018 Negramoti Jince Club Fanda Forever Praha ČSCH Jince, Jince
18:00
20. Ne 18.2.2018 Mirage Sobín Fanatics Sedlec Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
21. Ne 25.2.2018 Bakalář DC Kalivody Podlesáci Králův Dvůr B Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00
21. Ne 25.2.2018 Hroch Team Hudlice Bizoni Cvrčovice Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00
21. Ne 25.2.2018 Šemík Neumětely B Statenický kačeři U Horymíra, Neumětely
18:00
21. Ne 25.2.2018 Club Fanda Forever Praha Šemík Neumětely U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00
21. Ne 25.2.2018 Nervous Praha Mirage Sobín Staré kino, Praha 5
18:00
21. Ne 25.2.2018 Vonoklasy 26 Fanatics Sedlec Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00
21. Ne 25.2.2018 Sport Team Řevničov Negramoti Jince Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
22. Ne 4.3.2018 Sport Team Řevničov Šemík Neumětely B Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
22. Ne 4.3.2018 Maniac Darts Rakovník Hroch Team Hudlice Česká chalupa, Rakovník
18:00
22. Ne 4.3.2018 Bizoni Cvrčovice Fanatics Sedlec Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00
22. Ne 4.3.2018 Vonoklasy 26 Nervous Praha Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00
22. Ne 4.3.2018 Podlesáci Králův Dvůr B Club Fanda Forever Praha Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00
22. Ne 4.3.2018 Šemík Neumětely Negramoti Jince U Horymíra, Neumětely
18:00
22. Ne 4.3.2018 Mirage Sobín Bakalář DC Kalivody Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
23. Ne 11.3.2018 Fanatics Sedlec Maniac Darts Rakovník Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00
23. Ne 11.3.2018 Bakalář DC Kalivody Vonoklasy 26 Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00
23. Ne 11.3.2018 Nervous Praha Bizoni Cvrčovice Staré kino, Praha 5
18:00
23. Ne 11.3.2018 Hroch Team Hudlice Statenický kačeři Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00
23. Ne 11.3.2018 Negramoti Jince Podlesáci Králův Dvůr B ČSCH Jince, Jince
18:00
23. Ne 11.3.2018 Club Fanda Forever Praha Mirage Sobín U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00
23. Ne 11.3.2018 Šemík Neumětely Sport Team Řevničov U Horymíra, Neumětely
18:00
24. Ne 18.3.2018 Šemík Neumětely B Hroch Team Hudlice U Horymíra, Neumětely
18:00
24. Ne 18.3.2018 Statenický kačeři Fanatics Sedlec Statenka, Statenice
18:00
24. Ne 18.3.2018 Maniac Darts Rakovník Nervous Praha Česká chalupa, Rakovník
18:00
24. Ne 18.3.2018 Bizoni Cvrčovice Bakalář DC Kalivody Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00
24. Ne 18.3.2018 Vonoklasy 26 Club Fanda Forever Praha Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00
24. Ne 18.3.2018 Podlesáci Králův Dvůr B Šemík Neumětely Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00
24. Ne 18.3.2018 Mirage Sobín Negramoti Jince Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
25. Ne 25.3.2018 Bakalář DC Kalivody Maniac Darts Rakovník Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00
25. Ne 25.3.2018 Fanatics Sedlec Šemík Neumětely B Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00
25. Ne 25.3.2018 Club Fanda Forever Praha Bizoni Cvrčovice U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00
25. Ne 25.3.2018 Nervous Praha Statenický kačeři Staré kino, Praha 5
18:00
25. Ne 25.3.2018 Šemík Neumětely Mirage Sobín U Horymíra, Neumětely
18:00
25. Ne 25.3.2018 Negramoti Jince Vonoklasy 26 ČSCH Jince, Jince
18:00
25. Ne 25.3.2018 Podlesáci Králův Dvůr B Sport Team Řevničov Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00
26. Ne 8.4.2018 Hroch Team Hudlice Sport Team Řevničov Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00
26. Ne 8.4.2018 Šemík Neumětely B Nervous Praha U Horymíra, Neumětely
18:00
26. Ne 8.4.2018 Statenický kačeři Bakalář DC Kalivody Statenka, Statenice
18:00
26. Ne 8.4.2018 Maniac Darts Rakovník Club Fanda Forever Praha Česká chalupa, Rakovník
18:00
26. Ne 8.4.2018 Bizoni Cvrčovice Negramoti Jince Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00
26. Ne 8.4.2018 Vonoklasy 26 Šemík Neumětely Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00
26. Ne 8.4.2018 Mirage Sobín Podlesáci Králův Dvůr B Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
27. Ne 22.4.2018 Bakalář DC Kalivody Šemík Neumětely B Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00
27. Ne 22.4.2018 Fanatics Sedlec Hroch Team Hudlice Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00
27. Ne 22.4.2018 Šemík Neumětely Bizoni Cvrčovice U Horymíra, Neumětely
18:00
27. Ne 22.4.2018 Negramoti Jince Maniac Darts Rakovník ČSCH Jince, Jince
18:00
27. Ne 22.4.2018 Club Fanda Forever Praha Statenický kačeři U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00
27. Ne 22.4.2018 Podlesáci Králův Dvůr B Vonoklasy 26 Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00
27. Ne 22.4.2018 Mirage Sobín Sport Team Řevničov Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
28. Ne 29.4.2018 Sport Team Řevničov Fanatics Sedlec Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
28. Ne 29.4.2018 Hroch Team Hudlice Nervous Praha Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00
28. Ne 29.4.2018 Šemík Neumětely B Club Fanda Forever Praha U Horymíra, Neumětely
18:00
28. Ne 29.4.2018 Statenický kačeři Negramoti Jince Statenka, Statenice
18:00
28. Ne 29.4.2018 Maniac Darts Rakovník Šemík Neumětely Česká chalupa, Rakovník
18:00
28. Ne 29.4.2018 Bizoni Cvrčovice Podlesáci Králův Dvůr B Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00
28. Ne 29.4.2018 Vonoklasy 26 Mirage Sobín Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00
29. Ne 6.5.2018 Podlesáci Králův Dvůr B Maniac Darts Rakovník Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00
29. Ne 6.5.2018 Šemík Neumětely Statenický kačeři U Horymíra, Neumětely
18:00
29. Ne 6.5.2018 Negramoti Jince Šemík Neumětely B ČSCH Jince, Jince
18:00
29. Ne 6.5.2018 Hroch Team Hudlice Bakalář DC Kalivody Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00
29. Ne 6.5.2018 Nervous Praha Fanatics Sedlec Staré kino, Praha 5
18:00
29. Ne 6.5.2018 Vonoklasy 26 Sport Team Řevničov Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00
29. Ne 6.5.2018 Mirage Sobín Bizoni Cvrčovice Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
30. Ne 13.5.2018 Fanatics Sedlec Bakalář DC Kalivody Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00
30. Ne 13.5.2018 Sport Team Řevničov Nervous Praha Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
30. Ne 13.5.2018 Hroch Team Hudlice Club Fanda Forever Praha Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00
30. Ne 13.5.2018 Šemík Neumětely B Šemík Neumětely U Horymíra, Neumětely
18:00
30. Ne 13.5.2018 Statenický kačeři Podlesáci Králův Dvůr B Statenka, Statenice
18:00
30. Ne 13.5.2018 Maniac Darts Rakovník Mirage Sobín Česká chalupa, Rakovník
18:00
30. Ne 13.5.2018 Bizoni Cvrčovice Vonoklasy 26 Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2017 12:08

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 22.10.2017 12:11:33