Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 10.9.2017 Fanatics Sedlec 12 : 6 Club Fanda Forever Praha Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 28 : 22 Horák Jiří
1. Ne 10.9.2017 Maniac Darts Rakovník 16 : 2 Vonoklasy 26 Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 33 : 5 Chlumský Ondřej
1. Ne 10.9.2017 Statenický kačeři 8 : 10 Mirage Sobín Statenka, Statenice
18:00 Hrebíček Marcel 22 : 25 Přída Antonín
1. Ne 10.9.2017 Šemík Neumětely B 13 : 5 Podlesáci Králův Dvůr B U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 30 : 14 Láznička Václav
1. Ne 10.9.2017 Hroch Team Hudlice 10 : 8 Negramoti Jince Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 22 : 19 Bureš František
1. Ne 10.9.2017 Nervous Praha 10 : 8 Bakalář DC Kalivody Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 24 : 19 Kubec Petr
2. Ne 17.9.2017 Bizoni Cvrčovice 8 : 10 Maniac Darts Rakovník Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00 Dunai Michael 22 : 25 Pína Petr
2. Ne 17.9.2017 Club Fanda Forever Praha 8 : 10 Nervous Praha U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00 Horák Jiří 19 : 22 Šťastný Roman
2. Ne 17.9.2017 Negramoti Jince 6 : 12 Fanatics Sedlec ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 14 : 28 Tauš Václav
2. Ne 17.9.2017 Šemík Neumětely 11 : 7 Hroch Team Hudlice U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 25 : 18 Hájek Milan
2. Ne 17.9.2017 Vonoklasy 26 7 : 11 Statenický kačeři Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 16 : 25 Koutský Tomáš
2. Ne 17.9.2017 Sport Team Řevničov 5 : 13 Bakalář DC Kalivody Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Mečíř David 18 : 29 Kubec Petr
2. Ne 17.9.2017 Mirage Sobín 13 : 5 Šemík Neumětely B Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 26 : 14 Chvojka Adam
1. St 20.9.2017 Bizoni Cvrčovice 14 : 4 Sport Team Řevničov Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00 Dunai Michael 31 : 14 Mečíř David
3. Ne 24.9.2017 Fanatics Sedlec 10 : 8 Šemík Neumětely Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 26 : 22 Kuniak Martin
3. Ne 24.9.2017 Bakalář DC Kalivody 9 : 9 Club Fanda Forever Praha Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00 Kubec Petr 23 : 20 Horák Jiří
3. Ne 24.9.2017 Maniac Darts Rakovník 14 : 4 Sport Team Řevničov Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 29 : 11 Mečíř David
3. Ne 24.9.2017 Statenický kačeři 9 : 9 Bizoni Cvrčovice Statenka, Statenice
18:00 Hrebíček Marcel 21 : 21 Dunai Michael
3. Ne 24.9.2017 Šemík Neumětely B 16 : 2 Vonoklasy 26 U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 34 : 7 Chlumský Ondřej
3. Ne 24.9.2017 Hroch Team Hudlice 9 : 9 Podlesáci Králův Dvůr B Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 21 : 22 Láznička Václav
3. Ne 24.9.2017 Nervous Praha 12 : 6 Negramoti Jince Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 29 : 17 Bureš František
4. Ne 1.10.2017 Bizoni Cvrčovice 11 : 7 Šemík Neumětely B Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00 Dunai Michael 26 : 19 Chvojka Adam
4. Ne 1.10.2017 Maniac Darts Rakovník 11 : 7 Statenický kačeři Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 28 : 18 Koutský Tomáš
4. Ne 1.10.2017 Negramoti Jince 11 : 7 Bakalář DC Kalivody ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 24 : 17 Kubec Petr
4. Ne 1.10.2017 Šemík Neumětely 11 : 7 Nervous Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 26 : 16 Šťastný Roman
4. Ne 1.10.2017 Podlesáci Králův Dvůr B 6 : 12 Fanatics Sedlec Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Láznička Václav 16 : 26 Tauš Václav
4. Ne 1.10.2017 Sport Team Řevničov 5 : 13 Club Fanda Forever Praha Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Mečíř David 12 : 28 Horák Jiří
4. Ne 1.10.2017 Mirage Sobín 11 : 7 Hroch Team Hudlice Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 25 : 16 Hájek Milan
5. Ne 8.10.2017 Fanatics Sedlec 14 : 4 Mirage Sobín Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 29 : 13 Přída Antonín
5. Ne 8.10.2017 Bakalář DC Kalivody 8 : 10 Šemík Neumětely Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00 Kubec Petr 18 : 27 Rathouský Jan
5. Ne 8.10.2017 Statenický kačeři 13 : 5 Sport Team Řevničov Statenka, Statenice
18:00 Koutský Tomáš 29 : 16 Mečíř David
5. Ne 8.10.2017 Šemík Neumětely B 7 : 11 Maniac Darts Rakovník U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 18 : 27 Pína Petr
5. Ne 8.10.2017 Hroch Team Hudlice 10 : 8 Vonoklasy 26 Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 24 : 21 Chlumský Ondřej
5. Ne 8.10.2017 Podlesáci Králův Dvůr B 12 : 6 Nervous Praha Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Láznička Václav 25 : 17 Šťastný Roman
5. Ne 8.10.2017 Club Fanda Forever Praha 9 : 9 Negramoti Jince U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00 Horák Jiří 22 : 24 Pitor Jiří
6. Ne 15.10.2017 Fanatics Sedlec 14 : 4 Vonoklasy 26 Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 31 : 14 Chlumský Ondřej
6. Ne 15.10.2017 Bizoni Cvrčovice 11 : 7 Hroch Team Hudlice Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00 Dunai Michael 24 : 19 Hájek Milan
6. Ne 15.10.2017 Statenický kačeři 7 : 11 Šemík Neumětely B Statenka, Statenice
18:00 Koutský Tomáš 21 : 24 Chvojka Adam
6. Ne 15.10.2017 Šemík Neumětely 10 : 8 Club Fanda Forever Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 26 : 21 Horák Jiří
6. Ne 15.10.2017 Podlesáci Králův Dvůr B 6 : 12 Bakalář DC Kalivody Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Láznička Václav 21 : 27 Kubec Petr
6. Ne 15.10.2017 Negramoti Jince 11 : 7 Sport Team Řevničov ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 26 : 20 Mečíř David
6. Ne 15.10.2017 Mirage Sobín 11 : 7 Nervous Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 25 : 18 Šťastný Roman
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2017 23:28

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.10.2017 23:29:37