Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 10.9.2017 Fanatics Sedlec 12 : 6 Club Fanda Forever Praha Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 28 : 22 Horák Jiří
1. Ne 10.9.2017 Maniac Darts Rakovník 16 : 2 Vonoklasy 26 Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 33 : 5 Chlumský Ondřej
1. Ne 10.9.2017 Statenický kačeři 8 : 10 Mirage Sobín Statenka, Statenice
18:00 Hrebíček Marcel 22 : 25 Přída Antonín
1. Ne 10.9.2017 Šemík Neumětely B 13 : 5 Podlesáci Králův Dvůr B U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 30 : 14 Láznička Václav
1. Ne 10.9.2017 Hroch Team Hudlice 10 : 8 Negramoti Jince Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 22 : 19 Bureš František
1. Ne 10.9.2017 Nervous Praha 10 : 8 Bakalář DC Kalivody Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 24 : 19 Kubec Petr
2. Ne 17.9.2017 Bizoni Cvrčovice 8 : 10 Maniac Darts Rakovník Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00 Dunai Michael 22 : 25 Pína Petr
2. Ne 17.9.2017 Club Fanda Forever Praha 8 : 10 Nervous Praha U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00 Horák Jiří 19 : 22 Šťastný Roman
2. Ne 17.9.2017 Negramoti Jince 6 : 12 Fanatics Sedlec ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 14 : 28 Tauš Václav
2. Ne 17.9.2017 Šemík Neumětely 11 : 7 Hroch Team Hudlice U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 25 : 18 Hájek Milan
2. Ne 17.9.2017 Vonoklasy 26 7 : 11 Statenický kačeři Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 16 : 25 Koutský Tomáš
2. Ne 17.9.2017 Sport Team Řevničov 5 : 13 Bakalář DC Kalivody Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Mečíř David 18 : 29 Kubec Petr
2. Ne 17.9.2017 Mirage Sobín 13 : 5 Šemík Neumětely B Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 26 : 14 Chvojka Adam
1. St 20.9.2017 Bizoni Cvrčovice 14 : 4 Sport Team Řevničov Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00 Dunai Michael 31 : 14 Mečíř David
3. Ne 24.9.2017 Fanatics Sedlec 10 : 8 Šemík Neumětely Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 26 : 22 Kuniak Martin
3. Ne 24.9.2017 Bakalář DC Kalivody 9 : 9 Club Fanda Forever Praha Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00 Kubec Petr 23 : 20 Horák Jiří
3. Ne 24.9.2017 Maniac Darts Rakovník 14 : 4 Sport Team Řevničov Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 29 : 11 Mečíř David
3. Ne 24.9.2017 Statenický kačeři 9 : 9 Bizoni Cvrčovice Statenka, Statenice
18:00 Hrebíček Marcel 21 : 21 Dunai Michael
3. Ne 24.9.2017 Šemík Neumětely B 16 : 2 Vonoklasy 26 U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 34 : 7 Chlumský Ondřej
3. Ne 24.9.2017 Hroch Team Hudlice 9 : 9 Podlesáci Králův Dvůr B Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 21 : 22 Láznička Václav
3. Ne 24.9.2017 Nervous Praha 12 : 6 Negramoti Jince Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 29 : 17 Bureš František
4. Ne 1.10.2017 Bizoni Cvrčovice 11 : 7 Šemík Neumětely B Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00 Dunai Michael 26 : 19 Chvojka Adam
4. Ne 1.10.2017 Maniac Darts Rakovník 11 : 7 Statenický kačeři Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 28 : 18 Koutský Tomáš
4. Ne 1.10.2017 Negramoti Jince 11 : 7 Bakalář DC Kalivody ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 24 : 17 Kubec Petr
4. Ne 1.10.2017 Šemík Neumětely 11 : 7 Nervous Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 26 : 16 Šťastný Roman
4. Ne 1.10.2017 Podlesáci Králův Dvůr B 6 : 12 Fanatics Sedlec Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Láznička Václav 16 : 26 Tauš Václav
4. Ne 1.10.2017 Sport Team Řevničov 5 : 13 Club Fanda Forever Praha Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Mečíř David 12 : 28 Horák Jiří
4. Ne 1.10.2017 Mirage Sobín 11 : 7 Hroch Team Hudlice Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 25 : 16 Hájek Milan
5. Ne 8.10.2017 Fanatics Sedlec 14 : 4 Mirage Sobín Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 29 : 13 Přída Antonín
5. Ne 8.10.2017 Bakalář DC Kalivody 8 : 10 Šemík Neumětely Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00 Kubec Petr 18 : 27 Rathouský Jan
5. Ne 8.10.2017 Statenický kačeři 13 : 5 Sport Team Řevničov Statenka, Statenice
18:00 Koutský Tomáš 29 : 16 Mečíř David
5. Ne 8.10.2017 Šemík Neumětely B 7 : 11 Maniac Darts Rakovník U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 18 : 27 Pína Petr
5. Ne 8.10.2017 Hroch Team Hudlice 10 : 8 Vonoklasy 26 Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 24 : 21 Chlumský Ondřej
5. Ne 8.10.2017 Podlesáci Králův Dvůr B 12 : 6 Nervous Praha Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Láznička Václav 25 : 17 Šťastný Roman
5. Ne 8.10.2017 Club Fanda Forever Praha 9 : 9 Negramoti Jince U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00 Horák Jiří 22 : 24 Pitor Jiří
6. Ne 15.10.2017 Fanatics Sedlec 14 : 4 Vonoklasy 26 Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 31 : 14 Chlumský Ondřej
6. Ne 15.10.2017 Bizoni Cvrčovice 11 : 7 Hroch Team Hudlice Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00 Dunai Michael 24 : 19 Hájek Milan
6. Ne 15.10.2017 Statenický kačeři 7 : 11 Šemík Neumětely B Statenka, Statenice
18:00 Koutský Tomáš 21 : 24 Chvojka Adam
6. Ne 15.10.2017 Šemík Neumětely 10 : 8 Club Fanda Forever Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 26 : 21 Horák Jiří
6. Ne 15.10.2017 Podlesáci Králův Dvůr B 6 : 12 Bakalář DC Kalivody Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Láznička Václav 21 : 27 Kubec Petr
6. Ne 15.10.2017 Negramoti Jince 11 : 7 Sport Team Řevničov ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 26 : 20 Mečíř David
6. Ne 15.10.2017 Mirage Sobín 11 : 7 Nervous Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 25 : 18 Šťastný Roman
7. Ne 22.10.2017 Fanatics Sedlec 12 : 6 Bizoni Cvrčovice Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 25 : 16 Dunai Michael
7. Ne 22.10.2017 Bakalář DC Kalivody 14 : 4 Mirage Sobín Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00 Kubec Petr 30 : 15 Přída Antonín
7. Ne 22.10.2017 Šemík Neumětely B 12 : 6 Sport Team Řevničov U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 27 : 17 Mečíř David
7. Ne 22.10.2017 Hroch Team Hudlice 7 : 11 Maniac Darts Rakovník Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 18 : 25 Pína Petr
7. Ne 22.10.2017 Nervous Praha 10 : 8 Vonoklasy 26 Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 24 : 17 Chlumský Ondřej
7. Ne 22.10.2017 Club Fanda Forever Praha 9 : 9 Podlesáci Králův Dvůr B U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00 Horák Jiří 20 : 22 Láznička Václav
7. Ne 22.10.2017 Negramoti Jince 8 : 10 Šemík Neumětely ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 21 : 23 Kuniak Martin
8. Ne 29.10.2017 Sport Team Řevničov 6 : 12 Šemík Neumětely Baráčnická rychta, Řevničov
14:00 Mečíř David 13 : 26 Rathouský Jan
8. Ne 29.10.2017 Bizoni Cvrčovice 8 : 10 Nervous Praha Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00 Dunai Michael 22 : 24 Šťastný Roman
8. Ne 29.10.2017 Maniac Darts Rakovník 9 : 9 Fanatics Sedlec Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 22 : 22 Tauš Václav
8. Ne 29.10.2017 Statenický kačeři 7 : 11 Hroch Team Hudlice Statenka, Statenice
18:00 Hrebíček Marcel 19 : 26 Hájek Milan
8. Ne 29.10.2017 Podlesáci Králův Dvůr B 5 : 13 Negramoti Jince Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Láznička Václav 15 : 27 Bureš František
8. Ne 29.10.2017 Mirage Sobín 11 : 7 Club Fanda Forever Praha Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 28 : 16 Horák Jiří
9. Ne 5.11.2017 Fanatics Sedlec 14 : 4 Statenický kačeři Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 31 : 12 Hrebíček Marcel
9. Ne 5.11.2017 Bakalář DC Kalivody 5 : 13 Bizoni Cvrčovice Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00 Kubec Petr 16 : 26 Dunai Michael
9. Ne 5.11.2017 Hroch Team Hudlice 8 : 10 Šemík Neumětely B Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 20 : 24 Chvojka Adam
9. Ne 5.11.2017 Nervous Praha 11 : 7 Maniac Darts Rakovník Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 24 : 20 Pína Petr
9. Ne 5.11.2017 Club Fanda Forever Praha 14 : 4 Vonoklasy 26 U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00 Horák Jiří 29 : 12 Chlumský Ondřej
9. Ne 5.11.2017 Negramoti Jince 7 : 11 Mirage Sobín ČSCH Jince, Jince
18:00 Pitor Jiří 21 : 27 Přída Antonín
9. Ne 5.11.2017 Šemík Neumětely 13 : 5 Podlesáci Králův Dvůr B U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 29 : 12 Láznička Václav
10. Ne 12.11.2017 Bizoni Cvrčovice 10 : 8 Club Fanda Forever Praha Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00 Dunai Michael 25 : 20 Horák Jiří
10. Ne 12.11.2017 Maniac Darts Rakovník 13 : 5 Bakalář DC Kalivody Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 29 : 12 Kubec Petr
10. Ne 12.11.2017 Statenický kačeři 5 : 13 Nervous Praha Statenka, Statenice
18:00 Hrebíček Marcel 14 : 28 Šťastný Roman
10. Ne 12.11.2017 Šemík Neumětely B 7 : 11 Fanatics Sedlec U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 17 : 27 Tauš Václav
10. Ne 12.11.2017 Vonoklasy 26 7 : 11 Negramoti Jince Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Havelka Petr 17 : 26 Bureš František
10. Ne 12.11.2017 Sport Team Řevničov 10 : 8 Podlesáci Králův Dvůr B Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Mečíř David 22 : 20 Klán Petr
10. Ne 12.11.2017 Mirage Sobín 6 : 12 Šemík Neumětely Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 16 : 25 Rathouský Jan
11. Ne 19.11.2017 Bakalář DC Kalivody 10 : 8 Statenický kačeři Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00 Kubec Petr 22 : 22 Koutský Tomáš
11. Ne 19.11.2017 Sport Team Řevničov 4 : 14 Hroch Team Hudlice Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Mečíř David 12 : 31 Hájek Milan
11. Ne 19.11.2017 Nervous Praha 11 : 7 Šemík Neumětely B Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 25 : 19 Chvojka Adam
11. Ne 19.11.2017 Club Fanda Forever Praha 8 : 10 Maniac Darts Rakovník U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00 Horák Jiří 21 : 25 Pína Petr
11. Ne 19.11.2017 Negramoti Jince 5 : 13 Bizoni Cvrčovice ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 17 : 28 Dunai Michael
11. Ne 19.11.2017 Šemík Neumětely 13 : 5 Vonoklasy 26 U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 29 : 14 Chlumský Ondřej
11. Ne 19.11.2017 Podlesáci Králův Dvůr B 8 : 10 Mirage Sobín Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Láznička Václav 20 : 26 Přída Antonín
12. Ne 3.12.2017 Bizoni Cvrčovice 7 : 11 Šemík Neumětely Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00 Dunai Michael 20 : 28 Rathouský Jan
12. Ne 3.12.2017 Maniac Darts Rakovník 10 : 8 Negramoti Jince Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 23 : 19 Pitor Jiří
12. Ne 3.12.2017 Statenický kačeři 10 : 8 Club Fanda Forever Praha Statenka, Statenice
18:00 Koutský Tomáš 26 : 18 Horák Jiří
12. Ne 3.12.2017 Šemík Neumětely B 9 : 9 Bakalář DC Kalivody U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 21 : 20 Kubec Petr
12. Ne 3.12.2017 Hroch Team Hudlice 4 : 14 Fanatics Sedlec Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 15 : 29 Tauš Václav
12. Ne 3.12.2017 Vonoklasy 26 6 : 12 Podlesáci Králův Dvůr B Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 17 : 29 Klán Petr
12. Ne 3.12.2017 Sport Team Řevničov 5 : 13 Mirage Sobín Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Mečíř David 14 : 29 Přída Antonín
13. Ne 10.12.2017 Fanatics Sedlec 14 : 4 Sport Team Řevničov Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 31 : 14 Mečíř David
13. Ne 10.12.2017 Nervous Praha Hroch Team Hudlice Staré kino, Praha 5
18:00
13. Ne 10.12.2017 Club Fanda Forever Praha 11 : 7 Šemík Neumětely B U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00 Horák Jiří 23 : 17 Chvojka Adam
13. Ne 10.12.2017 Negramoti Jince 12 : 6 Statenický kačeři ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 28 : 19 Koutský Tomáš
13. Ne 10.12.2017 Šemík Neumětely 10 : 8 Maniac Darts Rakovník U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 24 : 20 Pína Petr
13. Ne 10.12.2017 Podlesáci Králův Dvůr B 12 : 6 Bizoni Cvrčovice Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Láznička Václav 28 : 20 Dunai Michael
13. Ne 10.12.2017 Mirage Sobín 14 : 4 Vonoklasy 26 Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00 Přída Antonín 32 : 14 Chlumský Ondřej
14. Ne 17.12.2017 Bakalář DC Kalivody Hroch Team Hudlice Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00
14. Ne 17.12.2017 Fanatics Sedlec Nervous Praha Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00
14. Ne 17.12.2017 Bizoni Cvrčovice Mirage Sobín Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00
14. Ne 17.12.2017 Maniac Darts Rakovník Podlesáci Králův Dvůr B Česká chalupa, Rakovník
18:00
14. Ne 17.12.2017 Statenický kačeři Šemík Neumětely Statenka, Statenice
18:00
14. Ne 17.12.2017 Šemík Neumětely B Negramoti Jince U Horymíra, Neumětely
18:00
14. Ne 17.12.2017 Sport Team Řevničov Vonoklasy 26 Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
8. Ne 7.1.2018 Vonoklasy 26 Bakalář DC Kalivody Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00
15. Ne 14.1.2018 Bakalář DC Kalivody Fanatics Sedlec Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00
15. Ne 14.1.2018 Nervous Praha Sport Team Řevničov Staré kino, Praha 5
18:00
15. Ne 14.1.2018 Club Fanda Forever Praha Hroch Team Hudlice U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00
15. Ne 14.1.2018 Šemík Neumětely Šemík Neumětely B U Horymíra, Neumětely
18:00
15. Ne 14.1.2018 Podlesáci Králův Dvůr B Statenický kačeři Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00
15. Ne 14.1.2018 Vonoklasy 26 Bizoni Cvrčovice Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00
15. Ne 14.1.2018 Mirage Sobín Maniac Darts Rakovník Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
16. Ne 21.1.2018 Bakalář DC Kalivody Nervous Praha Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00
16. Ne 21.1.2018 Sport Team Řevničov Bizoni Cvrčovice Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
16. Ne 21.1.2018 Vonoklasy 26 Maniac Darts Rakovník Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00
16. Ne 21.1.2018 Podlesáci Králův Dvůr B Šemík Neumětely B Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00
16. Ne 21.1.2018 Negramoti Jince Hroch Team Hudlice ČSCH Jince, Jince
18:00
16. Ne 21.1.2018 Club Fanda Forever Praha Fanatics Sedlec U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00
16. Ne 21.1.2018 Mirage Sobín Statenický kačeři Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
17. Ne 28.1.2018 Fanatics Sedlec Negramoti Jince Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00
17. Ne 28.1.2018 Bakalář DC Kalivody Sport Team Řevničov Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00
17. Ne 28.1.2018 Maniac Darts Rakovník Bizoni Cvrčovice Česká chalupa, Rakovník
18:00
17. Ne 28.1.2018 Nervous Praha Club Fanda Forever Praha Staré kino, Praha 5
18:00
17. Ne 28.1.2018 Hroch Team Hudlice Šemík Neumětely Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00
17. Ne 28.1.2018 Šemík Neumětely B Mirage Sobín U Horymíra, Neumětely
18:00
17. Ne 28.1.2018 Statenický kačeři Vonoklasy 26 Statenka, Statenice
18:00
18. Ne 4.2.2018 Sport Team Řevničov Maniac Darts Rakovník Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
18. Ne 4.2.2018 Bizoni Cvrčovice Statenický kačeři Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00
18. Ne 4.2.2018 Vonoklasy 26 Šemík Neumětely B Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00
18. Ne 4.2.2018 Podlesáci Králův Dvůr B Hroch Team Hudlice Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00
18. Ne 4.2.2018 Šemík Neumětely Fanatics Sedlec U Horymíra, Neumětely
18:00
18. Ne 4.2.2018 Negramoti Jince Nervous Praha ČSCH Jince, Jince
18:00
18. Ne 4.2.2018 Club Fanda Forever Praha Bakalář DC Kalivody U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00
19. Ne 11.2.2018 Bakalář DC Kalivody Negramoti Jince Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00
19. Ne 11.2.2018 Fanatics Sedlec Podlesáci Králův Dvůr B Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00
19. Ne 11.2.2018 Šemík Neumětely B Bizoni Cvrčovice U Horymíra, Neumětely
18:00
19. Ne 11.2.2018 Statenický kačeři Maniac Darts Rakovník Statenka, Statenice
18:00
19. Ne 11.2.2018 Nervous Praha Šemík Neumětely Staré kino, Praha 5
18:00
19. Ne 11.2.2018 Hroch Team Hudlice Mirage Sobín Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00
19. Ne 11.2.2018 Club Fanda Forever Praha Sport Team Řevničov U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00
20. Ne 18.2.2018 Sport Team Řevničov Statenický kačeři Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
20. Ne 18.2.2018 Maniac Darts Rakovník Šemík Neumětely B Česká chalupa, Rakovník
18:00
20. Ne 18.2.2018 Vonoklasy 26 Hroch Team Hudlice Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00
20. Ne 18.2.2018 Nervous Praha Podlesáci Králův Dvůr B Staré kino, Praha 5
18:00
20. Ne 18.2.2018 Šemík Neumětely Bakalář DC Kalivody U Horymíra, Neumětely
18:00
20. Ne 18.2.2018 Negramoti Jince Club Fanda Forever Praha ČSCH Jince, Jince
18:00
20. Ne 18.2.2018 Mirage Sobín Fanatics Sedlec Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
21. Ne 25.2.2018 Bakalář DC Kalivody Podlesáci Králův Dvůr B Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00
21. Ne 25.2.2018 Hroch Team Hudlice Bizoni Cvrčovice Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00
21. Ne 25.2.2018 Šemík Neumětely B Statenický kačeři U Horymíra, Neumětely
18:00
21. Ne 25.2.2018 Club Fanda Forever Praha Šemík Neumětely U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00
21. Ne 25.2.2018 Nervous Praha Mirage Sobín Staré kino, Praha 5
18:00
21. Ne 25.2.2018 Vonoklasy 26 Fanatics Sedlec Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00
21. Ne 25.2.2018 Sport Team Řevničov Negramoti Jince Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
22. Ne 4.3.2018 Sport Team Řevničov Šemík Neumětely B Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
22. Ne 4.3.2018 Maniac Darts Rakovník Hroch Team Hudlice Česká chalupa, Rakovník
18:00
22. Ne 4.3.2018 Bizoni Cvrčovice Fanatics Sedlec Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00
22. Ne 4.3.2018 Vonoklasy 26 Nervous Praha Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00
22. Ne 4.3.2018 Podlesáci Králův Dvůr B Club Fanda Forever Praha Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00
22. Ne 4.3.2018 Šemík Neumětely Negramoti Jince U Horymíra, Neumětely
18:00
22. Ne 4.3.2018 Mirage Sobín Bakalář DC Kalivody Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
23. Ne 11.3.2018 Fanatics Sedlec Maniac Darts Rakovník Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00
23. Ne 11.3.2018 Bakalář DC Kalivody Vonoklasy 26 Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00
23. Ne 11.3.2018 Nervous Praha Bizoni Cvrčovice Staré kino, Praha 5
18:00
23. Ne 11.3.2018 Hroch Team Hudlice Statenický kačeři Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00
23. Ne 11.3.2018 Negramoti Jince Podlesáci Králův Dvůr B ČSCH Jince, Jince
18:00
23. Ne 11.3.2018 Club Fanda Forever Praha Mirage Sobín U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00
23. Ne 11.3.2018 Šemík Neumětely Sport Team Řevničov U Horymíra, Neumětely
18:00
24. Ne 18.3.2018 Šemík Neumětely B Hroch Team Hudlice U Horymíra, Neumětely
18:00
24. Ne 18.3.2018 Statenický kačeři Fanatics Sedlec Statenka, Statenice
18:00
24. Ne 18.3.2018 Maniac Darts Rakovník Nervous Praha Česká chalupa, Rakovník
18:00
24. Ne 18.3.2018 Bizoni Cvrčovice Bakalář DC Kalivody Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00
24. Ne 18.3.2018 Vonoklasy 26 Club Fanda Forever Praha Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00
24. Ne 18.3.2018 Podlesáci Králův Dvůr B Šemík Neumětely Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00
24. Ne 18.3.2018 Mirage Sobín Negramoti Jince Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
25. Ne 25.3.2018 Bakalář DC Kalivody Maniac Darts Rakovník Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00
25. Ne 25.3.2018 Fanatics Sedlec Šemík Neumětely B Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00
25. Ne 25.3.2018 Club Fanda Forever Praha Bizoni Cvrčovice U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00
25. Ne 25.3.2018 Nervous Praha Statenický kačeři Staré kino, Praha 5
18:00
25. Ne 25.3.2018 Šemík Neumětely Mirage Sobín U Horymíra, Neumětely
18:00
25. Ne 25.3.2018 Negramoti Jince Vonoklasy 26 ČSCH Jince, Jince
18:00
25. Ne 25.3.2018 Podlesáci Králův Dvůr B Sport Team Řevničov Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00
26. Ne 8.4.2018 Hroch Team Hudlice Sport Team Řevničov Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00
26. Ne 8.4.2018 Šemík Neumětely B Nervous Praha U Horymíra, Neumětely
18:00
26. Ne 8.4.2018 Statenický kačeři Bakalář DC Kalivody Statenka, Statenice
18:00
26. Ne 8.4.2018 Maniac Darts Rakovník Club Fanda Forever Praha Česká chalupa, Rakovník
18:00
26. Ne 8.4.2018 Bizoni Cvrčovice Negramoti Jince Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00
26. Ne 8.4.2018 Vonoklasy 26 Šemík Neumětely Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00
26. Ne 8.4.2018 Mirage Sobín Podlesáci Králův Dvůr B Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
27. Ne 22.4.2018 Bakalář DC Kalivody Šemík Neumětely B Šipkový klub Kalivody, Kalivody
16:00
27. Ne 22.4.2018 Fanatics Sedlec Hroch Team Hudlice Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00
27. Ne 22.4.2018 Šemík Neumětely Bizoni Cvrčovice U Horymíra, Neumětely
18:00
27. Ne 22.4.2018 Negramoti Jince Maniac Darts Rakovník ČSCH Jince, Jince
18:00
27. Ne 22.4.2018 Club Fanda Forever Praha Statenický kačeři U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00
27. Ne 22.4.2018 Podlesáci Králův Dvůr B Vonoklasy 26 Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00
27. Ne 22.4.2018 Mirage Sobín Sport Team Řevničov Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
28. Ne 29.4.2018 Sport Team Řevničov Fanatics Sedlec Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
28. Ne 29.4.2018 Hroch Team Hudlice Nervous Praha Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00
28. Ne 29.4.2018 Šemík Neumětely B Club Fanda Forever Praha U Horymíra, Neumětely
18:00
28. Ne 29.4.2018 Statenický kačeři Negramoti Jince Statenka, Statenice
18:00
28. Ne 29.4.2018 Maniac Darts Rakovník Šemík Neumětely Česká chalupa, Rakovník
18:00
28. Ne 29.4.2018 Bizoni Cvrčovice Podlesáci Králův Dvůr B Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00
28. Ne 29.4.2018 Vonoklasy 26 Mirage Sobín Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00
29. Ne 6.5.2018 Podlesáci Králův Dvůr B Maniac Darts Rakovník Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00
29. Ne 6.5.2018 Šemík Neumětely Statenický kačeři U Horymíra, Neumětely
18:00
29. Ne 6.5.2018 Negramoti Jince Šemík Neumětely B ČSCH Jince, Jince
18:00
29. Ne 6.5.2018 Hroch Team Hudlice Bakalář DC Kalivody Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00
29. Ne 6.5.2018 Nervous Praha Fanatics Sedlec Staré kino, Praha 5
18:00
29. Ne 6.5.2018 Vonoklasy 26 Sport Team Řevničov Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00
29. Ne 6.5.2018 Mirage Sobín Bizoni Cvrčovice Pivnice herna Bunkr, Praha 5
19:00
30. Ne 13.5.2018 Fanatics Sedlec Bakalář DC Kalivody Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00
30. Ne 13.5.2018 Sport Team Řevničov Nervous Praha Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
30. Ne 13.5.2018 Hroch Team Hudlice Club Fanda Forever Praha Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00
30. Ne 13.5.2018 Šemík Neumětely B Šemík Neumětely U Horymíra, Neumětely
18:00
30. Ne 13.5.2018 Statenický kačeři Podlesáci Králův Dvůr B Statenka, Statenice
18:00
30. Ne 13.5.2018 Maniac Darts Rakovník Mirage Sobín Česká chalupa, Rakovník
18:00
30. Ne 13.5.2018 Bizoni Cvrčovice Vonoklasy 26 Pod Kapličkou, Cvrčovice
18:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 11.12.2017 06:47

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 11.12.2017 06:47:47