Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 4.9.2016 Fanatics Sedlec 12 : 6 Pavon Hořovice Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 26 : 17 Bureš František
1. Ne 4.9.2016 Mlýn DC Zadní Třebáň 6 : 12 New Bubu Team Nové Strašecí Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň
18:00 Švéd Milan 19 : 27 Rýgl David
1. Ne 4.9.2016 Šemík Neumětely 13 : 5 Cannabis 666 Žebrák U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 27 : 15 Kadlec Milan
1. Ne 4.9.2016 Rozdělovský Péčko Kladno 13 : 5 Bizoni Cvrčovice Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Ježek Tomáš 29 : 15 Dunai Michael
1. Ne 4.9.2016 Maniac Darts Rakovník 10 : 8 Club bar Korlin Praha Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 27 : 20 Junová Petra
1. Ne 4.9.2016 Hroch Team Hudlice 8 : 10 Podlesáci Králův Dvůr B Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 23 : 21 Kessl Karel
1. Ne 4.9.2016 Synové výčepu Praha 8 : 10 Máchalové XXL Kladno B Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 21 : 23 Jelínek Petr
2. Ne 11.9.2016 Cannabis 666 Žebrák 10 : 8 Mlýn DC Zadní Třebáň Pivnice Klub, Žebrák
15:00 Kadlec Milan 22 : 19 Švéd Milan
2. Ne 11.9.2016 Bizoni Cvrčovice 11 : 7 Šemík Neumětely Pod Kapličkou, Cvrčovice
17:00 Dunai Michael 23 : 16 Rathouský Jan
2. Ne 11.9.2016 Podlesáci Králův Dvůr B 10 : 8 Fanatics Sedlec Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 23 : 20 Tauš Václav
2. Ne 11.9.2016 Pavon Hořovice 10 : 8 Maniac Darts Rakovník ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 23 : 22 Pína Petr
2. Ne 11.9.2016 Club bar Korlin Praha 6 : 12 Rozdělovský Péčko Kladno Club Bar Korlin, Praha 5
18:00 Junová Petra 16 : 28 Krejčí Jiří
2. Ne 11.9.2016 Synové výčepu Praha 13 : 5 Hroch Team Hudlice Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 29 : 17 Hájek Milan
3. Ne 18.9.2016 Fanatics Sedlec 9 : 9 Synové výčepu Praha Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 24 : 23 Vlasák Jan
3. Ne 18.9.2016 Club Fanda Forever Praha 9 : 9 Cannabis 666 Žebrák U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00 Horák Jiří 20 : 21 Kadlec Milan
3. Ne 18.9.2016 Mlýn DC Zadní Třebáň 7 : 11 Bizoni Cvrčovice Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň
18:00 Švéd Milan 18 : 25 Pavlina Tomáš
3. Ne 18.9.2016 Šemík Neumětely 11 : 7 Club bar Korlin Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Kuniak Martin 26 : 18 Páša Jiří
3. Ne 18.9.2016 Rozdělovský Péčko Kladno 13 : 5 Pavon Hořovice Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 30 : 13 Malec Pavel
3. Ne 18.9.2016 Maniac Darts Rakovník 10 : 8 Podlesáci Králův Dvůr B Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 24 : 20 Kessl Karel
3. Ne 18.9.2016 Hroch Team Hudlice 12 : 6 Máchalové XXL Kladno B Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 27 : 19 Jelínek Petr
4. Ne 25.9.2016 Bizoni Cvrčovice 10 : 8 Club Fanda Forever Praha Pod Kapličkou, Cvrčovice
17:00 Dunai Michael 23 : 21 Preclík Karel
4. Ne 25.9.2016 Máchalové XXL Kladno B 8 : 10 New Bubu Team Nové Strašecí Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Jelínek Petr 21 : 23 Rýgl David
4. Ne 25.9.2016 Podlesáci Králův Dvůr B 8 : 10 Rozdělovský Péčko Kladno Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 21 : 25 Krejčí Jiří
4. Ne 25.9.2016 Pavon Hořovice 11 : 7 Šemík Neumětely ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 25 : 19 Rathouský Jan
4. Ne 25.9.2016 Club bar Korlin Praha 6 : 12 Mlýn DC Zadní Třebáň Club Bar Korlin, Praha 5
18:00 Junová Petra 18 : 26 Švéd Milan
4. Ne 25.9.2016 Hroch Team Hudlice 5 : 13 Fanatics Sedlec Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 16 : 29 Tauš Václav
4. Ne 25.9.2016 Synové výčepu Praha 12 : 6 Maniac Darts Rakovník Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 26 : 17 Ludvík Luboš
5. Ne 2.10.2016 Fanatics Sedlec 9 : 9 Máchalové XXL Kladno B Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 25 : 24 Jelínek Petr
5. Ne 2.10.2016 New Bubu Team Nové Strašecí 11 : 7 Cannabis 666 Žebrák Sport Nové Strašecí, Nové Strašecí
18:00 Rýgl David 24 : 18 Kadlec Milan
5. Ne 2.10.2016 Club Fanda Forever Praha 10 : 8 Club bar Korlin Praha U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00 Horák Jiří 28 : 19 Junová Petra
5. Ne 2.10.2016 Mlýn DC Zadní Třebáň 12 : 6 Pavon Hořovice Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň
18:00 Švéd Milan 26 : 19 Bureš František
5. Ne 2.10.2016 Šemík Neumětely 7 : 11 Podlesáci Králův Dvůr B U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 16 : 23 Kessl Karel
5. Ne 2.10.2016 Rozdělovský Péčko Kladno 12 : 6 Synové výčepu Praha Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Ježek Tomáš 27 : 18 Vlasák Jan
5. Ne 2.10.2016 Maniac Darts Rakovník 10 : 8 Hroch Team Hudlice Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 24 : 19 Patera Jaromír
6. Ne 9.10.2016 Fanatics Sedlec 8 : 10 Maniac Darts Rakovník Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 20 : 24 Pína Petr
6. Ne 9.10.2016 Bizoni Cvrčovice 10 : 8 New Bubu Team Nové Strašecí Pod Kapličkou, Cvrčovice
17:00 Dunai Michael 22 : 20 Rýgl David
6. Ne 9.10.2016 Máchalové XXL Kladno B 10 : 8 Cannabis 666 Žebrák Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Jelínek Petr 22 : 21 Kadlec Milan
6. Ne 9.10.2016 Podlesáci Králův Dvůr B 9 : 9 Mlýn DC Zadní Třebáň Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 24 : 22 Švéd Milan
6. Ne 9.10.2016 Pavon Hořovice 13 : 5 Club Fanda Forever Praha ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 27 : 17 Horák Jiří
6. Ne 9.10.2016 Hroch Team Hudlice 7 : 11 Rozdělovský Péčko Kladno Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 18 : 27 Krejčí Jiří
6. Ne 9.10.2016 Synové výčepu Praha 12 : 6 Šemík Neumětely Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 26 : 16 Rathouský Jan
7. Ne 16.10.2016 Cannabis 666 Žebrák 4 : 14 Bizoni Cvrčovice Pivnice Klub, Žebrák
15:00 Kadlec Milan 13 : 32 Dunai Michael
7. Ne 16.10.2016 New Bubu Team Nové Strašecí 11 : 7 Club bar Korlin Praha Sport Nové Strašecí, Nové Strašecí
18:00 Rýgl David 25 : 19 Páša Jiří
7. Ne 16.10.2016 Club Fanda Forever Praha 8 : 10 Podlesáci Králův Dvůr B U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00 Horák Jiří 19 : 23 Kessl Karel
7. Ne 16.10.2016 Mlýn DC Zadní Třebáň 11 : 7 Synové výčepu Praha Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň
18:00 Švéd Milan 23 : 16 Vlasák Jan
7. Ne 16.10.2016 Šemík Neumětely 8 : 10 Hroch Team Hudlice U Horymíra, Neumětely
18:00 Kuniak Martin 17 : 25 Hájek Milan
7. Ne 16.10.2016 Rozdělovský Péčko Kladno 9 : 9 Fanatics Sedlec Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 23 : 20 Tauš Václav
7. Ne 16.10.2016 Maniac Darts Rakovník 16 : 2 Máchalové XXL Kladno B Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 34 : 12 Jelínek Petr
8. Ne 23.10.2016 Fanatics Sedlec 11 : 7 Šemík Neumětely Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 25 : 17 Rathouský Jan
8. Ne 23.10.2016 Máchalové XXL Kladno B 7 : 11 Bizoni Cvrčovice Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Jelínek Petr 19 : 24 Dunai Michael
8. Ne 23.10.2016 Pavon Hořovice 11 : 7 New Bubu Team Nové Strašecí ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 27 : 21 Rýgl David
8. Ne 23.10.2016 Maniac Darts Rakovník 6 : 12 Rozdělovský Péčko Kladno Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 16 : 25 Krejčí Jiří
8. Ne 23.10.2016 Hroch Team Hudlice 10 : 8 Mlýn DC Zadní Třebáň Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 22 : 20 Švéd Milan
8. Ne 23.10.2016 Synové výčepu Praha 9 : 9 Club Fanda Forever Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 21 : 19 Erbs Martin
2. Ne 30.10.2016 New Bubu Team Nové Strašecí 6 : 12 Club Fanda Forever Praha Sport Nové Strašecí, Nové Strašecí
18:00 Rýgl David 15 : 26 Horák Jiří
8. Ne 30.10.2016 Club bar Korlin Praha 10 : 8 Cannabis 666 Žebrák Club Bar Korlin, Praha 5
18:00 Junová Petra 22 : 21 Kadlec Milan
9. Ne 6.11.2016 Cannabis 666 Žebrák 4 : 14 Pavon Hořovice Pivnice Klub, Žebrák
15:00 Kadlec Milan 13 : 30 Bureš František
9. Ne 6.11.2016 Bizoni Cvrčovice 10 : 8 Club bar Korlin Praha Pod Kapličkou, Cvrčovice
17:00 Dunai Michael 24 : 20 Páša Jiří
9. Ne 6.11.2016 New Bubu Team Nové Strašecí 10 : 8 Podlesáci Králův Dvůr B Sport Nové Strašecí, Nové Strašecí
18:00 Rýgl David 25 : 20 Kessl Karel
9. Ne 6.11.2016 Club Fanda Forever Praha 6 : 12 Hroch Team Hudlice U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00 Horák Jiří 16 : 28 Hájek Milan
9. Ne 6.11.2016 Mlýn DC Zadní Třebáň 4 : 14 Fanatics Sedlec Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň
18:00 Švéd Milan 12 : 31 Tauš Václav
9. Ne 6.11.2016 Šemík Neumětely 8 : 10 Maniac Darts Rakovník U Horymíra, Neumětely
18:00 Kuniak Martin 20 : 24 Houdek Pavel
9. Ne 6.11.2016 Rozdělovský Péčko Kladno 13 : 5 Máchalové XXL Kladno B Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 28 : 15 Jelínek Petr
10. Ne 20.11.2016 Fanatics Sedlec 12 : 6 Club Fanda Forever Praha Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 28 : 16 Horák Jiří
10. Ne 20.11.2016 Máchalové XXL Kladno B 15 : 3 Club bar Korlin Praha Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Jelínek Petr 32 : 15 Junová Petra
10. Ne 20.11.2016 Podlesáci Králův Dvůr B 12 : 6 Cannabis 666 Žebrák Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 27 : 19 Kadlec Milan
10. Ne 20.11.2016 Pavon Hořovice 9 : 9 Bizoni Cvrčovice ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 22 : 22 Dunai Michael
10. Ne 20.11.2016 Rozdělovský Péčko Kladno 13 : 5 Šemík Neumětely Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 29 : 13 Rathouský Jan
10. Ne 20.11.2016 Maniac Darts Rakovník 7 : 11 Mlýn DC Zadní Třebáň Česká chalupa, Rakovník
18:00 Houdek Pavel 21 : 24 Švéd Milan
10. Ne 20.11.2016 Synové výčepu Praha 8 : 10 New Bubu Team Nové Strašecí Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 23 : 25 Rýgl David
11. Ne 27.11.2016 Cannabis 666 Žebrák 6 : 12 Synové výčepu Praha Pivnice Klub, Žebrák
15:00 Kadlec Milan 19 : 27 Vlasák Jan
11. Ne 27.11.2016 Bizoni Cvrčovice 9 : 9 Podlesáci Králův Dvůr B Pod Kapličkou, Cvrčovice
17:00 Dunai Michael 25 : 22 Kessl Karel
11. Ne 27.11.2016 Club bar Korlin Praha 5 : 13 Pavon Hořovice Club Bar Korlin, Praha 5
18:00 Páša Jiří 17 : 28 Bureš František
11. Ne 27.11.2016 New Bubu Team Nové Strašecí 12 : 6 Hroch Team Hudlice Sport Nové Strašecí, Nové Strašecí
18:00 Rýgl David 27 : 17 Hájek Milan
11. Ne 27.11.2016 Club Fanda Forever Praha 12 : 6 Maniac Darts Rakovník U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00 Horák Jiří 28 : 21 Houdek Pavel
11. Ne 27.11.2016 Mlýn DC Zadní Třebáň 6 : 12 Rozdělovský Péčko Kladno Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň
18:00 Švéd Milan 16 : 29 Ježek Tomáš
11. Ne 27.11.2016 Šemík Neumětely 10 : 8 Máchalové XXL Kladno B U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 25 : 23 Smetana Libor
12. Ne 4.12.2016 Fanatics Sedlec 10 : 8 New Bubu Team Nové Strašecí Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 23 : 22 Rýgl David
12. Ne 4.12.2016 Máchalové XXL Kladno B 7 : 11 Pavon Hořovice Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Jelínek Petr 18 : 25 Bureš František
12. Ne 4.12.2016 Podlesáci Králův Dvůr B 18 : 0 Club bar Korlin Praha Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 36 : 0 Junová Petra
12. Ne 4.12.2016 Šemík Neumětely 13 : 5 Mlýn DC Zadní Třebáň U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 30 : 14 Švéd Milan
12. Ne 4.12.2016 Rozdělovský Péčko Kladno 11 : 7 Club Fanda Forever Praha Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 27 : 19 Horák Jiří
12. Ne 4.12.2016 Hroch Team Hudlice 13 : 5 Cannabis 666 Žebrák Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 30 : 17 Kadlec Milan
12. Ne 4.12.2016 Synové výčepu Praha 12 : 6 Bizoni Cvrčovice Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 27 : 16 Dunai Michael
13. Ne 11.12.2016 Cannabis 666 Žebrák 4 : 14 Fanatics Sedlec Pivnice Klub, Žebrák
15:00 Kadlec Milan 11 : 30 Tauš Václav
13. Ne 11.12.2016 Bizoni Cvrčovice 14 : 4 Hroch Team Hudlice Pod Kapličkou, Cvrčovice
17:00 Dunai Michael 29 : 16 Hájek Milan
13. Ne 11.12.2016 Pavon Hořovice 13 : 5 Podlesáci Králův Dvůr B ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 27 : 15 Kessl Karel
13. Ne 11.12.2016 Club bar Korlin Praha 2 : 16 Synové výčepu Praha Club Bar Korlin, Praha 5
18:00 Junová Petra 9 : 34 Vlasák Jan
13. Ne 11.12.2016 New Bubu Team Nové Strašecí 5 : 13 Maniac Darts Rakovník Sport Nové Strašecí, Nové Strašecí
18:00 Krob Rudolf 16 : 28 Houdek Pavel
13. Ne 11.12.2016 Club Fanda Forever Praha 10 : 8 Šemík Neumětely U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00 Horák Jiří 24 : 20 Rathouský Jan
13. Ne 11.12.2016 Mlýn DC Zadní Třebáň 7 : 11 Máchalové XXL Kladno B Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň
18:00 Švéd Milan 21 : 25 Jelínek Petr
14. Ne 18.12.2016 Máchalové XXL Kladno B 5 : 13 Podlesáci Králův Dvůr B Restaurace U české lípy, Kladno
14:00 Jelínek Petr 15 : 28 Kessl Karel
14. Ne 18.12.2016 Fanatics Sedlec 13 : 5 Bizoni Cvrčovice Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 28 : 17 Dunai Michael
14. Ne 18.12.2016 Mlýn DC Zadní Třebáň 6 : 12 Club Fanda Forever Praha Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň
18:00 Švéd Milan 15 : 26 Horák Jiří
14. Ne 18.12.2016 Rozdělovský Péčko Kladno 16 : 2 New Bubu Team Nové Strašecí Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 32 : 9 Sochůrek Petr
14. Ne 18.12.2016 Maniac Darts Rakovník 5 : 13 Cannabis 666 Žebrák Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 15 : 27 Kadlec Milan
14. Ne 18.12.2016 Hroch Team Hudlice 12 : 6 Club bar Korlin Praha Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 27 : 14 Junová Petra
14. Ne 18.12.2016 Synové výčepu Praha 7 : 11 Pavon Hořovice Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 18 : 24 Bureš František
15. Ne 8.1.2017 Cannabis 666 Žebrák 11 : 7 Rozdělovský Péčko Kladno Pivnice Klub, Žebrák
15:00 Kadlec Milan 24 : 22 Krejčí Jiří
15. Ne 8.1.2017 Bizoni Cvrčovice 5 : 13 Maniac Darts Rakovník Pod Kapličkou, Cvrčovice
17:00 Dunai Michael 17 : 29 Pína Petr
15. Ne 8.1.2017 Podlesáci Králův Dvůr B 5 : 13 Synové výčepu Praha Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Klán Petr 14 : 28 Vlasák Jan
15. Ne 8.1.2017 Pavon Hořovice 14 : 4 Hroch Team Hudlice ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 31 : 16 Hájek Milan
15. Ne 8.1.2017 Club bar Korlin Praha 7 : 11 Fanatics Sedlec Club Bar Korlin, Praha 5
18:00 Junová Petra 18 : 23 Tauš Václav
15. Ne 8.1.2017 New Bubu Team Nové Strašecí 6 : 12 Šemík Neumětely Sport Nové Strašecí, Nové Strašecí
18:00 Rýgl David 18 : 28 Rathouský Jan
15. Ne 8.1.2017 Club Fanda Forever Praha 9 : 9 Máchalové XXL Kladno B U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00 Horák Jiří 23 : 22 Smetana Libor
16. Ne 15.1.2017 Máchalové XXL Kladno B 10 : 8 Synové výčepu Praha Restaurace U české lípy, Kladno
14:00 Jelínek Petr 24 : 22 Vlasák Jan
16. Ne 15.1.2017 Cannabis 666 Žebrák 8 : 10 Šemík Neumětely Pivnice Klub, Žebrák
15:00 Kadlec Milan 19 : 26 Rathouský Jan
16. Ne 15.1.2017 Bizoni Cvrčovice 8 : 10 Rozdělovský Péčko Kladno Pod Kapličkou, Cvrčovice
17:00 Dunai Michael 20 : 24 Krejčí Jiří
16. Ne 15.1.2017 New Bubu Team Nové Strašecí 13 : 5 Mlýn DC Zadní Třebáň Sport Nové Strašecí, Nové Strašecí
18:00 Rýgl David 30 : 14 Švéd Milan
16. Ne 15.1.2017 Club bar Korlin Praha 9 : 9 Maniac Darts Rakovník Club Bar Korlin, Praha 5
18:00 Junová Petra 23 : 23 Pína Petr
16. Ne 15.1.2017 Pavon Hořovice 9 : 9 Fanatics Sedlec ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 21 : 22 Tauš Václav
16. Ne 15.1.2017 Podlesáci Králův Dvůr B 13 : 5 Hroch Team Hudlice Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 29 : 16 Hájek Milan
17. Ne 22.1.2017 Fanatics Sedlec 10 : 8 Podlesáci Králův Dvůr B Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 24 : 17 Kessl Karel
17. Ne 22.1.2017 Maniac Darts Rakovník 11 : 7 Pavon Hořovice Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 23 : 23 Bureš František
17. Ne 22.1.2017 Rozdělovský Péčko Kladno 15 : 3 Club bar Korlin Praha Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 30 : 11 Junová Petra
17. Ne 22.1.2017 Šemík Neumětely 10 : 8 Bizoni Cvrčovice U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 25 : 19 Dunai Michael
17. Ne 22.1.2017 Mlýn DC Zadní Třebáň 4 : 14 Cannabis 666 Žebrák Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň
18:00 Švéd Milan 16 : 29 Kadlec Milan
17. Ne 22.1.2017 Club Fanda Forever Praha 11 : 7 New Bubu Team Nové Strašecí U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00 Horák Jiří 25 : 19 Rýgl David
17. Ne 22.1.2017 Hroch Team Hudlice 6 : 12 Synové výčepu Praha Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 15 : 25 Vlasák Jan
18. Ne 29.1.2017 Cannabis 666 Žebrák 7 : 11 Club Fanda Forever Praha Pivnice Klub, Žebrák
15:00 Kadlec Milan 21 : 26 Horák Jiří
18. Ne 29.1.2017 Bizoni Cvrčovice 14 : 4 Mlýn DC Zadní Třebáň Pod Kapličkou, Cvrčovice
17:00 Vašica Miroslav 29 : 16 Kuchta Petr
18. Ne 29.1.2017 Club bar Korlin Praha 8 : 10 Šemík Neumětely Club Bar Korlin, Praha 5
18:00 Junová Petra 22 : 27 Rathouský Jan
18. Ne 29.1.2017 Pavon Hořovice 8 : 10 Rozdělovský Péčko Kladno ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 18 : 22 Ježek Tomáš
18. Ne 29.1.2017 Podlesáci Králův Dvůr B 10 : 8 Maniac Darts Rakovník Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 26 : 24 Pína Petr
18. Ne 29.1.2017 Máchalové XXL Kladno B 8 : 10 Hroch Team Hudlice Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Jelínek Petr 21 : 22 Hájek Milan
19. Ne 5.2.2017 Fanatics Sedlec 13 : 5 Hroch Team Hudlice Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 28 : 16 Hájek Milan
19. Ne 5.2.2017 New Bubu Team Nové Strašecí 5 : 13 Máchalové XXL Kladno B Sport Nové Strašecí, Nové Strašecí
18:00 Rýgl David 13 : 28 Jelínek Petr
19. Ne 5.2.2017 Rozdělovský Péčko Kladno 12 : 6 Podlesáci Králův Dvůr B Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 27 : 16 Kessl Karel
19. Ne 5.2.2017 Šemík Neumětely 5 : 13 Pavon Hořovice U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 17 : 29 Pařízek Lumír
19. Ne 5.2.2017 Mlýn DC Zadní Třebáň 7 : 11 Club bar Korlin Praha Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň
18:00 Švéd Milan 21 : 25 Junová Petra
19. Ne 5.2.2017 Maniac Darts Rakovník 6 : 12 Synové výčepu Praha Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 14 : 27 Malý Vilibald
20. Ne 12.2.2017 Máchalové XXL Kladno B 9 : 9 Fanatics Sedlec Restaurace U české lípy, Kladno
14:00 Jelínek Petr 24 : 23 Tauš Václav
20. Ne 12.2.2017 Cannabis 666 Žebrák 11 : 7 New Bubu Team Nové Strašecí Pivnice Klub, Žebrák
15:00 Kadlec Milan 25 : 18 Rýgl David
20. Ne 12.2.2017 Club bar Korlin Praha 3 : 15 Club Fanda Forever Praha Club Bar Korlin, Praha 5
18:00 Junová Petra 10 : 32 Horák Jiří
20. Ne 12.2.2017 Pavon Hořovice 13 : 5 Mlýn DC Zadní Třebáň ČSCH Jince, Jince
18:00 Malec Pavel 29 : 15 Švéd Milan
20. Ne 12.2.2017 Podlesáci Králův Dvůr B 8 : 10 Šemík Neumětely Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 22 : 22 Rathouský Jan
20. Ne 12.2.2017 Synové výčepu Praha 6 : 12 Rozdělovský Péčko Kladno Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 14 : 29 Ježek Tomáš
20. Ne 12.2.2017 Hroch Team Hudlice 9 : 9 Maniac Darts Rakovník Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 20 : 25 Pína Petr
21. Ne 19.2.2017 Cannabis 666 Žebrák 11 : 7 Máchalové XXL Kladno B Pivnice Klub, Žebrák
15:00 Kadlec Milan 27 : 20 Jelínek Petr
21. Ne 19.2.2017 Mlýn DC Zadní Třebáň 6 : 12 Podlesáci Králův Dvůr B Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň
18:00 Švéd Milan 16 : 26 Kafka Miroslav
21. Ne 19.2.2017 Club Fanda Forever Praha 10 : 8 Pavon Hořovice U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00 Horák Jiří 23 : 19 Bureš František
21. Ne 19.2.2017 New Bubu Team Nové Strašecí 7 : 11 Bizoni Cvrčovice Sport Nové Strašecí, Nové Strašecí
18:00 Rýgl David 19 : 26 Dunai Michael
21. Ne 19.2.2017 Maniac Darts Rakovník 8 : 10 Fanatics Sedlec Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 23 : 24 Tauš Václav
21. Ne 19.2.2017 Rozdělovský Péčko Kladno 9 : 9 Hroch Team Hudlice Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 24 : 19 Hájek Milan
21. Ne 19.2.2017 Šemík Neumětely 8 : 10 Synové výčepu Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 24 : 25 Vlasák Jan
18. Ne 26.2.2017 Synové výčepu Praha 7 : 11 Fanatics Sedlec Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 19 : 26 Tauš Václav
19. Ne 26.2.2017 Club Fanda Forever Praha 9 : 9 Bizoni Cvrčovice U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00 Horák Jiří 23 : 21 Dunai Michael
22. Ne 5.3.2017 Máchalové XXL Kladno B 7 : 11 Maniac Darts Rakovník Restaurace U české lípy, Kladno
14:00 Jelínek Petr 19 : 24 Pína Petr
22. Ne 5.3.2017 Fanatics Sedlec 8 : 10 Rozdělovský Péčko Kladno Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 19 : 22 Ježek Tomáš
22. Ne 5.3.2017 Bizoni Cvrčovice 12 : 6 Cannabis 666 Žebrák Pod Kapličkou, Cvrčovice
17:00 Dunai Michael 29 : 16 Kadlec Milan
22. Ne 5.3.2017 Club bar Korlin Praha 5 : 13 New Bubu Team Nové Strašecí Club Bar Korlin, Praha 5
18:00 Junová Petra 17 : 27 Rýgl David
22. Ne 5.3.2017 Podlesáci Králův Dvůr B 3 : 15 Club Fanda Forever Praha Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 11 : 31 Horák Jiří
22. Ne 5.3.2017 Synové výčepu Praha 11 : 7 Mlýn DC Zadní Třebáň Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 24 : 20 Švéd Milan
22. Ne 5.3.2017 Hroch Team Hudlice 5 : 13 Šemík Neumětely Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 15 : 27 Rathouský Jan
23. Ne 12.3.2017 Cannabis 666 Žebrák 11 : 7 Club bar Korlin Praha Pivnice Klub, Žebrák
15:00 Kadlec Milan 24 : 19 Páša Jiří
23. Ne 12.3.2017 Bizoni Cvrčovice 11 : 7 Máchalové XXL Kladno B Pod Kapličkou, Cvrčovice
17:00 Dunai Michael 26 : 19 Jelínek Petr
23. Ne 12.3.2017 New Bubu Team Nové Strašecí 5 : 13 Pavon Hořovice Sport Nové Strašecí, Nové Strašecí
18:00 Rýgl David 16 : 28 Bureš František
23. Ne 12.3.2017 Rozdělovský Péčko Kladno 10 : 8 Maniac Darts Rakovník Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 22 : 19 Pína Petr
23. Ne 12.3.2017 Šemík Neumětely 5 : 13 Fanatics Sedlec U Horymíra, Neumětely
18:00 Klasnová Tereza 15 : 28 Tauš Václav
23. Ne 12.3.2017 Mlýn DC Zadní Třebáň 9 : 9 Hroch Team Hudlice Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň
18:00 Švéd Milan 22 : 23 Hájek Milan
23. Ne 12.3.2017 Club Fanda Forever Praha 12 : 6 Synové výčepu Praha U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00 Horák Jiří 29 : 17 Vlasák Jan
24. Ne 19.3.2017 Fanatics Sedlec 12 : 6 Mlýn DC Zadní Třebáň Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 27 : 14 Švéd Milan
24. Ne 19.3.2017 Club bar Korlin Praha 10 : 8 Bizoni Cvrčovice Club Bar Korlin, Praha 5
18:00 Junová Petra 21 : 21 Dunai Michael
24. Ne 19.3.2017 Pavon Hořovice 7 : 11 Cannabis 666 Žebrák ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 22 : 25 Kadlec Milan
24. Ne 19.3.2017 Podlesáci Králův Dvůr B 11 : 7 New Bubu Team Nové Strašecí Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 24 : 18 Rýgl David
24. Ne 19.3.2017 Hroch Team Hudlice 6 : 12 Club Fanda Forever Praha Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 17 : 26 Horák Jiří
24. Ne 19.3.2017 Maniac Darts Rakovník 8 : 10 Šemík Neumětely Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 22 : 26 Klasnová Tereza
24. Ne 19.3.2017 Máchalové XXL Kladno B 8 : 10 Rozdělovský Péčko Kladno Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Jelínek Petr 20 : 25 Ježek Tomáš
25. Ne 26.3.2017 Cannabis 666 Žebrák 5 : 13 Podlesáci Králův Dvůr B Pivnice Klub, Žebrák
15:00 Kadlec Milan 17 : 28 Kessl Karel
25. Ne 26.3.2017 Bizoni Cvrčovice 11 : 7 Pavon Hořovice Pod Kapličkou, Cvrčovice
17:00 Dunai Michael 25 : 20 Bureš František
25. Ne 26.3.2017 Club bar Korlin Praha 5 : 13 Máchalové XXL Kladno B Club Bar Korlin, Praha 5
18:00 Junová Petra 14 : 29 Jelínek Petr
25. Ne 26.3.2017 Šemík Neumětely 12 : 6 Rozdělovský Péčko Kladno U Horymíra, Neumětely
18:00 Klasnová Tereza 26 : 15 Krejčí Jiří
25. Ne 26.3.2017 Mlýn DC Zadní Třebáň 5 : 13 Maniac Darts Rakovník Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň
18:00 Švéd Milan 16 : 28 Pína Petr
25. Ne 26.3.2017 Club Fanda Forever Praha 8 : 10 Fanatics Sedlec U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00 Horák Jiří 17 : 24 Tauš Václav
25. Ne 26.3.2017 New Bubu Team Nové Strašecí 7 : 11 Synové výčepu Praha Sport Nové Strašecí, Nové Strašecí
18:00 Rýgl David 18 : 26 Vlasák Jan
26. Ne 2.4.2017 Máchalové XXL Kladno B 7 : 11 Šemík Neumětely Restaurace U české lípy, Kladno
14:00 Jelínek Petr 20 : 25 Rathouský Jan
26. Ne 2.4.2017 Pavon Hořovice 11 : 7 Club bar Korlin Praha ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 25 : 20 Páša Jiří
26. Ne 2.4.2017 Podlesáci Králův Dvůr B 8 : 10 Bizoni Cvrčovice Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 21 : 25 Suk Petr
26. Ne 2.4.2017 Synové výčepu Praha 8 : 10 Cannabis 666 Žebrák Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 23 : 22 Kadlec Milan
26. Ne 2.4.2017 Hroch Team Hudlice 9 : 9 New Bubu Team Nové Strašecí Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 24 : 22 Rýgl David
26. Ne 2.4.2017 Maniac Darts Rakovník 7 : 11 Club Fanda Forever Praha Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 17 : 22 Horák Jiří
26. Ne 2.4.2017 Rozdělovský Péčko Kladno 14 : 4 Mlýn DC Zadní Třebáň Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 30 : 10 Švéd Milan
27. Ne 9.4.2017 Cannabis 666 Žebrák 3 : 15 Hroch Team Hudlice Pivnice Klub, Žebrák
15:00 Kadlec Milan 12 : 31 Hájek Milan
27. Ne 9.4.2017 Bizoni Cvrčovice 11 : 7 Synové výčepu Praha Pod Kapličkou, Cvrčovice
17:00 Dunai Michael 24 : 23 Vlasák Jan
27. Ne 9.4.2017 Pavon Hořovice 13 : 5 Máchalové XXL Kladno B ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 28 : 15 Smetana Libor
27. Ne 9.4.2017 Club bar Korlin Praha 6 : 12 Podlesáci Králův Dvůr B Club Bar Korlin, Praha 5
18:00 Junová Petra 15 : 25 Kessl Karel
27. Ne 9.4.2017 Mlýn DC Zadní Třebáň 9 : 9 Šemík Neumětely Hospůdka U Mlýna, Zadní Třebáň
18:00 Švéd Milan 22 : 23 Rathouský Jan
27. Ne 9.4.2017 Club Fanda Forever Praha 7 : 11 Rozdělovský Péčko Kladno U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00 Kelers František 20 : 26 Krejčí Jiří
27. Ne 9.4.2017 New Bubu Team Nové Strašecí 5 : 13 Fanatics Sedlec Sport Nové Strašecí, Nové Strašecí
18:00 Rýgl David 15 : 29 Tauš Václav
28. Ne 30.4.2017 Máchalové XXL Kladno B 12 : 6 Mlýn DC Zadní Třebáň Restaurace U české lípy, Kladno
14:00 Jelínek Petr 26 : 17 Švéd Milan
28. Ne 30.4.2017 Fanatics Sedlec 12 : 6 Cannabis 666 Žebrák Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 29 : 18 Kadlec Milan
28. Ne 30.4.2017 Podlesáci Králův Dvůr B 5 : 13 Pavon Hořovice Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 19 : 30 Bureš František
28. Ne 30.4.2017 Synové výčepu Praha 11 : 7 Club bar Korlin Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Voráček Tomáš 25 : 17 Junová Petra
28. Ne 30.4.2017 Hroch Team Hudlice 10 : 8 Bizoni Cvrčovice Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 21 : 20 Dunai Michael
28. Ne 30.4.2017 Maniac Darts Rakovník 14 : 4 New Bubu Team Nové Strašecí Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 32 : 12 Rýgl David
28. Ne 30.4.2017 Šemík Neumětely 11 : 7 Club Fanda Forever Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Kuniak Martin 24 : 20 Horák Jiří
29. Ne 7.5.2017 Cannabis 666 Žebrák 13 : 5 Maniac Darts Rakovník Pivnice Klub, Žebrák
15:00 Kadlec Milan 27 : 14 Pína Petr
29. Ne 7.5.2017 Bizoni Cvrčovice 6 : 12 Fanatics Sedlec Pod Kapličkou, Cvrčovice
17:00 Dunai Michael 17 : 25 Tauš Václav
29. Ne 7.5.2017 Podlesáci Králův Dvůr B 6 : 12 Máchalové XXL Kladno B Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 19 : 27 Jelínek Petr
29. Ne 7.5.2017 Club Fanda Forever Praha 15 : 3 Mlýn DC Zadní Třebáň U pruhovaný kočky, Praha 5
18:00 Horák Jiří 32 : 11 Švéd Milan
29. Ne 7.5.2017 New Bubu Team Nové Strašecí 9 : 9 Rozdělovský Péčko Kladno Sport Nové Strašecí, Nové Strašecí
18:00 Rýgl David 20 : 22 Krejčí Jiří
29. Ne 7.5.2017 Club bar Korlin Praha 3 : 15 Hroch Team Hudlice Club Bar Korlin, Praha 5
18:00 Junová Petra 10 : 32 Hájek Milan
29. Ne 7.5.2017 Pavon Hořovice 9 : 9 Synové výčepu Praha ČSCH Jince, Jince
18:00 Bureš František 23 : 21 Vlasák Jan
30. Ne 14.5.2017 Máchalové XXL Kladno B 11 : 7 Club Fanda Forever Praha Restaurace U české lípy, Kladno
14:00 Jelínek Petr 25 : 18 Horák Jiří
30. Ne 14.5.2017 Fanatics Sedlec 12 : 6 Club bar Korlin Praha Santa bar Sedlec, Sedlec u Žebráku
16:00 Tauš Václav 30 : 15 Páša Jiří
30. Ne 14.5.2017 Synové výčepu Praha 11 : 7 Podlesáci Králův Dvůr B Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 25 : 16 Láznička Václav
30. Ne 14.5.2017 Hroch Team Hudlice 9 : 9 Pavon Hořovice Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Hájek Milan 21 : 25 Bureš František
30. Ne 14.5.2017 Maniac Darts Rakovník 10 : 8 Bizoni Cvrčovice Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 22 : 19 Dunai Michael
30. Ne 14.5.2017 Rozdělovský Péčko Kladno 12 : 6 Cannabis 666 Žebrák Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Ježek Tomáš 29 : 18 Kadlec Milan
30. Ne 14.5.2017 Šemík Neumětely 13 : 5 New Bubu Team Nové Strašecí U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 30 : 13 Rýgl David
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 11.12.2017 05:02

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 11.12.2017 05:02:24