Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 6.9.2015 Qýčepu Příbram 7 : 11 Tequila Chrášťany Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 19 : 25 Gebauer Rudolf
1. Ne 6.9.2015 Krkavci Kralupy 9 : 9 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy Restaurace U Krkavce, Kralupy nad Vltavou
18:00 Ptáčník Marek 21 : 24 Lukavský Patrik
1. Ne 6.9.2015 Šemík Neumětely 12 : 6 Nervous Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 25 : 18 Šťastný Roman
1. Ne 6.9.2015 Rozdělovský Péčko Kladno 13 : 5 Šemík Neumětely B Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Ježek Tomáš 27 : 17 Chvojka Adam
1. Ne 6.9.2015 Maniac Darts Rakovník 10 : 8 Vonoklasy 26 Česká chalupa, Rakovník
18:00 Krušina Dušan 23 : 19 Chlumský Ondřej
1. Ne 6.9.2015 Synové výčepu Praha 11 : 7 Máchalové XXL Kladno B Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 24 : 21 Trobl Martin
2. Ne 13.9.2015 Qýčepu Příbram 13 : 5 Krkavci Kralupy Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 27 : 16 Bunda Miroslav
2. Ne 13.9.2015 Vonoklasy 26 4 : 14 Synové výčepu Praha Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 13 : 29 Vlasák Jan
2. Ne 13.9.2015 Šemík Neumětely B 8 : 10 Maniac Darts Rakovník U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 23 : 23 Pína Petr
2. Ne 13.9.2015 Podlesáci Králův Dvůr B 10 : 8 Rozdělovský Péčko Kladno Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 23 : 20 Krejčí Jiří
2. Ne 13.9.2015 Nervous Praha 12 : 6 Hroch Team Hudlice Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 27 : 17 Sládek Jiří
2. Ne 13.9.2015 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy 8 : 10 Šemík Neumětely Jitřenka Praskolesy, Praskolesy
18:00 Lukavský Patrik 20 : 22 Rathouský Jan
2. Ne 13.9.2015 Tequila Chrášťany 8 : 10 Máchalové XXL Kladno B
18:00 Gebauer Rudolf 23 : 23 Trobl Martin
3. Ne 20.9.2015 Krkavci Kralupy 8 : 10 Tequila Chrášťany Restaurace U Krkavce, Kralupy nad Vltavou
18:00 Ptáčník Marek 19 : 22 Gebauer Rudolf
3. Ne 20.9.2015 Šemík Neumětely 5 : 13 Qýčepu Příbram U Horymíra, Neumětely
18:00 Kuniak Martin 16 : 27 Bartoš Roman
3. Ne 20.9.2015 Hroch Team Hudlice 12 : 6 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 26 : 21 Lukavský Patrik
3. Ne 20.9.2015 Rozdělovský Péčko Kladno 9 : 9 Nervous Praha Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 22 : 21 Šťastný Roman
3. Ne 20.9.2015 Maniac Darts Rakovník 8 : 10 Podlesáci Králův Dvůr B Česká chalupa, Rakovník
18:00 Krušina Dušan 22 : 23 Kessl Karel
3. Ne 20.9.2015 Synové výčepu Praha 9 : 9 Šemík Neumětely B Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 22 : 20 Chvojka Adam
3. Ne 20.9.2015 Máchalové XXL Kladno B 14 : 4 Vonoklasy 26 Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Trobl Martin 28 : 10 Chlumský Ondřej
1. Ne 27.9.2015 Hroch Team Hudlice 12 : 6 Podlesáci Králův Dvůr B Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 29 : 17 Kessl Karel
4. Ne 4.10.2015 Qýčepu Příbram 14 : 4 Hroch Team Hudlice Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 30 : 17 Sládek Jiří
4. Ne 4.10.2015 Krkavci Kralupy 5 : 13 Šemík Neumětely Restaurace U Krkavce, Kralupy nad Vltavou
18:00 Bunda Miroslav 14 : 29 Rathouský Jan
4. Ne 4.10.2015 Šemík Neumětely B 10 : 8 Máchalové XXL Kladno B U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 26 : 23 Trobl Martin
4. Ne 4.10.2015 Podlesáci Králův Dvůr B 9 : 9 Synové výčepu Praha Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 20 : 22 Vlasák Jan
4. Ne 4.10.2015 Nervous Praha 8 : 10 Maniac Darts Rakovník Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 19 : 23 Malecha Miroslav
4. Ne 4.10.2015 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy 7 : 11 Rozdělovský Péčko Kladno Jitřenka Praskolesy, Praskolesy
18:00 Lukavský Patrik 19 : 25 Ježek Tomáš
4. Ne 4.10.2015 Tequila Chrášťany 10 : 8 Vonoklasy 26
18:00 Gebauer Rudolf 22 : 21 Chlumský Ondřej
5. Ne 11.10.2015 Šemík Neumětely 10 : 8 Tequila Chrášťany U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 22 : 18 Patrovský Jiří
5. Ne 11.10.2015 Hroch Team Hudlice 12 : 6 Krkavci Kralupy Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 26 : 21 Ptáčník Marek
5. Ne 11.10.2015 Rozdělovský Péčko Kladno 9 : 9 Qýčepu Příbram Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 20 : 22 Bartoš Roman
5. Ne 11.10.2015 Maniac Darts Rakovník 7 : 11 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy Česká chalupa, Rakovník
18:00 Malecha Miroslav 23 : 25 Lukavský Patrik
5. Ne 11.10.2015 Synové výčepu Praha 11 : 7 Nervous Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 27 : 19 Šťastný Roman
5. Ne 11.10.2015 Máchalové XXL Kladno B 7 : 11 Podlesáci Králův Dvůr B Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Trobl Martin 18 : 27 Kessl Karel
5. Ne 11.10.2015 Vonoklasy 26 4 : 14 Šemík Neumětely B Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 10 : 29 Chvojka Adam
6. Ne 25.10.2015 Qýčepu Příbram 13 : 5 Maniac Darts Rakovník Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 28 : 16 Pína Petr
6. Ne 25.10.2015 Krkavci Kralupy 7 : 11 Rozdělovský Péčko Kladno Restaurace U Krkavce, Kralupy nad Vltavou
18:00 Ptáčník Marek 18 : 27 Krejčí Jiří
6. Ne 25.10.2015 Šemík Neumětely 10 : 8 Hroch Team Hudlice U Horymíra, Neumětely
18:00 Kuniak Martin 22 : 19 Sládek Jiří
6. Ne 25.10.2015 Podlesáci Králův Dvůr B 9 : 9 Vonoklasy 26 Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 22 : 23 Chlumský Ondřej
6. Ne 25.10.2015 Nervous Praha 12 : 6 Máchalové XXL Kladno B Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 26 : 17 Trobl Martin
6. Ne 25.10.2015 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy 9 : 9 Synové výčepu Praha Jitřenka Praskolesy, Praskolesy
18:00 Lukavský Patrik 20 : 24 Vlasák Jan
6. Ne 25.10.2015 Tequila Chrášťany 12 : 6 Šemík Neumětely B
18:00 Gebauer Rudolf 30 : 13 Chvojka Adam
7. Ne 1.11.2015 Hroch Team Hudlice 12 : 6 Tequila Chrášťany Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 27 : 18 Gebauer Rudolf
7. Ne 1.11.2015 Rozdělovský Péčko Kladno 10 : 8 Šemík Neumětely Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Ježek Tomáš 22 : 19 Kuniak Martin
7. Ne 1.11.2015 Maniac Darts Rakovník 11 : 7 Krkavci Kralupy Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 25 : 20 Ptáčník Marek
7. Ne 1.11.2015 Synové výčepu Praha 7 : 11 Qýčepu Příbram Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 16 : 24 Bartoš Roman
7. Ne 1.11.2015 Máchalové XXL Kladno B 11 : 7 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Trobl Martin 26 : 20 Lukavský Patrik
7. Ne 1.11.2015 Vonoklasy 26 6 : 12 Nervous Praha Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 17 : 26 Šťastný Roman
7. Ne 1.11.2015 Šemík Neumětely B 12 : 6 Podlesáci Králův Dvůr B U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 25 : 19 Kessl Karel
8. Ne 8.11.2015 Qýčepu Příbram 13 : 5 Máchalové XXL Kladno B Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 27 : 14 Trobl Martin
8. Ne 8.11.2015 Krkavci Kralupy 5 : 13 Synové výčepu Praha Restaurace U Krkavce, Kralupy nad Vltavou
18:00 Ptáčník Marek 18 : 30 Vlasák Jan
8. Ne 8.11.2015 Šemík Neumětely 8 : 10 Maniac Darts Rakovník U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 22 : 23 Pína Petr
8. Ne 8.11.2015 Hroch Team Hudlice 9 : 9 Rozdělovský Péčko Kladno Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 22 : 23 Krejčí Jiří
8. Ne 8.11.2015 Nervous Praha 12 : 6 Šemík Neumětely B Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 28 : 16 Chvojka Adam
8. Ne 8.11.2015 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy 11 : 7 Vonoklasy 26 Jitřenka Praskolesy, Praskolesy
18:00 Lukavský Patrik 24 : 19 Chlumský Ondřej
8. Ne 8.11.2015 Tequila Chrášťany 12 : 6 Podlesáci Králův Dvůr B
18:00 Gebauer Rudolf 26 : 16 Kessl Karel
9. Ne 22.11.2015 Podlesáci Králův Dvůr B 10 : 8 Nervous Praha Pod Lesem, Králův Dvůr
14:00 Kessl Karel 23 : 21 Šťastný Roman
9. Ne 22.11.2015 Rozdělovský Péčko Kladno 12 : 6 Tequila Chrášťany Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 26 : 15 Gebauer Rudolf
9. Ne 22.11.2015 Maniac Darts Rakovník 10 : 8 Hroch Team Hudlice Česká chalupa, Rakovník
18:00 Krušina Dušan 25 : 20 Sládek Jiří
9. Ne 22.11.2015 Synové výčepu Praha 12 : 6 Šemík Neumětely Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 26 : 19 Faltus Marek
9. Ne 22.11.2015 Máchalové XXL Kladno B 13 : 5 Krkavci Kralupy Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Trobl Martin 28 : 11 Ptáčník Marek
9. Ne 22.11.2015 Vonoklasy 26 3 : 15 Qýčepu Příbram Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 10 : 31 Bartoš Roman
9. Ne 22.11.2015 Šemík Neumětely B 8 : 10 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 24 : 23 Lukavský Patrik
10. Ne 29.11.2015 Qýčepu Příbram 17 : 1 Šemík Neumětely B Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 34 : 10 Chvojka Adam
10. Ne 29.11.2015 Krkavci Kralupy 12 : 6 Vonoklasy 26 Restaurace U Krkavce, Kralupy nad Vltavou
18:00 Ptáčník Marek 29 : 15 Chlumský Ondřej
10. Ne 29.11.2015 Šemík Neumětely 9 : 9 Máchalové XXL Kladno B U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 20 : 24 Trobl Martin
10. Ne 29.11.2015 Hroch Team Hudlice 7 : 11 Synové výčepu Praha Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 21 : 26 Vlasák Jan
10. Ne 29.11.2015 Rozdělovský Péčko Kladno 12 : 6 Maniac Darts Rakovník Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Ježek Tomáš 27 : 18 Pína Petr
10. Ne 29.11.2015 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy 10 : 8 Podlesáci Králův Dvůr B Jitřenka Praskolesy, Praskolesy
18:00 Lukavský Patrik 24 : 19 Klán Petr
10. Ne 29.11.2015 Tequila Chrášťany 9 : 9 Nervous Praha
18:00 Gebauer Rudolf 21 : 22 Šťastný Roman
11. Ne 6.12.2015 Máchalové XXL Kladno B 11 : 7 Hroch Team Hudlice Restaurace U české lípy, Kladno
14:00 Trobl Martin 25 : 20 Sládek Jiří
11. Ne 6.12.2015 Podlesáci Králův Dvůr B 4 : 14 Qýčepu Příbram Pod Lesem, Králův Dvůr
14:00 Kessl Karel 12 : 30 Bartoš Roman
11. Ne 6.12.2015 Maniac Darts Rakovník 9 : 9 Tequila Chrášťany Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 21 : 22 Gebauer Rudolf
11. Ne 6.12.2015 Synové výčepu Praha 5 : 13 Rozdělovský Péčko Kladno Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 18 : 28 Krejčí Jiří
11. Ne 6.12.2015 Vonoklasy 26 6 : 12 Šemík Neumětely Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 17 : 27 Rathouský Jan
11. Ne 6.12.2015 Šemík Neumětely B 10 : 8 Krkavci Kralupy U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 21 : 19 Ptáčník Marek
11. Ne 6.12.2015 Nervous Praha 8 : 10 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 21 : 22 Lukavský Patrik
12. Ne 20.12.2015 Qýčepu Příbram 13 : 5 Nervous Praha Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 29 : 13 Šťastný Roman
12. Ne 20.12.2015 Krkavci Kralupy 5 : 13 Podlesáci Králův Dvůr B Restaurace U Krkavce, Kralupy nad Vltavou
18:00 Ptáčník Marek 14 : 28 Kessl Karel
12. Ne 20.12.2015 Šemík Neumětely 9 : 9 Šemík Neumětely B U Horymíra, Neumětely
18:00 Kuniak Martin 21 : 21 Chvojka Adam
12. Ne 20.12.2015 Hroch Team Hudlice 9 : 9 Vonoklasy 26 Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 23 : 22 Chlumský Ondřej
12. Ne 20.12.2015 Rozdělovský Péčko Kladno 11 : 7 Máchalové XXL Kladno B Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 26 : 19 Trobl Martin
12. Ne 20.12.2015 Maniac Darts Rakovník 8 : 10 Synové výčepu Praha Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 19 : 22 Vlasák Jan
12. Ne 20.12.2015 Tequila Chrášťany 9 : 9 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
18:00 Gebauer Rudolf 21 : 21 Lukavský Patrik
13. Ne 3.1.2016 Synové výčepu Praha 13 : 5 Tequila Chrášťany Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 30 : 15 Gebauer Rudolf
13. Ne 3.1.2016 Máchalové XXL Kladno B 6 : 12 Maniac Darts Rakovník Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Trobl Martin 21 : 26 Pína Petr
13. Ne 3.1.2016 Vonoklasy 26 6 : 12 Rozdělovský Péčko Kladno Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 18 : 28 Krejčí Jiří
13. Ne 3.1.2016 Šemík Neumětely B 8 : 10 Hroch Team Hudlice U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 18 : 23 Sládek Jiří
13. Ne 3.1.2016 Podlesáci Králův Dvůr B 12 : 6 Šemík Neumětely Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 26 : 21 Kuniak Martin
13. Ne 3.1.2016 Nervous Praha 11 : 7 Krkavci Kralupy Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 24 : 18 Ptáčník Marek
13. Ne 3.1.2016 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy 3 : 15 Qýčepu Příbram Jitřenka Praskolesy, Praskolesy
18:00 Lukavský Patrik 14 : 32 Bartoš Roman
14. Ne 10.1.2016 Tequila Chrášťany 3 : 15 Qýčepu Příbram
18:00 Gebauer Rudolf 11 : 32 Bartoš Roman
14. Ne 10.1.2016 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy 11 : 7 Krkavci Kralupy Jitřenka Praskolesy, Praskolesy
18:00 Lukavský Patrik 28 : 21 Ptáčník Marek
14. Ne 10.1.2016 Nervous Praha 11 : 7 Šemík Neumětely Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 24 : 23 Rathouský Jan
14. Ne 10.1.2016 Podlesáci Králův Dvůr B 10 : 8 Hroch Team Hudlice Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 23 : 19 Sládek Jiří
14. Ne 10.1.2016 Šemík Neumětely B 11 : 7 Rozdělovský Péčko Kladno U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 26 : 21 Krejčí Jiří
14. Ne 10.1.2016 Vonoklasy 26 8 : 10 Maniac Darts Rakovník Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 21 : 25 Pína Petr
14. Ne 10.1.2016 Máchalové XXL Kladno B 9 : 9 Synové výčepu Praha Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Trobl Martin 23 : 22 Vlasák Jan
15. Ne 17.1.2016 Krkavci Kralupy 7 : 11 Qýčepu Příbram Restaurace U Krkavce, Kralupy nad Vltavou
18:00 Ptáčník Marek 16 : 26 Bartoš Roman
15. Ne 17.1.2016 Synové výčepu Praha 13 : 5 Vonoklasy 26 Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 28 : 12 Chlumský Ondřej
15. Ne 17.1.2016 Maniac Darts Rakovník 9 : 9 Šemík Neumětely B Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 22 : 19 Chvojka Adam
15. Ne 17.1.2016 Rozdělovský Péčko Kladno 10 : 8 Podlesáci Králův Dvůr B Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 23 : 21 Kessl Karel
15. Ne 17.1.2016 Hroch Team Hudlice 11 : 7 Nervous Praha Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 27 : 16 Šťastný Roman
15. Ne 17.1.2016 Šemík Neumětely 10 : 8 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 22 : 20 Lukavský Patrik
15. Ne 17.1.2016 Máchalové XXL Kladno B 11 : 7 Tequila Chrášťany Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Trobl Martin 25 : 15 Gebauer Rudolf
16. Ne 31.1.2016 Tequila Chrášťany 10 : 8 Krkavci Kralupy
18:00 Gebauer Rudolf 23 : 18 Ptáčník Marek
16. Ne 31.1.2016 Qýčepu Příbram 12 : 6 Šemík Neumětely Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 25 : 15 Kuniak Martin
16. Ne 31.1.2016 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy 5 : 13 Hroch Team Hudlice Jitřenka Praskolesy, Praskolesy
18:00 Lukavský Patrik 20 : 29 Sládek Jiří
16. Ne 31.1.2016 Nervous Praha 6 : 12 Rozdělovský Péčko Kladno Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 17 : 28 Krejčí Jiří
16. Ne 31.1.2016 Podlesáci Králův Dvůr B 11 : 7 Maniac Darts Rakovník Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 24 : 18 Pína Petr
16. Ne 31.1.2016 Šemík Neumětely B 8 : 10 Synové výčepu Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 19 : 23 Vlasák Jan
16. Ne 31.1.2016 Vonoklasy 26 6 : 12 Máchalové XXL Kladno B Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 17 : 27 Trobl Martin
17. Ne 7.2.2016 Hroch Team Hudlice 8 : 10 Qýčepu Příbram Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 18 : 25 Bartoš Roman
17. Ne 7.2.2016 Šemík Neumětely 11 : 7 Krkavci Kralupy U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 24 : 20 Ptáčník Marek
17. Ne 7.2.2016 Máchalové XXL Kladno B 11 : 7 Šemík Neumětely B Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Trobl Martin 27 : 20 Chvojka Adam
17. Ne 7.2.2016 Synové výčepu Praha 11 : 7 Podlesáci Králův Dvůr B Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 27 : 19 Kessl Karel
17. Ne 7.2.2016 Maniac Darts Rakovník 11 : 7 Nervous Praha Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 26 : 19 Šťastný Roman
17. Ne 7.2.2016 Rozdělovský Péčko Kladno 14 : 4 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 31 : 11 Lukavský Patrik
17. Ne 7.2.2016 Vonoklasy 26 6 : 12 Tequila Chrášťany Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 18 : 26 Gebauer Rudolf
18. Ne 14.2.2016 Tequila Chrášťany 6 : 12 Šemík Neumětely
18:00 Gebauer Rudolf 16 : 27 Rathouský Jan
18. Ne 14.2.2016 Krkavci Kralupy 9 : 9 Hroch Team Hudlice Restaurace U Krkavce, Kralupy nad Vltavou
18:00 Ptáčník Marek 19 : 23 Sládek Jiří
18. Ne 14.2.2016 Qýčepu Příbram 10 : 8 Rozdělovský Péčko Kladno Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 24 : 20 Krejčí Jiří
18. Ne 14.2.2016 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy 5 : 13 Maniac Darts Rakovník Jitřenka Praskolesy, Praskolesy
18:00 Lukavský Daniel 13 : 29 Pína Petr
18. Ne 14.2.2016 Nervous Praha 7 : 11 Synové výčepu Praha Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 19 : 25 Vlasák Jan
18. Ne 14.2.2016 Podlesáci Králův Dvůr B 8 : 10 Máchalové XXL Kladno B Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 23 : 22 Trobl Martin
18. Ne 14.2.2016 Šemík Neumětely B 9 : 9 Vonoklasy 26 U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 20 : 24 Chlumský Ondřej
19. Ne 28.2.2016 Maniac Darts Rakovník 7 : 11 Qýčepu Příbram Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 18 : 25 Bartoš Roman
19. Ne 28.2.2016 Rozdělovský Péčko Kladno 10 : 8 Krkavci Kralupy Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 25 : 21 Mrhalová Dita
19. Ne 28.2.2016 Hroch Team Hudlice 9 : 9 Šemík Neumětely Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 21 : 22 Kuniak Martin
19. Ne 28.2.2016 Vonoklasy 26 7 : 11 Podlesáci Králův Dvůr B Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 19 : 25 Kessl Karel
19. Ne 28.2.2016 Máchalové XXL Kladno B 15 : 3 Nervous Praha Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Trobl Martin 31 : 11 Šťastný Roman
19. Ne 28.2.2016 Synové výčepu Praha 10 : 8 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 25 : 20 Lukavský Patrik
19. Ne 28.2.2016 Šemík Neumětely B 7 : 11 Tequila Chrášťany U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 16 : 24 Gebauer Rudolf
20. Ne 13.3.2016 Tequila Chrášťany 13 : 5 Hroch Team Hudlice
18:00 Gebauer Rudolf 28 : 16 Sládek Roman
20. Ne 13.3.2016 Šemík Neumětely 7 : 11 Rozdělovský Péčko Kladno U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 16 : 25 Ježek Tomáš
20. Ne 13.3.2016 Krkavci Kralupy 6 : 12 Maniac Darts Rakovník Restaurace U Krkavce, Kralupy nad Vltavou
18:00 Ptáčník Marek 18 : 28 Pína Petr
20. Ne 13.3.2016 Qýčepu Příbram 11 : 7 Synové výčepu Praha Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 23 : 17 Vlasák Jan
20. Ne 13.3.2016 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy 9 : 9 Máchalové XXL Kladno B Jitřenka Praskolesy, Praskolesy
18:00 Lukavský Patrik 23 : 24 Trobl Martin
20. Ne 13.3.2016 Nervous Praha 13 : 5 Vonoklasy 26 Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 30 : 16 Chlumský Ondřej
20. Ne 13.3.2016 Podlesáci Králův Dvůr B 9 : 9 Šemík Neumětely B Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 25 : 22 Chvojka Adam
21. St 16.3.2016 Synové výčepu Praha 17 : 1 Krkavci Kralupy Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
20:00 Vlasák Jan 34 : 8 Ptáčník Marek
25. So 19.3.2016 Šemík Neumětely B 7 : 11 Šemík Neumětely U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 18 : 27 Rathouský Jan
21. Ne 20.3.2016 Podlesáci Králův Dvůr B 7 : 11 Tequila Chrášťany Pod Lesem, Králův Dvůr
14:00 Kessl Karel 20 : 27 Gebauer Rudolf
21. Ne 20.3.2016 Máchalové XXL Kladno B 7 : 11 Qýčepu Příbram Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Trobl Martin 19 : 24 Bartoš Roman
21. Ne 20.3.2016 Maniac Darts Rakovník 11 : 7 Šemík Neumětely Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 26 : 17 Rathouský Jan
21. Ne 20.3.2016 Rozdělovský Péčko Kladno 11 : 7 Hroch Team Hudlice Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 25 : 19 Sládek Jiří
21. Ne 20.3.2016 Šemík Neumětely B 9 : 9 Nervous Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 21 : 23 Šťastný Roman
21. Ne 20.3.2016 Vonoklasy 26 10 : 8 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 24 : 20 Lukavský Patrik
22. Ne 3.4.2016 Tequila Chrášťany 5 : 13 Rozdělovský Péčko Kladno
18:00 Cvekl Josef 15 : 30 Krejčí Jiří
22. Ne 3.4.2016 Hroch Team Hudlice 12 : 6 Maniac Darts Rakovník Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 26 : 13 Pína Petr
22. Ne 3.4.2016 Šemík Neumětely 6 : 12 Synové výčepu Praha U Horymíra, Neumětely
18:00 Kuniak Martin 18 : 26 Vlasák Jan
22. Ne 3.4.2016 Krkavci Kralupy 5 : 13 Máchalové XXL Kladno B Restaurace U Krkavce, Kralupy nad Vltavou
18:00 Ptáčník Marek 13 : 28 Trobl Martin
22. Ne 3.4.2016 Qýčepu Příbram 14 : 4 Vonoklasy 26 Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 30 : 13 Chlumský Ondřej
22. Ne 3.4.2016 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy 10 : 8 Šemík Neumětely B Jitřenka Praskolesy, Praskolesy
18:00 Lukavský Patrik 23 : 21 Chvojka Adam
22. Ne 3.4.2016 Nervous Praha 10 : 8 Podlesáci Králův Dvůr B Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 25 : 21 Kessl Karel
23. Ne 10.4.2016 Šemík Neumětely B 6 : 12 Qýčepu Příbram U Horymíra, Neumětely
18:00 Chvojka Adam 14 : 26 Bartoš Roman
23. Ne 10.4.2016 Vonoklasy 26 12 : 6 Krkavci Kralupy Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 29 : 15 Ptáčník Marek
23. Ne 10.4.2016 Synové výčepu Praha 13 : 5 Hroch Team Hudlice Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 27 : 14 Sládek Jiří
23. Ne 10.4.2016 Maniac Darts Rakovník 9 : 9 Rozdělovský Péčko Kladno Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 21 : 25 Krejčí Jiří
23. Ne 10.4.2016 Podlesáci Králův Dvůr B 8 : 10 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy Pod Lesem, Králův Dvůr
18:00 Kessl Karel 19 : 24 Lukavský Patrik
23. Ne 10.4.2016 Nervous Praha 11 : 7 Tequila Chrášťany Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 27 : 18 Gebauer Rudolf
23. So 16.4.2016 Máchalové XXL Kladno B 12 : 6 Šemík Neumětely Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Trobl Martin 26 : 17 Rathouský Jan
24. Ne 24.4.2016 Tequila Chrášťany 11 : 7 Maniac Darts Rakovník
18:00 Gebauer Rudolf 25 : 19 Procházka Petr
24. Ne 24.4.2016 Rozdělovský Péčko Kladno 11 : 7 Synové výčepu Praha Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 27 : 21 Vlasák Jan
24. Ne 24.4.2016 Hroch Team Hudlice 14 : 4 Máchalové XXL Kladno B Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 30 : 16 Trobl Martin
24. Ne 24.4.2016 Šemík Neumětely 10 : 8 Vonoklasy 26 U Horymíra, Neumětely
18:00 Rathouský Jan 26 : 20 Chlumský Ondřej
24. Ne 24.4.2016 Krkavci Kralupy 18 : 0 Šemík Neumětely B Restaurace U Krkavce, Kralupy nad Vltavou
18:00 36 : 0
24. Ne 24.4.2016 Qýčepu Příbram 14 : 4 Podlesáci Králův Dvůr B Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 30 : 15 Kessl Karel
24. Ne 24.4.2016 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy 9 : 9 Nervous Praha Jitřenka Praskolesy, Praskolesy
18:00 Lukavský Patrik 25 : 21 Šťastný Roman
25. Ne 8.5.2016 Podlesáci Králův Dvůr B 10 : 8 Krkavci Kralupy Pod Lesem, Králův Dvůr
14:00 Kessl Karel 24 : 18 Ptáčník Marek
25. Ne 8.5.2016 Máchalové XXL Kladno B 9 : 9 Rozdělovský Péčko Kladno Restaurace U české lípy, Kladno
14:00 Trobl Martin 23 : 21 Krejčí Jiří
25. Ne 8.5.2016 Nervous Praha 7 : 11 Qýčepu Příbram Staré kino, Praha 5
18:00 Šťastný Roman 18 : 25 Bartoš Roman
25. Ne 8.5.2016 Vonoklasy 26 7 : 11 Hroch Team Hudlice Hospoda Na vyhlídce, Vonoklasy
18:00 Chlumský Ondřej 17 : 24 Sládek Jiří
25. Ne 8.5.2016 Synové výčepu Praha 13 : 5 Maniac Darts Rakovník Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 28 : 15 Pína Petr
25. Ne 8.5.2016 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy 10 : 8 Tequila Chrášťany Jitřenka Praskolesy, Praskolesy
18:00 Lukavský Patrik 24 : 19 Gebauer Rudolf
26. Ne 15.5.2016 Tequila Chrášťany 9 : 9 Synové výčepu Praha
18:00 Gebauer Rudolf 22 : 25 Vlasák Jan
26. Ne 15.5.2016 Maniac Darts Rakovník 6 : 12 Máchalové XXL Kladno B Česká chalupa, Rakovník
18:00 Pína Petr 17 : 29 Trobl Martin
26. Ne 15.5.2016 Rozdělovský Péčko Kladno 15 : 3 Vonoklasy 26 Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Ježek Tomáš 32 : 10 Chlumský Ondřej
26. Ne 15.5.2016 Hroch Team Hudlice 13 : 5 Šemík Neumětely B Šipkový klub Hudlice, Hudlice
18:00 Sládek Jiří 30 : 11 Chvojka Adam
26. Ne 15.5.2016 Šemík Neumětely 8 : 10 Podlesáci Králův Dvůr B U Horymíra, Neumětely
18:00 Kuniak Martin 19 : 24 Kessl Karel
26. Ne 15.5.2016 Krkavci Kralupy 3 : 15 Nervous Praha Restaurace U Krkavce, Kralupy nad Vltavou
18:00 Ptáčník Marek 13 : 31 Šťastný Roman
26. Ne 15.5.2016 Qýčepu Příbram 11 : 7 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 26 : 19 Lukavský Patrik
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2017 20:28

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.10.2017 20:30:45