Rozpis ligových utkání
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Extraliga (A)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 10.9.2017 Korunky Kolín 6 : 12 Zlatý Barbaři Praha Darts aréna U Jána, Kolín
14:00 Šimíková Pavla 18 : 26 Vlček Jiří
1. Ne 10.9.2017 Wanted DC Všechlapy 9 : 9 Plzeňka Praha Restaurace U Kyselů, Písty
18:00 Stegbauerová Martina 24 : 21 Faltejsek Libor
1. Ne 10.9.2017 Prevíti Praha 9 : 9 Zákeřňáci DC Praha Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Jiroušek Petr 20 : 19 Šulc Petr
1. Ne 10.9.2017 Máchalové XXL Kladno 8 : 10 Žraloci Cerhenice B Restaurace U české lípy, Kladno
18:00 Minár Ota 19 : 24 Moravcová Eliška
1. Ne 10.9.2017 Rozdělovský Péčko Kladno 13 : 5 Qýčepu Příbram Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 28 : 14 Bartoš Roman
1. Ne 10.9.2017 Řenčováci Řevničov 9 : 9 Viktoria Radim Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Hošek Karel 23 : 23 Hrubeš Marek
2. Út 19.9.2017 Zákeřňáci DC Praha 11 : 7 Máchalové XXL Kladno Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:30 Slepička Petr 25 : 18 Šebková Petra
2. Ne 24.9.2017 Plzeňka Praha 7 : 11 Prevíti Praha Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 17 : 27 Jiroušek Petr
2. Ne 24.9.2017 Řenčováci Řevničov 14 : 4 Korunky Kolín Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Hošek Karel 31 : 16 Šimíková Pavla
2. Ne 24.9.2017 Qýčepu Příbram 9 : 9 Viktoria Radim Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00 Bartoš Roman 19 : 23 Loukota Petr
2. Ne 24.9.2017 Žraloci Cerhenice B 12 : 6 Rozdělovský Péčko Kladno Sokolovna Cerhenice, Cerhenice
18:00 Moravcová Eliška 27 : 13 Ježek Tomáš
2. Ne 24.9.2017 Wanted DC Všechlapy 7 : 11 Zlatý Barbaři Praha Restaurace U Kyselů, Písty
18:00 Stegbauerová Martina 17 : 28 Vlček Jiří
3. Ne 1.10.2017 Prevíti Praha 10 : 8 Wanted DC Všechlapy Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Jiroušek Petr 25 : 18 Stegbauerová Martina
3. Ne 8.10.2017 Viktoria Radim 5 : 13 Žraloci Cerhenice B Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00 Loukota Petr 16 : 27 Moravcová Eliška
3. Ne 8.10.2017 Korunky Kolín 11 : 7 Qýčepu Příbram Darts aréna U Jána, Kolín
14:00 Šimíková Pavla 23 : 19 Bartoš Roman
3. Ne 8.10.2017 Plzeňka Praha 8 : 10 Máchalové XXL Kladno Plzeňka, Praha 9
18:00 Faltejsek Libor 19 : 23 Šebková Petra
3. Ne 8.10.2017 Rozdělovský Péčko Kladno 9 : 9 Zákeřňáci DC Praha Elephant Billiard Club, Kladno
18:00 Krejčí Jiří 21 : 22 Šulc Petr
3. Ne 8.10.2017 Řenčováci Řevničov 10 : 8 Zlatý Barbaři Praha Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Hošek Karel 23 : 23 Vlček Jiří
4. Út 10.10.2017 Zákeřňáci DC Praha 7 : 11 Viktoria Radim Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:30 19 : 25
4. Ne 15.10.2017 Prevíti Praha 9 : 9 Máchalové XXL Kladno Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00 Jiroušek Petr 21 : 22 Minár Ota
4. Ne 15.10.2017 Žraloci Cerhenice B 11 : 7 Korunky Kolín Sokolovna Cerhenice, Cerhenice
18:00 Moravcová Eliška 27 : 21 Šimíková Pavla
4. Ne 15.10.2017 Řenčováci Řevničov 14 : 4 Wanted DC Všechlapy Baráčnická rychta, Řevničov
18:00 Hošek Karel 31 : 15 Stegbauerová Martina
4. Ne 15.10.2017 Plzeňka Praha 10 : 8 Rozdělovský Péčko Kladno Plzeňka, Praha 9
19:00 Faltejsek Libor 25 : 21 Ježek Tomáš
4. Ne 22.10.2017 Qýčepu Příbram Zlatý Barbaři Praha Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00
5. Út 24.10.2017 Zlatý Barbaři Praha Žraloci Cerhenice B Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00
5. Ne 29.10.2017 Viktoria Radim Plzeňka Praha Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00
5. Ne 29.10.2017 Korunky Kolín Zákeřňáci DC Praha Darts aréna U Jána, Kolín
14:00
5. Ne 29.10.2017 Máchalové XXL Kladno Wanted DC Všechlapy Restaurace U české lípy, Kladno
18:00
5. Ne 29.10.2017 Rozdělovský Péčko Kladno Prevíti Praha Elephant Billiard Club, Kladno
18:00
5. Ne 29.10.2017 Řenčováci Řevničov Qýčepu Příbram Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
6. Út 31.10.2017 Zákeřňáci DC Praha Zlatý Barbaři Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:30
6. Ne 5.11.2017 Viktoria Radim Prevíti Praha Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00
6. Ne 5.11.2017 Plzeňka Praha Korunky Kolín Plzeňka, Praha 9
18:00
6. Ne 5.11.2017 Máchalové XXL Kladno Rozdělovský Péčko Kladno Restaurace U české lípy, Kladno
18:00
6. Ne 5.11.2017 Žraloci Cerhenice B Řenčováci Řevničov Sokolovna Cerhenice, Cerhenice
18:00
6. Ne 5.11.2017 Wanted DC Všechlapy Qýčepu Příbram Restaurace U Kyselů, Písty
18:00
7. Út 7.11.2017 Zákeřňáci DC Praha Řenčováci Řevničov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:30
7. Út 7.11.2017 Zlatý Barbaři Praha Plzeňka Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00
7. Ne 12.11.2017 Viktoria Radim Máchalové XXL Kladno Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00
7. Ne 12.11.2017 Korunky Kolín Prevíti Praha Darts aréna U Jána, Kolín
14:00
7. Ne 12.11.2017 Rozdělovský Péčko Kladno Wanted DC Všechlapy Elephant Billiard Club, Kladno
18:00
7. Ne 12.11.2017 Qýčepu Příbram Žraloci Cerhenice B Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00
8. Út 28.11.2017 Zákeřňáci DC Praha Qýčepu Příbram Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:30
8. Ne 3.12.2017 Plzeňka Praha Řenčováci Řevničov Plzeňka, Praha 9
18:00
8. Ne 3.12.2017 Prevíti Praha Zlatý Barbaři Praha Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00
8. Ne 3.12.2017 Máchalové XXL Kladno Korunky Kolín Restaurace U české lípy, Kladno
18:00
8. Ne 3.12.2017 Rozdělovský Péčko Kladno Viktoria Radim Elephant Billiard Club, Kladno
18:00
8. Ne 3.12.2017 Wanted DC Všechlapy Žraloci Cerhenice B Restaurace U Kyselů, Písty
18:00
9. Út 5.12.2017 Zlatý Barbaři Praha Máchalové XXL Kladno Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00
9. Ne 10.12.2017 Viktoria Radim Wanted DC Všechlapy Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00
9. Ne 10.12.2017 Rozdělovský Péčko Kladno Korunky Kolín Elephant Billiard Club, Kladno
18:00
9. Ne 10.12.2017 Řenčováci Řevničov Prevíti Praha Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
9. Ne 10.12.2017 Qýčepu Příbram Plzeňka Praha Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00
9. Ne 10.12.2017 Žraloci Cerhenice B Zákeřňáci DC Praha Sokolovna Cerhenice, Cerhenice
18:00
10. Ne 17.12.2017 Viktoria Radim Korunky Kolín Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00
10. Ne 17.12.2017 Plzeňka Praha Žraloci Cerhenice B Plzeňka, Praha 9
18:00
10. Ne 17.12.2017 Prevíti Praha Qýčepu Příbram Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00
10. Ne 17.12.2017 Máchalové XXL Kladno Řenčováci Řevničov Restaurace U české lípy, Kladno
18:00
10. Ne 17.12.2017 Rozdělovský Péčko Kladno Zlatý Barbaři Praha Elephant Billiard Club, Kladno
18:00
10. Ne 17.12.2017 Wanted DC Všechlapy Zákeřňáci DC Praha Restaurace U Kyselů, Písty
18:00
11. Út 9.1.2018 Zákeřňáci DC Praha Plzeňka Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:30
11. Út 9.1.2018 Zlatý Barbaři Praha Viktoria Radim Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00
11. Ne 14.1.2018 Korunky Kolín Wanted DC Všechlapy Darts aréna U Jána, Kolín
14:00
11. Ne 14.1.2018 Řenčováci Řevničov Rozdělovský Péčko Kladno Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
11. Ne 14.1.2018 Qýčepu Příbram Máchalové XXL Kladno Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00
11. Ne 14.1.2018 Žraloci Cerhenice B Prevíti Praha Sokolovna Cerhenice, Cerhenice
18:00
12. Út 16.1.2018 Zákeřňáci DC Praha Prevíti Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:30
12. Út 16.1.2018 Zlatý Barbaři Praha Korunky Kolín Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00
12. Ne 21.1.2018 Viktoria Radim Řenčováci Řevničov Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00
12. Ne 21.1.2018 Žraloci Cerhenice B Máchalové XXL Kladno Sokolovna Cerhenice, Cerhenice
18:00
12. Ne 21.1.2018 Qýčepu Příbram Rozdělovský Péčko Kladno Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00
12. Ne 21.1.2018 Plzeňka Praha Wanted DC Všechlapy Plzeňka, Praha 9
19:00
13. Út 23.1.2018 Zlatý Barbaři Praha Wanted DC Všechlapy Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00
13. Ne 28.1.2018 Korunky Kolín Řenčováci Řevničov Darts aréna U Jána, Kolín
14:00
13. Ne 28.1.2018 Viktoria Radim Qýčepu Příbram Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00
13. Ne 28.1.2018 Prevíti Praha Plzeňka Praha Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00
13. Ne 28.1.2018 Rozdělovský Péčko Kladno Žraloci Cerhenice B Elephant Billiard Club, Kladno
18:00
13. Ne 28.1.2018 Máchalové XXL Kladno Zákeřňáci DC Praha Restaurace U české lípy, Kladno
18:00
14. Út 30.1.2018 Zákeřňáci DC Praha Rozdělovský Péčko Kladno Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:30
14. Út 30.1.2018 Zlatý Barbaři Praha Řenčováci Řevničov Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00
14. Ne 4.2.2018 Wanted DC Všechlapy Prevíti Praha Restaurace U Kyselů, Písty
18:00
14. Ne 4.2.2018 Máchalové XXL Kladno Plzeňka Praha Restaurace U české lípy, Kladno
18:00
14. Ne 4.2.2018 Žraloci Cerhenice B Viktoria Radim Sokolovna Cerhenice, Cerhenice
18:00
14. Ne 4.2.2018 Qýčepu Příbram Korunky Kolín Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00
15. Út 13.2.2018 Zlatý Barbaři Praha Qýčepu Příbram Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00
15. Ne 18.2.2018 Korunky Kolín Žraloci Cerhenice B Darts aréna U Jána, Kolín
14:00
15. Ne 18.2.2018 Viktoria Radim Zákeřňáci DC Praha Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00
15. Ne 18.2.2018 Rozdělovský Péčko Kladno Plzeňka Praha Elephant Billiard Club, Kladno
18:00
15. Ne 18.2.2018 Máchalové XXL Kladno Prevíti Praha Restaurace U české lípy, Kladno
18:00
15. Ne 18.2.2018 Wanted DC Všechlapy Řenčováci Řevničov Restaurace U Kyselů, Písty
18:00
16. Út 27.2.2018 Zákeřňáci DC Praha Korunky Kolín Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:30
16. Ne 4.3.2018 Wanted DC Všechlapy Máchalové XXL Kladno Restaurace U Kyselů, Písty
18:00
16. Ne 4.3.2018 Prevíti Praha Rozdělovský Péčko Kladno Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00
16. Ne 4.3.2018 Žraloci Cerhenice B Zlatý Barbaři Praha Sokolovna Cerhenice, Cerhenice
18:00
16. Ne 4.3.2018 Qýčepu Příbram Řenčováci Řevničov Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00
16. Ne 4.3.2018 Plzeňka Praha Viktoria Radim Plzeňka, Praha 9
19:00
17. Út 6.3.2018 Zlatý Barbaři Praha Zákeřňáci DC Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00
17. Ne 11.3.2018 Korunky Kolín Plzeňka Praha Darts aréna U Jána, Kolín
14:00
17. Ne 11.3.2018 Prevíti Praha Viktoria Radim Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00
17. Ne 11.3.2018 Rozdělovský Péčko Kladno Máchalové XXL Kladno Elephant Billiard Club, Kladno
18:00
17. Ne 11.3.2018 Řenčováci Řevničov Žraloci Cerhenice B Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
17. Ne 11.3.2018 Qýčepu Příbram Wanted DC Všechlapy Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00
18. Ne 25.3.2018 Wanted DC Všechlapy Rozdělovský Péčko Kladno Restaurace U Kyselů, Písty
18:00
18. Ne 25.3.2018 Máchalové XXL Kladno Viktoria Radim Restaurace U české lípy, Kladno
18:00
18. Ne 25.3.2018 Prevíti Praha Korunky Kolín Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00
18. Ne 25.3.2018 Plzeňka Praha Zlatý Barbaři Praha Plzeňka, Praha 9
18:00
18. Ne 25.3.2018 Řenčováci Řevničov Zákeřňáci DC Praha Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
18. Ne 25.3.2018 Žraloci Cerhenice B Qýčepu Příbram Sokolovna Cerhenice, Cerhenice
18:00
19. Út 3.4.2018 Zlatý Barbaři Praha Prevíti Praha Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00
19. Ne 8.4.2018 Korunky Kolín Máchalové XXL Kladno Darts aréna U Jána, Kolín
14:00
19. Ne 8.4.2018 Viktoria Radim Rozdělovský Péčko Kladno Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00
19. Ne 8.4.2018 Řenčováci Řevničov Plzeňka Praha Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
19. Ne 8.4.2018 Qýčepu Příbram Zákeřňáci DC Praha Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00
19. Ne 8.4.2018 Žraloci Cerhenice B Wanted DC Všechlapy Sokolovna Cerhenice, Cerhenice
18:00
20. Ne 15.4.2018 Prevíti Praha Řenčováci Řevničov Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00
20. Ne 15.4.2018 Plzeňka Praha Qýčepu Příbram Plzeňka, Praha 9
18:00
20. Út 17.4.2018 Zákeřňáci DC Praha Žraloci Cerhenice B Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:30
20. Ne 22.4.2018 Korunky Kolín Rozdělovský Péčko Kladno Darts aréna U Jána, Kolín
14:00
20. Ne 22.4.2018 Wanted DC Všechlapy Viktoria Radim Restaurace U Kyselů, Písty
18:00
20. Ne 22.4.2018 Máchalové XXL Kladno Zlatý Barbaři Praha Restaurace U české lípy, Kladno
18:00
21. Út 1.5.2018 Zákeřňáci DC Praha Wanted DC Všechlapy Klub AJETO P.M.P., Praha 7
19:30
21. Út 1.5.2018 Zlatý Barbaři Praha Rozdělovský Péčko Kladno Pivnice Pipkin, Praha 4
20:00
21. Ne 6.5.2018 Korunky Kolín Viktoria Radim Darts aréna U Jána, Kolín
14:00
21. Ne 6.5.2018 Žraloci Cerhenice B Plzeňka Praha Sokolovna Cerhenice, Cerhenice
18:00
21. Ne 6.5.2018 Qýčepu Příbram Prevíti Praha Bowling bar Příbram, Příbram IV
18:00
21. Ne 6.5.2018 Řenčováci Řevničov Máchalové XXL Kladno Baráčnická rychta, Řevničov
18:00
22. Ne 13.5.2018 Viktoria Radim Zlatý Barbaři Praha Hostinec Na hřišti Radim, Radim
14:00
22. Ne 13.5.2018 Wanted DC Všechlapy Korunky Kolín Restaurace U Kyselů, Písty
18:00
22. Ne 13.5.2018 Rozdělovský Péčko Kladno Řenčováci Řevničov Elephant Billiard Club, Kladno
18:00
22. Ne 13.5.2018 Máchalové XXL Kladno Qýčepu Příbram Restaurace U české lípy, Kladno
18:00
22. Ne 13.5.2018 Prevíti Praha Žraloci Cerhenice B Grey bar Na zastávce, Praha 8
18:00
22. Ne 13.5.2018 Plzeňka Praha Zákeřňáci DC Praha Plzeňka, Praha 9
18:00

1. liga A (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Út 5.9.2017 Zelenáči Praha 10 : 8 Nepřátelé bobří hráze Praha Plzeňka, Praha 9
19:00 Landa Vladimír 21 : 23 Dorko Miroslav
1. Ne 10.9.2017 Synové výčepu Praha 10 : 8 Bílá Hora Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 22 : 20 Vavruška Petr
1. Ne 10.9.2017 Otupělé hroty Praha 5 : 13 Zelená laguna Tehov Go Go Bar, Praha 4
18:00 Jirásek Jiří 13 : 27 Stárek Stanislav
1. Ne 10.9.2017 No Respect Praha 7 : 11 STS Moskovice Praha U Džbánu, Praha 4
18:00 Konár Marek 17 : 26 Korčáková Renáta
1. Ne 10.9.2017 Panapr Praha 11 : 7 Amatéři Písnice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Klekar Vladimír 28 : 19 Kopač Miroslav
1. Ne 10.9.2017 Akademie DC Praha 13 : 5 Infarkt Praha B Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 30 : 14 Zahradníková Michaela
1. Ne 10.9.2017 AHV Strančice 15 : 3 Bažina 4077 Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Lutišan Štefan 30 : 10 Kozel Josef
2. Út 12.9.2017 Zelenáči Praha 13 : 5 Bažina 4077 Praha Plzeňka, Praha 9
19:00 Landa Vladimír 28 : 17 Kozel Josef
2. Út 12.9.2017 Nepřátelé bobří hráze Praha 7 : 11 Synové výčepu Praha Na novym místě, Praha 8
20:00 Dorko Miroslav 20 : 27 Vlasák Jan
2. Ne 17.9.2017 Infarkt Praha B 1 : 17 AHV Strančice Na novym místě, Praha 8
18:00 Zahradníková Michaela 9 : 35 Lutišan Štefan
2. Ne 17.9.2017 Titans Praha 6 : 12 Akademie DC Praha Na Cibulkách, Praha 3
18:00 Tiosavljevič Radomil 14 : 27 Bayer Petr
2. Ne 17.9.2017 STS Moskovice Praha 15 : 3 Panapr Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00 Korčáková Renáta 32 : 15 Klekar Vladimír
2. Ne 17.9.2017 Zelená laguna Tehov 16 : 2 No Respect Praha Bránická hospoda, Tehov
18:00 Stárek Stanislav 33 : 5 Konár Marek
2. Ne 17.9.2017 Bílá Hora Praha 11 : 7 Otupělé hroty Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Vavruška Petr 27 : 18 Jirásek Jiří
3. Út 19.9.2017 Bažina 4077 Praha 9 : 9 Infarkt Praha B Na novym místě, Praha 8
20:00 Kozel Josef 23 : 22 Zahradníková Michaela
3. Ne 24.9.2017 Synové výčepu Praha 8 : 10 Zelenáči Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 19 : 24 Landa Vladimír
3. Ne 24.9.2017 Otupělé hroty Praha 7 : 11 Nepřátelé bobří hráze Praha Go Go Bar, Praha 4
18:00 Jirásek Jiří 19 : 24 Dorko Miroslav
3. Ne 24.9.2017 No Respect Praha 10 : 8 Bílá Hora Praha U Džbánu, Praha 4
18:00 Amler Vladimír 21 : 21 Šanda Martin
3. Ne 24.9.2017 Panapr Praha 5 : 13 Zelená laguna Tehov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Klekar Vladimír 13 : 29 Stárek Stanislav
3. Ne 24.9.2017 Akademie DC Praha 10 : 8 Amatéři Písnice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 24 : 21 Kopač Miroslav
3. Ne 24.9.2017 AHV Strančice 15 : 3 Titans Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Lutišan Štefan 33 : 10 Nedó David
4. Út 26.9.2017 Zelenáči Praha 10 : 8 Infarkt Praha B Plzeňka, Praha 9
19:00 Landa Vladimír 23 : 21 Štička Miroslav
4. Út 26.9.2017 Nepřátelé bobří hráze Praha 12 : 6 No Respect Praha Na novym místě, Praha 8
20:00 Dorko Miroslav 27 : 19 Amler Vladimír
4. Ne 1.10.2017 Synové výčepu Praha 12 : 6 Otupělé hroty Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 27 : 16 Jirásek Jiří
4. Ne 1.10.2017 Titans Praha 7 : 11 Bažina 4077 Praha Na Cibulkách, Praha 3
18:00 Tiosavljevič Radomil 20 : 25 Kozel Josef
4. Ne 1.10.2017 AHV Strančice 16 : 2 Amatéři Písnice Restaurace AHV, Stránčice
18:00 Lutišan Štefan 33 : 7 Kopač Miroslav
4. Ne 1.10.2017 STS Moskovice Praha 8 : 10 Akademie DC Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00 Korčáková Renáta 22 : 24 Bayer Petr
4. Ne 1.10.2017 Bílá Hora Praha 9 : 9 Panapr Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Šanda Martin 22 : 22 Klekar Vladimír
5. Út 3.10.2017 Bažina 4077 Praha 9 : 9 Amatéři Písnice Na novym místě, Praha 8
20:00 Kozel Josef 23 : 22 Kopač Miroslav
5. Ne 8.10.2017 Otupělé hroty Praha 8 : 10 Zelenáči Praha Go Go Bar, Praha 4
18:00 Jirásek Jiří 19 : 20 Landa Vladimír
5. Ne 8.10.2017 No Respect Praha 8 : 10 Synové výčepu Praha U Džbánu, Praha 4
18:00 Amler Vladimír 19 : 25 Vlasák Jan
5. Ne 8.10.2017 Panapr Praha 4 : 14 Nepřátelé bobří hráze Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Klekar Vladimír 16 : 29 Dorko Miroslav
5. Ne 8.10.2017 Akademie DC Praha 8 : 10 Zelená laguna Tehov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Bayer Petr 19 : 24 Stárek Stanislav
5. Ne 8.10.2017 STS Moskovice Praha 5 : 13 AHV Strančice Harlequin Praha, Praha 10
18:00 Korčáková Renáta 13 : 30 Lutišan Štefan
5. Ne 8.10.2017 Infarkt Praha B 9 : 9 Titans Praha Na novym místě, Praha 8
18:00 Zahradníková Michaela 21 : 22 Tiosavljevič Radomil
6. Ne 15.10.2017 Synové výčepu Praha 13 : 5 Panapr Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00 Vlasák Jan 29 : 13 Kačenová Alžběta
6. Ne 15.10.2017 Otupělé hroty Praha 10 : 8 No Respect Praha Go Go Bar, Praha 4
18:00 Jirásek Jiří 22 : 20 Amler Vladimír
6. Ne 15.10.2017 Amatéři Písnice 9 : 9 Infarkt Praha B Hotel Cham, Praha 4
18:00 Kopač Miroslav 21 : 22 Cink Martin
6. Ne 15.10.2017 STS Moskovice Praha 10 : 8 Bažina 4077 Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00 Korčáková Renáta 27 : 22 Kozel Josef
6. Ne 15.10.2017 Zelená laguna Tehov 8 : 10 AHV Strančice Bránická hospoda, Tehov
18:00 Stárek Stanislav 19 : 25 Lutišan Štefan
6. Ne 15.10.2017 Bílá Hora Praha 7 : 11 Akademie DC Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00 Vavruška Petr 18 : 27 Bayer Petr
6. Ne 15.10.2017 Titans Praha 6 : 12 Zelenáči Praha Na Cibulkách, Praha 3
18:00 Tiosavljevič Radomil 19 : 29 Landa Vladimír
7. Út 17.10.2017 Bažina 4077 Praha Zelená laguna Tehov Na novym místě, Praha 8
20:00
7. Ne 22.10.2017 No Respect Praha Zelenáči Praha U Džbánu, Praha 4
18:00
7. Ne 22.10.2017 Panapr Praha Otupělé hroty Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
7. Ne 22.10.2017 Akademie DC Praha Nepřátelé bobří hráze Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
7. Ne 22.10.2017 AHV Strančice Bílá Hora Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
7. Ne 22.10.2017 Infarkt Praha B STS Moskovice Praha Na novym místě, Praha 8
18:00
7. Ne 22.10.2017 Titans Praha Amatéři Písnice Na Cibulkách, Praha 3
18:00
8. Út 24.10.2017 Nepřátelé bobří hráze Praha AHV Strančice Na novym místě, Praha 8
20:00
8. Ne 29.10.2017 Synové výčepu Praha Akademie DC Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
8. Ne 29.10.2017 No Respect Praha Panapr Praha U Džbánu, Praha 4
18:00
8. Ne 29.10.2017 STS Moskovice Praha Titans Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00
8. Ne 29.10.2017 Zelená laguna Tehov Infarkt Praha B Bránická hospoda, Tehov
18:00
8. Ne 29.10.2017 Bílá Hora Praha Bažina 4077 Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
8. Ne 29.10.2017 Amatéři Písnice Zelenáči Praha Hotel Cham, Praha 4
18:00
9. Út 31.10.2017 Bažina 4077 Praha Nepřátelé bobří hráze Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
9. Ne 5.11.2017 Panapr Praha Zelenáči Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
9. Ne 5.11.2017 Akademie DC Praha Otupělé hroty Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
9. Ne 5.11.2017 AHV Strančice Synové výčepu Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
9. Ne 5.11.2017 Infarkt Praha B Bílá Hora Praha Na novym místě, Praha 8
18:00
9. Ne 5.11.2017 Titans Praha Zelená laguna Tehov Na Cibulkách, Praha 3
18:00
9. Ne 5.11.2017 Amatéři Písnice STS Moskovice Praha Hotel Cham, Praha 4
18:00
10. Út 7.11.2017 Zelenáči Praha STS Moskovice Praha Plzeňka, Praha 9
19:00
10. Út 7.11.2017 Nepřátelé bobří hráze Praha Infarkt Praha B Na novym místě, Praha 8
20:00
10. Ne 12.11.2017 Synové výčepu Praha Bažina 4077 Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
10. Ne 12.11.2017 Otupělé hroty Praha AHV Strančice Go Go Bar, Praha 4
18:00
10. Ne 12.11.2017 No Respect Praha Akademie DC Praha U Džbánu, Praha 4
18:00
10. Ne 12.11.2017 Amatéři Písnice Zelená laguna Tehov Hotel Cham, Praha 4
18:00
10. Ne 12.11.2017 Bílá Hora Praha Titans Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
11. Út 14.11.2017 Bažina 4077 Praha Otupělé hroty Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
11. Ne 19.11.2017 Akademie DC Praha Panapr Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
11. Ne 19.11.2017 AHV Strančice No Respect Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
11. Ne 19.11.2017 Infarkt Praha B Synové výčepu Praha Na novym místě, Praha 8
18:00
11. Ne 19.11.2017 Titans Praha Nepřátelé bobří hráze Praha Na Cibulkách, Praha 3
18:00
11. Ne 19.11.2017 Amatéři Písnice Bílá Hora Praha Hotel Cham, Praha 4
18:00
11. Ne 19.11.2017 STS Moskovice Praha Zelená laguna Tehov Harlequin Praha, Praha 10
18:00
12. Út 28.11.2017 Zelenáči Praha Zelená laguna Tehov Plzeňka, Praha 9
19:00
12. Út 28.11.2017 Nepřátelé bobří hráze Praha Amatéři Písnice Na novym místě, Praha 8
20:00
12. Ne 3.12.2017 Synové výčepu Praha Titans Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
12. Ne 3.12.2017 Otupělé hroty Praha Infarkt Praha B Go Go Bar, Praha 4
18:00
12. Ne 3.12.2017 No Respect Praha Bažina 4077 Praha U Džbánu, Praha 4
18:00
12. Ne 3.12.2017 Panapr Praha AHV Strančice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
12. Ne 3.12.2017 Bílá Hora Praha STS Moskovice Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
13. Út 5.12.2017 Bažina 4077 Praha Panapr Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
13. Ne 10.12.2017 Akademie DC Praha Zelenáči Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
13. Ne 10.12.2017 Infarkt Praha B No Respect Praha Na novym místě, Praha 8
18:00
13. Ne 10.12.2017 Titans Praha Otupělé hroty Praha Na Cibulkách, Praha 3
18:00
13. Ne 10.12.2017 Amatéři Písnice Synové výčepu Praha Hotel Cham, Praha 4
18:00
13. Ne 10.12.2017 STS Moskovice Praha Nepřátelé bobří hráze Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00
13. Ne 10.12.2017 Zelená laguna Tehov Bílá Hora Praha Bránická hospoda, Tehov
18:00
14. Út 12.12.2017 Zelenáči Praha Bílá Hora Praha Plzeňka, Praha 9
19:00
14. Út 12.12.2017 Nepřátelé bobří hráze Praha Zelená laguna Tehov Na novym místě, Praha 8
20:00
14. Ne 17.12.2017 Synové výčepu Praha STS Moskovice Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
14. Ne 17.12.2017 Otupělé hroty Praha Amatéři Písnice Go Go Bar, Praha 4
18:00
14. Ne 17.12.2017 No Respect Praha Titans Praha U Džbánu, Praha 4
18:00
14. Ne 17.12.2017 Panapr Praha Infarkt Praha B Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
14. Ne 17.12.2017 Akademie DC Praha AHV Strančice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
15. Út 9.1.2018 Bažina 4077 Praha Akademie DC Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
15. Ne 14.1.2018 AHV Strančice Zelenáči Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
15. Ne 14.1.2018 Titans Praha Panapr Praha Na Cibulkách, Praha 3
18:00
15. Ne 14.1.2018 Amatéři Písnice No Respect Praha Hotel Cham, Praha 4
18:00
15. Ne 14.1.2018 STS Moskovice Praha Otupělé hroty Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00
15. Ne 14.1.2018 Zelená laguna Tehov Synové výčepu Praha Bránická hospoda, Tehov
18:00
15. Ne 14.1.2018 Bílá Hora Praha Nepřátelé bobří hráze Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
16. Út 16.1.2018 Nepřátelé bobří hráze Praha Zelenáči Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
16. Út 16.1.2018 Bažina 4077 Praha AHV Strančice Na novym místě, Praha 8
20:00
16. Ne 21.1.2018 Bílá Hora Praha Synové výčepu Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
16. Ne 21.1.2018 Zelená laguna Tehov Otupělé hroty Praha Bránická hospoda, Tehov
18:00
16. Ne 21.1.2018 STS Moskovice Praha No Respect Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00
16. Ne 21.1.2018 Amatéři Písnice Panapr Praha Hotel Cham, Praha 4
18:00
16. Ne 21.1.2018 Infarkt Praha B Akademie DC Praha Na novym místě, Praha 8
18:00
17. Út 23.1.2018 Bažina 4077 Praha Zelenáči Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
17. Ne 28.1.2018 Synové výčepu Praha Nepřátelé bobří hráze Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
17. Ne 28.1.2018 AHV Strančice Infarkt Praha B Restaurace AHV, Stránčice
18:00
17. Ne 28.1.2018 Akademie DC Praha Titans Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
17. Ne 28.1.2018 Panapr Praha STS Moskovice Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
17. Ne 28.1.2018 No Respect Praha Zelená laguna Tehov U Džbánu, Praha 4
18:00
17. Ne 28.1.2018 Otupělé hroty Praha Bílá Hora Praha Go Go Bar, Praha 4
18:00
18. Út 30.1.2018 Zelenáči Praha Synové výčepu Praha Plzeňka, Praha 9
19:00
18. Út 30.1.2018 Nepřátelé bobří hráze Praha Otupělé hroty Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
18. Ne 4.2.2018 Bílá Hora Praha No Respect Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
18. Ne 4.2.2018 Zelená laguna Tehov Panapr Praha Bránická hospoda, Tehov
18:00
18. Ne 4.2.2018 Amatéři Písnice Akademie DC Praha Hotel Cham, Praha 4
18:00
18. Ne 4.2.2018 Titans Praha AHV Strančice Na Cibulkách, Praha 3
18:00
18. Ne 4.2.2018 Infarkt Praha B Bažina 4077 Praha Na novym místě, Praha 8
18:00
19. Út 6.2.2018 Bažina 4077 Praha Titans Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
19. Ne 11.2.2018 No Respect Praha Nepřátelé bobří hráze Praha U Džbánu, Praha 4
18:00
19. Ne 11.2.2018 Otupělé hroty Praha Synové výčepu Praha Go Go Bar, Praha 4
18:00
19. Ne 11.2.2018 Amatéři Písnice AHV Strančice Hotel Cham, Praha 4
18:00
19. Ne 11.2.2018 Akademie DC Praha STS Moskovice Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
19. Ne 11.2.2018 Panapr Praha Bílá Hora Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
19. Ne 11.2.2018 Infarkt Praha B Zelenáči Praha Na novym místě, Praha 8
18:00
20. Út 13.2.2018 Zelenáči Praha Otupělé hroty Praha Plzeňka, Praha 9
19:00
20. Út 13.2.2018 Nepřátelé bobří hráze Praha Panapr Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
20. Ne 18.2.2018 Synové výčepu Praha No Respect Praha Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
20. Ne 18.2.2018 Zelená laguna Tehov Akademie DC Praha Bránická hospoda, Tehov
18:00
20. Ne 18.2.2018 AHV Strančice STS Moskovice Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
20. Ne 18.2.2018 Amatéři Písnice Bažina 4077 Praha Hotel Cham, Praha 4
18:00
20. Ne 18.2.2018 Titans Praha Infarkt Praha B Na Cibulkách, Praha 3
18:00
21. Út 20.2.2018 Zelenáči Praha Titans Praha Plzeňka, Praha 9
19:00
21. Út 20.2.2018 Bažina 4077 Praha STS Moskovice Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
21. Ne 25.2.2018 Panapr Praha Synové výčepu Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
21. Ne 25.2.2018 No Respect Praha Otupělé hroty Praha U Džbánu, Praha 4
18:00
21. Ne 25.2.2018 Infarkt Praha B Amatéři Písnice Na novym místě, Praha 8
18:00
21. Ne 25.2.2018 AHV Strančice Zelená laguna Tehov Restaurace AHV, Stránčice
18:00
21. Ne 25.2.2018 Akademie DC Praha Bílá Hora Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
22. Út 27.2.2018 Zelenáči Praha No Respect Praha Plzeňka, Praha 9
19:00
22. Út 27.2.2018 Nepřátelé bobří hráze Praha Akademie DC Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
22. Ne 4.3.2018 Otupělé hroty Praha Panapr Praha Go Go Bar, Praha 4
18:00
22. Ne 4.3.2018 Bílá Hora Praha AHV Strančice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
22. Ne 4.3.2018 Zelená laguna Tehov Bažina 4077 Praha Bránická hospoda, Tehov
18:00
22. Ne 4.3.2018 STS Moskovice Praha Infarkt Praha B Harlequin Praha, Praha 10
18:00
22. Ne 4.3.2018 Amatéři Písnice Titans Praha Hotel Cham, Praha 4
18:00
23. Út 6.3.2018 Zelenáči Praha Amatéři Písnice Plzeňka, Praha 9
19:00
23. Út 6.3.2018 Bažina 4077 Praha Bílá Hora Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
23. Ne 11.3.2018 AHV Strančice Nepřátelé bobří hráze Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
23. Ne 11.3.2018 Akademie DC Praha Synové výčepu Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
23. Ne 11.3.2018 Panapr Praha No Respect Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
23. Ne 11.3.2018 Titans Praha STS Moskovice Praha Na Cibulkách, Praha 3
18:00
23. Ne 11.3.2018 Infarkt Praha B Zelená laguna Tehov Na novym místě, Praha 8
18:00
24. Út 13.3.2018 Zelenáči Praha Panapr Praha Plzeňka, Praha 9
19:00
24. Út 13.3.2018 Nepřátelé bobří hráze Praha Bažina 4077 Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
24. Ne 18.3.2018 Otupělé hroty Praha Akademie DC Praha Go Go Bar, Praha 4
18:00
24. Ne 18.3.2018 Synové výčepu Praha AHV Strančice Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
24. Ne 18.3.2018 Bílá Hora Praha Infarkt Praha B Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
24. Ne 18.3.2018 Zelená laguna Tehov Titans Praha Bránická hospoda, Tehov
18:00
24. Ne 18.3.2018 STS Moskovice Praha Amatéři Písnice Harlequin Praha, Praha 10
18:00
25. Út 20.3.2018 Bažina 4077 Praha Synové výčepu Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
25. Ne 25.3.2018 Infarkt Praha B Nepřátelé bobří hráze Praha Na novym místě, Praha 8
18:00
25. Ne 25.3.2018 AHV Strančice Otupělé hroty Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
25. Ne 25.3.2018 Akademie DC Praha No Respect Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
25. Ne 25.3.2018 Zelená laguna Tehov Amatéři Písnice Bránická hospoda, Tehov
18:00
25. Ne 25.3.2018 Titans Praha Bílá Hora Praha Na Cibulkách, Praha 3
18:00
25. Ne 25.3.2018 STS Moskovice Praha Zelenáči Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00
26. Út 3.4.2018 Nepřátelé bobří hráze Praha Titans Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
26. Ne 8.4.2018 Panapr Praha Akademie DC Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
26. Ne 8.4.2018 No Respect Praha AHV Strančice U Džbánu, Praha 4
18:00
26. Ne 8.4.2018 Otupělé hroty Praha Bažina 4077 Praha Go Go Bar, Praha 4
18:00
26. Ne 8.4.2018 Synové výčepu Praha Infarkt Praha B Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
26. Ne 8.4.2018 Bílá Hora Praha Amatéři Písnice Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
26. Ne 8.4.2018 Zelená laguna Tehov STS Moskovice Praha Bránická hospoda, Tehov
18:00
27. Út 17.4.2018 Bažina 4077 Praha No Respect Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
27. Ne 22.4.2018 Amatéři Písnice Nepřátelé bobří hráze Praha Hotel Cham, Praha 4
18:00
27. Ne 22.4.2018 Titans Praha Synové výčepu Praha Na Cibulkách, Praha 3
18:00
27. Ne 22.4.2018 Infarkt Praha B Otupělé hroty Praha Na novym místě, Praha 8
18:00
27. Ne 22.4.2018 AHV Strančice Panapr Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
27. Ne 22.4.2018 STS Moskovice Praha Bílá Hora Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00
27. Ne 22.4.2018 Zelená laguna Tehov Zelenáči Praha Bránická hospoda, Tehov
18:00
28. Út 24.4.2018 Zelenáči Praha Akademie DC Praha Plzeňka, Praha 9
19:00
28. Út 24.4.2018 Nepřátelé bobří hráze Praha STS Moskovice Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
28. Ne 29.4.2018 Panapr Praha Bažina 4077 Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
28. Ne 29.4.2018 No Respect Praha Infarkt Praha B U Džbánu, Praha 4
18:00
28. Ne 29.4.2018 Otupělé hroty Praha Titans Praha Go Go Bar, Praha 4
18:00
28. Ne 29.4.2018 Synové výčepu Praha Amatéři Písnice Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00
28. Ne 29.4.2018 Bílá Hora Praha Zelená laguna Tehov Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
29. Ne 6.5.2018 Zelená laguna Tehov Nepřátelé bobří hráze Praha Bránická hospoda, Tehov
18:00
29. Ne 6.5.2018 STS Moskovice Praha Synové výčepu Praha Harlequin Praha, Praha 10
18:00
29. Ne 6.5.2018 Amatéři Písnice Otupělé hroty Praha Hotel Cham, Praha 4
18:00
29. Ne 6.5.2018 Titans Praha No Respect Praha Na Cibulkách, Praha 3
18:00
29. Ne 6.5.2018 Infarkt Praha B Panapr Praha Na novym místě, Praha 8
18:00
29. Ne 6.5.2018 AHV Strančice Akademie DC Praha Restaurace AHV, Stránčice
18:00
29. Ne 6.5.2018 Bílá Hora Praha Zelenáči Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
30. Út 8.5.2018 Zelenáči Praha AHV Strančice Plzeňka, Praha 9
19:00
30. Út 8.5.2018 Nepřátelé bobří hráze Praha Bílá Hora Praha Na novym místě, Praha 8
20:00
30. Ne 13.5.2018 Akademie DC Praha Bažina 4077 Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
30. Ne 13.5.2018 Panapr Praha Titans Praha Klub AJETO P.M.P., Praha 7
18:00
30. Ne 13.5.2018 No Respect Praha Amatéři Písnice U Džbánu, Praha 4
18:00
30. Ne 13.5.2018 Otupělé hroty Praha STS Moskovice Praha Go Go Bar, Praha 4
18:00
30. Ne 13.5.2018 Synové výčepu Praha Zelená laguna Tehov Sportovní klub U Sklíčka, Praha 6
18:00

1. liga B (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 10.9.2017 Kvakoš Mladá Boleslav B 9 : 9 Speed Flies DC Kostelec n/L Sport klub, Mladá BOleslav
17:00 Podnecký Petr 20 : 23 Kaucký Tomáš
1. Ne 10.9.2017 Bonus Bendovka Praha 10 : 8 Heřmánkový čajíček Praha Na novym místě, Praha 8
18:00 Šuman Ivo 23 : 19 Pospíšil Adam
1. Ne 10.9.2017 FraJa Neratovice 12 : 6 Chlumecká Praha B Sport Club FraJa Neratovice, Neratovice
18:00 Zácha Vladimír 28 : 13 Šifner Petr
1. Ne 10.9.2017 Gambáč Mělník 12 : 6 Falcon Praha B ŠK Gambáč, Mělník
18:00 Mařík Radek 26 : 19 Adámek Jozef
1. Ne 10.9.2017 Magic team Praha 5 : 13 Mendosino Praha Magic club, Praha 8
18:00 Koyšová Klára 11 : 29 Polda Pavel
1. Ne 10.9.2017 Platanský Nerv Praha 12 : 6 Cobra Plazy Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Židlický Zbyněk 27 : 15 Nohýnek Jindřich
1. Ne 10.9.2017 Kangaroos Velký Borek 11 : 7 Kvakoš Mladá Boleslav Borecký club, Velký Borek
18:00 Suchánek Petr 25 : 19 Krajča Bohuslav
2. Ne 17.9.2017 Kvakoš Mladá Boleslav B 6 : 12 Bonus Bendovka Praha Sport klub, Mladá BOleslav
17:00 Podnecký Petr 17 : 26 Šuman Ivo
2. Ne 17.9.2017 Valérie team Mělník 13 : 5 Kangaroos Velký Borek Na autobusáku, Mělník
18:00 Pracht Martin 29 : 12 Suchánek Petr
2. Ne 17.9.2017 Mendosino Praha 8 : 10 Platanský Nerv Praha Magic club, Praha 8
18:00 Polda Pavel 20 : 25 Židlický Zbyněk
2. Ne 17.9.2017 Falcon Praha B 13 : 5 Magic team Praha Magic club, Praha 8
18:00 Adámek Jozef 28 : 15 Koyšová Klára
2. Ne 17.9.2017 Chlumecká Praha B 11 : 7 Gambáč Mělník Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Šifner Petr 25 : 18 Mařík Radek
2. Ne 17.9.2017 Heřmánkový čajíček Praha 7 : 11 FraJa Neratovice Bar Kobra, Praha 9
18:00 Pospíšil Adam 20 : 26 Zácha Vladimír
2. Ne 17.9.2017 Speed Flies DC Kostelec n/L 7 : 11 Kvakoš Mladá Boleslav Cukrovar Kostelec, Kostelec nad Labem
18:00 Kaucký Tomáš 21 : 27 Nohel Petr
3. Ne 24.9.2017 Kvakoš Mladá Boleslav 17 : 1 Valérie team Mělník Sport klub, Mladá BOleslav
17:00 Krajča Bohuslav 34 : 8 Pracht Martin
3. Ne 24.9.2017 Bonus Bendovka Praha 12 : 6 Speed Flies DC Kostelec n/L Na novym místě, Praha 8
18:00 Šuman Ivo 29 : 17 Cikánek Luboš
3. Ne 24.9.2017 FraJa Neratovice 14 : 4 Kvakoš Mladá Boleslav B Sport Club FraJa Neratovice, Neratovice
18:00 Zácha Vladimír 29 : 11 Podnecký Petr
3. Ne 24.9.2017 Gambáč Mělník 11 : 7 Heřmánkový čajíček Praha ŠK Gambáč, Mělník
18:00 Mařík Radek 23 : 20 Pospíšil Adam
3. Ne 24.9.2017 Platanský Nerv Praha 14 : 4 Falcon Praha B Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Židlický Zbyněk 30 : 13 Adámek Jozef
3. Ne 24.9.2017 Kangaroos Velký Borek 10 : 8 Cobra Plazy Borecký club, Velký Borek
18:00 Suchánek Petr 23 : 18 Nohýnek Jindřich
4. Ne 1.10.2017 Kvakoš Mladá Boleslav B 4 : 14 Gambáč Mělník Sport klub, Mladá BOleslav
17:00 Podnecký Petr 13 : 30 Mařík Radek
4. Ne 1.10.2017 Bonus Bendovka Praha 7 : 11 FraJa Neratovice Na novym místě, Praha 8
18:00 Šuman Ivo 17 : 27 Zácha Vladimír
4. Ne 1.10.2017 Cobra Plazy 9 : 9 Kvakoš Mladá Boleslav U hada, Plazy
18:00 Nohýnek Jindřich 25 : 22 Krajča Bohuslav
4. Ne 1.10.2017 Mendosino Praha 12 : 6 Kangaroos Velký Borek Magic club, Praha 8
18:00 Polda Pavel 28 : 19 Suchánek Petr
4. Ne 1.10.2017 Chlumecká Praha B 7 : 11 Platanský Nerv Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Šifner Petr 20 : 24 Židlický Zbyněk
4. Ne 1.10.2017 Heřmánkový čajíček Praha 7 : 11 Magic team Praha Bar Kobra, Praha 9
18:00 Pospíšil Adam 22 : 26 Koyšová Klára
4. Ne 1.10.2017 Speed Flies DC Kostelec n/L 13 : 5 Valérie team Mělník Cukrovar Kostelec, Kostelec nad Labem
18:00 Cikánek Luboš 28 : 16 Pracht Martin
5. Ne 8.10.2017 Kvakoš Mladá Boleslav 8 : 10 Mendosino Praha Sport klub, Mladá BOleslav
17:00 Krajča Bohuslav 23 : 24 Polda Pavel
5. Ne 8.10.2017 FraJa Neratovice 15 : 3 Speed Flies DC Kostelec n/L Sport Club FraJa Neratovice, Neratovice
18:00 Zácha Vladimír 32 : 12 Cikánek Luboš
5. Ne 8.10.2017 Gambáč Mělník 7 : 11 Bonus Bendovka Praha ŠK Gambáč, Mělník
18:00 Mařík Radek 18 : 24 Šuman Ivo
5. Ne 8.10.2017 Magic team Praha 10 : 8 Kvakoš Mladá Boleslav B Magic club, Praha 8
18:00 Koyšová Klára 22 : 23 Podnecký Petr
5. Ne 8.10.2017 Platanský Nerv Praha 11 : 7 Heřmánkový čajíček Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Židlický Zbyněk 26 : 18 Pospíšil Adam
5. Ne 8.10.2017 Kangaroos Velký Borek 7 : 11 Falcon Praha B Borecký club, Velký Borek
18:00 Nesládek Pavel 22 : 27 Adámek Jozef
5. Ne 8.10.2017 Valérie team Mělník 8 : 10 Cobra Plazy Na autobusáku, Mělník
18:00 Pracht Martin 20 : 22 Nohýnek Jindřich
6. Ne 15.10.2017 Kvakoš Mladá Boleslav B 8 : 10 Platanský Nerv Praha Sport klub, Mladá BOleslav
17:00 Podnecký Petr 21 : 22 Židlický Zbyněk
6. Ne 15.10.2017 Bonus Bendovka Praha 13 : 5 Magic team Praha Na novym místě, Praha 8
18:00 Šuman Ivo 28 : 14 Koyšová Klára
6. Ne 15.10.2017 FraJa Neratovice 13 : 5 Gambáč Mělník Sport Club FraJa Neratovice, Neratovice
18:00 Zácha Vladimír 29 : 13 Mařík Radek
6. Ne 15.10.2017 Mendosino Praha 9 : 9 Valérie team Mělník Magic club, Praha 8
18:00 Polda Pavel 24 : 22 Pracht Martin
6. Ne 15.10.2017 Falcon Praha B Kvakoš Mladá Boleslav Magic club, Praha 8
18:00
6. Ne 15.10.2017 Chlumecká Praha B 7 : 11 Kangaroos Velký Borek Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00 Jícha Marek 22 : 26 Suchánek Petr
6. Ne 15.10.2017 Speed Flies DC Kostelec n/L 6 : 12 Cobra Plazy Cukrovar Kostelec, Kostelec nad Labem
18:00 Kaucký Tomáš 15 : 27 Nohýnek Jindřich
7. Ne 22.10.2017 Kvakoš Mladá Boleslav Chlumecká Praha B Sport klub, Mladá BOleslav
17:00
7. Ne 22.10.2017 Gambáč Mělník Speed Flies DC Kostelec n/L ŠK Gambáč, Mělník
18:00
7. Ne 22.10.2017 Magic team Praha FraJa Neratovice Magic club, Praha 8
18:00
7. Ne 22.10.2017 Platanský Nerv Praha Bonus Bendovka Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00
7. Ne 22.10.2017 Kangaroos Velký Borek Heřmánkový čajíček Praha Borecký club, Velký Borek
18:00
7. Ne 22.10.2017 Valérie team Mělník Falcon Praha B Na autobusáku, Mělník
18:00
7. Ne 22.10.2017 Cobra Plazy Mendosino Praha U hada, Plazy
18:00
8. Ne 29.10.2017 Kvakoš Mladá Boleslav B Kangaroos Velký Borek Sport klub, Mladá BOleslav
17:00
8. Ne 29.10.2017 FraJa Neratovice Platanský Nerv Praha Sport Club FraJa Neratovice, Neratovice
18:00
8. Ne 29.10.2017 Gambáč Mělník Magic team Praha ŠK Gambáč, Mělník
18:00
8. Ne 29.10.2017 Falcon Praha B Cobra Plazy Magic club, Praha 8
18:00
8. Ne 29.10.2017 Chlumecká Praha B Valérie team Mělník Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00
8. Ne 29.10.2017 Heřmánkový čajíček Praha Kvakoš Mladá Boleslav Bar Kobra, Praha 9
18:00
8. Ne 29.10.2017 Speed Flies DC Kostelec n/L Mendosino Praha Cukrovar Kostelec, Kostelec nad Labem
18:00
9. Ne 5.11.2017 Kvakoš Mladá Boleslav Kvakoš Mladá Boleslav B Sport klub, Mladá BOleslav
17:00
9. Ne 5.11.2017 Magic team Praha Speed Flies DC Kostelec n/L Magic club, Praha 8
18:00
9. Ne 5.11.2017 Gambáč Mělník Platanský Nerv Praha ŠK Gambáč, Mělník
18:00
9. Ne 5.11.2017 Kangaroos Velký Borek Bonus Bendovka Praha Borecký club, Velký Borek
18:00
9. Ne 5.11.2017 Valérie team Mělník Heřmánkový čajíček Praha Na autobusáku, Mělník
18:00
9. Ne 5.11.2017 Cobra Plazy Chlumecká Praha B U hada, Plazy
18:00
9. Ne 5.11.2017 Mendosino Praha Falcon Praha B Magic club, Praha 8
18:00
10. Ne 12.11.2017 Kvakoš Mladá Boleslav B Valérie team Mělník Sport klub, Mladá BOleslav
17:00
10. Ne 12.11.2017 Bonus Bendovka Praha Kvakoš Mladá Boleslav Na novym místě, Praha 8
18:00
10. Ne 12.11.2017 FraJa Neratovice Kangaroos Velký Borek Sport Club FraJa Neratovice, Neratovice
18:00
10. Ne 12.11.2017 Magic team Praha Platanský Nerv Praha Magic club, Praha 8
18:00
10. Ne 12.11.2017 Chlumecká Praha B Mendosino Praha Darts centrum Chlumecká, Praha 9
18:00
10. Ne 12.11.2017 Heřmánkový čajíček Praha Cobra Plazy Bar Kobra, Praha 9
18:00