Profily klubů a družstev
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Profily klubů a družstev
  Náhled Tisk Nahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
Extraliga (A) 148992 Korunky Kolín Korunky Kolín Darts aréna U Jána
Extraliga (A) 2576 Máchalové XXL Kladno DC Máchalové Kladno Restaurace U české lípy
Extraliga (A) 37640 Plzeňka Praha ŠK Plzeňka Praha Plzeňka
Extraliga (A) 254216 Prevíti Praha Prevíti Praha Grey bar Na zastávce
Extraliga (A) 4919 Qýčepu Příbram DC Qýčepu Příbram Bowling bar Příbram
Extraliga (A) 14864 Řenčováci Řevničov ŠK Řenčováci Řevničov Baráčnická rychta
Extraliga (A) 71432 Rozdělovský Péčko Kladno Rozdělovský Péčko Kladno Elephant Billiard Club
Extraliga (A) 11318 Viktoria Radim TJ Viktoria Radim Hostinec Na hřišti Radim
Extraliga (A) 214280 Wanted DC Všechlapy Wanted DC Všechlapy Restaurace U Kyselů
Extraliga (A) 18184 Zákeřňáci DC Praha Zákeřňáci DC Praha Klub AJETO P.M.P.
Extraliga (A) 117768 Zlatý Barbaři Praha Zlatý Barbaři Praha Pivnice Pipkin
Extraliga (A) 15632 Žraloci Cerhenice B Žraloci Cerhenice Sokolovna Cerhenice
1. liga A (B) 253192 AHV Strančice AHV Strančice Restaurace AHV
1. liga A (B) 38664 Akademie DC Praha Akademie DC Praha Klub AJETO P.M.P.
1. liga A (B) 197128 Amatéři Písnice Amatéři Písnice Hotel Cham
1. liga A (B) 36616 Bažina 4077 Praha Bažina 4077 Praha Na novym místě
1. liga A (B) 35336 Bílá Hora Praha Bílá Hora Praha Klub AJETO P.M.P.
1. liga A (B) 69128 Infarkt Praha B DC Infarkt Praha Na novym místě
1. liga A (B) 194312 Nepřátelé bobří hráze Praha Nepřátelé bobří hráze Praha Na novym místě
1. liga A (B) 166920 No Respect Praha No Respect Praha U Džbánu
1. liga A (B) 23048 Otupělé hroty Praha Otupělé hroty Praha Go Go Bar
1. liga A (B) 27656 Panapr Praha ŠK Panapr Praha Klub AJETO P.M.P.
1. liga A (B) 46856 STS Moskovice Praha STS Moskovice Praha Harlequin Praha
1. liga A (B) 40968 Synové výčepu Praha Synové výčepu Praha Sportovní klub U Sklíčka
1. liga A (B) 35076 Titans Praha Titans Praha Na Cibulkách
1. liga A (B) 252936 Zelená laguna Tehov Zelená Laguna DC Tehov Bránická hospoda
1. liga A (B) 26628 Zelenáči Praha DC Zelenáči Praha Plzeňka
1. liga B (B) 15624 Bonus Bendovka Praha DC Bonus Bendovka Praha Na novym místě
1. liga B (B) 94216 Chlumecká Praha B 1. DC Chlumecká Praha Darts centrum Chlumecká
1. liga B (B) 15112 Cobra Plazy Cobra Plazy U hada
1. liga B (B) 273152 Falcon Praha B DC Falcon Praha Magic club
1. liga B (B) 20232 FraJa Neratovice Spolek Neratovických Šipkařů Sport Club FraJa Neratovice
1. liga B (B) 51208 Gambáč Mělník ŠK Gambáč Mělník ŠK Gambáč
1. liga B (B) 282888 Heřmánkový čajíček Praha Kobra Bar Praha Bar Kobra
1. liga B (B) 48388 Kangaroos Velký Borek AŠK Velký Borek Borecký club
1. liga B (B) 26120 Kvakoš Mladá Boleslav ŠC Kvakoš Mladá Boleslav Sport klub
1. liga B (B) 61960 Kvakoš Mladá Boleslav B ŠC Kvakoš Mladá Boleslav Sport klub
1. liga B (B) 167432 Magic team Praha Magic team Praha Magic club
1. liga B (B) 8712 Mendosino Praha Mendosino Praha Magic club
1. liga B (B) 40456 Platanský Nerv Praha Ostré hroty Svémyslice Darts centrum Chlumecká
1. liga B (B) 233224 Speed Flies DC Kostelec n/L DC Speed Flies Kostelec nad Labem Restaurace Cukrovar
1. liga B (B) 11272 Valérie team Mělník Valérie team Mělník Na autobusáku
1. liga C (B) 24072 Black schody Sadská Black schody Sadská Hospoda Na staďáku
1. liga C (B) 21000 Choťovická šupina Choťovická šupina U Stejskalů
1. liga C (B) 196360 Gladiátors Lošany Gladiátors Lošany Na 15 kopách
1. liga C (B) 2320 Hadi Úvaly DC Hadi Úvaly Restaurace Homolka
1. liga C (B) 149760 Kosako Konárovice Kosako Konárovice Restaurace Na hřišti Konárovice
1. liga C (B) 155648 Letci Kolín Letci Kolín Restaurace U Pavlíčků
1. liga C (B) 217352 Lipánci Přehvozdí Lipánci Přehvozdí Hostinec U lípy svobody
1. liga C (B) 6198 No Stress Kutná Hora No Stress Kutná Hora U zlatého lva
1. liga C (B) 187392 Plechovky Pečky B Plechovky Pečky Hospoda Na hřišti Pečky
1. liga C (B) 3848 Poděbradka Poděbrady DC 180 Chemik Polabec U Chemika
1. liga C (B) 24584 Semtex Poděbrady TJ Pátek Hostinec na Návsi
1. liga C (B) 53000 Sport club 1930 I Praha Sport club 1930 Praha Sport club 1930
1. liga C (B) 9526 Šviháci lázenští Poděbrady Šviháci lázenští Poděbrady Pivnice U Sparťana
1. liga C (B) 66056 Top Citrus Čachovice DC Top Citrus Čachovice U Wallerů
1. liga C (B) 28936 Top Citrus Všejany Top Citrus Všejany Jizbická hospůdka
1. liga D (B) 212744 Bakalář DC Kalivody ŠK Kalivody Šipkový klub Kalivody
1. liga D (B) 251912 Bizoni Cvrčovice ŠK Bizoni Cvrčovice Pod Kapličkou
1. liga D (B) 253960 Club Fanda Forever Praha Club Fanda Praha U pruhovaný kočky
1. liga D (B) 63240 Fanatics Sedlec ŠK Šipkaři Sedlec Santa bar Sedlec
1. liga D (B) 55048 Hroch Team Hudlice Hroch Team Hudlice Šipkový klub Hudlice
1. liga D (B) 229640 Maniac Darts Rakovník Maniac darts Rakovník Česká chalupa
1. liga D (B) 89344 Mirage Sobín DC Mirage Sobín Pivnice herna Bunkr
1. liga D (B) 117256 Negramoti Jince Šipkařský klub Jince ČSCH Jince
1. liga D (B) 43528 Nervous Praha Nervous Praha Staré kino
1. liga D (B) 32008 Podlesáci Králův Dvůr B DC Podlesáci Králův Dvůr Pod Lesem
1. liga D (B) 57096 Sport Team Řevničov Sport Team Řevničov Baráčnická rychta
1. liga D (B) 212232 Statenický kačeři Statenický kačeři Statenka
1. liga D (B) 56840 Šemík Neumětely DC Šemík Neumětely U Horymíra
1. liga D (B) 73992 Šemík Neumětely B DC Šemík Neumětely U Horymíra
1. liga D (B) 76296 Vonoklasy 26 Vonoklasy 26 Hospoda Na vyhlídce
2. liga A (C) 42504 Albion Chlumec Albion Chlumec DC Na Žižkově
2. liga A (C) 290824 Bentons 98 Boješice Bentons 98 Boješice Hospoda U kaštanu
2. liga A (C) 165384 Berounská Hvězda Hvězda Beroun Formanka Hvězda
2. liga A (C) 127752 Cannabis 666 Žebrák Cannabis 666 Žebrák Pivnice Klub
2. liga A (C) 292360 Formani Hořovice ŠK Pivnice Formanka Formanka
2. liga A (C) 1591 Good Bulldog Beroun Good Bulldog Beroun Rock Club Prdel Beroun
2. liga A (C) 143880 Huťaři Hýskov Huťaři Hýskov Stará huť
2. liga A (C) 127496 Magnetics Beroun Magnetics Beroun U Kropáčů
2. liga A (C) 269576 Podlesáci Králův Dvůr E DC Podlesáci Králův Dvůr Pod Lesem
2. liga A (C) 290568 Podprouďáci z Boješic Podprouďáci z Boješic Hospoda U kaštanu
2. liga A (C) 128008 Sklípkani Praskolesy Sklípkani Praskolesy Jitřenka Praskolesy
2. liga A (C) 252168 Střelci Tetín ŠK Střelci Tetín Tetínská hospoda
2. liga A (C) 2103 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy DC Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy Jitřenka Praskolesy
2. liga B (C) 229384 Bakalář Maniak Rakovník Bakalář Maniac Rakovník U nás
2. liga B (C) 272392 Chalupáři Slaný Chalupáři Slaný Restaurace Na skalkách
2. liga B (C) 167688 Černovoláci Černovoláci Ve mlejně
2. liga B (C) 38152 Figury Libčice n / Vlt. ŠK Figury Libčice nad Vltavou Skleník
2. liga B (C) 37896 Figury Libčice n / Vlt. B ŠK Figury Libčice nad Vltavou Skleník
2. liga B (C) 268296 Kréta Darts Rakovník Kréta Darts Rakovník U nás
2. liga B (C) 229128 Krkavci Kralupy Krkavci Kralupy n/Vlt. Restaurace U Krkavce
2. liga B (C) 100872 Máchalové XXL Kladno B DC Máchalové Kladno Restaurace U české lípy
2. liga B (C) 98312 Máchalové XXL Kladno C DC Máchalové Kladno Restaurace U české lípy
2. liga B (C) 22536 Marná snaha Slaný Marná snaha Slaný U Zlatého kapra
2. liga B (C) 52488 New Bubu Team Nové Strašecí New bubu team Nové Strašecí Sport Nové Strašecí
2. liga B (C) 1808 Pavouci Stochov B DC Pavouci Stochov Sokolovna Lišany
2. liga B (C) 196872 Rozdělov DC Kladno DC Rozdělov Kladno Elephant Billiard Club
2. liga B (C) 270600 Šrekové Kněževes Šipkový klub Kněževes Pension Na Růžku
2. liga C (C) 29188 Barbaři Ovčáry Barbaři Ovčáry Hospoda Na hřišti Ovčáry
2. liga C (C) 215816 Cobra Plazy B Cobra Plazy U hada
2. liga C (C) 2832 Kalováci Lhota TJ Sokol Dřísy Na malém plácku
2. liga C (C) 271624 Kocouři vod kocoura Kozly Kocouři vod kocoura Kozly U kocoura
2. liga C (C) 199432 Letka 313 Praha Letka 313 Praha U Herčíků
2. liga C (C) 265992 Maniac Darts Kostelec n / Labem Maniac Darts Kostelec n/Labem Restaurace Na křižovatce
2. liga C (C) 254728 Rafani Záryby ŠK Záryby Hostinec Na hřišti Záryby
2. liga C (C) 65032 Semafor Mladá Boleslav SŠK Semafor Mladá Boleslav Sport klub
2. liga C (C) 17416 Snipers Mělník Snipers Mělník Na autobusáku
2. liga C (C) 254984 Speed Flies DC Kostelec n/L II DC Speed Flies Kostelec nad Labem Restaurace Cukrovar
2. liga C (C) 65544 Vo díru vedle Praha Vo díru vedle Prosek Praha U Huberta
2. liga C (C) 61192 Wild Darts Sluhy DC Victoria Sluhy Hostinec Pod modřínem
2. liga C (C) 776 Willi Hubert Praha Willi Hubert Praha U Huberta
2. liga C (C) 39944 XXL MB B Mladá Boleslav DC XXL Mladá Boleslav Kuželna Na hřišti
2. liga D (C) 81416 Baltazaři Zruč nad Sázavou Baltazaři Zruč nad Sázavou Kácovská hospoda
2. liga D (C) 269320 Čerti Kolín Čerti Kolín Darts aréna U Jána
2. liga D (C) 4918 Kosako Konárovice B Kosako Konárovice Restaurace Na hřišti Konárovice
2. liga D (C) 155904 Letci Kolín B Letci Kolín Restaurace U Pavlíčků
2. liga D (C) 154368 LTC Litošice LTC Litošice Hostinec Litošice
2. liga D (C) 9270 Pivnice Tep Chvaletice Pivnice Tep Chvaletice Pivnice Tep
2. liga D (C) 207104 Savci Dobřeň Savci Dobřeň Šipkový club U bejčka
2. liga D (C) 34056 Střelky Veltruby ŠK Střelky Veltruby Obecní hospoda Hradišťko
2. liga D (C) 142856 Střelky Veltruby B ŠK Střelky Veltruby Obecní hospoda Hradišťko
2. liga D (C) 3126 Šipkaři Kanín DC Šipkaři Kánín Hostinec U Lípy
2. liga D (C) 16182 Team Chvaletice Team Chvaletice Pivnice Tep
2. liga D (C) 50436 U Kapličky Vrdy U Kapličky Vrdy U Kapličky
2. liga D (C) 285440 Úplně jiný šipkaři Červené Pečky B Úplně jiný šipkaři Červené Pečky Hospoda Na růžku Červené Pečky
2. liga E (C) 270856 AC Hory DC Poděbrady AC Hory DC Poděbrady Restaurace Na horách
2. liga E (C) 37376 Cirkus Citrus Pečky Cirkus Citrus Pečky Bowling Restaurace Siňorita
2. liga E (C) 63752 Džemala Kozačky Milovice ŠK Džemala Kozačky Milovice Restaurace U Farkačů
2. liga E (C) 127240 Kobry Český Brod Dočebr Český Brod Restaurace U Bedrníčků
2. liga E (C) 232968 Nymburk Lions DC Nymburk Lions Restaurace Semafor
2. liga E (C) 195848 Old school Okřínek Old school Okřínek U Chemika
2. liga E (C) 8758 Plechovky Pečky Plechovky Pečky Hospoda Na hřišti Pečky
2. liga E (C) 11536 RKDM Milovice RKDM Milovice RKDM - Milovice
2. liga E (C) 213512 Smrkáči Břežany DC Smrkáči Břežany U dvou smrků
2. liga E (C) 28424 ŠIKL Lysá nad Labem ŠIKL Lysá nad Labem U Podkovy
2. liga E (C) 199176 ŠIKL Lysá nad Labem B ŠIKL Lysá nad Labem B Klubovna Na hřišti
2. liga E (C) 10294 U Sparťana Poděbrady ŠK U Sparťana Poděbrady Pivnice U Sparťana
2. liga E (C) 126472 Viktoria Radim B TJ Viktoria Radim Hostinec Na hřišti Radim
2. liga F (C) 233992 Arachnids Český Brod Arachnids Český Brod Restaurace Homolka
2. liga F (C) 5640 Beer Sharks Praha Beer Sharks Praha Darts centrum Chlumecká
2. liga F (C) 81160 Frnďáci Žernovka Frnďáci Žernovka Restaurace Homolka
2. liga F (C) 216072 Homolka DC Úvaly DC Homolka Úvaly Restaurace Homolka
2. liga F (C) 27400 InterGast Stará promiň Praha ŠK InterGast Stará promiň Praha Stará promiň
2. liga F (C) 87560 Ostré hroty Svémyslice B Ostré hroty Svémyslice U Tichnů
2. liga F (C) 142088 Pionýři slepých uliček Praha Pionýři slepých uliček Praha Na Chmelnici
2. liga F (C) 55560 Plzeňka Praha B ŠK Plzeňka Praha Plzeňka
2. liga F (C) 84232 Sons of Žižkoff Praha Sons of Žižkoff Praha Na Cibulkách
2. liga F (C) 89352 Světáci Praha X Světáci Praha Billiard Svět
2. liga F (C) 195336 Světáci Praha Y Světáci Praha Billiard Svět
2. liga F (C) 71944 Šakalíci Třebohostice Šakalíci Třebohostice Hostinec Třebohostice
2. liga F (C) 231176 Šestajovice ŠK Šestajovice Nová hospoda
2. liga G (C) 272136 Abasta Křepenice Abasta Křepenice Sportbar Styxx
2. liga G (C) 11784 Delta Praha SK Delta Praha Bowling bar U zeleného ptáka
2. liga G (C) 78344 Farníci Stříbrná Skalice Farníci Stříbrná Skalice Klubovna Na hřišti
2. liga G (C) 267016 Ferda team DC Benešov DC Ferda Benešov Bar Herna Na bábě
2. liga G (C) 5384 Fontána Praha DC Fontána Praha Bar Chrpa
2. liga G (C) 211976 Horní Rozptyly Praha Horní Rozptyly Praha Bar Chrpa
2. liga G (C) 215304 Modráci Praha Modráci Praha Bar 99
2. liga G (C) 30728 Ptáci Jílové u Prahy ŠK Ptáci Jílové u Prahy Music Club Joker
2. liga G (C) 199688 Radnice team Stříbrná Skalice Radnice team Stříbrná Skalice Klubovna Na hřišti
2. liga G (C) 230408 Rafani Vrchotovy Janovice Rafani Vrchotovy Janovice Restaurace U Václava
2. liga G (C) 164872 Sázava DC DC Sázava U Libora
2. liga G (C) 101896 Semišky Radlík Semišky Radlík U Vemenáče
2. liga G (C) 255752 Tágo ŠK Praha ŠK Tágo Praha Pivnice Tágo
2. liga G (C) 32516 U Mě dobrý Světice U Mě dobrý Světice U Susů
2. liga H (C) 57864 Alcatraz DSC Praha DSC Alcatraz Praha Magic club
2. liga H (C) 53764 Black Diamonds Praha Black Diamonds Praha Šipkový klub DC Výsost
2. liga H (C) 54024 Bocman Club Praha Bocman club Praha U Zábranských
2. liga H (C) 32004 Country club Praha DC Country club Praha U Zábranských
2. liga H (C) 194824 Hardcore DC Praha DC Hardcore Praha Las Vegas Praha
2. liga H (C) 166664 Hell's Darters Praha Hell's Darters Praha Hostinec Pod Vrbou
2. liga H (C) 49928 Kačamba Praha DC Kačamba Praha Sportbar Kačamba
2. liga H (C) 117512 Los Číčos Praha DC Los Číčos Praha Las Vegas Praha
2. liga H (C) 74248 Maniac Darts Praha Maniac Darts Praha Grey bar Na zastávce
2. liga H (C) 74504 Moskyt Naeks Praha AC Moskyt Praha Moskyt Bar
2. liga H (C) 231688 Náhodní střelci Klecany Náhodní střelci Klecany Sport klub Klecany
2. liga H (C) 52744 Nikater Praha Nikater Praha Club Fantomas
2. liga H (C) 47624 Výsost Vysočany Praha DC Výsost Vysočany Praha Šipkový klub DC Výsost
2. liga I (C) 196104 Avengers Praha Avengers Praha Club Bar Korlin
2. liga I (C) 48136 Barrandov Korlin Praha Club bar Korlin Praha Club Bar Korlin
2. liga I (C) 59912 Club bar Korlin Praha Club bar Korlin Praha Club Bar Korlin
2. liga I (C) 26632 Drak Praha ŠK Drak Praha U Draka Bar
2. liga I (C) 17928 Mlýn DC Zadní Třebáň DC Mlýn Zadní Třebáň Hospůdka U Mlýna
2. liga I (C) 35080 Mlýn DC Zadní Třebáň B DC Mlýn Zadní Třebáň Hospůdka U Mlýna
2. liga I (C) 230152 Na vršku M Praha ŠK Na Vršku Praha Na Vinici
2. liga I (C) 11280 Na Vršku Praha ŠK Na Vršku Praha Na Vinici
2. liga I (C) 25860 Panděras Praha Panděras Praha Na Vinici
2. liga I (C) 228872 Řeporyje DC Praha DC Řeporyje Praha Na hřišti Řeporyje
2. liga I (C) 49668 Rytířovy vrány Praha Rytířovy vrány Praha Hospoda U rytíře
2. liga I (C) 11024 The Worker Praha DC The Worker Praha Hospoda U rytíře
2. liga I (C) 165896 Vokuswedle Praha Vokuswedle Praha Disco Klondajk
2. liga J (C) 60680 Barbars Praha DC Barbar's Praha Klub AJETO P.M.P.
2. liga J (C) 94472 Brilliant darts Praha BRILLIANT DARTS Praha Pod Černým vrchem
2. liga J (C) 10760 Crazy dart Praha Crazy dart Praha Club bar Pomeranč
2. liga J (C) 229896 Expendables Praha Expendables Praha Club bar Pomeranč
2. liga J (C) 194056 Greenhorn's Praha Greenhorn's Praha U pruhovaný kočky
2. liga J (C) 30472 Helou&Wen Praha DC Helou&Wen Praha Pod Černým vrchem
2. liga J (C) 39176 Kryplos Praha DC Kryplos Praha Harlequin Praha
2. liga J (C) 12304 Kyklop Praha ŠK Kyklop Praha Klub AJETO P.M.P.
2. liga J (C) 270088 Louže DC Praha DC Louže Praha Klub Louže
2. liga J (C) 28164 No Stress Praha No stress Praha Klub AJETO P.M.P.
2. liga J (C) 71688 Sedmá Rota Praha Sedmá rota Praha Pivnice Pipkin
2. liga J (C) 252424 Úderníci Praha DC Úderníci Praha Klub AJETO P.M.P.
2. liga J (C) 29448 Worm Gang Praha Worm Gang Praha Hotel Cham
3. liga A (D) 266760 Bakalář DC Kalivody B ŠK Kalivody Šipkový klub Kalivody
3. liga A (D) 54276 Běsnící pávové Kladno Běsnící pávové Kladno Restaurace U Páva
3. liga A (D) 283656 Bizoni Cvrčovice B ŠK Bizoni Cvrčovice Pod Kapličkou
3. liga A (D) 112392 Dobroty ŠK Nový dům ŠK Dobroty Nový Dům Hospůdka U Dobroty
3. liga A (D) 290312 Kladno DC Kladno DC Turbo
3. liga A (D) 285192 Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. Základna Kralupy n/Vlt. Základna bar
3. liga A (D) 290056 Lišáci Lišany - vyloučeno Lišáci Lišany Sokolovna Lišany
3. liga A (D) 267784 Panoší Újezd ŠK ŠK Panoší Újezd Sokolovna Panoší Újezd
3. liga A (D) 214024 Tuchodřeva Tuchoměřice Tuchodřeva Tuchoměřice U Nás - Tuchoměřice
3. liga A (D) 291336 Warriors Nesuchyně Warriors Nesuchyně Pension Na Růžku
3. liga B (D) 8968 Asfalt Ž Praha Asfalt Ž Praha Hospůdka Pohoda
3. liga B (D) 288008 Baba Jaga DC Praha Baba Jaga Praha Hospůdka Baba Jaga
3. liga B (D) 289544 JZD Praha JZD Praha Kajot Sport bar
3. liga B (D) 255240 K 26 Praha Darts Club K 26 Praha Billiard Club Řipská
3. liga B (D) 1032 Moskyt 2 Praha AC Moskyt Praha Moskyt Bar
3. liga B (D) 89600 Pacienti Sobín Praha Pacienti Sobín Praha Sportovka Řepy
3. liga B (D) 284936 Pohodáři z Klondajku Praha Pohodáři Praha Disco Klondajk
3. liga B (D) 253448 Řeporyje DC Praha B DC Řeporyje Praha Na hřišti Řeporyje
3. liga B (D) 267528 Rychlé pípy Praha Pivnice Bunkr Praha Pivnice herna Bunkr
3. liga B (D) 266504 Vonoklasy 26 Beee Vonoklasy 26 Hospoda Na vyhlídce
3. liga B (D) 285448 Zlomený hroty Praha Zlomený hroty Praha Na Hrádku
3. liga C (D) 265736 Dopito 99 Praha Dopito 99 Praha Bar 99
3. liga C (D) 272648 Horní Rozptyly Praha B Horní Rozptyly Praha Bar Chrpa
3. liga C (D) 273160 K2 Říčany K2 Říčany K2 Říčany
3. liga C (D) 274184 Loužička DC Praha DC Louže Praha U sadu
3. liga C (D) 216328 Modřany DTC Praha DTC Modřany Praha Sázava bar
3. liga C (D) 50692 Pivaři z Pátý Praha Pivaři z Pátý Praha 5. Avenue
3. liga C (D) 291848 Rychlý hroty Praha Rychlý hroty Praha Pivnice U Švehly
3. liga C (D) 292104 Rychlý hroty Praha B Rychlý hroty Praha Pivnice U Švehly
3. liga C (D) 273672 Sázavská pivnice Sázavská pivnice U Libora
3. liga C (D) 286216 Sokol Přišimasy Sokol Přišimasy Hostinec U Sokola
3. liga C (D) 71176 Spřátelená zvěř Praha Spřátelená zvěř Praha U sadu
3. liga C (D) 270344 Žíznivý důchodci Praha Žíznivý důchodci Praha Pivnice Tágo
3. liga D (D) 253704 ATF Kostelní Hlavno ATF Kostelní Hlavno z.s. Fotbalové hřiště Kostelní Hlavno
3. liga D (D) 251656 Beta darts Semčice Beta darts Semčice Hasičárna Semčice
3. liga D (D) 283144 Beta darts Semčice B Beta darts Semčice Hasičárna Semčice
3. liga D (D) 283400 Bukovina Bukovina Restaurace Pod Bukovina
3. liga D (D) 32520 FraJa Neratovice B Spolek Neratovických Šipkařů Sport Club FraJa Neratovice
3. liga D (D) 287240 Gambáč Mělník B ŠK Gambáč Mělník ŠK Gambáč
3. liga D (D) 216840 Gladiátoři Byškovice Béčka Byškovice U Pepého na hřišti Byškovice
3. liga D (D) 99336 Kvakoš Mladá Boleslav C ŠC Kvakoš Mladá Boleslav Sport klub
3. liga D (D) 284680 Mašinky z koupáku Neratovice Mašinky Neratovice Na koupališti
3. liga D (D) 213256 Motor@team.Dřísy Motor@team.Dřísy U Milhause
3. liga D (D) 266248 Racing DC Neratovice DC Racing Neratovice Barryho pizzerie
3. liga D (D) 268552 Semafor Mladá Boleslav B SŠK Semafor Mladá Boleslav Sport klub
3. liga D (D) 285960 Semafor Mladá Boleslav C SŠK Semafor Mladá Boleslav Sport klub
3. liga D (D) 286472 Zlomené hroty Tupadly ŠK Slavín Tupadly Hospoda Tupadly
3. liga E (D) 31752 180 Chemik Polabec B DC 180 Chemik Polabec U Chemika
3. liga E (D) 273928 Banáni ze staďáku Sadská Banáni ze staďáku Sadská Hospoda Na staďáku
3. liga E (D) 271368 Bláznivá trefa Český Brod Bláznivá trefa Český Brod Restaurace U Bedrníčků
3. liga E (D) 289032 Boubínská strašidla Kolín Darts Boubín Kolín Darts aréna U Jána
3. liga E (D) 286984 Boubínský expres Kolín Darts Boubín Kolín Darts aréna U Jána
3. liga E (D) 274696 Devils Poděbrady Devils Poděbrady Restaurace Na horách
3. liga E (D) 17206 Hadi z Vinařic Týnec n/L Bečky z Týnce n/L U Nikolky
3. liga E (D) 8502 Hospůdka na Vinici Hospůdka na Vinici Hospůdka Na Vinici
3. liga E (D) 286728 Kandráčovci Barborka Kolín Kandráčovci Barborka Kolín Barborka
3. liga E (D) 34824 Korunky Kolín B Korunky Kolín Restaurace Cadillac
3. liga E (D) 285704 Ostrovani DC Šebestěnice DC Ostrov Šebestěnice DC Ostrov
3. liga E (D) 268040 Postřižinský expres Nymburk Postřižinský expres Nymburk Restaurace Semafor
3. liga E (D) 254472 Šipky Pátek TJ Pátek Hostinec na Návsi
3. liga E (D) 6454 Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C Úplně jiný šipkaři Červené Pečky Hospoda Na růžku Červené Pečky
3. liga F (D) 274440 Darts centrum Chlumecká Praha ŠK Darts centrum Chlumecká Praha Darts centrum Chlumecká
3. liga F (D) 6152 Divoké kachny Čakovice Divoké kachny Čakovice U Herčíků
3. liga F (D) 288520 Golem Běchovice Kobra Bar Praha Bar Kobra
3. liga F (D) 284168 Humbuck DC Kostelec n / Labem DC Humbuck Kostelec nad Labem Restaurace Na křižovatce
3. liga F (D) 251400 Kecky Praha DC Kecky Praha Las Vegas Praha
3. liga F (D) 163080 Kozlíci Praha Kyje Kozlíci Praha Kyje Plzeňka
3. liga F (D) 282632 Lidový dům Kbely Lidový dům Kbely Lidový dům Kbely
3. liga F (D) 198152 Ostré hroty Svémyslice Ostré hroty Svémyslice U Tichnů
3. liga F (D) 72456 Ostré hroty Svémyslice C Ostré hroty Svémyslice U Tichnů
3. liga F (D) 198408 Patriots darts club Zdiby DC Zdiby Restaurace U jezera
3. liga F (D) 287496 Saloon Brandýs nad Labem Saloon Brandýs nad Labem Country salón
3. liga F (D) 230664 Smrkáči Břežany B DC Smrkáči Břežany U dvou smrků
3. liga F (D) 215048 Zápy ŠK ŠK Zápy U Bendů
1. liga ŽENY 269832 Baletky Úvaly DC Homolka Úvaly Restaurace Homolka
1. liga ŽENY 82184 Bizonky z Ajeta Praha ŠK AJETO Praha Klub AJETO P.M.P.
1. liga ŽENY 16144 Hadimršky Praha Hadimršky Praha Sportovní klub U Sklíčka
1. liga ŽENY 84744 Jezinky Praha Jezinky Praha Plzeňka
1. liga ŽENY 217608 Mártyho andílci Praha Club bar Korlin Praha Club Bar Korlin
1. liga ŽENY 141832 Neškodný koťátka Praha DC Los Číčos Praha Las Vegas Praha
1. liga ŽENY 81928 Noční můry z Ajeta Praha ŠK AJETO Praha Klub AJETO P.M.P.
1. liga ŽENY 268808 Pink Diamonds Praha Pink Diamond Praha Las Vegas Praha
1. liga ŽENY 83720 Sestřičky Praha Bažina 4077 Praha Na novym místě
1. liga ŽENY 2064 Veselé Střelky Kolín Korunky Kolín Darts aréna U Jána
2. liga ŽENY 100104 Čarodějnice Neratovice Spolek Neratovických Šipkařů Sport Club FraJa Neratovice
2. liga ŽENY 291080 Dart's Ladies Praha Dart's Ladies Praha Darts centrum Chlumecká
2. liga ŽENY 289800 GreenBerries Praha Greenhorn's Praha Klub AJETO P.M.P.
2. liga ŽENY 287752 Jeziňky ze Saloonu Brandýs n / Labem Saloon Brandýs nad Labem Country salón
2. liga ŽENY 26372 Kajmanky z Plzeňky Praha ŠK Plzeňka Praha Plzeňka
2. liga ŽENY 36612 Příšerky sro Praha ŠK AJETO Praha Klub AJETO P.M.P.
2. liga ŽENY 82696 Slepičí úlet Libčice nad Vltavou ŠK Figury Libčice nad Vltavou Skleník
2. liga ŽENY 82440 SNŽ Praha AC Moskyt Praha Moskyt Bar
2. liga ŽENY 228616 Šílený doroty Záryby ŠK Záryby Hostinec Na hřišti Záryby
2. liga ŽENY 288264 Tkaničky Praha DC Kecky Praha Darts centrum Chlumecká
2. liga ŽENY 52228 Topinky Praha Rytířovy vrány Praha Hospoda U rytíře
2. liga ŽENY 291592 Vyzobané slunečnice Praha Vyzobané slunečnice Praha Na Cibulkách
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.10.2017 00:18

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.10.2017 00:19:10