Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/142)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár dvojice ŽENY

Krajské žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 142 | Turnajů: 180

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 2 26 28 46 11 400
Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha
2. Michálková Michaela CZE052185 DC Barbar's Praha 2 23 25 28 10 750
Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
3. Vojtěchová Markéta CZE047931 DC Homolka Úvaly 2 20 22 26 9 300
Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
4. Nejedlá Hana CZE037495 B DC Fontána Praha 2 18 20 21 8 400
Jirkalová Milena CZE000958 C ŠK AJETO Praha
5. Brožová Kateřina CZE057129 Rychlý hroty Praha 1 18 19 20 7 000
Šmídová Helena CZE056666 Rychlý hroty Praha
6. Hergetová Monika CZE031649 B Rafani Vrchotovy Janovice 2 5 7 8 5 850
Cihelková Martina CZE024118 B Zelená Laguna DC Tehov
7. Prokýšková Eva CZE000023 A ŠK AJETO Praha 2 5 7 7 4 050
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
8. Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha 2 1 3 3 3 550
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
9. Belšánová Helena CZE033137 C ŠK Kyklop Praha 2 2 2 3 400
Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
10. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 2 1 3 3 3 350
Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
11. Michálková Michaela CZE052185 DC Barbar's Praha 2 1 3 4 3 250
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
12. Michalková Irena CZE059090 8 8 8 2 800
Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
13. Stloukalová Alena CZE054076 Praha 8 6 6 6 2 500
Zahradníková Michaela CZE006828 B DC Infarkt Praha
14. Hloušková Olga CZE057335 Praha 7 7 7 2 450
Koháková Ivana CZE027892 B Praha
15. Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha 2 2 3 2 200
Lenhartová Hana CZE004286 Vyzobané slunečnice Praha
15. Kopecká Aneta CZE052881 Tajfun Darts Havlíčkův Brod 2 2 2 2 200
Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
15. Letková Miroslava CZE000381 A Bažina 4077 Praha 2 2 2 2 200
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
18. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha 3 3 3 2 150
Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha
19. Venclová Ludmila CZE000778 A ŠK AJETO Praha 4 4 4 2 000
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
19. Cihelková Martina CZE024118 B Zelená Laguna DC Tehov 2 2 2 2 000
Venturová Karolína CZE028028 DC Ostrov Šebestěnice
21. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha 1 1 1 1 900
Rajmanová Marcela CZE032807 A (Sestřičky Praha)
21. Jonášová Lenka CZE059282 6 6 6 1 900
Dvořáková Šárka CZE057990
21. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha 4 4 4 1 900
Jirkalová Milena CZE000958 C ŠK AJETO Praha
21. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín) 1 1 1 1 900
Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha
25. Hebertová Linda CZE052819 D Sázavská pivnice 2 2 2 1 800
Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
25. Závorová Markéta CZE052749 A Nepřátelé bobří hráze Praha 1 2 3 3 1 800
Venturová Karolína CZE028028 DC Ostrov Šebestěnice
27. Buřičová Hana CZE001206 C ŠK Plzeňka Praha 4 4 4 1 700
Venturová Karolína CZE028028 DC Ostrov Šebestěnice
28. Šámalová Marta CZE050879 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 2 2 2 1 600
Petrová Marie CZE048906 C Rafani Vrchotovy Janovice
28. Šedivá Jana CZE047814 4 4 4 1 600
Letková Miroslava CZE000381 A Bažina 4077 Praha
28. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 2 2 4 1 600
Moravcová Eliška CZE022455 A Žraloci Cerhenice
31. Handlová Klára CZE053800 ŠK Figury Libčice nad Vltavou 1 1 1 1 300
Venturová Karolína CZE028028 DC Ostrov Šebestěnice
31. Prosikova Jaqueline CZE057326 4 4 4 1 300
Bečková Kateřina CZE054341 D Horní Rozptyly Praha
33. Talianová Anna CZE052551 D Darts Club K 26 Praha 4 4 4 1 200
Kastnerová Eva CZE031728 B Rytířovy vrány Praha
33. Richtrová Michaela CZE053867 4 4 4 1 200
Pavlátová Anna CZE045888 Praha 4
35. Šámalová Marta CZE050879 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 1 1 1 100
Tvrdíková Miroslava CZE000727 D Bláznivá trefa Český Brod
35. Filipíková Petra CZE047771 C ŠK Panapr Praha 4 4 4 1 100
Machová Markéta CZE049886 Pink Diamond Praha
35. Šímová Monika CZE047242 Běsnící pávové Kladno 1 1 1 1 100
Medková Markéta CZE026850 B Black Diamonds Praha
35. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín) 1 1 1 1 100
Medková Markéta CZE026850 B Black Diamonds Praha
39. Todorová Jana CZE055519 2 2 2 1 000
Sláviková Mária CZE052254 C AHV Strančice
40. Filipíková Petra CZE047771 C ŠK Panapr Praha 1 1 2 2 950
Emlerová Pavla CZE002922 C ŠK AJETO Praha
41. Uzlová Marcela CZE000718 C Frnďáci Žernovka 1 1 1 900
Emlerová Pavla CZE002922 C ŠK AJETO Praha
41. Zitová Eliška CZE059636 1 1 1 900
Karbanová Barbora CZE055203
41. Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha 2 2 2 900
Emlerová Pavla CZE002922 C ŠK AJETO Praha
41. Cihelková Martina CZE024118 B Zelená Laguna DC Tehov 2 2 2 900
Nejedlá Hana CZE037495 B DC Fontána Praha
41. Koyšová Klára CZE041289 B Magic team Praha 1 1 1 900
Krasanovská Žaneta CZE012884
41. Šímová Monika CZE047242 Běsnící pávové Kladno 2 2 2 900
Nováková Zuzana CZE032493 ŠK Figury Libčice nad Vltavou
41. Ročková Hana CZE047942 C ŠK Šestajovice 2 2 2 900
Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
41. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín) 1 1 1 900
Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Libín
49. Roháčková Adéla CZE057778 DC Los Číčos Praha 1 1 2 2 850
Messnerová Marta CZE057440 DC Los Číčos Praha
50. Nová Markéta CZE057926 2 2 2 800
Kaftanová Jana CZE045537 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.12.2017 08:14

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.12.2017 08:14:43