Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/330)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár dvojice MIX

Krajské žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 330 | Turnajů: 271

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Puharič Petr CZE043225 D JZD Praha 17 17 29 600
Gandi Barbora CZE060521 JZD Praha
2. Šafránek Martin CZE045511 A Darts Boubín Kolín 17 17 23 580
Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
3. Marek Jakub CZE020723 A Prevíti Praha 18 18 50 485
Krasanovská Žaneta CZE012884
4. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 13 13 14 415
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
5. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 14 14 16 395
Dostálek Stanislav CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
6. Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice 11 11 11 355
Dvořák Jiří CZE004155 A AHV Strančice
7. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 13 13 13 340
Nejedlá Hana CZE037495 B DC Fontána Praha
7. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 9 9 9 340
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
9. Šmídová Helena CZE056666 D Rychlý hroty Praha 15 15 15 335
Mertl Michal CZE056570 D Rychlý hroty Praha
9. Sroka Petr CZE059258 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 17 17 21 335
Sudíková Kristýna CZE059221 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
11. Havlová Marie CZE060434 Hole in One Praha 14 14 22 330
Eger Patrik CZE056231 C Horní Rozptyly Praha
12. Michálková Michaela CZE052185 C ŠK Na Vršku Praha 10 10 13 325
Štola Ondřej CZE036567 A AHV Strančice
13. Rennerová Lucie CZE061172 11 11 11 275
Frček Václav CZE060659 Titans Praha
13. Handlová Klára CZE053800 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou 9 9 10 275
Handl Radovan CZE053799 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou
15. Havírová Monika CZE053877 14 14 15 270
Polanský Jiří CZE003713 B DC Fontána Praha
16. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 11 11 11 235
Teichner David CZE004494 C No stress Praha
17. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 6 6 7 205
Venturová Karolína CZE028028 D DC Ostrov Šebestěnice
17. Vokřálová Petra CZE048805 C Sedlčany 9 9 16 205
Cirkovský Jaroslav CZE021269 C Praha 4
19. Černý Ondřej CZE056199 D Darts Boubín Kolín 8 8 8 195
Hebertová Linda CZE052819 D Darts Boubín Kolín
20. Horák Filip CZE057360 C Dart's Warriors Praha 6 6 7 190
Grätzová Monika CZE061704
21. Křepelka Zdeněk CZE059180 6 6 6 160
Zahradníková Michaela CZE006828 B DC Infarkt Praha
22. Holodňák Petr CZE061203 Hole in One Praha 8 8 8 155
Havlová Marie CZE060434 Hole in One Praha
22. Michálková Michaela CZE052185 C ŠK Na Vršku Praha 6 6 7 155
Komyšák Martin CZE004000 A ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
22. Šimunková Petra CZE058621 6 6 6 155
Novák Ivan CZE025179 B DC Falcon Praha
25. Hovězáková Anna CZE060748 Vyzobané slunečnice Praha 7 7 7 150
Falc Roman CZE060710 Sons of Žižkoff Praha
26. Komyšáková Iveta CZE037804 Dart's Ladies Praha 7 7 7 145
Komyšák Martin CZE004000 A ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
27. Saidl Zbyněk CZE055711 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 6 6 7 140
Marková Helena CZE060809 DC Los Číčos Praha
28. Labant Milan CZE040539 B Titans Praha 5 5 5 135
Labantová Radka CZE040489 Vyzobané slunečnice Praha
29. Mareš Štěpán CZE054409 9 9 10 120
Krasanovská Žaneta CZE012884
30. Brouková Eva CZE043339 C Vo díru vedle Prosek Praha 6 6 6 115
Brouk Petr CZE034490 C Vo díru vedle Prosek Praha
30. Kopalová Petra CZE054674 Saloon Brandýs nad Labem 3 3 3 115
Pospíšil Jan CZE002683 B DC Infarkt Praha
30. Violová Iveta CZE057161 5 5 5 115
Kašpar Bohumil CZE057112
33. Junová Petra CZE001379 B Dart's Warriors Praha 3 3 3 105
Malinovský Zdeněk CZE000487 A Pohodáři Praha
34. Kozák Petr CZE056324 D Darts Boubín Kolín 3 3 3 100
Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
34. Littmanová Erika CZE054343 C Dart's Warriors Praha 4 4 4 100
Littman Petr CZE006324 B Dart's Warriors Praha
36. Zítka František CZE057152 B DC Infarkt Praha 4 4 4 95
Jandlová Alexandra CZE051659
36. Havránková Pavla CZE056801 D JZD Praha 6 6 6 95
Wardas Tomáš CZE055548 D JZD Praha
36. Junová Petra CZE001379 B Dart's Warriors Praha 3 3 3 95
Paukert Jan CZE006533 B Dart's Warriors Praha
39. Moravcová Eliška CZE022455 A TJ Viktoria Radim 4 4 4 85
Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim
39. Pavlátová Anna CZE045888 Praha 4 5 5 5 85
Rokos Stanislav CZE060564 Horní Rozptyly Praha
41. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 3 3 3 80
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
41. Bláha Petr CZE049371 C Černovoláci 4 4 4 80
Tomaníková Pavlína CZE058867 C DC Country club Praha
43. Antonyová Zuzana CZE030329 5 5 5 75
Suchý Jindřich CZE015579 C Praha 4
44. Frühaufová Kateřina CZE058623 3 3 3 70
Švejda Roman CZE045550 B 1. DC Chlumecká Praha
44. Hrubá Lucie CZE038979 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 5 5 5 70
Blechta Petr CZE026845 D 1. DC Chlumecká Praha
46. Havlová Marie CZE060434 Hole in One Praha 3 3 3 65
Šlehofr David CZE056664 D Rychlý hroty Praha
46. Unger Lukáš CZE059100 5 5 5 65
Ungerová Kristýna CZE058822 Vyzobané slunečnice Praha
46. Ungerová Kristýna CZE058822 Vyzobané slunečnice Praha 4 4 4 65
Klumpar František 1965 CZE027619 B DC Falcon Praha
46. Venta Miroslav CZE060077 3 3 3 65
Novotná Lenka 1984 CZE060992 Kamýk
50. Danišíková Andrea CZE060076 Expendables Praha 3 3 3 60
Bába Pavel CZE057235
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2018 05:56

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.10.2018 05:56:29