Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/112)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár dvojice MIX

Krajské žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 112 | Turnajů: 54

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šafránek Martin CZE045511 A Darts Boubín Kolín 6 6 7 185
Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
2. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 3 3 3 145
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
3. Marek Jakub CZE020723 A Prevíti Praha 6 6 11 130
Krasanovská Žaneta CZE012884
4. Sroka Petr CZE059258 6 6 8 105
Sudíková Kristýna CZE059221
4. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 3 3 4 105
Venturová Karolína CZE028028 D DC Ostrov Šebestěnice
6. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 4 4 4 95
Nejedlá Hana CZE037495 B DC Fontána Praha
7. Puharič Petr CZE043225 D JZD Praha 3 3 4 90
Gandi Barbora CZE060521 JZD Praha
8. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 2 2 2 80
Dostálek Stanislav CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
9. Šmídová Helena CZE056666 D Rychlý hroty Praha 4 4 4 75
Mertl Michal CZE056570 D Rychlý hroty Praha
10. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 3 3 3 70
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
10. Michálková Michaela CZE052185 C ŠK AJETO Praha 3 3 4 70
Komyšák Martin CZE004000 A ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
12. Hrubá Lucie CZE038979 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 4 4 4 65
Blechta Petr CZE026845 D 1. DC Chlumecká Praha
13. Mynář Michal CZE052672 C Proti proudu Praha 2 2 2 60
Junová Petra CZE001379 B Dart's Warriors Praha
13. Havírová Monika CZE053877 4 4 4 60
Polanský Jiří CZE003713 B DC Fontána Praha
15. Vokřálová Petra CZE048805 C Sedlčany 3 3 4 55
Cirkovský Jaroslav CZE021269 C Praha 4
16. Rajmanová Marcela CZE032807 A DC Infarkt Praha 2 2 2 50
Dvořák Jiří CZE004155 A AHV Strančice
17. Křepelka Zdeněk CZE059180 2 2 2 45
Zahradníková Michaela CZE006828 B DC Infarkt Praha
17. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 1 1 1 45
Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha
17. Vrbický Vít CZE057912 C BRILLIANT DARTS Praha 2 2 2 45
Jirkalová Milena CZE000958 B Praha 7
20. Kozák Petr CZE056324 D Darts Boubín Kolín 1 1 1 40
Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
20. Rennerová Lucie CZE061172 1 1 1 40
Frček Václav CZE060659 Titans Praha
20. Novák Vladimír CZE036995 A Amatéři Písnice 1 1 1 40
Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Tehov
20. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha 1 1 1 40
Pírek Tomáš CZE040947 B Avengers Praha
24. Teichner David CZE004494 C No stress Praha 1 1 1 35
Vacínková Jana CZE014214 Praha 7
24. Brouková Eva CZE043339 C Vo díru vedle Prosek Praha 2 2 2 35
Brouk Petr CZE034490 C Vo díru vedle Prosek Praha
24. Karban Petr CZE001248 A Zákeřňáci DC Praha 2 2 2 35
Karbanová Barbora CZE055203
24. Junová Petra CZE001379 B Dart's Warriors Praha 1 1 1 35
Paukert Jan CZE006533 B Dart's Warriors Praha
24. Havlová Marie CZE060434 Hole in One Praha 1 1 1 35
Eger Patrik CZE056231 C Horní Rozptyly Praha
24. Štola Ondřej CZE036567 A AHV Strančice 1 1 1 35
Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha
24. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 2 2 2 35
Poc Martin CZE013506 C DC Kačamba Praha
31. Littmanová Erika CZE054343 C Dart's Warriors Praha 1 1 1 30
Littman Petr CZE006324 B Dart's Warriors Praha
31. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 1 1 1 30
Kutlák Kamil CZE035715 B BRILLIANT DARTS Praha
31. Nový Tomáš CZE001032 C DC Helou&Wen Praha 1 1 1 30
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
31. Hovězáková Anna CZE060748 Vyzobané slunečnice Praha 1 1 1 30
Falc Roman CZE060710 Sons of Žižkoff Praha
31. Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha 1 1 1 30
Döme Matěj CZE000455 B Avengers Praha
31. Poledníčková Mirka CZE054400 D Vyzobané slunečnice Praha 1 1 1 30
Pírek Tomáš CZE040947 B Avengers Praha
31. Littmanová Erika CZE054343 C Dart's Warriors Praha 1 1 1 30
Hlavács Martin CZE059672 Gonzo Praha
31. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 1 30
Hradský Pavel CZE000493 A Sgt. Pepik's Band Praha
31. Pojmon Martin CZE059898 2 2 2 30
Tomaníková Pavlína CZE058867 C DC Country club Praha
31. Danišíková Andrea CZE060076 Expendables Praha 1 1 1 30
Bába Pavel CZE057235
31. Martínek Pavel CZE061130 Norci Úmonín 1 1 1 30
Keska Jana CZE059091
31. Šimunková Petra CZE058621 1 1 1 30
Novák Ivan CZE025179 B DC Falcon Praha
31. Handlová Klára CZE053800 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou 1 1 1 30
Handl Radovan CZE053799 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou
31. Potůčková Tereza CZE037091 Praha 1 1 1 30
Dostálek Stanislav CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
45. Roubalová Nikola CZE059908 1 1 1 25
Littman Petr CZE006324 B Dart's Warriors Praha
45. Hanzlová Martina CZE061173 1 1 1 25
Máša Pavel CZE032545
45. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Tehov 1 1 1 25
Koháková Ivana CZE027892 B ŠK AJETO Praha
45. Pittermann Jáchym CZE060315 Gonzo Praha 1 1 1 25
Roubalová Nikola CZE059908
45. Ungerová Kristýna CZE058822 Vyzobané slunečnice Praha 1 1 1 25
Klumpar František 1965 CZE027619 B DC Falcon Praha
45. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 1 1 25
Bayer Petr CZE008520 B Akademie DC Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.7.2018 02:10

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.7.2018 02:10:15