Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1735)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár MUŽI

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 1735 | Turnajů: 1295

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Dbalý Petr CZE012014 B Rozdělovský Péčko Kladno 1 6 26 33 60 44 450
2. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 6 27 35 52 42 000
3. Procházka Jaroslav CZE000025 B Zelená Laguna DC Tehov 2 6 24 32 50 41 700
4. Hojsák Jan CZE029185 A Ostré hroty Svémyslice 2 6 27 35 67 39 000
5. Novák Ivan CZE025179 DC Falcon Praha 1 6 28 35 67 38 800
6. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 5 27 34 45 38 600
7. Landa Vladimír CZE045015 A DC Zelenáči Praha 2 6 27 35 48 38 100
8. Oupický Jiří CZE043239 B Korunky Kolín 2 6 28 36 68 37 850
9. Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín 2 6 28 36 73 37 650
10. Souček Libor CZE002684 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou 1 6 24 31 54 37 300
11. Veis Robert CZE037524 A Mendosino Praha 2 6 25 33 55 37 200
12. Eliáš Jan CZE000515 A Krkavci Kralupy n/Vlt. 1 6 24 31 47 37 000
13. Marek Jakub CZE020723 A Prevíti Praha 2 6 28 36 91 36 800
14. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 2 5 25 32 44 35 750
15. Komyšák Martin CZE004000 A ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 2 6 28 36 110 35 700
16. Trobl Martin CZE048832 A DC Máchalové Kladno 1 6 26 33 58 35 650
17. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Tehov 2 6 25 33 63 35 200
18. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha 2 5 16 23 28 35 050
19. Moravec Jiří 1983 CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 6 16 24 28 34 500
20. Černý Milan CZE015453 B Sgt. Pepik's Band Praha 2 5 24 31 38 33 800
21. Voráč Jan CZE053508 D Titans Praha 2 6 27 35 82 33 650
22. Setikovský Roman CZE004621 B Zlatý Barbaři Praha 2 5 26 33 47 33 400
23. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 2 6 27 35 56 33 300
23. Handl Radovan CZE053799 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou 2 6 26 34 58 33 300
25. Novotný Tibor CZE057130 Mašinky Neratovice 5 26 31 76 33 100
26. Pitra Jan CZE056158 C DC Šemík Neumětely 2 6 27 35 53 32 500
27. Buřič Jan CZE000639 A Prevíti Praha 2 5 20 27 39 32 100
28. Rampouch Ladislav CZE044680 Mašinky Neratovice 2 6 27 35 76 32 050
29. Medek Zdeněk CZE002581 B Black Diamonds Praha 2 6 26 34 55 32 000
30. Bogyai Viktor CZE050904 B Zelená Laguna DC Tehov 2 6 27 35 58 31 200
30. Boháček Radek CZE054186 D DC Racing Neratovice 6 28 34 65 31 200
32. Pluhař Jiří CZE026017 A Korunky Kolín 2 6 27 35 54 31 100
33. Nedó David CZE049959 B Titans Praha 2 6 22 30 35 30 950
34. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice 2 3 20 25 28 30 500
35. Bártl Michal CZE056549 Základna Kralupy n/Vlt. 2 6 24 32 56 30 300
36. Klimáček Michal CZE042363 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 2 4 23 29 37 30 100
37. Bouška Pavel 1992 CZE040001 C DC Racing Neratovice 6 26 32 43 29 500
38. Štola Ondřej CZE036567 A AHV Strančice 1 5 21 27 40 29 300
39. Labant Milan 1976 CZE040539 C Titans Praha 1 5 28 34 55 29 200
40. Kuběnský Tomáš CZE053344 6 24 30 62 28 400
41. Dvořák Jiří 1983 CZE004155 A Nepřátelé bobří hráze Praha 2 5 25 32 44 28 150
42. Nádvorník Josef CZE050840 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 2 5 24 31 59 28 100
43. Pytrus Petr CZE052907 Běsnící pávové Kladno 2 5 24 31 57 27 900
44. Soudský Radim CZE055552 C Základna Kralupy n/Vlt. 2 6 24 32 64 27 650
45. Todorov Živko CZE054936 D AHV Strančice 2 6 27 35 54 27 450
46. Pírek Tomáš CZE040947 B Avengers Praha 1 5 23 29 35 27 200
47. Šlechta Eugen CZE000835 B ŠK Figury Libčice nad Vltavou 1 6 24 31 56 27 150
48. Ksandr Václav CZE001344 A Mendosino Praha 1 6 22 29 39 26 900
48. Fiala Stanislav CZE045099 B Nepřátelé bobří hráze Praha 2 5 18 25 27 26 900
50. Menšík Radek CZE000609 A Zlatý Barbaři Praha 6 23 29 35 25 950
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.12.2017 05:11

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 14.12.2017 05:11:57