Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/981)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár dvojice MUŽI

Krajské žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 981 | Turnajů: 318

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Tehov 1 17 18 18 15 650
Procházka Jaroslav CZE000025 B Zelená Laguna DC Tehov
2. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 2 14 16 18 15 000
Buřič Jan CZE000639 A Prevíti Praha
3. Hudík Zdeněk CZE000261 A Zákeřňáci DC Praha 2 19 21 22 14 750
Slabý Erik CZE001309 A Zákeřňáci DC Praha
4. Landa Vladimír CZE045015 A DC Zelenáči Praha 2 15 17 19 13 050
Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha
5. Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín 18 18 20 12 300
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
6. Pecánek Martin CZE044169 C ŠK U Sparťana Poděbrady 2 13 15 15 10 250
Pecánek Viktor CZE044168 C ŠK U Sparťana Poděbrady
7. Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha 18 18 21 10 200
Teichner David CZE004494 C No stress Praha
8. Saidl Zbyněk CZE055711 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 16 16 19 9 900
Klimáček Michal CZE042363 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
9. Veis Robert CZE037524 A Mendosino Praha 15 15 15 9 350
Procházka Lubomír CZE030947 B Sedmá rota Praha
10. Havel Jaroslav CZE043321 B Amatéři Písnice 13 13 13 8 350
Menšík Radek CZE000609 A Zlatý Barbaři Praha
11. Nedó David CZE049959 B Titans Praha 11 11 11 8 250
Voráč Jan CZE053508 D Titans Praha
12. Fiala Stanislav CZE045099 B Nepřátelé bobří hráze Praha 2 6 8 8 7 800
Spilka Martin CZE003843 A Magic team Praha
13. Cach Tomáš CZE050926 B Kosako Konárovice 11 11 13 7 750
Oupický Jiří CZE043239 B Korunky Kolín
14. Podnecký Petr CZE051119 B ŠC Kvakoš Mladá Boleslav 1 9 10 13 7 350
Anderle Vlastimil CZE008096 B ŠC Kvakoš Mladá Boleslav
15. Hrubý Tomáš CZE055451 19 19 19 6 850
Žoha Michal CZE055450
16. Čech Milan CZE046670 A Maniac Darts Kostelec n/Labem 10 10 11 6 600
Rokos Petr CZE013631 B Maniac Darts Kostelec n/Labem
17. Rupík Tibor CZE017662 Třebovle 50 1 7 8 9 6 450
Pokorný Ladislav CZE006654 A TJ Viktoria Radim
18. Pomichálek Zdeněk CZE001530 B DC Ostrov Šebestěnice 2 9 11 11 6 350
Ventura René CZE003777 A DC Ostrov Šebestěnice
19. Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín 10 10 11 6 300
Šimek Milan CZE002404 A Korunky Kolín
20. Klumpar František CZE027619 C DC Falcon Praha 9 9 10 6 250
Hojsák Jan CZE029185 A Ostré hroty Svémyslice
21. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 3 5 5 6 150
Černý Milan CZE015453 B Sgt. Pepik's Band Praha
22. Linek Adam CZE050142 C Horní Rozptyly Praha 14 14 15 6 000
Pavlát Radek CZE045641 C Horní Rozptyly Praha
23. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 9 9 9 5 950
Jindra Tomáš CZE004175 B DC Fontána Praha
24. Pírek Tomáš CZE040947 B Avengers Praha 8 8 8 5 800
Döme Matěj CZE000455 B Avengers Praha
25. Novák Václav CZE040727 12 12 12 5 700
Čáp Miloslav CZE002725 C Faraon Hlinsko
26. Kokeš Václav CZE017617 A Hrobaři Charvatce 6 6 6 5 100
Macháček Petr CZE017551 A Hrobaři Charvatce
27. Kraus Karel CZE056662 Rychlý hroty Praha 9 9 11 5 050
Holka Oliver CZE056569 Rychlý hroty Praha
28. Kmoníček Ivo CZE048959 C Letci Kolín 8 8 11 5 000
Oupický Jiří CZE043239 B Korunky Kolín
29. Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha 1 6 7 8 4 400
Vondrák Jiří CZE014987 C ŠK Kyklop Praha
30. Rožek David CZE052938 C DC Los Číčos Praha 8 8 8 4 300
Šedivák Pavel CZE003140 DC Los Číčos Praha
31. Handl Radovan CZE053799 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou 1 3 4 4 4 150
Eliáš Jan CZE000515 A Krkavci Kralupy n/Vlt.
32. Šlehofr David CZE056664 Rychlý hroty Praha 9 9 10 4 050
Mertl Michal CZE056570 Rychlý hroty Praha
33. Malina Jakub CZE040476 Black Diamonds Praha 8 8 8 4 000
Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha
33. Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín 2 4 6 6 4 000
Oupický Jiří CZE043239 B Korunky Kolín
33. Vondrák Jiří CZE014987 C ŠK Kyklop Praha 1 6 7 7 4 000
Voráč Jan CZE053508 D Titans Praha
36. Fiedler Tomáš CZE057564 8 8 8 3 900
Demeter Robert CZE057039
37. Červinka Pavel CZE002976 A Zlatý Barbaři Praha 2 2 3 3 800
Lexa Petr CZE023169 A Žraloci Cerhenice
38. Bulan Josef CZE006448 Čerčany 9 9 9 3 750
Kočí Petr CZE002774
39. Komyšák Martin CZE004000 A ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 6 6 6 3 700
Spilka Martin CZE003843 A Magic team Praha
40. Štecha Oldřich CZE002151 B Akademie DC Praha 5 5 5 3 350
Příhoda Karel CZE034227 C No stress Praha
41. Brejcha Milan CZE043036 A Prevíti Praha 4 4 4 3 300
Buřič Jan CZE000639 A Prevíti Praha
42. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 4 4 4 3 200
Kačer Jiří CZE000447 C Bažina 4077 Praha
43. Vondrák Jiří CZE014987 C ŠK Kyklop Praha 4 4 4 3 000
Hrabák Luboš CZE015040 A Darts Club Holoubkov
43. Mučka Jan CZE004194 B Lipánci Přehvozdí 6 6 6 3 000
Hanykýř Michal CZE045715 B Lipánci Přehvozdí
45. Klimáček Michal CZE042363 ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 3 4 4 2 950
Komyšák Martin CZE004000 A ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
46. Kozák Petr CZE056324 Darts Boubín Kolín 1 6 7 7 2 800
Beran Miloš CZE056227 Darts Boubín Kolín
47. Čeladník Miloslav CZE057040 8 8 8 2 700
Demeter Robert CZE057039
48. Tkadlec Tomáš CZE043040 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou 4 4 4 2 600
Souček Libor CZE002684 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou
48. Mynář Michal CZE052672 C Club bar Korlin Praha 6 6 6 2 600
Maleček Ondřej CZE024688 A Nepřátelé bobří hráze Praha
50. Setikovský Roman CZE004621 B Zlatý Barbaři Praha 4 4 4 2 500
Křemen Jan CZE033388
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.10.2017 11:23

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 24.10.2017 11:24:41