Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/723)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár dvojice MUŽI

Krajské žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 723 | Turnajů: 231

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Spratek Tomáš CZE055104 C Proti proudu Praha 14 14 22 555
Mynář Michal CZE052672 C Proti proudu Praha
2. Dudek Ondřej CZE060130 Sons of Žižkoff Praha 14 14 38 485
Šlehofr David CZE056664 D Rychlý hroty Praha
3. Hudík Zdeněk CZE000261 A Zákeřňáci DC Praha 13 13 14 465
Lukavský Martin CZE000688 B Nepřátelé bobří hráze Praha
4. Klimáček Michal CZE042363 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 13 13 15 435
Komyšák Martin CZE004000 A ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
5. Nerad Luboš CZE000330 B Synové výčepu Praha 11 11 17 415
Kulhánek Jiří CZE044726 B ŠK Roztoky
6. Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha 14 14 20 410
Vondrák Jiří CZE014987 C ŠK Kyklop Praha
7. Setikovský Roman CZE004621 A Zlatý Barbaři Praha 12 12 12 395
Křemen Jan CZE033388 Praha 4
8. Cikánek Luboš CZE048885 B DC Speed Flies Kostelec nad Labem 12 12 12 365
Kaucký Tomáš CZE048276 B DC Speed Flies Kostelec nad Labem
9. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha 9 9 9 330
Černý Milan CZE015453 A Sgt. Pepik's Band Praha
10. Oupický Jiří CZE043239 A Korunky Kolín 11 11 13 310
Rupík Tibor CZE017662 B Plechovky Pečky
11. Stejskal Ondřej CZE056371 Club Kamýk Praha 8 8 8 295
Frei Pavel CZE053845 B Club Kamýk Praha
12. Bečvář Jakub CZE042381 B Titans Praha 10 10 13 290
Voráč Jan CZE053508 B Titans Praha
13. Batista Libor CZE059204 9 9 9 280
Dušek Martin CZE012095 A Kloučci od Pelešky Holubov
13. Velev Stanislav CZE059619 Sedmá rota Praha 12 12 16 280
Hamšík Robert CZE059170 Krč
15. Šmíd Vítězslav CZE035231 B ŠK Pokratická hospůdka 10 10 10 275
Bárta Daniel CZE010414 C Horní Rozptyly Praha
16. Tkadlec Tomáš CZE043040 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou 8 8 8 260
Kuběnský Tomáš CZE053344
17. Žáček Jan CZE036815 B 9 9 9 255
Kutlák Kamil CZE035715 B BRILLIANT DARTS Praha
18. Srazil Jaroslav 1980 CZE060069 11 11 13 245
Šoltys Tomáš 1978 CZE060068
19. Blahník Pavel CZE006374 B Sedmá rota Praha 10 10 10 230
Menšík Radek CZE000609 A Zlatý Barbaři Praha
19. Linek Adam CZE050142 C Horní Rozptyly Praha 10 10 10 230
Pavlát Radek CZE045641 C Horní Rozptyly Praha
21. Veis Robert CZE037524 A Mendosino Praha 9 9 9 220
Procházka Lubomír CZE030947 B Sedmá rota Praha
22. Dvořák Aleš CZE057422 11 11 13 215
Vohralík Vítězslav CZE054975
23. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 9 9 10 210
Jindra Tomáš CZE004175 B DC Fontána Praha
24. Pfeiffer Pavel CZE060907 ŠK Střelky Veltruby 10 10 13 200
Michalko Jan CZE037484 C ŠK Střelky Veltruby
24. Hrubý Tomáš CZE055451 11 11 15 200
Žoha Michal CZE055450 ŠK Kyklop Praha
26. Šonka Jaroslav CZE057923 C Dart's Warriors Praha 5 5 5 195
Horák Filip CZE057360 C Dart's Warriors Praha
27. Novák Václav CZE040727 11 11 12 190
Čáp Miloslav CZE002725 Hlinsko v Čechách
27. Chrastil Tomáš CZE060369 Darts Boubín Kolín 10 10 12 190
Čábelka Martin CZE010501 Pečky
29. Pelich Jiří CZE049793 C DC Hardcore Praha 6 6 6 185
Havel Lukáš CZE030077 C DC Hardcore Praha
30. Batista Libor CZE059204 8 8 8 180
Poc Martin CZE013506 C DC Kačamba Praha
30. Moravec František CZE059893 Modráci Praha 5 5 5 180
Střeštík Lukáš CZE013878 Modráci Praha
30. Kraus Karel CZE056662 D Rychlý hroty Praha 7 7 7 180
Mertl Michal CZE056570 D Rychlý hroty Praha
33. Klimáček Michal CZE042363 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 5 5 5 175
Blechta Karel CZE053883 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
33. Kašpar Michal CZE061431 Lázně Bohdaneč 6 6 6 175
Popďakunik Filip CZE021787 Lázně Bohdaneč
33. Srazil Jaroslav 2005 CZE060466 10 10 11 175
Šoltys Tomáš 2007 CZE060600
36. Rupík Tibor CZE017662 B Plechovky Pečky 7 7 8 165
Rupík Daniel CZE061197
36. Srazil Jaroslav 2005 CZE060466 10 10 11 165
Srazil Jaroslav 1980 CZE060069
38. Novák Ivan CZE025179 B DC Falcon Praha 4 4 4 160
Homolka Jan CZE057278
39. Landa Vladimír CZE045015 A ŠK Plzeňka Praha 5 5 5 145
Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha
39. Podzimek Matěj CZE061043 10 10 10 145
Pelc Ondřej CZE061042
39. Zahajský Václav CZE060308 DC Country club Praha 8 8 8 145
Fráňa Stanislav CZE059231 DC Country club Praha
42. Teichner Martin CZE000249 C Sokol Přišimasy 9 9 9 140
Teichner Patrik CZE004817 D Sokol Přišimasy
43. Žižka Václav CZE057237 Michle's Ducks Praha 8 8 8 135
Žižka Vojtěch CZE054246 Michle's Ducks Praha
44. Provázek Stanislav CZE035197 D Rychlý hroty Praha 4 4 4 130
Hojsák Jan CZE029185 A Ostré hroty Svémyslice
44. Forman Bohumil CZE060237 Hole in One Praha 5 5 5 130
Novák Pavel CZE049820 Hole in One Praha
44. Batista Libor CZE059204 5 5 5 130
Vrbický Vít CZE057912 C BRILLIANT DARTS Praha
47. Pecha Ondřej CZE044177 B Expendables Praha 4 4 4 125
Křemen Jan CZE033388 Praha 4
47. Vlasák Jan CZE045765 B Synové výčepu Praha 5 5 5 125
Hrdina Jan CZE060931 Synové výčepu Praha
47. Kraus Karel CZE056662 D Rychlý hroty Praha 4 4 4 125
Holka Oliver CZE056569 D Rychlý hroty Praha
47. Pitra Jan CZE056158 B DC Šemík Neumětely 4 4 4 125
Rada Václav CZE000180 B DC Šemík Neumětely
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2018 14:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.9.2018 14:46:05