Ligová skupina
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
Extraliga (A)
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Zlatý Barbaři Praha 12 9 0 0 0 3 0 128 : 88 296 : 224 27
2. Řenčováci Řevničov 11 7 0 4 0 0 0 122 : 76 281 : 213 25
3. Zákeřňáci DC Praha 12 7 0 3 0 2 0 120 : 96 281 : 241 24
4. Viktoria Radim 11 7 0 2 0 2 0 121 : 77 283 : 200 23
5. Prevíti Praha 12 5 0 3 0 4 0 103 : 113 266 : 258 18
6. Qýčepu Příbram 11 5 0 2 0 4 0 95 : 103 226 : 246 17
7. Žraloci Cerhenice B 11 5 0 1 0 5 0 103 : 95 244 : 236 16
8. Rozdělovský Péčko Kladno 11 5 0 1 0 5 0 97 : 101 229 : 251 16
9. Korunky Kolín 12 3 0 0 0 9 0 88 : 128 230 : 301 9
10. Máchalové XXL Kladno 11 2 0 1 0 8 0 87 : 111 220 : 248 7
11. Plzeňka Praha 11 1 0 3 0 7 0 82 : 116 215 : 274 6
12. Wanted DC Všechlapy 11 1 0 2 0 8 0 78 : 120 203 : 282 5
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Hlaváček Jan Qýčepu Příbram 113,1 94,59 44 37 35 84,34 83 70
2. Jirkal Pavel Zákeřňáci DC Praha 106,8 87,23 48 47 41 80,00 105 84
3. Poklop Karel Řenčováci Řevničov 97,4 90,00 44 40 36 76,04 96 73
4. Strych Jiří Wanted DC Všechlapy 87,3 74,42 44 43 32 66,35 104 69
5. Červinka Pavel Zlatý Barbaři Praha 83,5 72,34 48 47 34 66,96 115 77
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 7.1.2018 18:00 9. Qýčepu Příbram 11 : 7 Plzeňka Praha
Bartoš Roman 26 : 19 Faltejsek Libor
Út 9.1.2018 19:30 11. Zákeřňáci DC Praha 12 : 6 Plzeňka Praha
Šulc Petr 28 : 18 Faltejsek Libor
Út 9.1.2018 20:00 11. Zlatý Barbaři Praha 10 : 8 Viktoria Radim
Vlček Jiří 24 : 23 Loukota Petr
Ne 14.1.2018 14:00 11. Korunky Kolín 14 : 4 Wanted DC Všechlapy
Šimíková Pavla 31 : 14 Strych Jiří
Ne 14.1.2018 18:00 11. Řenčováci Řevničov 10 : 8 Rozdělovský Péčko Kladno
Hošek Karel 24 : 20 Krejčí Jiří
Ne 14.1.2018 18:00 11. Qýčepu Příbram 10 : 8 Máchalové XXL Kladno
Bartoš Roman 21 : 19 Minár Ota
Ne 14.1.2018 18:00 11. Žraloci Cerhenice B 7 : 11 Prevíti Praha
Moravcová Eliška 19 : 25 Jiroušek Petr
Út 16.1.2018 19:30 12. Zákeřňáci DC Praha 11 : 7 Prevíti Praha
Slepička Petr 24 : 19 Jiroušek Petr
Út 16.1.2018 20:00 12. Zlatý Barbaři Praha 13 : 5 Korunky Kolín
Vlček Jiří 28 : 14 Šimíková Pavla
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.1.2018 22:53

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.1.2018 22:53:45