Ligová skupina
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
Extraliga (A)
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Žraloci Cerhenice B 4 4 0 0 0 0 0 46 : 26 105 : 69 12
2. Řenčováci Řevničov 4 3 0 1 0 0 0 47 : 25 108 : 77 10
3. Prevíti Praha 4 2 0 2 0 0 0 39 : 33 93 : 76 8
4. Zlatý Barbaři Praha 3 2 0 0 0 1 0 31 : 23 77 : 58 6
5. Zákeřňáci DC Praha 4 1 0 2 0 1 0 36 : 36 85 : 84 5
6. Viktoria Radim 4 1 0 2 0 1 0 34 : 38 87 : 88 5
7. Rozdělovský Péčko Kladno 4 1 0 1 0 2 0 36 : 36 83 : 88 4
8. Máchalové XXL Kladno 4 1 0 1 0 2 0 34 : 38 82 : 89 4
9. Plzeňka Praha 4 1 0 1 0 2 0 34 : 38 82 : 95 4
10. Korunky Kolín 4 1 0 0 0 3 0 28 : 44 78 : 103 3
11. Qýčepu Příbram 3 0 0 1 0 2 0 21 : 33 52 : 74 1
12. Wanted DC Všechlapy 4 0 0 1 0 3 0 28 : 44 74 : 105 1
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Jirkal Pavel Zákeřňáci DC Praha 119,7 93,75 16 16 15 86,11 36 31
2. Hlaváček Jan Qýčepu Příbram 114,3 100,00 12 12 12 85,71 28 24
3. Poklop Karel Řenčováci Řevničov 100,7 93,75 16 16 15 75,61 41 31
4. Maxa Jan Zlatý Barbaři Praha 88,6 83,33 12 12 10 78,57 28 22
5. Korda David Žraloci Cerhenice B 84,2 83,33 16 12 10 76,92 26 20
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 8.10.2017 14:00 3. Korunky Kolín 11 : 7 Qýčepu Příbram
Šimíková Pavla 23 : 19 Bartoš Roman
Ne 8.10.2017 14:00 3. Viktoria Radim 5 : 13 Žraloci Cerhenice B
Loukota Petr 16 : 27 Moravcová Eliška
Ne 8.10.2017 18:00 3. Řenčováci Řevničov 10 : 8 Zlatý Barbaři Praha
Hošek Karel 23 : 23 Vlček Jiří
Ne 8.10.2017 18:00 3. Rozdělovský Péčko Kladno 9 : 9 Zákeřňáci DC Praha
Krejčí Jiří 21 : 22 Šulc Petr
Ne 8.10.2017 18:00 3. Plzeňka Praha 8 : 10 Máchalové XXL Kladno
Faltejsek Libor 19 : 23 Šebková Petra
Út 10.10.2017 19:30 4. Zákeřňáci DC Praha 7 : 11 Viktoria Radim
19 : 25
Ne 15.10.2017 18:00 4. Řenčováci Řevničov 14 : 4 Wanted DC Všechlapy
Hošek Karel 31 : 15 Stegbauerová Martina
Ne 15.10.2017 18:00 4. Prevíti Praha 9 : 9 Máchalové XXL Kladno
Jiroušek Petr 21 : 22 Minár Ota
Ne 15.10.2017 18:00 4. Žraloci Cerhenice B 11 : 7 Korunky Kolín
Moravcová Eliška 27 : 21 Šimíková Pavla
Ne 15.10.2017 19:00 4. Plzeňka Praha 10 : 8 Rozdělovský Péčko Kladno
Faltejsek Libor 25 : 21 Ježek Tomáš
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2017 06:03

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 17.10.2017 06:05:34