Ligová skupina
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
Extraliga (A)
Tabulka - konečné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Řenčováci Řevničov 22 15 0 6 0 1 0 247 : 149 564 : 417 51
2. Zákeřňáci DC Praha 22 15 0 4 0 3 0 230 : 166 539 : 441 49
3. Zlatý Barbaři Praha 22 16 0 0 0 6 0 233 : 163 544 : 425 48
4. Viktoria Radim 22 15 0 2 0 5 0 238 : 158 558 : 409 47
5. Prevíti Praha 22 10 0 5 0 7 0 203 : 193 506 : 457 35
6. Žraloci Cerhenice B 22 11 0 1 0 10 0 202 : 194 484 : 471 34
7. Rozdělovský Péčko Kladno 22 9 0 3 0 10 0 196 : 200 476 : 495 30
8. Qýčepu Příbram 22 7 0 6 0 9 0 185 : 211 449 : 496 27
9. Korunky Kolín 22 6 0 2 0 14 0 174 : 222 441 : 526 20
10. Wanted DC Všechlapy 22 3 0 6 0 13 0 172 : 224 445 : 536 15
11. Plzeňka Praha 22 2 0 4 0 16 0 154 : 242 418 : 568 10
12. Máchalové XXL Kladno 22 3 0 1 0 18 0 142 : 254 383 : 566 10
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Hlaváček Jan Qýčepu Příbram 117,6 94,52 88 73 69 85,89 163 140
2. Jirkal Pavel Zákeřňáci DC Praha 97,0 81,58 88 76 62 74,72 178 133
3. Poklop Karel Řenčováci Řevničov 95,4 86,75 88 83 72 75,63 197 149
4. Korda Pavel ml. Žraloci Cerhenice B 84,0 78,31 88 83 65 69,04 197 136
5. Červinka Pavel Zlatý Barbaři Praha 82,7 74,71 88 87 65 67,44 215 145
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 6.5.2018 14:00 21. Korunky Kolín 5 : 13 Viktoria Radim
Šimíková Pavla 16 : 28 Loukota Petr
Ne 6.5.2018 18:00 21. Qýčepu Příbram 10 : 8 Prevíti Praha
Bartoš Roman 21 : 22 Jiroušek Petr
Ne 6.5.2018 18:00 21. Žraloci Cerhenice B 12 : 6 Plzeňka Praha
Moravcová Eliška 28 : 16 Faltejsek Libor
Ne 6.5.2018 18:00 21. Řenčováci Řevničov 14 : 4 Máchalové XXL Kladno
Hošek Karel 29 : 12 Minár Ota
Ne 13.5.2018 14:00 22. Viktoria Radim 10 : 8 Zlatý Barbaři Praha
Loukota Petr 24 : 22 Vlček Jiří
Ne 13.5.2018 18:00 22. Wanted DC Všechlapy 9 : 9 Korunky Kolín
Strych Jiří 23 : 23 Šimíková Pavla
Ne 13.5.2018 18:00 22. Prevíti Praha 7 : 11 Žraloci Cerhenice B
Jiroušek Petr 20 : 25 Moravcová Eliška
Ne 13.5.2018 18:00 22. Máchalové XXL Kladno 11 : 7 Qýčepu Příbram
Minár Ota 24 : 20 Bartoš Roman
Ne 13.5.2018 18:00 22. Rozdělovský Péčko Kladno 4 : 14 Řenčováci Řevničov
Krejčí Jiří 15 : 29 Hošek Karel
Ne 13.5.2018 18:00 22. Plzeňka Praha 6 : 12 Zákeřňáci DC Praha
Faltejsek Libor 19 : 28 Šulc Petr
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.6.2018 13:09

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 22.6.2018 13:09:49