Ligová skupina
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
Extraliga (A)
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Řenčováci Řevničov 2 2 0 0 0 0 0 24 : 12 56 : 40 6
2. Zlatý Barbaři Praha 2 2 0 0 0 0 0 21 : 15 49 : 37 6
3. Rozdělovský Péčko Kladno 2 1 0 0 0 1 0 23 : 13 51 : 34 3
4. AHV Strančice 2 1 0 0 0 1 0 21 : 15 46 : 40 3
5. Šemík Neumětely 1 1 0 0 0 0 0 10 : 8 24 : 20 3
6. Kosako Konárovice 2 1 0 0 0 1 0 18 : 18 45 : 40 3
7. Viktoria Radim 2 1 0 0 0 1 0 18 : 18 42 : 43 3
8. Fanatics Sedlec 2 1 0 0 0 1 0 15 : 21 44 : 52 3
9. Qýčepu Příbram 2 1 0 0 0 1 0 12 : 24 33 : 53 3
10. Prevíti Praha 1 0 0 0 0 1 0 7 : 11 22 : 25 0
11. Bonus Bendovka Praha 2 0 0 0 0 2 0 16 : 20 41 : 50 0
12. Zákeřňáci DC Praha 2 0 0 0 0 2 0 13 : 23 33 : 52 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Pitra Jan Šemík Neumětely 133,8 100,00 4 4 4 100,00 8 8
2. Poklop Karel Řenčováci Řevničov 98,6 100,00 8 8 8 72,73 22 16
3. Maxa Jan Zlatý Barbaři Praha 97,0 87,50 8 8 7 75,00 20 15
4. Kysilka Ondřej Viktoria Radim 95,0 75,00 8 4 3 75,00 8 6
5. Dbalý Petr Rozdělovský Péčko Kladno 87,4 75,00 8 8 6 68,42 19 13
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
7.9.2018 19:00 1. Kosako Konárovice 8 : 10 Šemík Neumětely
Černík Rostislav 20 : 24 Rathouský Jan
Ne 9.9.2018 16:00 1. Fanatics Sedlec 10 : 8 Bonus Bendovka Praha
Tauš Václav 26 : 21 Šuman Ivo
Ne 9.9.2018 18:00 1. Rozdělovský Péčko Kladno 16 : 2 Qýčepu Příbram
Krejčí Jiří 33 : 9 Bartoš Roman
Ne 9.9.2018 18:00 1. Prevíti Praha 7 : 11 Řenčováci Řevničov
Jiroušek Petr 22 : 25 Hošek Karel
Ne 9.9.2018 18:00 1. AHV Strančice 13 : 5 Zákeřňáci DC Praha
Lutišan Štefan 27 : 17 Slepička Petr
Út 11.9.2018 19:00 2. Zákeřňáci DC Praha 8 : 10 Kosako Konárovice
Šulc Petr 16 : 25 Černík Rostislav
Út 11.9.2018 20:00 1. Zlatý Barbaři Praha 10 : 8 Viktoria Radim
Vlček Jiří 24 : 19 Loukota Petr
Ne 16.9.2018 14:00 2. Viktoria Radim 10 : 8 AHV Strančice
Loukota Petr 23 : 19 Lutišan Štefan
Ne 16.9.2018 18:00 2. Rozdělovský Péčko Kladno 7 : 11 Zlatý Barbaři Praha
Krejčí Jiří 18 : 25 Vlček Jiří
Ne 16.9.2018 18:00 2. Řenčováci Řevničov 13 : 5 Fanatics Sedlec
Hošek Karel 31 : 18 Tauš Václav
Ne 16.9.2018 18:00 2. Qýčepu Příbram 10 : 8 Bonus Bendovka Praha
Bartoš Roman 24 : 20 Šuman Ivo
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.9.2018 03:34

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.9.2018 03:34:30