Ligová skupina
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Fanatics Sedlec 7 7 0 0 0 0 0 86 : 40 193 : 117 21
2. Maniac Darts Rakovník 6 6 0 0 0 0 0 73 : 35 167 : 92 18
3. Šemík Neumětely 6 5 0 0 0 1 0 60 : 48 149 : 120 15
4. Šemík Neumětely B 7 4 0 0 0 3 0 71 : 55 166 : 138 12
5. Nervous Praha 7 4 0 0 0 3 0 62 : 64 150 : 148 12
6. Mirage Sobín 6 4 0 0 0 2 0 53 : 55 129 : 129 12
7. Bakalář DC Kalivody 7 3 0 1 0 3 0 71 : 55 163 : 149 10
8. Bizoni Cvrčovice 6 3 0 1 0 2 0 59 : 49 140 : 123 10
9. Statenický kačeři 6 2 0 1 0 3 0 55 : 53 136 : 130 7
10. Negramoti Jince 7 2 0 1 0 4 0 59 : 67 145 : 161 7
11. Hroch Team Hudlice 7 2 0 1 0 4 0 57 : 69 138 : 161 7
12. Club Fanda Forever Praha 7 1 0 3 0 3 0 62 : 64 152 : 157 6
13. Podlesáci Králův Dvůr B 6 1 0 2 0 3 0 47 : 61 120 : 141 5
14. Vonoklasy 26 6 0 0 0 0 6 0 31 : 77 80 : 171 0
15. Sport Team Řevničov 7 0 0 0 0 7 0 36 : 90 108 : 199 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Tauš Václav Fanatics Sedlec 92,2 92,86 28 28 26 81,54 65 53
2. Vojta Martin Maniac Darts Rakovník 87,8 91,30 24 23 21 81,48 54 44
3. Fišer Martin Mirage Sobín 81,5 85,71 24 14 12 76,47 34 26
4. Pitra Jan Šemík Neumětely 78,9 86,36 24 22 19 74,55 55 41
5. Vondrák Václav Šemík Neumětely B 77,6 78,26 28 23 18 72,22 54 39
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 15.10.2017 16:00 6. Fanatics Sedlec 14 : 4 Vonoklasy 26
Tauš Václav 31 : 14 Chlumský Ondřej
Ne 15.10.2017 18:00 6. Negramoti Jince 11 : 7 Sport Team Řevničov
Bureš František 26 : 20 Mečíř David
Ne 15.10.2017 18:00 6. Podlesáci Králův Dvůr B 6 : 12 Bakalář DC Kalivody
Láznička Václav 21 : 27 Kubec Petr
Ne 15.10.2017 18:00 6. Bizoni Cvrčovice 11 : 7 Hroch Team Hudlice
Dunai Michael 24 : 19 Hájek Milan
Ne 15.10.2017 18:00 6. Statenický kačeři 7 : 11 Šemík Neumětely B
Koutský Tomáš 21 : 24 Chvojka Adam
Ne 15.10.2017 18:00 6. Šemík Neumětely 10 : 8 Club Fanda Forever Praha
Rathouský Jan 26 : 21 Horák Jiří
Ne 15.10.2017 19:00 6. Mirage Sobín 11 : 7 Nervous Praha
Přída Antonín 25 : 18 Šťastný Roman
Ne 22.10.2017 16:00 7. Bakalář DC Kalivody 14 : 4 Mirage Sobín
Kubec Petr 30 : 15 Přída Antonín
Ne 22.10.2017 16:00 7. Fanatics Sedlec 12 : 6 Bizoni Cvrčovice
Tauš Václav 25 : 16 Dunai Michael
Ne 22.10.2017 18:00 7. Hroch Team Hudlice 7 : 11 Maniac Darts Rakovník
Hájek Milan 18 : 25 Pína Petr
Ne 22.10.2017 18:00 7. Nervous Praha 10 : 8 Vonoklasy 26
Šťastný Roman 24 : 17 Chlumský Ondřej
Ne 22.10.2017 18:00 7. Šemík Neumětely B 12 : 6 Sport Team Řevničov
Chvojka Adam 27 : 17 Mečíř David
Ne 22.10.2017 18:00 7. Club Fanda Forever Praha 9 : 9 Podlesáci Králův Dvůr B
Horák Jiří 20 : 22 Láznička Václav
Ne 22.10.2017 18:00 7. Negramoti Jince 8 : 10 Šemík Neumětely
Bureš František 21 : 23 Kuniak Martin
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.10.2017 09:48

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 23.10.2017 09:52:58