Ligová skupina
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Šemík Neumětely 14 13 0 0 0 1 0 152 : 100 360 : 256 39
2. Fanatics Sedlec 13 11 0 2 0 0 0 157 : 77 356 : 223 35
3. Maniac Darts Rakovník 14 10 0 1 0 3 0 149 : 103 354 : 255 31
4. Mirage Sobín 14 10 0 1 0 3 0 137 : 115 334 : 285 31
5. Nervous Praha 14 9 0 1 0 4 0 139 : 113 331 : 282 28
6. Bizoni Cvrčovice 14 7 0 2 0 5 0 136 : 116 329 : 297 23
7. Bakalář DC Kalivody 13 6 0 2 0 5 0 122 : 112 287 : 283 20
8. Šemík Neumětely B 14 6 0 1 0 7 0 129 : 123 308 : 300 19
9. Hroch Team Hudlice 14 6 0 1 0 7 0 123 : 129 296 : 311 19
10. Negramoti Jince 14 5 0 1 0 8 0 123 : 129 307 : 314 16
11. Statenický kačeři 14 4 0 1 0 9 0 115 : 137 299 : 325 13
12. Club Fanda Forever Praha 14 3 0 3 0 8 0 125 : 127 298 : 314 12
13. Podlesáci Králův Dvůr B 14 3 0 2 0 9 0 109 : 143 277 : 337 11
14. Sport Team Řevničov 14 2 0 0 0 12 0 79 : 173 221 : 388 6
15. Vonoklasy 26 14 0 0 0 0 14 0 77 : 175 208 : 395 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Pitra Jan Šemík Neumětely 83,1 81,63 56 49 40 74,36 117 87
2. Fišer Martin Mirage Sobín 82,4 82,35 56 34 28 72,94 85 62
3. Tauš Václav Fanatics Sedlec 82,1 82,69 52 52 43 72,36 123 89
4. Vojta Martin Maniac Darts Rakovník 75,4 74,51 56 51 38 71,54 123 88
5. Chvojka Adam Šemík Neumětely B 73,9 74,07 56 54 40 67,20 125 84
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 7.1.2018 18:00 8. Vonoklasy 26 6 : 12 Bakalář DC Kalivody
Chlumský Ondřej 17 : 29 Kubec Petr
Ne 14.1.2018 18:00 15. Nervous Praha 15 : 3 Sport Team Řevničov
Šťastný Roman 32 : 13 Mečíř David
Ne 14.1.2018 18:00 15. Club Fanda Forever Praha 7 : 11 Hroch Team Hudlice
Horák Jiří 19 : 24 Hájek Milan
Ne 14.1.2018 18:00 15. Podlesáci Králův Dvůr B 5 : 13 Statenický kačeři
Láznička Václav 15 : 30 Koutský Tomáš
Ne 14.1.2018 18:00 15. Vonoklasy 26 7 : 11 Bizoni Cvrčovice
Chlumský Ondřej 17 : 25 Dunai Michael
Ne 14.1.2018 18:00 15. Šemík Neumětely 10 : 8 Šemík Neumětely B
Rathouský Jan 23 : 20 Chvojka Adam
Ne 14.1.2018 19:00 15. Mirage Sobín 10 : 8 Maniac Darts Rakovník
Přída Antonín 23 : 23 Pína Petr
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.1.2018 13:10

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.1.2018 13:10:18