Ligová skupina
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Tabulka - konečné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Rozdělovský Péčko Kladno 28 23 0 3 0 2 0 314 : 190 728 : 483 72
2. Fanatics Sedlec 28 20 0 5 0 3 0 307 : 197 710 : 516 65
3. Pavon Hořovice 28 16 0 4 0 8 0 287 : 217 678 : 564 52
4. Bizoni Cvrčovice 28 15 0 3 0 10 0 265 : 239 635 : 595 48
5. Šemík Neumětely 28 15 0 1 0 12 0 259 : 245 627 : 603 46
6. Club Fanda Forever Praha 28 14 0 4 0 10 0 273 : 231 646 : 572 46
7. Synové výčepu Praha 28 14 0 3 0 11 0 273 : 231 653 : 574 45
8. Maniac Darts Rakovník 28 13 0 2 0 13 0 257 : 247 636 : 603 41
9. Podlesáci Králův Dvůr B 28 13 0 2 0 13 0 258 : 246 616 : 605 41
10. Hroch Team Hudlice 28 10 0 5 0 13 0 238 : 266 593 : 636 35
11. Máchalové XXL Kladno B 28 10 0 3 0 15 0 241 : 263 607 : 643 33
12. Cannabis 666 Žebrák 28 10 0 1 0 17 0 222 : 282 561 : 677 31
13. New Bubu Team Nové Strašecí 28 9 0 2 0 17 0 221 : 283 557 : 673 29
14. Mlýn DC Zadní Třebáň 28 4 0 3 0 21 0 192 : 312 505 : 716 15
15. Club bar Korlin Praha 28 3 0 1 0 23 1 173 : 331 464 : 756 7
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Rathouský Jan Šemík Neumětely 84,5 83,49 112 109 91 74,42 258 192
2. Dbalý Petr Rozdělovský Péčko Kladno 83,2 80,00 112 105 84 74,18 244 181
3. Vašica Miroslav Bizoni Cvrčovice 82,2 78,70 112 108 85 71,98 257 185
4. Tauš Václav Fanatics Sedlec 81,4 78,18 112 110 86 69,92 266 186
5. Kelers František Club Fanda Forever Praha 79,0 81,25 112 112 91 72,12 269 194
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 7.5.2017 15:00 29. Cannabis 666 Žebrák 13 : 5 Maniac Darts Rakovník
Kadlec Milan 27 : 14 Pína Petr
Ne 7.5.2017 17:00 29. Bizoni Cvrčovice 6 : 12 Fanatics Sedlec
Dunai Michael 17 : 25 Tauš Václav
Ne 7.5.2017 18:00 29. Pavon Hořovice 9 : 9 Synové výčepu Praha
Bureš František 23 : 21 Vlasák Jan
Ne 7.5.2017 18:00 29. New Bubu Team Nové Strašecí 9 : 9 Rozdělovský Péčko Kladno
Rýgl David 20 : 22 Krejčí Jiří
Ne 7.5.2017 18:00 29. Podlesáci Králův Dvůr B 6 : 12 Máchalové XXL Kladno B
Kessl Karel 19 : 27 Jelínek Petr
Ne 7.5.2017 18:00 29. Club bar Korlin Praha 3 : 15 Hroch Team Hudlice
Junová Petra 10 : 32 Hájek Milan
Ne 7.5.2017 18:00 29. Club Fanda Forever Praha 15 : 3 Mlýn DC Zadní Třebáň
Horák Jiří 32 : 11 Švéd Milan
Ne 14.5.2017 14:00 30. Máchalové XXL Kladno B 11 : 7 Club Fanda Forever Praha
Jelínek Petr 25 : 18 Horák Jiří
Ne 14.5.2017 16:00 30. Fanatics Sedlec 12 : 6 Club bar Korlin Praha
Tauš Václav 30 : 15 Páša Jiří
Ne 14.5.2017 18:00 30. Maniac Darts Rakovník 10 : 8 Bizoni Cvrčovice
Pína Petr 22 : 19 Dunai Michael
Ne 14.5.2017 18:00 30. Synové výčepu Praha 11 : 7 Podlesáci Králův Dvůr B
Vlasák Jan 25 : 16 Láznička Václav
Ne 14.5.2017 18:00 30. Rozdělovský Péčko Kladno 12 : 6 Cannabis 666 Žebrák
Ježek Tomáš 29 : 18 Kadlec Milan
Ne 14.5.2017 18:00 30. Šemík Neumětely 13 : 5 New Bubu Team Nové Strašecí
Rathouský Jan 30 : 13 Rýgl David
Ne 14.5.2017 18:00 30. Hroch Team Hudlice 9 : 9 Pavon Hořovice
Hájek Milan 21 : 25 Bureš František
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2017 15:33

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 22.10.2017 15:35:41