Ligová skupina
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
Extraliga (A)
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Viktoria Radim 10 7 0 2 0 1 0 113 : 67 260 : 176 23
2. Řenčováci Řevničov 9 5 0 4 0 0 0 98 : 64 227 : 177 19
3. Zlatý Barbaři Praha 9 6 0 0 0 3 0 94 : 68 221 : 169 18
4. Zákeřňáci DC Praha 10 5 0 3 0 2 0 97 : 83 229 : 204 18
5. Žraloci Cerhenice B 10 5 0 1 0 4 0 96 : 84 225 : 211 16
6. Rozdělovský Péčko Kladno 10 5 0 1 0 4 0 89 : 91 209 : 227 16
7. Prevíti Praha 10 4 0 3 0 3 0 85 : 95 222 : 215 15
8. Qýčepu Příbram 9 3 0 2 0 4 0 74 : 88 179 : 208 11
9. Máchalové XXL Kladno 8 2 0 1 0 5 0 68 : 76 167 : 174 7
10. Plzeňka Praha 9 1 0 3 0 5 0 69 : 93 178 : 220 6
11. Korunky Kolín 10 2 0 0 0 8 0 69 : 111 185 : 259 6
12. Wanted DC Všechlapy 10 1 0 2 0 7 0 74 : 106 189 : 251 5
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Hlaváček Jan Qýčepu Příbram 109,0 96,88 36 32 31 86,11 72 62
2. Poklop Karel Řenčováci Řevničov 102,1 93,75 36 32 30 79,22 77 61
3. Jirkal Pavel Zákeřňáci DC Praha 101,8 85,00 40 40 34 79,55 88 70
4. Strych Jiří Wanted DC Všechlapy 87,2 74,36 40 39 29 66,67 93 62
5. Kysilka Ondřej Viktoria Radim 84,8 80,00 40 20 16 71,74 46 33
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 10.12.2017 14:00 9. Viktoria Radim 12 : 6 Wanted DC Všechlapy
Loukota Petr 27 : 15 Stegbauerová Martina
Ne 10.12.2017 18:00 9. Rozdělovský Péčko Kladno 15 : 3 Korunky Kolín
Krejčí Jiří 32 : 15 Daneš Martin
Ne 10.12.2017 18:00 9. Řenčováci Řevničov 9 : 9 Prevíti Praha
Hošek Karel 20 : 23 Jiroušek Petr
Ne 10.12.2017 18:00 9. Žraloci Cerhenice B 8 : 10 Zákeřňáci DC Praha
Moravcová Eliška 19 : 25 Šulc Petr
Ne 17.12.2017 14:00 10. Viktoria Radim 13 : 5 Korunky Kolín
Hrubeš Marek 29 : 13 Daneš Martin
Ne 17.12.2017 18:00 10. Plzeňka Praha 9 : 9 Žraloci Cerhenice B
Faltejsek Libor 24 : 20 Moravcová Eliška
Ne 17.12.2017 18:00 10. Rozdělovský Péčko Kladno 2 : 16 Zlatý Barbaři Praha
Krejčí Jiří 8 : 33 Vlček Jiří
Ne 17.12.2017 18:00 10. Wanted DC Všechlapy 6 : 12 Zákeřňáci DC Praha
Stegbauerová Martina 15 : 26 Šulc Petr
Ne 17.12.2017 18:00 10. Prevíti Praha 11 : 7 Qýčepu Příbram
Jiroušek Petr 27 : 17 Bartoš Roman
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Čekáme na výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí Hosté Akce
Ne 17.12.2017 18:00 10. Máchalové XXL Kladno Řenčováci Řevničov
Nejbližší utkání
Den Datum Čas Kolo Domácí Hosté Hrací místo
Út 19.12.2017 20:00 9. Zlatý Barbaři Praha Máchalové XXL Kladno Pivnice Pipkin, Praha 4
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.12.2017 08:13

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 18.12.2017 08:13:52