Ligové utkání - detail zapisu
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Ligové utkání - detail zapisu
Zápis z ligového utkání

1. liga D (B) | 3. kolo | Ne 24.9.2017 18:00 | Staré kino

Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán
Nervous Praha 12 : 6 Negramoti Jince
Šťastný Roman 29 : 17 Bureš František
Zadal: Šťastný Roman 24.9.2017 23:10
Změnil: Bureš František 26.9.2017 01:20
Autorizoval: Automat 29.9.2017 02:03
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Soupisky družstev
Pozice Domácí 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D1 Borovička Michal 10 1 1 1
D2 Erd Roman 9 4
D3 Landa Miroslav 12 1 1
D4 Vejmelka Ondřej 1 1
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
D5 Král Tomáš D4 3
D6 Šťastný Roman

Pozice Hosté 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H1 Pařízek Lumír 6 3
H2 Pexa Ladislav 8 3 1
H3 Pitor Jiří 9 6 1
H4 Bureš František 7 5
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 6.kolo 5.kolo 4.kolo 3.kolo
H5 Hofírek Milan
Rozpis zápasů
Pořadí Zápas Domácí Hosté Legy Skóre
1 Single D1: Borovička Michal H3: Pitor Jiří 0:2 0:1
2 Single D2: Erd Roman H4: Bureš František 2:0 1:1
3 Single D3: Landa Miroslav H1: Pařízek Lumír 2:0 2:1
4 Single D4: Vejmelka Ondřej H2: Pexa Ladislav 1:2 2:2
5 Single D1: Borovička Michal H4: Bureš František 2:1 3:2
6 Single D2: Erd Roman H3: Pitor Jiří 2:1 4:2
7 Single D3: Landa Miroslav H2: Pexa Ladislav 1:2 4:3
8 Single D5: Král Tomáš H1: Pařízek Lumír 1:2 4:4
9 Double D2: Erd Roman
D3: Landa Miroslav
H1: Pařízek Lumír
H2: Pexa Ladislav
2:1 5:4
D1: Borovička Michal
D6: Šťastný Roman
H3: Pitor Jiří
H4: Bureš František
10 Cricket D1: Borovička Michal
D3: Landa Miroslav
H1: Pařízek Lumír
H3: Pitor Jiří
2:0 6:4
D2: Erd Roman
D5: Král Tomáš
H2: Pexa Ladislav
H4: Bureš František
11 Single D1: Borovička Michal H2: Pexa Ladislav 2:0 7:4
12 Single D2: Erd Roman H1: Pařízek Lumír 2:0 8:4
13 Single D3: Landa Miroslav H4: Bureš František 2:0 9:4
14 Single D4: Vejmelka Ondřej H3: Pitor Jiří 1:2 9:5
15 Single D1: Borovička Michal H1: Pařízek Lumír 2:0 10:5
16 Single D2: Erd Roman H2: Pexa Ladislav 1:2 10:6
17 Single D3: Landa Miroslav H3: Pitor Jiří 2:1 11:6
18 Single D5: Král Tomáš H4: Bureš František 2:1 12:6

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2017 05:18

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 21.10.2017 05:19:57