Extraliga | 8. kolo | Ne 3.12.2017 18:00 | U Meisnerů
Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Máchalové XXL Kladno | 13 | : | 5 | Korunky Kolín | |||||||||
Minár Ota | 29 | : | 11 | Daneš Martin | |||||||||
|
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |
Pozice | Domácí | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D1 | Minár Ota | 8 | |||||||
D2 | Šebková Petra | 6 | 2 | ||||||
D3 | Rensa Jiří | 11 | 1 | ||||||
D4 | Šebek Ladislav | 11 | 3 | 1 | |||||
Pozice | Náhradníci | Střídání | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo |
D5 | Svět Jiří | D1 | 2 | ||||||
Pozice | Hosté | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
H1 | Oupický Jiří | 9 | 2 | 1 | 1 | ||||
H2 | Daneš Martin | 7 | 1 | ||||||
H3 | Šafránek Martin | 8 | 2 | 1 | 1 |
Pořadí | Zápas | Domácí | Hosté | Legy | Skóre |
---|---|---|---|---|---|
1 | Single | D1: Minár Ota | H3: Šafránek Martin | 1:2 | 0:1 |
2 | Single | D2: Šebková Petra | H4: | 2:0 KO | 1:1 |
3 | Single | D3: Rensa Jiří | H1: Oupický Jiří | 2:0 | 2:1 |
4 | Single | D4: Šebek Ladislav | H2: Daneš Martin | 2:0 | 3:1 |
5 | Single | D1: Minár Ota | H4: | 2:0 KO | 4:1 |
6 | Single | D2: Šebková Petra | H3: Šafránek Martin | 2:0 | 5:1 |
7 | Single | D3: Rensa Jiří | H2: Daneš Martin | 2:1 | 6:1 |
8 | Single | D4: Šebek Ladislav | H1: Oupický Jiří | 2:0 | 7:1 |
9 | Double | D3: Rensa Jiří D4: Šebek Ladislav | H1: Oupický Jiří H3: Šafránek Martin | 1:2 | 7:2 |
D1: Minár Ota D5: Svět Jiří | H0: H0: | ||||
10 | Cricket | D2: Šebková Petra D4: Šebek Ladislav | H2: Daneš Martin H3: Šafránek Martin | 2:0 | 8:2 |
D3: Rensa Jiří D5: Svět Jiří | H0: H0: | ||||
11 | Single | D1: Minár Ota | H2: Daneš Martin | 2:0 | 9:2 |
12 | Single | D2: Šebková Petra | H1: Oupický Jiří | 0:2 | 9:3 |
13 | Single | D3: Rensa Jiří | H4: | 2:0 KO | 10:3 |
14 | Single | D4: Šebek Ladislav | H3: Šafránek Martin | 1:2 | 10:4 |
15 | Single | D1: Minár Ota | H1: Oupický Jiří | 0:2 | 10:5 |
16 | Single | D2: Šebková Petra | H2: Daneš Martin | 2:0 | 11:5 |
17 | Single | D3: Rensa Jiří | H3: Šafránek Martin | 2:0 | 12:5 |
18 | Single | D4: Šebek Ladislav | H4: | 2:0 KO | 13:5 |