1. liga D | 26. kolo | Ne 2.4.2017 18:00 | Billiard Club Elephant
Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rozdělovský Péčko Kladno | 14 | : | 4 | Mlýn DC Zadní Třebáň | ||||||
Krejčí Jiří | 30 | : | 10 | Švéd Milan | ||||||
|
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |
Pozice | Domácí | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
D1 | Grassl Tomáš | 4 | |||||||
D2 | Dbalý Petr | 8 | 3 | 1 | |||||
D3 | Ježek Tomáš | 4 | 2 | 1 | |||||
D4 | Souček Ondřej | 4 | 1 | ||||||
Pozice | Náhradníci | Střídání | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo |
D5 | Krejčí Jiří | D1 | 2 | ||||||
D6 | Nicek Pavel | ||||||||
Pozice | Hosté | 95+ | 133+ | 170+ | 6.kolo | 5.kolo | 4.kolo | 3.kolo | |
H1 | Švéd Milan | ||||||||
H2 | Eliášková Zuzana | ||||||||
H3 | Basika Petr |
Pořadí | Zápas | Domácí | Hosté | Legy | Skóre |
---|---|---|---|---|---|
1 | Single | D1: Grassl Tomáš | H3: Basika Petr | 2:0 | 1:0 |
2 | Single | D2: Dbalý Petr | H4: | 2:0 KO | 2:0 |
3 | Single | D3: Ježek Tomáš | H1: Švéd Milan | 1:2 | 2:1 |
4 | Single | D4: Souček Ondřej | H2: Eliášková Zuzana | 2:0 | 3:1 |
5 | Single | D1: Grassl Tomáš | H4: | 2:0 KO | 4:1 |
6 | Single | D2: Dbalý Petr | H3: Basika Petr | 2:0 | 5:1 |
7 | Single | D3: Ježek Tomáš | H2: Eliášková Zuzana | 1:2 | 5:2 |
8 | Single | D4: Souček Ondřej | H1: Švéd Milan | 0:2 | 5:3 |
9 | Double | D2: Dbalý Petr D4: Souček Ondřej | H1: Švéd Milan H2: Eliášková Zuzana | 2:0 | 6:3 |
D1: Grassl Tomáš D5: Krejčí Jiří | H3: Basika Petr H0: | ||||
10 | Cricket | D1: Grassl Tomáš D2: Dbalý Petr | H1: Švéd Milan H3: Basika Petr | 2:0 | 7:3 |
D4: Souček Ondřej D6: Nicek Pavel | H2: Eliášková Zuzana H0: | ||||
11 | Single | D5: Krejčí Jiří | H2: Eliášková Zuzana | 2:0 | 8:3 |
12 | Single | D2: Dbalý Petr | H1: Švéd Milan | 2:1 | 9:3 |
13 | Single | D3: Ježek Tomáš | H4: | 2:0 KO | 10:3 |
14 | Single | D4: Souček Ondřej | H3: Basika Petr | 2:0 | 11:3 |
15 | Single | D5: Krejčí Jiří | H1: Švéd Milan | 0:2 | 11:4 |
16 | Single | D2: Dbalý Petr | H2: Eliášková Zuzana | 2:0 | 12:4 |
17 | Single | D3: Ježek Tomáš | H3: Basika Petr | 2:1 | 13:4 |
18 | Single | D4: Souček Ondřej | H4: | 2:0 KO | 14:4 |