Aktuality
Kontrola přihlášených

23.6.2017 15:30 | Šulc Petr | Přečteno: 4616×

V příloze seznam řádně přihlášených družstev a schválených přestupů.

HLS

AC Hory DC Poděbrady 270856 Medek Miroslav
AHV Strančice 253192 Lutišan Štefan
Akademie DC Praha 38664 Bayer Petr
ATF Kostelní Hlavno 253704 Vondrová Jolana
Avengers Praha 196104 Amort Václav
Bakalář DC Kalivody 212744 Kubec Petr
Bakalář DC Kalivody B 266760 Vejražka Jakub
Bakalář Maniak Rakovník 229384 Malecha Miroslav
Barrandov Korlin Praha 48136 Špírek Pavel
Beer Sharks Praha 5640 Čámský Jan
Beta darts Semčice 251656 Hynek Ondřej
Beta darts Semčice B 283144 Klekner Roman
Bizoni Cvrčovice 251912 Dunai Michael
Bizoni Cvrčovice B 283656 Suk Petr
Bukovina 283400 Hradiský Roman
Club bar Korlin Praha 59912 Junová Petra
Cobra Plazy 15112 Nohýnek Jindřich
Cobra Plazy B 215816 Zítka Miloslav
Černovoláci 167688 Tichý Roman
Čerti Kolín 269320 Pikner Pavel
Delta Praha 11784 Vojtíšek Jiří
Divoké kachny Čakovice 6152 Starosta Luděk
Dobroty ŠK Nový dům 112392 Fořtová Jaroslava
Dopito 99 Praha 265736 Bělohlávek Ondřej
Drak Praha 26632 Löwy Simon
Džemala Kozačky Milovice 63752 Chludil Libor
Expendables Praha 229896 Kaucký Petr
Falcon Praha B 273152 Adámek Jozef
Fanatics Sedlec 63240 Tauš Václav
Ferda team DC Benešov 267016 Hofman Miroslav
Frnďáci Žernovka 81160 Uzlová Marcela
Gladiátors Lošany 196360 Heřmánek Jiří
Good Bulldog Beroun 1591 Plevka Otakar
Greenhorn's Praha 194056 Volf Tomáš
Hadi z Vinařic Týnec n/L 17206 Loužil Dušan
Heřmánkový čajíček Praha 282888 Pospíšil Adam
Homolka DC Úvaly 216072 Hrešková Veronika
Humbuck DC Kostelec nad Labem 284168 Kubec Josef
Chlumecká Praha B 94216 Šifner Petr
Infarkt Praha B 69128 Zahradníková Michaela
InterGast Stará promiň Praha 27400 Kaplan Patrik
Kangaroos Velký Borek 48388 Suchánek Petr
Kecky Praha 251400 Kouřil Martin
Kobry Český Brod 127240 Chvalovský Jaroslav
Korunky Kolín 148992 Šimíková Pavla
Kosako Konárovice B 4918 Topinková Lucie
Kozlíci Praha Kyje 163080 Huszti Štefan
Kréta Darts Rakovník 268296 Cafourek Lukáš
Krkavci Kralupy 229128 Ptáčník Marek
Kyklop Praha 12304 Vondrák Jiří
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. 285192 Soudský Radim
Letka 313 Praha 199432 Konrádová Erika
Lidový dům Kbely 282632 Nový Jan
Lipánci Přehvozdí 217352 Hanykýř Michal
Magnetics Beroun 127496 Zajíček Jiří
Máchalové XXL Kladno 2576 Minár Ota
Maniac Darts Kostelec n / Labem 265992 Rokos Petr
Maniac Darts Praha 74248 Vopálka Martin
Maniac Darts Rakovník 229640 Pína Petr
Marná snaha Slaný 22536 Kos Jaroslav
Mašinky z koupáku Neratovice 284680 Benešová Alena
Mirage Sobín 89344 Přída Antonín
Modráci Praha 215304 Svoboda Petr
Moskyt 2 Praha 1032 Struha Michal
Moskyt Naeks Praha 74504 Javorník Martin
Na vršku Praha 11280 Kořínek Viktor
Nepřátelé bobří hráze Praha 194312 Dorko Miroslav
Nervous Praha 43528 Šťastný Roman
New Bubu Team Nové Strašecí 52488 Rýgl David
Nikater Praha 52744 Janeček Milan
No Respect Praha 166920 Amler Vladimír
Ostré hroty Svémyslice B 87560 Přibyl Jiří
Ostrov DC Šebestice 285704 Venturová Karolína
Otupělé hroty Praha 23048 Jirásek Jiří
Panapr Praha 27656 Klekar Vladimír
Panděras Praha 25860 Kalvas Martin
Pionýři slepých uliček Praha 142088 Veselá Karin
Pivnice Tep Chvaletice 9270 Michalík Tomáš
Platanský Nerv Praha 40456 Židlický Zbyněk
Plechovky Pečky 8758 Malichová Irena
Plechovky Pečky B 187392 Jeřala Petr
Plzeňka Praha 37640 Faltejsek Libor
Plzeňka Praha B 55560 Lochner František
Podlesáci Králův Dvůr B 32008 Láznička Václav
Podlesáci Králův Dvůr E 269576 Olšiak Martin
Pohodáři z Klondajku Praha 284936 Páša Jiří
Prevíti Praha 254216 Jiroušek Petr
Qýčepu Příbram 4919 Bartoš Roman
Racing DC Neratovice 266248 Bouška Pavel
Rafani Záryby 254728 Brejcha Luboš
RKDM Milovice 11536 Slabý Daniel
Rozdělovský Péčko Kladno 71432 Krejčí Jiří
Rytířovy vrány Praha 49668 Přívratská Martina
Savci Dobřeň 207104 Bajkai Jiří
Sázava DC 164872 Bareš Pavel
Sedmá Rota Praha 71688 Procházka Lubomír
Semafor Mladá Boleslav 65032 Pitrmoc Jaroslav
Semafor Mladá Boleslav B 268552 Fedor Viktor
Semafor Mladá Boleslav C 285960 Vitásek Karel
Semišky Radlík 101896 Ščobáková Jiřina
Sklípkani Praskolesy 128008 Lukavský Radek
Snipers Mělník 17416 Miler Josef
Speed Flies DC Kostelec n/L 233224 Cikánek Luboš
Sport club 1930 I Praha 53000 Grabinský Luděk
Sport Team Řevničov 57096 Mečíř David
Spřátelená zvěř Praha 71176 Hrbek Karel
Statenický kačeři 212232 Hrebíček Marcel
Střelci Tetín 252168 Rajmon Patrik
Střelky Veltruby 34056 Herzog Otakar
Střelky Veltruby B 142856 Březinová Petra
Světáci Praha X 89352 Tůma Jan
Světáci Praha Y 195336 Frýda Josef
Synové výčepu Praha 40968 Vlasák Jan
Šakalíci Třebohostice 71944 Vodenková Bára
Šemík Neumětely 56840 Kuniak Martin
Šrekové Kněževes 270600 Houska Jan
Tágo ŠK Praha 255752 Jenšík David
U Kapličky Vrdy 50436 Žák Zdeněk
Úderníci Praha 252424 Turcaj Vladimír
Úžasňáci Panoší Újezd 267784 Knor Jan
Valérie team Mělník 11272 Šimko Roman
Viktoria Radim 11318 Loukota Petr
Vo díru vedle Praha 65544 Brouk Petr
Vonoklasy 26 76296 Chlumský Ondřej
Vonoklasy 26 Beee 266504 Klusáčková Šárka
Wanted DC Všechlapy 214280 Stegbauerová Martina
Worm Gang Praha 29448 Novotný Pavel
XXL MB B Mladá Boleslav 39944 Tajč Vladislav
Zákeřňáci DC Praha 18184 Šulc Petr
Zápy ŠK 215048 Fridrichová Jitka
Zelenáči Praha 26628 Otta Tomáš
Zlatý Barbaři Praha 117768 Vlček Jiří
Zlomený hroty Praha 285448 Klicpouch Jiří
Žíznivý důchodci Praha 270344 Luzum Jiří
     

LSŽ

Baletky Úvaly 269832 Rollo Marie
Čarodějnice Neratovice 100104 Pazderová Martina
Hadimršky Praha 16144 Sýkorová Petra
Kajmanky z Plzeňky Praha 26372 Hanušová Jitka
Mártyho andílci Praha 217608 Junová Petra
Pink Diamonds Praha 268808 Medková Markéta
Sestřičky Praha 83720 Zahradníková Michaela
Slepičí úlet Libčice nad Vltavou 82696 Šleichertová Eva
Šílený doroty Záryby 228616 Brejchová Patricie
Topinky Praha 52228 Kastnerová Eva
Veselé Střelky Kolín 2064 Šimíková Lucie

Ligový pohár UŠO

AHV Strančice 253192 Lutišan Štefan
Akademie DC Praha 38664 Bayer Petr
ATF Kostelní Hlavno 253704 Vondrová Jolana
Avengers Praha 196104 Amort Václav
Bakalář Maniak Rakovník 229384 Malecha Miroslav
Barrandov Korlin Praha 48136 Špírek Pavel
Čerti Kolín 269320 Pikner Pavel
Falcon Praha B 273152 Adámek Jozef
Fanatics Sedlec 63240 Tauš Václav
Gladiátors Lošany 196360 Heřmánek Jiří
Greenhorn's Praha 194056 Volf Tomáš
Heřmánkový čajíček Praha 282888 Pospíšil Adam
Homolka DC Úvaly 216072 Hrešková Veronika
Kecky Praha 251400 Kouřil Martin
Korunky Kolín 148992 Šimíková Pavla
Kozlíci Praha Kyje 163080 Huszti Štefan
Krkavci Kralupy 229128 Ptáčník Marek
Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. 285192 Soudský Radim
Letka 313 Praha 199432 Konrádová Erika
Lidový dům Kbely 282632 Nový Jan
Lipánci Přehvozdí 217352 Hanykýř Michal
Máchalové XXL Kladno 2576 Minár Ota
Maniac Darts Rakovník 229640 Pína Petr
Nepřátelé bobří hráze Praha 194312 Dorko Miroslav
Nervous Praha 43528 Šťastný Roman
Ostré hroty Svémyslice B 87560 Přibyl Jiří
Otupělé hroty Praha 23048 Jirásek Jiří
Panapr Praha 27656 Klekar Vladimír
Platanský Nerv Praha 40456 Židlický Zbyněk
Plechovky Pečky 8758 Malichová Irena
Plechovky Pečky B 187392 Jeřala Petr
Plzeňka Praha 37640 Faltejsek Libor
Pohodáři z Klondajku Praha 284936 Páša Jiří
Prevíti Praha 254216 Jiroušek Petr
Racing DC Neratovice 266248 Bouška Pavel
Rafani Záryby 254728 Brejcha Luboš
Rozdělovský Péčko Kladno 71432 Krejčí Jiří
Sedmá Rota Praha 71688 Procházka Lubomír
Speed Flies DC Kostelec n/L 233224 Cikánek Luboš
Sport club 1930 I Praha 53000 Grabinský Luděk
Střelky Veltruby 34056 Herzog Otakar
Střelky Veltruby B 142856 Březinová Petra
Tágo ŠK Praha 255752 Jenšík David
Úderníci Praha 252424 Turcaj Vladimír
Valérie team Mělník 11272 Šimko Roman
Viktoria Radim 11318 Loukota Petr
Vonoklasy 26 Beee 266504 Klusáčková Šárka
Wanted DC Všechlapy 214280 Stegbauerová Martina
Zápy ŠK 215048 Fridrichová Jitka
Zlatý Barbaři Praha 117768 Vlček Jiří

Schválené přestupy

Eliáš Jan CZE000515
Balada Jan CZE050961
Bártl Michal CZE056549
Bílková Iveta CZE040582
Brejchová Patricie CZE047741
Brenner Zdeněk CZE045596
Cihelková Martina CZE024118
Červinka Pavel CZE002976
Číž Petr CZE043323
Dobiáš Antonín CZE025888
Fiala Stanislav CZE045099
Filandr Michal CZE041096
Filipíková Petra CZE047771
Henzl Tomáš CZE043466
Hojsák Jan CZE029185
Kořínek Vladimír CZE029320
Kuča Jan CZE027500
Malinovský Zdeněk CZE000487
Maršíček Oldřich CZE003336
Matyk Jaroslav CZE048889
Moravec Zdeněk CZE009041
Navrátil Zdeněk CZE050873
Oupický Jiří CZE043239
Paldus Vladimír CZE025191
Páša Jiří CZE013417
Patócs Martin CZE051589
Pitra Jan CZE056158
Plaček Jan CZE054282
Poklop Václav CZE001307
Poluk Alexandr CZE052142
Pospíšil Adam CZE002379
Rampouch Ladislav CZE044680
Reil David CZE000020
Rollo Marie CZE047230
Rybka Jakub CZE050084
Slavík Daniel CZE024617
Soudský Radim CZE055552
Soustružník Martin CZE049978
Soustružník Slávek CZE055553
Suk Petr CZE054665
Sýkorová Petra CZE002708
Szöcs Jozef CZE048149
Šabata Pavel CZE040300
Šamko Štefan CZE052488
Štola Ondřej CZE036567
Václavík Josef CZE039417
Větrovský Jan CZE037652
Vitásek Karel CZE000637
Vrábel Jaroslav CZE040994
Zdražil Jan CZE051161
Zsiga Štefan CZE008515

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.6.2017 08:58

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 25.6.2017 09:01:11