Statistika hráčů
UŠO > Plzeňský kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
4.
3.
2.
1. Weber Imrich
Slováci Plzeň "C"
80,0 89,47 24 19 17 83,33 42 35 30 0,71 4 0,10 0 0,00 1 0 0
2. Rosa Jaroslav
Lupus clan Černošín "B"
78,1 79,17 24 24 19 77,36 53 41 41 0,77 12 0,23 1 0,02 0 1 0
3. Brychta Václav
Slováci Plzeň "B"
75,9 82,61 24 23 19 78,43 51 40 44 0,86 5 0,10 0 0,00 0 0 0
4. Sutner Zdeněk 1984
Spartak Strašice "C"
62,8 70,83 24 24 17 66,67 57 38 36 0,63 5 0,09 1 0,02 0 0 0
5. Prokop Bohumil
Slováci Plzeň "C"
61,8 69,57 24 23 16 62,50 56 35 45 0,80 7 0,13 0 0,00 0 0 0
6. Suchý Karel
Panteři Plzeň
59,8 75,00 24 24 18 62,30 61 38 36 0,59 5 0,08 1 0,02 0 0 0
7. Zezula Petr
Lupus clan Černošín "B"
56,1 62,50 24 24 15 64,29 56 36 19 0,34 2 0,04 2 0,04 0 0 0
8. Štefánek Martin
Slováci Plzeň "C"
52,4 57,14 24 14 8 54,55 33 18 21 0,64 3 0,09 0 0,00 0 0 0
9. Roško Pavol
Slováci Plzeň "C"
52,3 63,64 24 22 14 57,89 57 33 27 0,47 4 0,07 0 0,00 0 0 0
10. Milota Václav
Spartak Strašice "C"
52,1 57,89 24 19 11 55,32 47 26 27 0,57 4 0,09 1 0,02 0 0 0
11. Demčák Petr
Panteři Plzeň
51,9 60,87 24 23 14 55,93 59 33 35 0,59 4 0,07 0 0,00 0 0 0
12. Zeman Tomáš
Spartak Strašice
50,7 52,17 24 23 12 50,00 58 29 46 0,79 8 0,14 1 0,02 0 0 0
13. Kybyc Jakub
Spartak Strašice
50,5 58,82 24 17 10 60,00 40 24 10 0,25 1 0,03 0 0,00 0 0 0
14. Sutner Zdeněk 1958
Spartak Strašice "C"
48,0 54,55 24 22 12 53,57 56 30 25 0,45 5 0,09 0 0,00 0 0 0
15. Lédl Luboš
Kameňák Plzeň "B"
47,5 50,00 24 24 12 50,88 57 29 28 0,49 7 0,12 0 0,00 0 0 0
16. Bednář Petr
Kameňák Plzeň "B"
44,7 45,83 24 24 11 47,37 57 27 32 0,56 4 0,07 1 0,02 0 0 0
17. Marek Antonín
Spartak Strašice
44,6 50,00 24 14 7 48,65 37 18 14 0,38 6 0,16 0 0,00 0 0 0
18. Kučerová Jaroslava
Herberk 3D Plzeň
43,7 52,38 24 21 11 48,98 49 24 17 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0
19. Koňařík David
Panteři Plzeň
42,7 50,00 24 20 10 48,08 52 25 19 0,37 4 0,08 0 0,00 0 0 0
20. Matura Martin
Spartak Strašice "C"
42,6 43,75 24 16 7 44,74 38 17 22 0,58 3 0,08 0 0,00 0 0 0
21. Linková Ada
Slováci Plzeň "B"
40,7 43,48 24 23 10 44,44 54 24 24 0,44 3 0,06 0 0,00 0 0 0
22. Šmídl Jan
Herberk 3D Plzeň
39,8 47,83 24 23 11 50,00 56 28 6 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0
23. Bláha František
Herberk 3D Plzeň
39,1 42,11 24 19 8 43,48 46 20 16 0,35 4 0,09 0 0,00 0 0 0
24. Šlechtová Gabriela
Panteři Plzeň
32,3 33,33 24 15 5 34,29 35 12 18 0,51 0 0,00 0 0,00 0 0 0
25. Frnka Stanislav
Slováci Plzeň "B"
31,4 31,25 24 16 5 37,84 37 14 11 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0
26. Vrbová Marie
Herberk 3D Plzeň
30,9 26,32 24 19 5 36,96 46 17 16 0,35 3 0,07 0 0,00 0 0 0
27. Šlajer Petr
Kameňák Plzeň "B"
29,3 30,00 24 20 6 34,78 46 16 11 0,24 1 0,02 0 0,00 0 0 0
28. Pešek Lukáš
Slováci Plzeň "B"
28,8 29,41 24 17 5 32,50 40 13 13 0,33 1 0,03 0 0,00 0 0 0
29. Glazer Jan
Lupus clan Černošín "B"
28,7 25,00 24 12 3 35,48 31 11 13 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0
30. Sláma Ladislav
Kameňák Plzeň "B"
26,7 25,00 24 20 5 31,25 48 15 14 0,29 2 0,04 0 0,00 0 0 0
31. Pézl Jiří
Lupus clan Černošín "B"
18,8 6,25 24 16 1 28,57 42 12 10 0,24 1 0,02 0 0,00 0 0 0
32. Slába Marek
Lupus clan Černošín "B"
  100,00 24 2 2 66,67 6 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0
33. Janoušek Petr
Spartak Strašice "C"
  100,00 24 1 1 100,00 2 2 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0
34. Rajtmajer Filip
Kameňák Plzeň "B"
  75,00 24 4 3 58,33 12 7 4 0,33 3 0,25 0 0,00 0 0 0
35. Přerovský Vladimír
Spartak Strašice
  72,73 24 11 8 64,29 28 18 28 1,00 1 0,04 0 0,00 0 0 0
36. Beránek Karel
Slováci Plzeň "B"
  71,43 24 7 5 66,67 15 10 9 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0
37. Šnejdar Jan
Lupus clan Černošín "B"
  62,50 24 8 5 60,00 20 12 11 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0
38. Štefánková Lucie
Slováci Plzeň "C"
  50,00 24 6 3 42,86 14 6 5 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0
39. Korytár Jan
Spartak Strašice
  45,45 24 11 5 46,15 26 12 10 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0
40. Rolinec Zdeněk
Spartak Strašice "C"
  44,44 24 9 4 42,86 21 9 6 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0
41. Sutnerová Jana
Spartak Strašice "C"
  40,00 24 5 2 46,67 15 7 3 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0
42. Kučera Jiří
Slováci Plzeň "C"
  37,50 24 8 3 40,00 20 8 6 0,30 4 0,20 0 0,00 0 0 0
43. Poch Ondřej
Spartak Strašice
  30,00 24 10 3 31,82 22 7 7 0,32 1 0,05 0 0,00 0 0 0
44. Koubková Martina
Lupus clan Černošín "B"
  20,00 24 10 2 29,17 24 7 5 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0
45. Řeháčková Jana
Herberk 3D Plzeň
  20,00 24 5 1 18,18 11 2 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0
46. Bláhová Tereza
Panteři Plzeň
  10,00 24 10 1 18,18 22 4 4 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0
47. Savkov Daniel
Spartak Strašice
  0,00 24 6 0 7,69 13 1 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0
48. Tušaj Ľubomír
Slováci Plzeň "B"
  0,00 24 6 0 7,69 13 1 2 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0
49. Michal Zdeněk
Herberk 3D Plzeň
  0,00 24 5 0 9,09 11 1 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.11.2018 16:17

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 15.11.2018 16:17:20