Statistika hráčů
UŠO > Plzeňský kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Šmrha Jan
Poster Guys OKO Plzeň
105,1 100,00 16 16 16 91,43 35 32 61 1,74 10 0,29 1 0,03 3 0 0 0
2. Jandovský Jakub
Slavoj Nýřany "B"
100,0 100,00 12 6 6 100,00 12 12 12 1,00 3 0,25 0 0,00 0 0 0 0
3. Kysela Roman
AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice
95,2 91,67 16 12 11 79,31 29 23 36 1,24 15 0,52 2 0,07 3 0 0 0
4. Šleis Jiří
Huberťák Domažlice
92,8 91,67 12 12 11 88,00 25 22 29 1,16 5 0,20 2 0,08 0 0 0 0
5. Sládek Petr
Poster Guys OKO Plzeň
90,7 91,67 16 12 11 79,31 29 23 30 1,03 13 0,45 1 0,03 1 1 0 0
6. Jílek Jiří
Běsnící komáři Lužany
90,0 100,00 16 12 12 82,76 29 24 30 1,03 10 0,34 1 0,03 1 0 0 0
7. Vavro Radek
Sport Bar Kobra Horšovský Týn
89,6 90,00 12 10 9 78,26 23 18 19 0,83 10 0,43 2 0,09 2 0 0 0
8. Hlaváček Radek
Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of"
87,1 100,00 16 16 16 84,21 38 32 32 0,84 9 0,24 3 0,08 0 0 0 0
9. Jiroušek Stanislav
BON Nezvěstice - Plzeň
87,0 81,25 16 16 13 72,97 37 27 38 1,03 18 0,49 2 0,05 4 0 0 0
10. Slovák Čestmír
Horažďovice
83,9 81,25 16 16 13 71,05 38 27 43 1,13 17 0,45 0 0,00 4 0 0 0
11. Janda Pavel
Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of"
83,0 92,86 16 14 13 78,79 33 26 24 0,73 11 0,33 1 0,03 1 0 0 0
12. Sazama Jaroslav
Horažďovice
82,4 68,75 16 16 11 64,86 37 24 48 1,30 19 0,51 2 0,05 2 1 0 0
13. Koňařík Petr
Poster Guys OKO Plzeň
81,6 75,00 16 16 12 68,42 38 26 42 1,11 12 0,32 2 0,05 4 1 0 0
14. Weber Imrich
Slováci Plzeň "C"
81,3 90,91 12 11 10 86,96 23 20 13 0,57 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
15. Petrželka Miloš
Aligátoři Stříbro
81,2 83,33 16 12 10 80,00 25 20 23 0,92 5 0,20 0 0,00 0 0 0 0
16. Dvořák Jan
Red Barons Plzeň
81,1 83,33 16 12 10 75,00 28 21 25 0,89 10 0,36 1 0,04 1 0 0 0
17. Hermann Mario
Chodov
81,1 75,00 16 16 12 66,67 36 24 38 1,06 14 0,39 2 0,06 4 0 0 0
18. Hlavnička Jiří
Býčí oko DC Plzeň
80,8 100,00 16 10 10 80,00 25 20 22 0,88 3 0,12 0 0,00 1 0 0 0
19. Fischer Jan
Chodov
80,8 75,00 16 16 12 69,23 39 27 47 1,21 15 0,38 1 0,03 4 0 0 0
20. Kantner Josef
Bunda Starý Klíčov
80,5 75,00 16 16 12 64,10 39 25 48 1,23 19 0,49 1 0,03 0 2 0 0
21. Toman Jan
HEGEŠ 01 Plzeň
79,7 87,50 16 16 14 78,95 38 30 36 0,95 8 0,21 1 0,03 0 0 0 0
22. Kůgl Jiří
Bunda Starý Klíčov "B"
79,5 87,50 8 8 7 75,00 20 15 22 1,10 5 0,25 1 0,05 0 0 0 0
23. Krieglstein Radim
BSOD 334 01 "Z" Přeštice
79,4 87,50 16 8 7 82,35 17 14 12 0,71 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
24. Valta Roman
Old Birds Holýšov
79,4 75,00 12 8 6 76,47 17 13 17 1,00 4 0,24 1 0,06 0 0 0 0
25. Rosa Jaroslav
Lupus clan Černošín "B"
79,3 83,33 12 12 10 78,57 28 22 20 0,71 7 0,25 0 0,00 0 1 0 0
26. Mitošinka Josef
Hospůdka U Kalíška Mezholezy
78,9 100,00 8 4 4 88,89 9 8 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
27. Kovandová Věra
Růžoví Panteři Horšovský Týn
78,5 83,33 8 6 5 76,92 13 10 9 0,69 4 0,31 0 0,00 0 0 0 0
28. Kopa Pavel
Sušice
78,1 81,25 16 16 13 72,22 36 26 35 0,97 9 0,25 1 0,03 1 0 0 0
29. Hochman Pavel 1978
Býčí oko DC Plzeň
78,0 75,00 16 16 12 70,00 40 28 47 1,18 12 0,30 3 0,08 2 0 0 0
30. Větrovský Stanislav
BON Nezvěstice - Plzeň
77,9 71,43 16 14 10 63,64 33 21 38 1,15 12 0,36 4 0,12 2 0 0 0
31. Klapetek Karel
Snipers Klatovy
77,2 91,67 12 12 11 71,88 32 23 27 0,84 9 0,28 2 0,06 1 0 0 0
32. Žížala Petr
Chřestýšovci Plzeň
77,2 75,00 16 12 9 68,97 29 20 42 1,45 6 0,21 1 0,03 1 0 0 0
33. Pallay Štefan
URNA Domažlice
77,1 83,33 12 12 10 75,00 28 21 29 1,04 6 0,21 0 0,00 0 0 0 0
34. Cízler Jiří
Pardál Rokycany
76,5 86,67 16 15 13 79,41 34 27 18 0,53 5 0,15 2 0,06 0 0 0 0
35. Sutner Zdeněk 1984
Spartak Strašice "C"
76,0 87,50 16 16 14 80,00 35 28 20 0,57 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
36. Buček Ondrej
Slováci Plzeň
75,8 85,71 16 14 12 75,76 33 25 27 0,82 7 0,21 0 0,00 0 0 0 0
37. Matějovic Josef
Chodov
75,8 83,33 16 12 10 70,97 31 22 26 0,84 8 0,26 3 0,10 1 0 0 0
38. Bystřický Karel
Argentum Plzeň
75,7 83,33 12 12 10 75,00 28 21 31 1,11 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
39. Šeffl Zdeněk
Slavoj Nýřany "B"
75,2 80,00 12 10 8 73,91 23 17 13 0,57 8 0,35 1 0,04 0 0 0 0
40. Hanák Zdeněk
Sport Bar Kdyně
74,8 91,67 12 12 11 74,19 31 23 26 0,84 7 0,23 0 0,00 0 0 0 0
41. Brož Zdeněk
Slavoj Nýřany "B"
74,8 83,33 12 12 10 74,07 27 20 22 0,81 3 0,11 0 0,00 1 0 0 0
42. Pelc Zbyněk
Saint Tropez 22 Plzeň
74,7 87,50 16 8 7 82,35 17 14 8 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
43. Polena Jaroslav
Red Barons Plzeň
74,1 71,43 16 14 10 67,65 34 23 44 1,29 8 0,24 1 0,03 1 0 0 0
44. Pytlík Viktor
Sport Bar Kdyně
73,7 75,00 12 8 6 68,42 19 13 12 0,63 7 0,37 1 0,05 1 0 0 0
45. Sladký Josef
Konec světa Hyršov
73,3 62,50 16 8 5 55,56 18 10 23 1,28 5 0,28 2 0,11 2 0 0 0
46. Kotva Karel
Podbrdští medvědi Vlčice
72,5 90,00 16 10 9 75,00 24 18 15 0,63 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
47. Milka Pavel
Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of"
72,5 75,00 16 12 9 71,43 28 20 22 0,79 9 0,32 0 0,00 0 0 0 0
48. Brychta Václav
Slováci Plzeň "B"
71,8 73,33 16 15 11 72,73 33 24 32 0,97 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
49. Kopp Filip
McPuppin's Plzeň
71,7 87,50 16 8 7 77,78 18 14 10 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
50. Šidvic Luděk
Sršni Domažlice
71,6 87,50 12 8 7 78,95 19 15 12 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
51. Fišer Vítězslav
KD Soběkury
70,7 83,33 16 12 10 70,00 30 21 23 0,77 4 0,13 2 0,07 0 0 0 0
52. Šmíd Marek
Restaurace Sídliště Horšovský Týn
70,7 83,33 12 12 10 66,67 30 20 22 0,73 8 0,27 0 0,00 1 0 0 0
53. Řehoř Martin
Sušice
69,5 75,00 16 16 12 66,67 39 26 39 1,00 9 0,23 0 0,00 0 0 0 0
54. Sladký Jiří
Lupus Clan Černošín
69,3 68,75 16 16 11 62,50 40 25 47 1,18 9 0,23 2 0,05 1 0 0 0
55. Moudrý Martin
Kvíčovická hospůdka
68,9 75,00 12 12 9 70,37 27 19 20 0,74 4 0,15 0 0,00 0 0 0 0
56. Chromiak Vladimír
Chřestýšovci Plzeň
68,5 68,75 16 16 11 62,50 40 25 44 1,10 14 0,35 0 0,00 0 0 0 0
57. Kulhánek Tomáš
BSOD 334 01 "X" Přeštice
68,2 75,00 12 12 9 71,43 28 20 24 0,86 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
58. Krejčíř Josef
Krásná těla Klenčí p. Č.
68,1 66,67 12 12 8 66,67 27 18 26 0,96 4 0,15 0 0,00 1 0 0 0
59. Martínek František
Kvíčovická hospůdka
67,5 75,00 12 8 6 70,00 20 14 23 1,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
60. Přerovský Vladimír
Spartak Strašice
67,5 75,00 16 8 6 70,00 20 14 21 1,05 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
61. Hach Václav
Nezvěstice
67,5 66,67 16 9 6 60,00 20 12 16 0,80 7 0,35 1 0,05 0 0 0 0
62. Hötzel Karel
Růžoví Panteři Horšovský Týn
67,4 75,00 8 8 6 73,68 19 14 12 0,63 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
63. Schwarz Zdeněk
Beseda Dobřany - odstoupilo
67,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 10 1,00 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
64. Paulus Christian
Chodov
66,8 62,50 16 8 5 57,89 19 11 21 1,11 6 0,32 0 0,00 1 0 0 0
65. Vachtl Petr
Gladiátor Bukovec
66,7 75,00 12 8 6 66,67 18 12 16 0,89 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
66. Čermák David
Red Barons Plzeň
66,7 62,50 16 16 10 58,97 39 23 37 0,95 7 0,18 0 0,00 6 0 0 0
67. Pejsar Josef
Kamikadze Oprechtice
66,3 75,00 8 4 3 75,00 8 6 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
68. Beran Lukáš
Hrášci Klatovy
65,0 70,00 16 10 7 65,38 26 17 22 0,85 5 0,19 1 0,04 0 0 0 0
69. Ekstein Luděk
AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice
64,5 66,67 16 12 8 62,07 29 18 30 1,03 4 0,14 1 0,03 0 0 0 0
70. Zeman Jiří
Skleník Domažlice
64,1 71,43 12 7 5 70,59 17 12 12 0,71 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
71. Brandejs Tomáš
Kramolínský Vlčáci
64,0 62,50 8 8 5 55,00 20 11 20 1,00 9 0,45 0 0,00 0 0 0 0
72. Tanko Jiří
Gladiátor Bukovec
63,9 70,00 12 10 7 65,22 23 15 17 0,74 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
73. Mužík Zdeněk 1970
F.J. Sokol Vejprnice
63,7 64,29 16 14 9 57,14 35 20 40 1,14 10 0,29 0 0,00 0 0 0 0
74. Fikrle Josef
Poster Guys OKO Plzeň "C"
63,4 66,67 16 12 8 68,97 29 20 26 0,90 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
75. Toman Josef
Sport Bar Kdyně "C"
63,2 72,73 12 11 8 68,00 25 17 17 0,68 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
76. Jedlička Jan 1987
Krkavci Vochov
63,1 75,00 16 16 12 66,67 39 26 24 0,62 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
77. Fekl Pavel
Zahrádkáři Stod
63,1 70,00 12 10 7 61,54 26 16 18 0,69 7 0,27 1 0,04 0 0 0 0
78. Průcha Josef
BON Nezvěstice - Plzeň
63,1 57,14 16 14 8 55,56 36 20 41 1,14 8 0,22 2 0,06 2 0 0 0
79. Hájek Zdeněk
Beseda Dobřany - odstoupilo
63,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 5 0,50 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
80. Kout Alois
Sršni Domažlice
63,0 66,67 12 12 8 62,96 27 17 18 0,67 2 0,07 1 0,04 1 0 0 0
81. Matějovič Petr
Skleník Domažlice
62,7 81,82 12 11 9 66,67 30 20 17 0,57 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
82. Badín Jaroslav
Bunda Starý Klíčov
62,6 70,00 16 10 7 59,26 27 16 23 0,85 7 0,26 1 0,04 0 0 0 0
83. Šlajs Marek
VŠ Asfaltéři Plzeň
62,6 68,75 16 16 11 68,57 35 24 14 0,40 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
84. Petřík Jiří
Zahrádkáři Stod
62,4 87,50 12 8 7 66,67 21 14 8 0,38 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
85. Rádl Radek
Sport Bar Kdyně "C"
62,4 66,67 12 12 8 65,52 29 19 16 0,55 7 0,24 0 0,00 0 0 0 0
86. Vlasatý Pavel
Bazinga Plzeň
62,4 66,67 16 12 8 65,52 29 19 22 0,76 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
87. Mačura Lumír
Argentum Plzeň
62,4 66,67 12 12 8 58,62 29 17 28 0,97 6 0,21 0 0,00 0 0 0 0
88. Fürst Jaroslav
Holoubkov "B"
62,3 68,75 16 16 11 61,54 39 24 38 0,97 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
89. Louda Petr
BON Nezvěstice - Plzeň
62,3 56,25 16 16 9 52,50 40 21 42 1,05 13 0,33 3 0,08 1 0 0 0
90. Mašát Petr
Hospůdka U Kalíška Mezholezy
62,1 80,00 8 5 4 57,14 14 8 11 0,79 4 0,29 0 0,00 0 0 0 0
91. Mráz Václav
Podbrdští medvědi Vlčice
62,1 75,00 16 12 9 68,97 29 20 17 0,59 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
92. Mošnička Michal
Hospůdka U Kalíška Mezholezy
62,1 75,00 8 8 6 63,16 19 12 8 0,42 2 0,11 0 0,00 1 0 0 0
93. Hess Petr
Snipers Klatovy
62,1 70,00 12 10 7 66,67 24 16 16 0,67 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
94. Jeřábek Michal
BSOD 334 01 "Z" Přeštice
62,0 87,50 16 8 7 75,00 20 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
95. Tikal Milan
Snipers Klatovy
62,0 75,00 12 12 9 63,33 30 19 18 0,60 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
96. Huttr Martin
Spartak Strašice "B"
62,0 71,43 16 14 10 65,71 35 23 23 0,66 3 0,09 1 0,03 0 0 0 0
97. Kaňák Jan
Kameňák Plzeň
61,8 66,67 16 15 10 61,54 39 24 37 0,95 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
98. Fekl Tomáš
Zahrádkáři Stod
61,7 66,67 12 12 8 66,67 30 20 23 0,77 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
99. Čáslava Vladimír
Konec světa Hyršov B
61,5 72,73 12 11 8 66,67 27 18 16 0,59 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
100. Valachovič Tomáš
VŠ Asfaltéři Plzeň
61,4 63,64 16 11 7 57,14 28 16 31 1,11 6 0,21 0 0,00 0 0 0 0
101. Hrach Filip
Hrášci Klatovy
61,2 68,75 16 16 11 59,52 42 25 35 0,83 6 0,14 0 0,00 2 0 0 0
102. Průšová Petra
Podbrdští medvědi Vlčice
61,1 75,00 16 16 12 68,42 38 26 14 0,37 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
103. Krýsl Martin
BSOD 334 01 "Y" Přeštice
60,5 56,25 16 16 9 58,54 41 24 34 0,83 12 0,29 1 0,02 1 0 0 0
104. Sazama Václav 1986
Konec světa Hyršov B
60,4 72,73 12 11 8 60,71 28 17 17 0,61 4 0,14 1 0,04 0 0 0 0
105. Šperl Jiří
Las Vegas team Otov
60,3 75,00 12 12 9 64,52 31 20 16 0,52 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
106. Suchý Karel
Panteři Plzeň
60,3 75,00 12 12 9 62,07 29 18 17 0,59 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
107. Rajtmajer Marek
Kameňák Plzeň
60,3 57,14 16 14 8 57,58 33 19 28 0,85 10 0,30 0 0,00 0 0 0 0
108. Kučera Pavel
Lítající Mrtvoly Plzeň
60,0 64,29 16 14 9 57,14 35 20 25 0,71 11 0,31 0 0,00 0 0 0 0
109. Hiršl Alois
Úlet Křimice
60,0 60,00 16 15 9 54,29 35 19 34 0,97 9 0,26 0 0,00 0 0 0 0
110. Janča Roman
Sport Bar Kobra Horšovský Týn
59,6 70,00 12 10 7 62,96 27 17 13 0,48 7 0,26 0 0,00 0 0 0 0
111. Pardovský Petr
Pardál Rokycany
59,3 72,73 16 11 8 59,26 27 16 13 0,48 2 0,07 1 0,04 1 0 0 0
112. Drastich Miroslav
Snipers Klatovy B
59,2 70,00 12 10 7 65,38 26 17 18 0,69 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
113. Kokoška Petr
BSOD 334 01 "Y" Přeštice
58,9 57,14 16 14 8 56,76 37 21 40 1,08 5 0,14 1 0,03 1 0 0 0
114. Hrabák Luboš
Holoubkov "B"
58,8 64,29 16 14 9 62,50 32 20 21 0,66 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
115. Prokop Bohumil
Slováci Plzeň "C"
58,5 63,64 12 11 7 62,96 27 17 20 0,74 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
116. Vavřička Václav
Skleník Domažlice "B"
58,3 66,67 12 9 6 65,22 23 15 17 0,74 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
117. Meiner Daniel
Poster Guys OKO Plzeň
58,2 64,29 16 14 9 58,82 34 20 24 0,71 4 0,12 1 0,03 0 0 0 0
118. Krieglsteinová Zbyňka
BSOD 334 01 "Z" Přeštice
58,2 62,50 16 8 5 58,82 17 10 12 0,71 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
119. Benda Lukáš
Nezvěstice
57,9 68,75 16 16 11 58,14 43 25 35 0,81 6 0,14 0 0,00 0 0 0 0
120. Žáček Jan
Sport Bar Kobra Horšovský Týn
57,8 60,00 12 10 6 60,87 23 14 13 0,57 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
121. Auervek Lukáš
Bunda Starý Klíčov
57,8 57,14 16 14 8 54,05 37 20 39 1,05 6 0,16 1 0,03 1 0 0 0
122. Rotyka Tomáš
Vagabond Rokycany
57,6 66,67 16 12 8 65,52 29 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 4 0 0 0
123. Trůbl Marek
Sršni Domažlice
57,6 62,50 12 8 5 64,71 17 11 8 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
124. Majchrovič Jozef
Slováci Plzeň
57,5 58,33 16 12 7 60,71 28 17 21 0,75 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
125. Weberová Dana
Kamikadze Oprechtice
57,4 62,50 8 8 5 63,16 19 12 8 0,42 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
126. Hrach Zdeněk 1971
Hrášci Klatovy
57,0 50,00 16 16 8 45,95 37 17 47 1,27 7 0,19 3 0,08 0 0 0 0
127. Krákora Tomáš
Spartak Strašice "B"
56,9 64,29 16 14 9 57,14 35 20 23 0,66 5 0,14 1 0,03 0 0 0 0
128. Štorek František
Sušice
56,8 62,50 16 16 10 57,89 38 22 24 0,63 6 0,16 0 0,00 0 0 0 0
129. Toman Michal
Hrášci Klatovy
56,8 57,14 16 14 8 51,35 37 19 38 1,03 9 0,24 1 0,03 0 0 0 0
130. Krieglstein Josef
BSOD 334 01 "Z" Přeštice
56,5 75,00 16 12 9 67,74 31 21 0 0,00 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
131. Dmitrišin Oleg
Kameňák Plzeň
56,4 62,50 16 16 10 56,41 39 22 26 0,67 5 0,13 0 0,00 1 0 0 0
132. Průcha Jiří
Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of"
56,4 60,00 16 10 6 60,00 25 15 16 0,64 4 0,16 0 0,00 0 0 0 0
133. Fürst Václav
Holoubkov
56,3 50,00 16 16 8 52,63 38 20 42 1,11 8 0,21 0 0,00 0 0 0 0
134. Jedenástik Miroslav
Chodov
56,1 50,00 16 12 6 51,52 33 17 37 1,12 6 0,18 3 0,09 0 0 0 0
135. Strouhal Oldřich
Chřestýšovci Plzeň
56,0 62,50 16 16 10 57,14 42 24 39 0,93 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
136. Pribula Ján
Slováci Plzeň
56,0 58,33 16 12 7 60,00 30 18 21 0,70 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
137. Jandík Vratislav
Štiky z Tunelu Domažlice
55,8 60,00 12 10 6 50,00 26 13 28 1,08 5 0,19 0 0,00 0 0 0 0
138. Berka Roman
Sport Bar Kdyně
55,7 60,00 12 10 6 56,52 23 13 10 0,43 2 0,09 1 0,04 1 0 0 0
139. Petřík Jan
Holoubkov
55,7 50,00 16 10 5 52,17 23 12 19 0,83 7 0,30 0 0,00 0 0 0 0
140. Hojda Petr
Krásná těla Klenčí p. Č.
55,6 66,67 12 12 8 58,82 34 20 17 0,50 8 0,24 0 0,00 0 0 0 0
141. Holub Jiří
Spartak Strašice "B"
55,4 50,00 16 16 8 51,43 35 18 35 1,00 5 0,14 1 0,03 0 0 0 0
142. Baumruk Filip
Beseda Dobřany - odstoupilo
55,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
143. Röman Miroslav
Slavoj Nýřany
55,0 68,75 16 16 11 65,79 38 25 0 0,00 0 0,00 1 0,03 1 0 0 0
144. Václavovič Jiří
Bunda Starý Klíčov "B"
55,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 9 0,90 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
145. Růžek Zdeněk
Úlet Křimice
54,9 53,33 16 15 8 51,35 37 19 38 1,03 7 0,19 0 0,00 0 0 0 0
146. Milota Václav
Spartak Strašice "C"
54,3 66,67 16 12 8 60,00 30 18 15 0,50 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
147. Lédl Luboš
Kameňák Plzeň "B"
54,2 62,50 16 16 10 57,89 38 22 16 0,42 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
148. Zeman Tomáš
Spartak Strašice
53,9 56,25 16 16 9 51,22 41 21 38 0,93 6 0,15 1 0,02 0 0 0 0
149. Jedlička Jan 1962
Krkavci Vochov
53,8 56,25 16 16 9 56,76 37 21 19 0,51 6 0,16 0 0,00 0 0 0 0
150. Fleišman Zdeněk 1971
Úlet Křimice
53,8 42,86 16 14 6 48,65 37 18 49 1,32 7 0,19 0 0,00 1 0 0 0
151. Pluhař Vladimír
BSOD 334 01 "Z" Přeštice
53,7 75,00 16 8 6 63,16 19 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
152. Ulík Stanislav
VSB Bolevec
53,5 63,64 16 11 7 53,85 26 14 18 0,69 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
153. Pučelík Pavel
Sport Bar Kdyně
53,5 62,50 12 8 5 55,00 20 11 15 0,75 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
154. Kruml Tomáš
Sport Bar Kdyně "C"
53,2 55,56 12 9 5 54,55 22 12 9 0,41 3 0,14 1 0,05 1 0 0 0
155. Žák Lukáš
Drtič Sedliště
53,0 58,33 12 12 7 56,67 30 17 19 0,63 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
156. Maslák Vratislav
Horažďovice
53,0 37,50 16 8 3 45,00 20 9 21 1,05 6 0,30 1 0,05 1 0 0 0
157. Hojda Jakub
Růžoví Panteři Horšovský Týn
52,7 66,67 8 6 4 60,00 15 9 6 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
158. Kovandová Tereza
Růžoví Panteři Horšovský Týn
52,7 66,67 8 6 4 60,00 15 9 6 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
159. Pěchouček Václav
Chřestýšovci Plzeň
52,3 56,25 16 16 9 48,72 39 19 30 0,77 6 0,15 0 0,00 1 0 0 0
160. Drsek Josef
URNA Domažlice
52,2 50,00 12 8 4 55,56 18 10 12 0,67 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
161. Roško Pavol
Slováci Plzeň "C"
52,1 63,64 12 11 7 57,14 28 16 11 0,39 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
162. Gerši Ladislav
Lupus Clan Černošín
52,0 43,75 16 16 7 47,50 40 19 39 0,98 9 0,23 1 0,03 1 0 0 0
163. Vavric Roman
AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice
51,9 60,00 16 10 6 53,85 26 14 19 0,73 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
164. Müller Filip
Snipers Klatovy B
51,8 62,50 12 8 5 58,82 17 10 3 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
165. Pivoňka Martin
Skleník Domažlice "B"
51,4 58,33 12 12 7 55,17 29 16 16 0,55 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
166. Podolec Roman
Rafani Hluboká
51,4 54,55 12 11 6 51,72 29 15 22 0,76 2 0,07 2 0,07 0 0 0 0
167. Baborák Jindřich
Kramolínský Vlčáci
51,4 50,00 8 8 4 52,38 21 11 19 0,90 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
168. Harmáček Tomáš
Old Birds Holýšov
51,3 50,00 12 10 5 52,17 23 12 15 0,65 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
169. Lindner Otto
BSOD 334 01 "X" Přeštice
51,2 66,67 12 6 4 58,82 17 10 7 0,41 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
170. Šmídl Jan
Herberk 3D Plzeň
51,2 63,64 12 11 7 61,54 26 16 4 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
171. Hochman Pavel 2003
Býčí oko DC Plzeň
51,1 53,85 16 13 7 51,43 35 18 30 0,86 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
172. Mathauser David
Restaurace Sídliště Horšovský Týn
51,0 62,50 12 8 5 47,62 21 10 16 0,76 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
173. Jandík Vladimír
Poster Guys OKO Plzeň "C"
50,7 62,50 16 16 10 57,14 42 24 13 0,31 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
174. Kahovec Karel
F.J. Sokol Vejprnice
50,7 50,00 16 12 6 46,43 28 13 23 0,82 6 0,21 0 0,00 0 0 0 0
175. Hruška Ladislav
Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.
50,6 57,14 12 7 4 52,94 17 9 11 0,65 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
176. Zezula Petr
Lupus clan Černošín "B"
50,3 58,33 12 12 7 58,62 29 17 5 0,17 2 0,07 1 0,03 0 0 0 0
177. Štefánek Martin
Slováci Plzeň "C"
50,0 50,00 12 6 3 53,33 15 8 12 0,80 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
178. Šizling Karel
Kvíčovická hospůdka
49,6 50,00 12 12 6 53,57 28 15 22 0,79 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
179. Troníčková Eva
VSB Bolevec
49,5 50,00 16 8 4 52,63 19 10 12 0,63 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
180. Hojda Václav
Krásná těla Klenčí p. Č.
49,5 50,00 12 8 4 47,37 19 9 15 0,79 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
181. Fuchs Rudolf
BSOD 334 01 "X" Přeštice
49,4 57,14 12 7 4 58,82 17 10 6 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
182. Mazza Vlastimil
Las Vegas team Otov
49,3 58,33 12 12 7 53,33 30 16 9 0,30 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
183. Řezáček Miroslav
Gladiátor Bukovec
49,3 58,33 12 12 7 51,72 29 15 19 0,66 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
184. Vlčák Radoslav
Slováci Plzeň
49,3 50,00 16 12 6 51,85 27 14 11 0,41 1 0,04 0 0,00 0 1 0 0
185. Chrien Štefan
Kameňák Plzeň
49,0 50,00 16 16 8 50,00 40 20 28 0,70 4 0,10 0 0,00 1 0 0 0
186. Výborný Radek
Lítající Mrtvoly Plzeň
49,0 50,00 16 10 5 52,38 21 11 7 0,33 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
187. Pohančeník Tomáš
Růžoví Panteři Horšovský Týn
49,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
188. Majer Dušan
AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice
49,0 44,44 16 9 4 50,00 20 10 14 0,70 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
189. Doubrava Miloslav
McPuppin's Plzeň
48,9 56,25 16 16 9 50,00 38 19 24 0,63 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
190. Bolek Marcin
VSB Bolevec
48,9 50,00 16 16 8 51,35 37 19 24 0,65 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
191. Pech Tomáš
Bazinga Plzeň
48,9 41,67 16 12 5 46,43 28 13 31 1,11 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
192. Hrabík Pavel
Běsnící komáři Lužany
48,8 50,00 16 10 5 48,00 25 12 16 0,64 4 0,16 1 0,04 0 0 0 0
193. Kolomazník Milan
Ševci Green Power Plzeň
48,7 66,67 16 12 8 61,29 31 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
194. Levička Tomáš
Bar 66 Holýšov
48,6 40,00 16 10 4 40,91 22 9 22 1,00 4 0,18 0 0,00 1 0 0 0
195. Šiman Karel
Kvíčovická hospůdka
48,4 50,00 12 12 6 51,61 31 16 20 0,65 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
196. Novák Roman
McPuppin's Plzeň
48,3 50,00 16 16 8 51,22 41 21 18 0,44 8 0,20 1 0,02 0 0 0 0
197. Kuška Martin
Bar 66 Holýšov
47,7 44,44 16 9 4 45,45 22 10 23 1,05 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
198. Toman Marek 1987
Snipers Klatovy
47,4 40,00 12 10 4 47,83 23 11 22 0,96 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
199. Blaško Štefan
Slováci Plzeň
47,2 50,00 16 14 7 50,00 32 16 20 0,63 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
200. Kupka Tomáš
Hrášci Klatovy "B"
47,2 50,00 12 6 3 50,00 18 9 11 0,61 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
201. Číž Rostislav
Aligátoři Stříbro
47,1 50,00 16 16 8 44,74 38 17 27 0,71 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
202. Černý David
Red Barons Plzeň
47,0 45,45 16 11 5 44,44 27 12 28 1,04 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
203. Formánek Marek
Konec světa Hyršov B
46,9 50,00 12 10 5 53,85 26 14 15 0,58 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
204. Mařák Pavel
AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice
46,4 50,00 16 12 6 46,43 28 13 17 0,61 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
205. Žlutý Pavel
Rafani Hluboká
46,3 57,14 12 7 4 50,00 16 8 6 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
206. Sutner Zdeněk 1958
Spartak Strašice "C"
46,3 53,33 16 15 8 50,00 38 19 17 0,45 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
207. Bláha František
Herberk 3D Plzeň
46,2 54,55 12 11 6 50,00 26 13 9 0,35 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
208. Šizling Jaroslav
Drtikol a spol. Kvíčovice
46,2 50,00 12 12 6 51,72 29 15 11 0,38 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
209. Matura Martin
Spartak Strašice "C"
45,8 50,00 16 8 4 47,37 19 9 10 0,53 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
210. Uherek Daniel
Huberťák Domažlice
45,7 41,67 12 12 5 50,00 28 14 19 0,68 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
211. Korop Vasil
Las Vegas team Otov
45,5 50,00 12 8 4 50,00 20 10 11 0,55 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
212. Jedlička Václav
Slavoj Nýřany
45,3 56,25 16 16 9 55,56 36 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
213. Pražák Pavel
Bar 66 Holýšov
45,0 37,50 16 8 3 45,00 20 9 15 0,75 3 0,15 1 0,05 0 0 0 0
214. Pulkert Tomáš
Konec světa Hyršov
45,0 37,50 16 8 3 38,89 18 7 19 1,06 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
215. Tlacháč Josef
Vagabond Rokycany
44,8 56,25 16 16 9 52,50 40 21 0 0,00 0 0,00 1 0,03 2 0 0 0
216. Woller Tomáš
HEGEŠ 01 Plzeň
44,6 50,00 16 12 6 53,57 28 15 6 0,21 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
217. Frnka Stanislav
Slováci Plzeň "B"
44,6 50,00 16 10 5 54,17 24 13 7 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
218. Klimeš Petr
Kamikadze Oprechtice
44,3 50,00 8 6 3 57,14 14 8 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
219. März Martin
Konec světa Hyršov B
44,1 50,00 12 12 6 48,28 29 14 14 0,48 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
220. Zach Daniel
Zahrádkáři Stod
43,8 50,00 12 8 4 52,38 21 11 9 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
221. Schwarz Robert
Restaurace Sídliště Horšovský Týn
43,8 41,67 12 12 5 44,83 29 13 21 0,72 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
222. Pluhař Jan
Chřestýšovci Plzeň "B"
43,7 43,75 16 16 7 48,78 41 20 28 0,68 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
223. Vokáč Karel
VŠ Asfaltéři Plzeň
43,7 37,50 16 16 6 39,02 41 16 40 0,98 7 0,17 1 0,02 0 0 0 0
224. Švajka Jan
Gladiátor Bukovec
43,6 50,00 12 6 3 50,00 14 7 3 0,21 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
225. Jankovský Pavel
Holoubkov
43,6 37,50 16 16 6 41,03 39 16 34 0,87 4 0,10 2 0,05 0 0 0 0
226. Tolar Tomáš
West Club Litice
43,3 50,00 16 8 4 55,56 18 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
227. Štych Karel
Běsnící komáři Lužany
43,3 30,00 16 10 3 41,67 24 10 20 0,83 5 0,21 1 0,04 0 0 0 0
228. Hodek Martin
Nezvěstice
43,0 50,00 16 8 4 55,00 20 11 3 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
229. Veselý Milan
URNA Domažlice
42,5 50,00 12 12 6 46,43 28 13 6 0,21 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
230. Opatrný Milan
HEGEŠ 01 Plzeň
42,5 43,75 16 16 7 47,50 40 19 24 0,60 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
231. Touš Petr
Hospůdka U Kalíška Mezholezy
42,4 42,86 8 7 3 47,06 17 8 5 0,29 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
232. Oliberius Jaroslav
Lupus Clan Černošín
42,4 37,50 16 16 6 42,11 38 16 29 0,76 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
233. Vyoral Václav
West Club Litice
42,2 56,25 16 16 9 53,66 41 22 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
234. Horna Petr
Krásná těla Klenčí p. Č.
42,1 50,00 12 12 6 42,86 28 12 10 0,36 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
235. Demčák Petr
Panteři Plzeň
41,9 45,45 12 11 5 48,15 27 13 11 0,41 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
236. Kodýdek Jan
Sušice
41,9 44,44 16 9 4 47,62 21 10 10 0,48 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
237. Mičulka Daniel
Bunda Starý Klíčov
41,8 28,57 16 14 4 36,36 33 12 37 1,12 3 0,09 1 0,03 1 0 0 0
238. Krieglstein Lukáš
BSOD 334 01 "X" Přeštice
41,7 42,86 12 7 3 50,00 18 9 5 0,28 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
239. Rolinec Zdeněk
Spartak Strašice "C"
41,6 50,00 16 8 4 47,37 19 9 6 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
240. Náser Ondřej
Krásná těla Klenčí p. Č. "B"
41,4 50,00 12 6 3 50,00 14 7 2 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
241. Kučerová Jaroslava
Herberk 3D Plzeň
41,3 50,00 12 10 5 45,83 24 11 9 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
242. Prinz Dominik
Poster Guys OKO Plzeň "B"
41,3 40,00 16 10 4 37,50 24 9 20 0,83 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
243. Přibyl Václav
Holoubkov
41,3 31,25 16 16 5 38,46 39 15 33 0,85 9 0,23 0 0,00 0 0 0 0
244. Vrbová Marie
Herberk 3D Plzeň
41,2 42,86 12 7 3 47,06 17 8 5 0,29 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
245. Mužík Zdeněk 1993
F.J. Sokol Vejprnice
41,2 33,33 16 15 5 43,90 41 18 30 0,73 4 0,10 2 0,05 0 0 0 0
246. Weberová Jana
Kamikadze Oprechtice
41,1 50,00 8 4 2 44,44 9 4 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
247. Belšán Jaromír
Úlet Křimice
41,1 33,33 16 12 4 35,71 28 10 25 0,89 6 0,21 0 0,00 0 0 0 0
248. Bauer Josef
Drtikol a spol. Kvíčovice
41,1 28,57 12 7 2 44,44 18 8 10 0,56 5 0,28 0 0,00 0 0 0 0
249. Děd Pavel
West Club Litice
40,8 50,00 16 16 8 51,35 37 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
250. Ryneš Jiří
Konec světa Hyršov
40,8 30,00 16 10 3 32,00 25 8 21 0,84 10 0,40 0 0,00 0 0 0 0
251. Kovář Martin
Podbrdští medvědi Vlčice
40,6 38,46 16 13 5 40,63 32 13 26 0,81 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
252. Zelenka Marek
Saint Tropez 22 Plzeň
40,5 43,75 16 16 7 44,74 38 17 18 0,47 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
253. Požárek Radek
Býčí oko DC Plzeň
40,5 37,50 16 8 3 42,11 19 8 11 0,58 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
254. Hasák Miroslav
Běsnící komáři Lužany
40,5 31,25 16 16 5 43,59 39 17 30 0,77 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
255. Kopča Dušan
Krásná těla Klenčí p. Č. "B"
40,4 45,45 12 11 5 48,15 27 13 9 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
256. Kokoška Jaroslav
BSOD 334 01 "Y" Přeštice
40,4 40,00 16 10 4 43,48 23 10 13 0,57 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
257. Korytár Jan
Spartak Strašice
40,0 44,44 16 9 4 47,62 21 10 6 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
258. Syrový Petr
Hospůdka U Kalíška Mezholezy
40,0 40,00 8 5 2 41,67 12 5 3 0,25 1 0,08 0 0,00 1 0 0 0
259. Jarolím Radek
Běsnící komáři Lužany
40,0 37,50 16 8 3 40,00 20 8 11 0,55 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
260. Tupý Michal
VŠ Asfaltéři Plzeň
39,6 33,33 16 12 4 40,74 27 11 20 0,74 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
261. Kopečný Martin
Krkavci Vochov
39,5 43,75 16 16 7 44,19 43 19 22 0,51 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
262. Bednář Petr
Kameňák Plzeň "B"
39,5 37,50 16 16 6 43,59 39 17 20 0,51 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
263. Vítková Monika
Hrášci Klatovy "B"
39,4 50,00 12 6 3 43,75 16 7 5 0,31 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
264. Loužek Tomáš
Lupus Clan Černošín
39,3 31,25 16 16 5 37,50 40 15 39 0,98 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
265. Hošek Jiří
Hrášci Klatovy
39,2 40,00 16 10 4 40,00 25 10 14 0,56 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
266. Hrbáček Martin
Huberťák Domažlice
39,2 33,33 12 6 2 38,46 13 5 10 0,77 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
267. Šutovský Josef
Aligátoři Stříbro
38,8 36,36 16 11 4 37,50 24 9 16 0,67 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
268. Špeierl Vlastimil
Skleník Domažlice
38,7 50,00 12 6 3 46,67 15 7 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
269. Kříž Jindřich
Slavoj Nýřany "B"
38,7 33,33 12 6 2 40,00 15 6 8 0,53 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
270. Huttr Šimon
Spartak Strašice "B"
38,6 33,33 16 15 5 40,54 37 15 27 0,73 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
271. Holek Vladimír
Vagabond Rokycany
38,4 50,00 16 16 8 47,37 38 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
272. Brejcha Petr
Snipers Klatovy B
38,3 45,45 12 11 5 45,83 24 11 2 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
273. Dolanský Tomáš
Krkavci Vochov
38,3 37,50 16 16 6 42,50 40 17 19 0,48 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
274. Halada Jaroslav
Rafani Hluboká
38,3 33,33 12 12 4 37,93 29 11 20 0,69 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
275. Sláma Václav
Drtikol a spol. Kvíčovice
38,2 41,67 12 12 5 44,12 34 15 16 0,47 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
276. Konop Pavel
Bunda Starý Klíčov "B"
38,1 42,86 8 7 3 37,50 16 6 10 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
277. Krejčířová Jaroslava
Krásná těla Klenčí p. Č. "B"
38,0 43,75 12 16 7 42,86 35 15 9 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
278. Wacker Pavel
Bar 66 Holýšov
37,9 28,57 16 14 4 33,33 33 11 28 0,85 7 0,21 0 0,00 0 0 0 0
279. Šebesta Karel
HEGEŠ 01 Plzeň
37,8 41,67 16 12 5 40,74 27 11 10 0,37 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
280. Gregor Roman
Holoubkov "B"
37,6 33,33 16 12 4 37,93 29 11 24 0,83 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
281. Šindelář Petr
Krásná těla Klenčí p. Č. "B"
37,3 41,67 12 12 5 46,67 30 14 7 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
282. Pajer Petr
Chřestýšovci Plzeň "B"
37,1 35,71 16 14 5 40,00 35 14 21 0,60 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
283. Říha Radek
Old Birds Holýšov
36,8 33,33 12 9 3 36,84 19 7 11 0,58 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
284. Pomyje Jan
Aligátoři Stříbro
36,4 31,25 16 16 5 43,59 39 17 16 0,41 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
285. Kýček Karel
Skleník Domažlice "B"
36,1 41,67 12 12 5 45,16 31 14 7 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
286. Hřebec Vladimír
BSOD 334 01 "Y" Přeštice
36,1 28,57 16 14 4 33,33 33 11 24 0,73 3 0,09 2 0,06 0 0 0 0
287. Čech Michal
Bazinga Plzeň
36,1 25,00 16 12 3 38,71 31 12 25 0,81 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
288. Krochotová Martina
Drtič Sedliště
35,8 37,50 12 8 3 42,11 19 8 3 0,16 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
289. Vyhlas Jan
McPuppin's Plzeň
35,6 40,00 16 10 4 40,00 25 10 7 0,28 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
290. Kučera Jiří 2003
Lítající Mrtvoly Plzeň
35,6 37,50 16 8 3 38,89 18 7 8 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
291. Koňařík David
Panteři Plzeň
35,5 37,50 12 8 3 40,91 22 9 8 0,36 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
292. Strejc František
West Club Litice
35,3 43,75 16 16 7 44,74 38 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
293. Přibáň Václav
Rozvědčíci Dobřany
35,3 41,67 12 12 5 40,00 30 12 11 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
294. Tomášek Marcel
Ševci Green Power Plzeň
35,0 41,67 16 12 5 46,67 30 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
295. Schoř Petr
Chřestýšovci Plzeň "B"
35,0 36,36 16 11 4 34,62 26 9 16 0,62 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
296. Viktora Jan
BSOD 334 01 "X" Přeštice
35,0 25,00 12 8 2 40,00 20 8 8 0,40 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
297. Dlouhý Jiří
Skleník Domažlice
34,8 33,33 12 12 4 37,93 29 11 16 0,55 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
298. Mošna Jan
Pardál Rokycany
34,7 33,33 16 15 5 36,11 36 13 14 0,39 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
299. Linková Ada
Slováci Plzeň "B"
34,6 33,33 16 15 5 40,00 35 14 14 0,40 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
300. Kybyc Jakub
Spartak Strašice
34,4 36,36 16 11 4 44,44 27 12 5 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
301. Marek Bohumil
KD Soběkury
34,4 28,57 16 14 4 38,89 36 14 14 0,39 6 0,17 0 0,00 0 0 0 0
302. Husťak Milan
Old Birds Holýšov
34,4 28,57 12 7 2 33,33 18 6 14 0,78 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
303. Eckert Radek
VSB Bolevec
34,3 33,33 16 15 5 37,14 35 13 16 0,46 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
304. Švihel Richard
Rafani Hluboká
34,3 33,33 12 6 2 35,71 14 5 9 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
305. Hodanová Miroslava
KD Soběkury
34,0 37,50 16 8 3 40,00 20 8 7 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
306. Johánek Pavel
Kramolínský Vlčáci
34,0 25,00 8 8 2 40,00 20 8 14 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
307. Schejbal Marek
Sport Bar Kobra Horšovský Týn
33,8 25,00 12 8 2 33,33 21 7 20 0,95 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
308. Kovacs Ladislav
Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.
33,6 36,36 12 11 4 36,00 25 9 9 0,36 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
309. Janoušek Vladimír
Sport Bar Kdyně
33,6 30,00 12 10 3 36,00 25 9 12 0,48 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
310. Málek Vlastimil
Rozvědčíci Dobřany
33,5 28,57 12 7 2 35,29 17 6 11 0,65 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
311. Padych Michal
McPuppin's Plzeň
33,4 35,71 16 14 5 37,50 32 12 8 0,25 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
312. Seitz Daniel
Bazinga Plzeň
33,4 25,00 16 12 3 34,48 29 10 23 0,79 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
313. Matejčíková Radka
Las Vegas team Otov
33,3 36,36 12 11 4 33,33 24 8 8 0,33 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
314. Lahký Petr
Konec světa Hyršov
33,3 18,75 16 16 3 30,77 39 12 22 0,56 12 0,31 1 0,03 0 0 0 0
315. Paleček Miroslav
Hrášci Klatovy "B"
32,9 33,33 12 6 2 35,71 14 5 7 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
316. Procházka Petr
Holoubkov "B"
32,6 31,25 16 16 5 35,29 34 12 8 0,24 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
317. Václavovič Leoš
Štiky z Tunelu Domažlice
32,3 30,00 12 10 3 38,46 26 10 9 0,35 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
318. Fallada Martin
Drtikol a spol. Kvíčovice
32,2 25,00 12 12 3 33,33 27 9 15 0,56 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
319. Boček Michal
Saint Tropez 22 Plzeň
32,1 26,67 16 15 4 36,84 38 14 24 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
320. Tichý Tomáš
Pardál Rokycany
31,9 33,33 16 9 3 33,33 21 7 9 0,43 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
321. Kaufner Libor
Rafani Hluboká
31,9 25,00 12 12 3 32,26 31 10 26 0,84 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
322. Podruh Lukáš
Poster Guys OKO Plzeň "B"
31,9 18,18 16 11 2 29,63 27 8 18 0,67 7 0,26 0 0,00 0 0 0 0
323. Souček Petr
KD Soběkury
31,8 25,00 16 8 2 36,36 22 8 10 0,45 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
324. Šlajer Petr
Kameňák Plzeň "B"
31,5 33,33 16 12 4 38,46 26 10 4 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
325. Rampula Lukáš
Hrášci Klatovy "B"
31,4 33,33 12 6 2 35,71 14 5 3 0,21 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
326. Honomichl František
Ševci Green Power Plzeň
31,3 37,50 16 16 6 41,03 39 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
327. Soukup Ladislav
Nezvěstice
31,0 33,33 16 12 4 36,67 30 11 10 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
328. Pivoňka Filip
Skleník Domažlice
30,6 28,57 12 7 2 35,29 17 6 8 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
329. Strádal Milan
URNA Domažlice
30,6 25,00 12 8 2 33,33 18 6 7 0,39 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
330. Jahn Hynek
Huberťák Domažlice
30,5 25,00 12 8 2 35,00 20 7 8 0,40 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
331. Vlasák Ivan
KD Soběkury
30,5 25,00 16 8 2 31,58 19 6 12 0,63 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
332. Pešek Lukáš
Slováci Plzeň "B"
30,3 30,77 16 13 4 33,33 30 10 11 0,37 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
333. Sazama Václav 1955
Konec světa Hyršov
30,3 21,43 16 14 3 27,27 33 9 28 0,85 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
334. Koubková Martina
Lupus clan Černošín "B"
30,0 33,33 12 6 2 35,71 14 5 3 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
335. Varga Bedřich
Krásná těla Klenčí p. Č. "B"
30,0 28,57 12 7 2 35,29 17 6 7 0,41 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
336. Glazer Jan
Lupus clan Černošín "B"
30,0 25,00 12 8 2 38,10 21 8 9 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
337. Michálek Martin
BSOD 334 01 "Z" Přeštice
29,3 33,33 16 12 4 40,00 30 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
338. Sovek Jiří
Bunda Starý Klíčov "B"
29,0 12,50 8 8 1 30,00 20 6 15 0,75 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
339. Šlechtová Gabriela
Panteři Plzeň
28,2 28,57 12 7 2 29,41 17 5 9 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
340. Sláma Ladislav
Kameňák Plzeň "B"
27,7 25,00 16 12 3 33,33 30 10 10 0,33 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
341. Jakl Marek
Štiky z Tunelu Domažlice
27,6 20,00 12 10 2 32,00 25 8 9 0,36 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
342. Balák Karel
Snipers Klatovy B
27,1 33,33 12 6 2 28,57 14 4 4 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
343. Kuneš Karel
Kamikadze Oprechtice
26,9 33,33 8 6 2 30,77 13 4 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
344. Kučera Petr
Lítající Mrtvoly Plzeň
26,8 25,00 16 8 2 31,58 19 6 7 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
345. Směšný Jan
Poster Guys OKO Plzeň "C"
26,3 25,00 16 16 4 31,58 38 12 10 0,26 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
346. Jindřich Michal
Rozvědčíci Dobřany
26,3 25,00 12 12 3 30,00 30 9 11 0,37 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
347. Tic Lukáš
Lítající Mrtvoly Plzeň
26,2 16,67 16 12 2 27,59 29 8 14 0,48 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
348. Živný Radek
Rozvědčíci Dobřany
26,0 25,00 12 12 3 33,33 30 10 5 0,17 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
349. Koberová Aneta
Poster Guys OKO Plzeň "C"
25,8 25,00 16 8 2 31,58 19 6 3 0,16 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
350. Vavera Stanislav
Sršni Domažlice
25,4 20,00 12 10 2 33,33 24 8 7 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
351. Legemza Václav
Slavoj Nýřany "B"
25,3 16,67 12 6 1 33,33 15 5 4 0,27 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
352. Kindl Vlastimil
BSOD 334 01 "Z" Přeštice
25,3 12,50 16 8 1 26,32 19 5 10 0,53 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
353. Novák Petr
Slavoj Nýřany
25,1 26,67 16 15 4 35,90 39 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
354. Soukupová Jindra
Argentum Plzeň
25,0 25,00 12 8 2 27,78 18 5 6 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
355. Kochlík Petr
Skleník Domažlice "B"
25,0 20,00 12 10 2 35,71 28 10 6 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
356. Sedláček Jiří
Drtič Sedliště
24,6 27,27 12 11 3 29,17 24 7 3 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
357. Hajžman Jan
Slavoj Nýřany
24,4 25,00 16 8 2 33,33 18 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
358. Loukota Martin
Chřestýšovci Plzeň "B"
23,9 16,67 16 12 2 32,26 31 10 8 0,26 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
359. Zvolánek Jiří
Sršni Domažlice
23,6 20,00 12 10 2 32,00 25 8 3 0,12 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
360. Ječmínek Radoslav
Huberťák Domažlice
23,5 20,00 12 10 2 26,09 23 6 6 0,26 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
361. Vrabec Pavel
Bar 66 Holýšov
23,5 10,00 16 10 1 21,74 23 5 16 0,70 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
362. Dlouhá Dobromila
Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.
23,2 27,27 12 11 3 27,27 22 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
363. Oulík Petr
Slavoj Nýřany
22,9 25,00 16 8 2 29,41 17 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
364. Kulišan Jan
Poster Guys OKO Plzeň "B"
21,8 7,14 16 14 1 20,59 34 7 19 0,56 5 0,15 1 0,03 0 0 0 0
365. Cheníček Stanislav
Gladiátor Bukovec
20,0 12,50 12 8 1 22,22 18 4 7 0,39 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
366. Houška Jan
Poster Guys OKO Plzeň "B"
17,7 7,69 16 13 1 19,35 31 6 12 0,39 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
367. Gill Libor
Sport Bar Kobra Horšovský Týn
16,0 0,00 12 6 0 20,00 15 3 4 0,27 1 0,07 1 0,07 0 0 0 0
368. Wohlmuth Petr
Vagabond Rokycany
15,6 16,67 16 12 2 20,00 25 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
369. Pěnek Jan
Saint Tropez 22 Plzeň
15,2 8,33 16 12 1 18,52 27 5 9 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
370. Vrtěl Libor
Saint Tropez 22 Plzeň
15,0 11,11 16 9 1 22,73 22 5 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
371. Tauer Dušan
Old Birds Holýšov
15,0 0,00 12 8 0 20,00 20 4 10 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
372. Sýkora Petr
Bazinga Plzeň
14,7 7,14 16 14 1 18,75 32 6 10 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
373. Koutník Jakub
Kamikadze Oprechtice
14,5 0,00 8 4 0 27,27 11 3 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
374. Štefl Miroslav
Restaurace Sídliště Horšovský Týn
12,5 0,00 12 10 0 16,67 24 4 10 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
375. Žáková Erika
Drtič Sedliště
12,5 0,00 12 6 0 25,00 16 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
376. Jandíková Kateřina
Štiky z Tunelu Domažlice
12,1 0,00 12 8 0 15,79 19 3 8 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
377. Pézl Jiří
Lupus clan Černošín "B"
12,0 0,00 12 8 0 20,00 20 4 4 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
378. Lang Jan
BSOD 334 01 "Y" Přeštice
11,7 0,00 16 8 0 11,11 18 2 11 0,61 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
379. Schröder Tomáš
Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.
11,2 0,00 12 7 0 17,65 17 3 4 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
380. Chovan Miroslav
Kramolínský Vlčáci
11,1 0,00 8 8 0 15,79 19 3 6 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
381. Rampulová Magdaléna
Hrášci Klatovy "B"
10,0 0,00 12 6 0 14,29 14 2 2 0,14 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
382. Kůla Pavel
Vagabond Rokycany
7,9 0,00 16 8 0 15,79 19 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
383. Nedvídek Michal
Bunda Starý Klíčov "B"
6,3 0,00 8 4 0 0,00 8 0 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
384. Baumruk Radek
Beseda Dobřany - odstoupilo
5,6 0,00 4 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
385. Bláhová Tereza
Panteři Plzeň
2,5 0,00 12 6 0 0,00 12 0 3 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
386. Budák Jan
VSB Bolevec
  100,00 16 6 6 75,00 16 12 13 0,81 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
387. Hamrozi Tomáš
Poster Guys OKO Plzeň
  100,00 16 6 6 75,00 16 12 16 1,00 5 0,31 0 0,00 0 0 0 0
388. Honal Václav
Zahrádkáři Stod
  100,00 12 4 4 88,89 9 8 5 0,56 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
389. Pagurko Dominik
Sport Bar Kdyně "C"
  100,00 12 3 3 85,71 7 6 3 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
390. Müller Roman
Růžoví Panteři Horšovský Týn
  100,00 8 2 2 80,00 5 4 5 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
391. Slába Marek
Lupus clan Černošín "B"
  100,00 12 2 2 66,67 6 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
392. Šimůnek Josef
Býčí oko DC Plzeň
  85,71 16 7 6 75,00 16 12 9 0,56 1 0,06 1 0,06 1 0 0 0
393. Vilt Václav
Nezvěstice
  83,33 16 6 5 62,50 16 10 5 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
394. Toman Marek 1988
Hrášci Klatovy "B"
  80,00 12 5 4 72,73 11 8 8 0,73 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
395. Feklová Denisa
Zahrádkáři Stod
  75,00 12 4 3 77,78 9 7 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
396. Chládek Kamil
Poster Guys OKO Plzeň "B"
  75,00 16 4 3 75,00 8 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
397. Heller Radek
Bunda Starý Klíčov
  75,00 16 4 3 75,00 8 6 14 1,75 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
398. Bednár Jiří
Argentum Plzeň
  75,00 12 4 3 66,67 9 6 6 0,67 1 0,11 1 0,11 0 0 0 0
399. Čadek František
Horažďovice
  75,00 16 4 3 66,67 9 6 7 0,78 4 0,44 0 0,00 0 0 0 0
400. Hessová Eva
Hrášci Klatovy "B"
  75,00 12 4 3 63,64 11 7 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
401. Kmeť Jan
Snipers Klatovy
  75,00 12 4 3 63,64 11 7 10 0,91 2 0,18 1 0,09 0 0 0 0
402. Kuželík Karel
Sport Bar Kdyně "C"
  75,00 12 4 3 63,64 11 7 9 0,82 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
403. Pánek Ladislav
Slavoj Nýřany "B"
  75,00 12 4 3 63,64 11 7 4 0,36 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
404. Šimánek Jiří
Chřestýšovci Plzeň
  75,00 16 4 3 60,00 10 6 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
405. Rajtmajer Filip
Kameňák Plzeň "B"
  75,00 16 4 3 58,33 12 7 4 0,33 3 0,25 0 0,00 0 0 0 0
406. Korál Martin
Sušice
  75,00 16 4 3 54,55 11 6 7 0,64 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
407. Šťastný Karel
Bar 66 Holýšov
  71,43 16 7 5 66,67 18 12 13 0,72 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
408. Štembera Zdeněk
Podbrdští medvědi Vlčice
  71,43 16 7 5 57,89 19 11 7 0,37 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
409. Borowski Martin
AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice
  66,67 16 6 4 61,54 13 8 6 0,46 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
410. Toman Rudolf
Snipers Klatovy B
  66,67 12 3 2 66,67 6 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
411. Honomichl David
Kameňák Plzeň
  66,67 16 3 2 62,50 8 5 8 1,00 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
412. Rybka Václav
Býčí oko DC Plzeň
  66,67 16 3 2 57,14 7 4 1 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
413. Sladká Jaroslava
Snipers Klatovy B
  66,67 12 3 2 50,00 8 4 2 0,25 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
414. Škach Josef
Snipers Klatovy B
  66,67 12 3 2 50,00 8 4 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
415. Hochman Jiří
Býčí oko DC Plzeň
  57,14 16 7 4 57,89 19 11 8 0,42 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
416. Brodský Jaroslav
Red Barons Plzeň
  57,14 16 7 4 47,06 17 8 14 0,82 3 0,18 1 0,06 0 0 0 0
417. Davídek Petr
AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice
  50,00 16 6 3 52,94 17 9 12 0,71 3 0,18 2 0,12 0 0 0 0
418. Marek Antonín
Spartak Strašice
  50,00 16 6 3 52,94 17 9 6 0,35 4 0,24 0 0,00 0 0 0 0
419. Řepík Petr
Horažďovice
  50,00 16 6 3 46,67 15 7 14 0,93 4 0,27 0 0,00 0 0 0 0
420. Zvingrová Barbora
Chřestýšovci Plzeň "B"
  50,00 16 6 3 46,67 15 7 9 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
421. Patera Patrik
BON Nezvěstice - Plzeň
  50,00 16 4 2 60,00 10 6 12 1,20 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
422. Šťastná Alice
URNA Domažlice
  50,00 12 4 2 60,00 10 6 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
423. Formánková Renata
Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.
  50,00 12 4 2 55,56 9 5 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
424. Jůna Josef
Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of"
  50,00 16 4 2 55,56 9 5 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
425. Třeška Václav
Drtič Sedliště
  50,00 12 4 2 54,55 11 6 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
426. Beránek Filip
Pardál Rokycany
  50,00 16 4 2 50,00 10 5 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
427. Součková Marika
KD Soběkury
  50,00 16 4 2 50,00 10 5 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
428. Imrišek Jan
Holoubkov "B"
  50,00 16 4 2 50,00 8 4 3 0,38 3 0,38 0 0,00 0 0 0 0
429. Jašek Milan
Poster Guys OKO Plzeň "C"
  50,00 16 4 2 50,00 8 4 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
430. Tomášek Vladimír
West Club Litice
  50,00 16 4 2 50,00 8 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
431. Čížek Jan
Kvíčovická hospůdka
  50,00 12 4 2 44,44 9 4 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
432. Švajková Libuše
Gladiátor Bukovec
  50,00 12 4 2 44,44 9 4 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
433. Straluciuc Roland-Damian
Poster Guys OKO Plzeň "C"
  50,00 16 4 2 40,00 10 4 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
434. Skala Zdeněk
URNA Domažlice
  50,00 12 2 1 60,00 5 3 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
435. Strejc Vladimír
KD Soběkury
  50,00 16 2 1 60,00 5 3 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
436. Belancová Martina
Konec světa Hyršov B
  50,00 12 2 1 50,00 6 3 0 0,00 0 0,00 1 0,17 0 0 0 0
437. Ott Martin
Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of"
  50,00 16 2 1 50,00 6 3 5 0,83 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
438. Uřídil Pavel
KD Soběkury
  50,00 16 2 1 50,00 6 3 3 0,50 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
439. Votava Václav
Sport Bar Kdyně "C"
  50,00 12 2 1 50,00 6 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
440. Hrach Zdeněk 1991
Hrášci Klatovy
  50,00 16 2 1 50,00 4 2 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
441. Hrubý Vratislav
F.J. Sokol Vejprnice
  50,00 16 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
442. Lehner Antonín
Sršni Domažlice
  50,00 12 2 1 50,00 4 2 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
443. Müllerová Hana
URNA Domažlice
  50,00 12 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
444. Sedláčková Květoslava
Sršni Domažlice
  50,00 12 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
445. Drsek Václav
Skleník Domažlice "B"
  50,00 12 2 1 40,00 5 2 3 0,60 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
446. Procházka Jiří
Chřestýšovci Plzeň "B"
  50,00 16 2 1 40,00 5 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
447. Kliment Ladislav 1974
Horažďovice
  42,86 16 7 3 43,75 16 7 16 1,00 7 0,44 0 0,00 0 0 0 0
448. Sutnerová Jana
Spartak Strašice "C"
  40,00 16 5 2 46,67 15 7 3 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
449. Nový Jiří
Skleník Domažlice
  40,00 12 5 2 45,45 11 5 3 0,27 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
450. Cvalín Filip
Drtikol a spol. Kvíčovice
  40,00 12 5 2 42,86 14 6 7 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
451. Poch Ondřej
Spartak Strašice
  40,00 16 5 2 36,36 11 4 2 0,18 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
452. Štefánková Lucie
Slováci Plzeň "C"
  40,00 12 5 2 33,33 12 4 4 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
453. Hemzáček Jiří
Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of"
  33,33 16 6 2 43,75 16 7 6 0,38 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
454. Jankovský Tomáš
Holoubkov
  33,33 16 6 2 43,75 16 7 20 1,25 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
455. Smolík Ladislav
KD Soběkury
  33,33 16 6 2 40,00 15 6 5 0,33 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
456. Šmerda Daniel
Bunda Starý Klíčov
  33,33 16 6 2 40,00 15 6 15 1,00 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
457. Hozman Petr
Podbrdští medvědi Vlčice
  33,33 16 6 2 38,46 13 5 7 0,54 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
458. Kolář Petr
VSB Bolevec
  33,33 16 6 2 38,46 13 5 6 0,46 3 0,23 1 0,08 0 0 0 0
459. Herbst Milan
Aligátoři Stříbro
  33,33 16 6 2 35,71 14 5 5 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
460. Kučerová Milada
Lítající Mrtvoly Plzeň
  33,33 16 6 2 35,71 14 5 5 0,36 0 0,00 1 0,07 0 0 0 0
461. Vladař Karel
HEGEŠ 01 Plzeň
  33,33 16 6 2 35,71 14 5 4 0,29 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
462. Blinkal Oldřich
Ševci Green Power Plzeň
  33,33 16 6 2 33,33 15 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
463. Lávička Martin
Bar 66 Holýšov
  33,33 16 6 2 33,33 15 5 15 1,00 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
464. Strnad Václav
F.J. Sokol Vejprnice
  33,33 16 6 2 28,57 14 4 4 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
465. Florián Tomáš
Nezvěstice
  33,33 16 3 1 42,86 7 3 5 0,71 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
466. Žák Miroslav
Drtič Sedliště
  33,33 12 3 1 42,86 7 3 2 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
467. Stehlík Jiří
Aligátoři Stříbro
  33,33 16 3 1 37,50 8 3 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
468. Štěpánová Anna
Hospůdka U Kalíška Mezholezy
  33,33 8 3 1 37,50 8 3 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
469. Beránek Karel
Slováci Plzeň "B"
  33,33 16 3 1 33,33 6 2 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
470. Husárová Petra
Hrášci Klatovy "B"
  33,33 12 3 1 33,33 6 2 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
471. Balín Přemysl
Skleník Domažlice "B"
  33,33 12 3 1 28,57 7 2 4 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
472. Rada Václav
Úlet Křimice
  28,57 16 7 2 33,33 18 6 6 0,33 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
473. Telekeš Tomáš
Drtič Sedliště
  25,00 12 4 1 40,00 10 4 3 0,30 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
474. Bek Jaromír
West Club Litice
  25,00 16 4 1 36,36 11 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
475. Kudlic Petr
Horažďovice
  25,00 16 4 1 36,36 11 4 8 0,73 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
476. Lavrinčík Radek
Sport Bar Kobra Horšovský Týn
  25,00 12 4 1 33,33 9 3 9 1,00 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
477. Snopková Pavla
Rozvědčíci Dobřany
  25,00 12 4 1 33,33 9 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
478. Bednárová Michaela
Argentum Plzeň
  25,00 12 4 1 30,00 10 3 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
479. Dražka Jiří
BSOD 334 01 "X" Přeštice
  25,00 12 4 1 30,00 10 3 3 0,30 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
480. Szüllö Josef
Nezvěstice
  25,00 16 4 1 30,00 10 3 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
481. Doubek Rostislav
Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.
  25,00 12 4 1 25,00 8 2 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
482. Kohel Bronislav
Sport Bar Kdyně "C"
  20,00 12 5 1 20,00 10 2 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
483. Slaba František
Konec světa Hyršov
  20,00 16 5 1 20,00 10 2 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
484. Kalčík Martin
Běsnící komáři Lužany
  16,67 16 6 1 33,33 15 5 6 0,40 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
485. Nový Tadeáš
Ševci Green Power Plzeň
  16,67 16 6 1 28,57 14 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
486. Vorlíček Petr
Poster Guys OKO Plzeň "B"
  14,29 16 7 1 25,00 16 4 7 0,44 3 0,19 0 0,00 1 0 0 0
487. Venglař Adam
VŠ Asfaltéři Plzeň
  0,00 16 7 0 22,22 18 4 7 0,39 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
488. Dvořák Martin
F.J. Sokol Vejprnice
  0,00 16 6 0 7,69 13 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
489. Moravec Lukáš
Poster Guys OKO Plzeň "B"
  0,00 16 6 0 7,69 13 1 2 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
490. Murko Pavel
Nezvěstice
  0,00 16 6 0 7,69 13 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
491. Kozlík Oldřich
Spartak Strašice "B"
  0,00 16 5 0 23,08 13 3 5 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
492. Balda Jiří
Ševci Green Power Plzeň
  0,00 16 5 0 9,09 11 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
493. Beneš Miroslav
Old Birds Holýšov
  0,00 12 5 0 9,09 11 1 5 0,45 0 0,00 1 0,09 0 0 0 0
494. Savkov Daniel
Spartak Strašice
  0,00 16 5 0 9,09 11 1 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
495. Písařovič Petr
Pardál Rokycany
  0,00 16 4 0 27,27 11 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
496. Podpera Petr
Argentum Plzeň
  0,00 12 4 0 20,00 10 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
497. Kobera Zdeněk
Poster Guys OKO Plzeň "C"
  0,00 16 4 0 11,11 9 1 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
498. Mačurová Kateřina
Argentum Plzeň
  0,00 12 4 0 11,11 9 1 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
499. Michal Zdeněk
Herberk 3D Plzeň
  0,00 12 4 0 11,11 9 1 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
500. Patera Jakub
Saint Tropez 22 Plzeň
  0,00 16 4 0 11,11 9 1 4 0,44 2 0,22 1 0,11 0 0 0 0
501. Tušaj Ľubomír
Slováci Plzeň "B"
  0,00 16 4 0 11,11 9 1 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
502. Kubková Barbora
Lítající Mrtvoly Plzeň
  0,00 16 4 0 0,00 8 0 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
503. Marcinek Jiří
Red Barons Plzeň
  0,00 16 4 0 0,00 8 0 0 0,00 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
504. Tomko Peter
Restaurace Sídliště Horšovský Týn
  0,00 12 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
505. Vránek Karel
Slavoj Nýřany "B"
  0,00 12 4 0 0,00 8 0 8 1,00 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
506. Worschech Josef
Ševci Green Power Plzeň
  0,00 16 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
507. Král Milan
Konec světa Hyršov
  0,00 16 3 0 25,00 8 2 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
508. Matějka Ondřej
Pardál Rokycany
  0,00 16 3 0 25,00 8 2 4 0,50 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
509. Štreer Lukáš
Chřestýšovci Plzeň "B"
  0,00 16 3 0 25,00 8 2 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
510. Flégl Jan
Sušice
  0,00 16 3 0 14,29 7 1 2 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
511. Valenčat Jan
AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice
  0,00 16 3 0 14,29 7 1 3 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
512. Hartl Jan
Ševci Green Power Plzeň
  0,00 16 3 0 0,00 6 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
513. Kadrnoška Jan
F.J. Sokol Vejprnice
  0,00 16 3 0 0,00 6 0 1 0,17 1 0,17 0 0,00 0 0 0 0
514. Špicl Zdeněk
Pardál Rokycany
  0,00 16 3 0 0,00 6 0 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
515. Benešová Rostislava
Sport Bar Kdyně "C"
  0,00 12 2 0 33,33 6 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
516. Havránek Josef
Běsnící komáři Lužany
  0,00 16 2 0 33,33 6 2 6 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
517. Kokoška Karel
BSOD 334 01 "Y" Přeštice
  0,00 16 2 0 33,33 6 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
518. Andrášová Daniela
Konec světa Hyršov B
  0,00 12 2 0 20,00 5 1 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
519. Hutníková Kateřina
Restaurace Sídliště Horšovský Týn
  0,00 12 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
520. Kučera Jiří 1981
VŠ Asfaltéři Plzeň
  0,00 16 2 0 20,00 5 1 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
521. Plichtík Pavel
HEGEŠ 01 Plzeň
  0,00 16 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
522. Šalom Jan
BSOD 334 01 "X" Přeštice
  0,00 12 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
523. Teršlová Alena
Zahrádkáři Stod
  0,00 12 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
524. Zelenka David
Bazinga Plzeň
  0,00 16 2 0 20,00 5 1 1 0,20 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
525. Bouzek Tomáš
Lítající Mrtvoly Plzeň
  0,00 16 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
526. Chobot Jiří
Štiky z Tunelu Domažlice
  0,00 12 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
527. Denková jaroslava
Horažďovice
  0,00 16 2 0 0,00 4 0 4 1,00 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
528. Ruth Jan
BSOD 334 01 "X" Přeštice
  0,00 12 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
529. Stýblová Pavlína
Holoubkov "B"
  0,00 16 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
530. Švajcr Patrik
VSB Bolevec
  0,00 16 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
531. Kliment Ladislav 1994
Horažďovice
  0,00 16 1 0 33,33 3 1 3 1,00 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
532. Přibáňová Vladislava
Rozvědčíci Dobřany
  0,00 12 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
533. Říčař Jan
Slavoj Nýřany
  0,00 16 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
534. Fleišman Zdeněk 1944
Úlet Křimice
  0,00 16 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
535. Janotka Jaroslav
Old Birds Holýšov
  0,00 12 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
536. Konopová Lenka
Bunda Starý Klíčov "B"
  0,00 8 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
537. Neumeier Jaroslav
Las Vegas team Otov
  0,00 12 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
538. Pařík Václav
Poster Guys OKO Plzeň "B"
  0,00 16 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
539. Řeháčková Jana
Herberk 3D Plzeň
  0,00 12 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2018 04:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 17.10.2018 04:59:08