Rozpis ligových utkání
UŠO > Plzeňský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
C - Plzeňsko - severní divize
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 16.9.2017 Spartak Strašice "C" 5 : 13 Argentum Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 Janoušek Petr 15 : 26 Mačura Lumír
1. Ne 17.9.2017 Pardál Rokycany 8 : 10 F.J. Sokol Vejprnice Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00 Mošna Jan 19 : 22 Mužík Zdeněk
1. Ne 17.9.2017 Kameňák Plzeň "B" 12 : 6 Gladiátoři Stříbro Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00 Brejcha Pavel 27 : 16 Patera Jaroslav
1. Ne 17.9.2017 Red Barons Plzeň 15 : 3 Spartak Strašice Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
18:00 Polena Jaroslav 32 : 14 Přerovský Vladimír
2. So 23.9.2017 Gladiátoři Stříbro 11 : 7 Spartak Strašice Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro
16:00 Patera Jaroslav 26 : 18 Šmucrová Veronika
2. Ne 24.9.2017 Argentum Plzeň 4 : 14 Red Barons Plzeň Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
15:00 Mačura Lumír 14 : 30 Polena Jaroslav
2. Ne 24.9.2017 F.J. Sokol Vejprnice 12 : 6 Spartak Strašice "C" Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Mužík Zdeněk 26 : 17 Janoušek Petr
2. Ne 24.9.2017 Kameňák Plzeň "B" 10 : 8 Pardál Rokycany Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00 Brejcha Pavel 25 : 19 Mošna Jan
3. So 7.10.2017 Spartak Strašice "C" 3 : 15 Kameňák Plzeň "B" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 Janoušek Petr 13 : 32 Kaňák Jan
3. Ne 8.10.2017 Argentum Plzeň 9 : 10 Spartak Strašice Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
15:00 Mačura Lumír 24 : 22 Přerovský Vladimír
3. Ne 8.10.2017 Pardál Rokycany 8 : 10 Gladiátoři Stříbro Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00 Mošna Jan 21 : 22 Patera Jaroslav
3. Ne 8.10.2017 Red Barons Plzeň 11 : 7 F.J. Sokol Vejprnice Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
18:00 Polena Jaroslav 26 : 15 Mužík Zdeněk
4. So 14.10.2017 Gladiátoři Stříbro 7 : 11 Argentum Plzeň Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro
16:00 Stehlík Jiří 20 : 25 Mačura Lumír
4. Ne 15.10.2017 F.J. Sokol Vejprnice 12 : 6 Spartak Strašice Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Mužík Zdeněk 28 : 18 Přerovský Vladimír
4. Ne 15.10.2017 Pardál Rokycany 14 : 4 Spartak Strašice "C" Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00 Mošna Jan 31 : 12 Sutner Zdeněk
4. Ne 15.10.2017 Kameňák Plzeň "B" 6 : 12 Red Barons Plzeň Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00 Brejcha Pavel 17 : 27 Polena Jaroslav
5. So 21.10.2017 Spartak Strašice "C" 8 : 10 Gladiátoři Stříbro Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 Janoušek Petr 21 : 22 Stehlík Jiří
5. Ne 22.10.2017 Spartak Strašice 8 : 10 Kameňák Plzeň "B" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
14:00 Přerovský Vladimír 22 : 25 Brejcha Pavel
5. Ne 22.10.2017 Argentum Plzeň 9 : 10 F.J. Sokol Vejprnice Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
15:00 Mačura Lumír 22 : 22 Mužík Zdeněk
5. Ne 22.10.2017 Red Barons Plzeň 12 : 6 Pardál Rokycany Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
18:00 Polena Jaroslav 26 : 17 Mošna Jan
6. So 4.11.2017 Spartak Strašice "C" 1 : 17 Red Barons Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 Huttr Martin 5 : 34 Polena Jaroslav
6. So 4.11.2017 Gladiátoři Stříbro 7 : 11 F.J. Sokol Vejprnice Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro
16:00 Číž Rostislav 17 : 25 Mužík Zdeněk
6. Ne 5.11.2017 Pardál Rokycany 15 : 3 Spartak Strašice Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00 Mošna Jan 30 : 16 Přerovský Vladimír
6. Ne 5.11.2017 Kameňák Plzeň "B" 13 : 5 Argentum Plzeň Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00 Brejcha Pavel 29 : 15 Mačura Lumír
7. Ne 12.11.2017 Spartak Strašice 12 : 6 Spartak Strašice "C" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
14:00 Přerovský Vladimír 28 : 20 Huttr Martin
7. Ne 12.11.2017 Argentum Plzeň 10 : 8 Pardál Rokycany Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
15:00 Mačura Lumír 22 : 21 Mošna Jan
7. Ne 12.11.2017 F.J. Sokol Vejprnice 5 : 13 Kameňák Plzeň "B" Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Mužík Zdeněk 17 : 30 Brejcha Pavel
7. Ne 12.11.2017 Red Barons Plzeň 11 : 7 Gladiátoři Stříbro Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
18:00 Polena Jaroslav 25 : 17 Stehlík Jiří
8. So 18.11.2017 Gladiátoři Stříbro 5 : 13 Kameňák Plzeň "B" Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro
16:00 Číž Rostislav 14 : 28 Brejcha Pavel
8. Ne 19.11.2017 F.J. Sokol Vejprnice 10 : 8 Pardál Rokycany Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Mužík Zdeněk 27 : 23 Mošna Jan
8. Ne 19.11.2017 Argentum Plzeň 11 : 7 Spartak Strašice "C" Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
15:00 Mačura Lumír 26 : 18 Janoušek Petr
9. So 2.12.2017 Spartak Strašice "C" 13 : 5 F.J. Sokol Vejprnice Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 Janoušek Petr 28 : 14 Mužík Zdeněk
9. Ne 3.12.2017 Spartak Strašice 10 : 9 Gladiátoři Stříbro Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
14:00 Přerovský Vladimír 26 : 22 Stehlík Jiří
9. Ne 3.12.2017 Pardál Rokycany 7 : 11 Kameňák Plzeň "B" Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00 Mošna Jan 18 : 25 Brejcha Pavel
9. Ne 3.12.2017 Red Barons Plzeň 13 : 5 Argentum Plzeň Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
18:00 Polena Jaroslav 26 : 13 Mačura Lumír
10. So 9.12.2017 Gladiátoři Stříbro 5 : 13 Pardál Rokycany Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro
16:00 Stehlík Jiří 13 : 28 Mošna Jan
10. Ne 10.12.2017 Spartak Strašice 12 : 6 Argentum Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
14:00 Přerovský Vladimír 28 : 13 Mačura Lumír
10. Ne 10.12.2017 F.J. Sokol Vejprnice 4 : 14 Red Barons Plzeň Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Mužík Zdeněk 11 : 28 Polena Jaroslav
10. Ne 10.12.2017 Kameňák Plzeň "B" 12 : 6 Spartak Strašice "C" Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00 Kaňák Jan 28 : 17 Huttr Martin
8. 15.12.2017 Spartak Strašice 8 : 10 Red Barons Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
17:00 Přerovský Vladimír 21 : 24 Polena Jaroslav
11. Ne 17.12.2017 Spartak Strašice 13 : 5 F.J. Sokol Vejprnice Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
14:00 Přerovský Vladimír 27 : 14 Mužík Zdeněk
11. Ne 17.12.2017 Argentum Plzeň 10 : 8 Gladiátoři Stříbro Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
15:00 Mačura Lumír 25 : 19 Stehlík Jiří
11. Ne 17.12.2017 Red Barons Plzeň 10 : 8 Kameňák Plzeň "B" Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
18:00 Polena Jaroslav 23 : 17 Brejcha Pavel
12. So 6.1.2018 Gladiátoři Stříbro 6 : 12 Spartak Strašice "C" Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro
16:00 Stehlík Jiří 18 : 28 Huttr Martin
12. Ne 7.1.2018 F.J. Sokol Vejprnice 11 : 7 Argentum Plzeň Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Mužík Zdeněk 26 : 20 Mačura Lumír
12. Ne 7.1.2018 Pardál Rokycany 8 : 10 Red Barons Plzeň Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00 Mošna Jan 20 : 22 Polena Jaroslav
12. Ne 7.1.2018 Kameňák Plzeň "B" 16 : 2 Spartak Strašice Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00 Brejcha Pavel 33 : 12 Přerovský Vladimír
11. So 13.1.2018 Spartak Strašice "C" 8 : 10 Pardál Rokycany Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
16:00 Huttr Martin 22 : 24 Mošna Jan
13. Ne 14.1.2018 Spartak Strašice 5 : 13 Pardál Rokycany Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
14:00 Přerovský Vladimír 15 : 29 Mošna Jan
13. Ne 14.1.2018 Argentum Plzeň 7 : 11 Kameňák Plzeň "B" Plzeň, U dvou Ševců, Plzeň
15:00 Mačura Lumír 20 : 28 Brejcha Pavel
13. Ne 14.1.2018 F.J. Sokol Vejprnice 7 : 11 Gladiátoři Stříbro Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Mužík Zdeněk 20 : 26 Stehlík Jiří
13. Ne 14.1.2018 Red Barons Plzeň 15 : 3 Spartak Strašice "C" Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň
18:00 Polena Jaroslav 31 : 9 Janoušek Petr
14. So 27.1.2018 Spartak Strašice "C" 10 : 8 Spartak Strašice Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 Huttr Martin 24 : 22 Přerovský Vladimír
14. So 27.1.2018 Gladiátoři Stříbro 4 : 14 Red Barons Plzeň Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro
16:00 Herbst Milan 15 : 31 Polena Jaroslav
14. Ne 28.1.2018 Pardál Rokycany 14 : 4 Argentum Plzeň Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany
16:00 Mošna Jan 31 : 17 Mačura Lumír
14. Ne 28.1.2018 Kameňák Plzeň "B" 14 : 4 F.J. Sokol Vejprnice Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00 Brejcha Pavel 29 : 11 Mužík Zdeněk
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2016 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2016 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2016 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.6.2018 19:41

Vytištěno z webového portálu http://www.sipky.org © 2005-2016 Unie šipkových organizací dne 19.6.2018 19:41:19