Rozpis ligových utkání
UŠO > Plzeňský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
D - Plzeňsko - severní divize
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
7. So 17.11.2018 Lupus clan Černošín "B" Herberk 3D Plzeň Černošín, Coop Jednota, Černošín
13:00
7. So 17.11.2018 Slováci Plzeň "C" Spartak Strašice "C" Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
18:00
7. Ne 18.11.2018 Spartak Strašice Slováci Plzeň "B" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
14:00
7. Ne 18.11.2018 Panteři Plzeň Kameňák Plzeň "B" Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00
8. So 24.11.2018 Herberk 3D Plzeň Spartak Strašice "C" Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00
8. So 24.11.2018 Slováci Plzeň "C" Kameňák Plzeň "B" Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
18:00
8. Ne 25.11.2018 Spartak Strašice Lupus clan Černošín "B" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
14:00
8. Ne 25.11.2018 Panteři Plzeň Slováci Plzeň "B" Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00
9. So 1.12.2018 Lupus clan Černošín "B" Panteři Plzeň Černošín, Coop Jednota, Černošín
13:00
9. So 1.12.2018 Kameňák Plzeň "B" Spartak Strašice "C" Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
16:00
9. So 1.12.2018 Slováci Plzeň "B" Slováci Plzeň "C" Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
18:00
9. Ne 2.12.2018 Spartak Strašice Herberk 3D Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
14:00
10. So 8.12.2018 Herberk 3D Plzeň Kameňák Plzeň "B" Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00
10. So 8.12.2018 Spartak Strašice "C" Slováci Plzeň "B" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00
10. So 8.12.2018 Slováci Plzeň "C" Lupus clan Černošín "B" Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
18:00
10. Ne 9.12.2018 Panteři Plzeň Spartak Strašice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00
11. So 15.12.2018 Lupus clan Černošín "B" Spartak Strašice "C" Černošín, Coop Jednota, Černošín
13:00
11. So 15.12.2018 Slováci Plzeň "B" Kameňák Plzeň "B" Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
18:00
11. Ne 16.12.2018 Spartak Strašice Slováci Plzeň "C" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
14:00
11. Ne 16.12.2018 Panteři Plzeň Herberk 3D Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00
12. So 5.1.2019 Herberk 3D Plzeň Slováci Plzeň "B" Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00
12. So 5.1.2019 Spartak Strašice "C" Spartak Strašice Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00
12. So 5.1.2019 Kameňák Plzeň "B" Lupus clan Černošín "B" Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
16:00
12. So 5.1.2019 Slováci Plzeň "C" Panteři Plzeň Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
18:00
13. So 12.1.2019 Lupus clan Černošín "B" Slováci Plzeň "B" Černošín, Coop Jednota, Černošín
13:00
13. So 12.1.2019 Slováci Plzeň "C" Herberk 3D Plzeň Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
18:00
13. Ne 13.1.2019 Spartak Strašice Kameňák Plzeň "B" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
14:00
13. Ne 13.1.2019 Panteři Plzeň Spartak Strašice "C" Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00
14. So 26.1.2019 Herberk 3D Plzeň Lupus clan Černošín "B" Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00
14. So 26.1.2019 Spartak Strašice "C" Slováci Plzeň "C" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00
14. So 26.1.2019 Kameňák Plzeň "B" Panteři Plzeň Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
16:00
14. So 26.1.2019 Slováci Plzeň "B" Spartak Strašice Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
18:00
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.11.2018 16:35

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 15.11.2018 16:35:40