Rozpis ligových utkání
UŠO > Plzeňský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
D - Plzeňsko - severní divize
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 1.9.2018 Spartak Strašice "C" 12 : 6 Herberk 3D Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 Sutner Zdeněk 27 : 15 Michal Zdeněk
1. So 1.9.2018 Kameňák Plzeň "B" 5 : 13 Slováci Plzeň "C" Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
16:00 Sláma Ladislav 14 : 29 Roško Pavol
1. So 1.9.2018 Slováci Plzeň "B" 12 : 6 Panteři Plzeň Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
18:00 Frnka Stanislav 27 : 14 Demčák Petr
2. So 8.9.2018 Spartak Strašice "C" 14 : 4 Kameňák Plzeň "B" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 Sutner Zdeněk 31 : 15 Sláma Ladislav
2. So 8.9.2018 Herberk 3D Plzeň 14 : 4 Spartak Strašice Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00 Michal Zdeněk 29 : 11 Zeman Tomáš
2. So 8.9.2018 Slováci Plzeň "C" 13 : 5 Slováci Plzeň "B" Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
18:00 Roško Pavol 27 : 13 Frnka Stanislav
2. Ne 9.9.2018 Panteři Plzeň 10 : 8 Lupus clan Černošín "B" Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00 Demčák Petr 21 : 24 Rosa Jaroslav
1. So 29.9.2018 Lupus clan Černošín "B" 11 : 7 Spartak Strašice Černošín, Coop Jednota, Černošín
13:00 Rosa Jaroslav 24 : 20 Zeman Tomáš
3. So 6.10.2018 Kameňák Plzeň "B" 10 : 8 Herberk 3D Plzeň Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
16:00 Sláma Ladislav 24 : 20 Michal Zdeněk
3. So 6.10.2018 Slováci Plzeň "B" 7 : 11 Spartak Strašice "C" Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
18:00 Frnka Stanislav 19 : 24 Sutner Zdeněk
3. Ne 7.10.2018 Spartak Strašice 13 : 5 Panteři Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
14:00 Zeman Tomáš 29 : 17 Demčák Petr
4. So 13.10.2018 Spartak Strašice "C" 10 : 8 Lupus clan Černošín "B" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 Rolinec Zdeněk 22 : 20 Rosa Jaroslav
4. So 13.10.2018 Kameňák Plzeň "B" 10 : 9 Slováci Plzeň "B" Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
16:00 Sláma Ladislav 22 : 21 Frnka Stanislav
4. So 13.10.2018 Slováci Plzeň "C" 12 : 6 Spartak Strašice Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
18:00 Roško Pavol 28 : 16 Zeman Tomáš
3. Ne 21.10.2018 Lupus clan Černošín "B" 5 : 13 Slováci Plzeň "C" Černošín, Coop Jednota, Černošín
13:00 Rosa Jaroslav 17 : 27 Roško Pavol
5. So 27.10.2018 Lupus clan Černošín "B" 12 : 6 Kameňák Plzeň "B" Černošín, Coop Jednota, Černošín
13:00 Rosa Jaroslav 29 : 13 Sláma Ladislav
5. So 27.10.2018 Slováci Plzeň "B" 11 : 7 Herberk 3D Plzeň Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
18:00 Frnka Stanislav 24 : 17 Michal Zdeněk
5. Ne 28.10.2018 Panteři Plzeň 8 : 10 Slováci Plzeň "C" Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00 Demčák Petr 21 : 24 Roško Pavol
6. So 3.11.2018 Spartak Strašice "C" 7 : 11 Panteři Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00 Janoušek Petr 22 : 25 Demčák Petr
6. So 3.11.2018 Herberk 3D Plzeň 3 : 15 Slováci Plzeň "C" Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00 Michal Zdeněk 14 : 31 Roško Pavol
6. So 3.11.2018 Kameňák Plzeň "B" 7 : 11 Spartak Strašice Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
16:00 Sláma Ladislav 20 : 24 Zeman Tomáš
6. So 3.11.2018 Slováci Plzeň "B" 8 : 10 Lupus clan Černošín "B" Plzeň, Hospůdka V Bendovce, Plzeň
18:00 Frnka Stanislav 19 : 25 Rosa Jaroslav
5. So 10.11.2018 Spartak Strašice 7 : 11 Spartak Strašice "C" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00 Zeman Tomáš 18 : 25 Janoušek Petr
4. So 10.11.2018 Herberk 3D Plzeň 7 : 11 Panteři Plzeň Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00 Michal Zdeněk 20 : 27 Demčák Petr
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.11.2018 15:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 15.11.2018 15:16:34