|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Bunda Starý Klíčov | | | | Slavoj Nýřany | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | | | | | |
|
| 2. | Ne | 7.4.2024 | Scorpions OKO Plzeň II | | | | Red Barons Plzeň | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | So | 13.4.2024 | Riders Holýšov | | | | Snipers Klatovy | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
13:00 | | | | | |
|
| 2. | Ne | 14.4.2024 | West Club Litice | | | | ŠK Nezvěstice - Žákava | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | | | | | |
|
| 2. | Ne | 14.4.2024 | FJ Sokol Vejprnice | | | | Bunda Starý Klíčov B | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | So | 2.3.2024 | Zámek Horažďovice | 10 | : | 8 | Pardál Rokycany | Horažďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice | |
16:00 | Kliment Ladislav | 24 | : | 21 | Mošna Jan |
Zadal: | Řepík Petr | 3.3.2024 16:47 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 2. | So | 2.3.2024 | BSOD 334 01 Z Přeštice | 11 | : | 7 | DC Holoubkov | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
16:00 | Krieglstein Radim | 27 | : | 20 | Petřík Jan |
|
| 2. | So | 2.3.2024 | Saint Tropez 22 Plzeň Best Of | 7 | : | 11 | Vagabond Rokycany | Plzeň, Saint Tropez, Plzeň | |
17:00 | Hlaváček Radek | 20 | : | 27 | Rotyka Tomáš |
Zadal: | Tlacháč Josef | 3.3.2024 20:11 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 10.3.2024 | McPuppin's Alfa | 11 | : | 7 | Kameňák Plzeň | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
13:00 | Doubrava Miloslav | 25 | : | 21 | Kaňák Jan |
Zadal: | Kalina Roman | 10.3.2024 16:16 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | So | 2.3.2024 | Spartak Strašice B | 10 | : | 9 | BSOD 334 01 Y Přeštice | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
13:00 | Paur Roman | 22 | : | 21 | Kokoška Petr |
|
| 2. | So | 2.3.2024 | Slavoj Nýřany B | 8 | : | 10 | ŠK Sušice - Horažďovice | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | Šeffl Zdeněk | 19 | : | 25 | Štorek František |
|
| 2. | Ne | 3.3.2024 | Zahrádkáři Slavoj Stod | 10 | : | 8 | Poster Guys OKO Plzeň | Stod, Hospůdka na zahrádce, Stod | |
16:00 | Fekl Pavel | 24 | : | 20 | Houška Jan |
|
| 2. | Ne | 3.3.2024 | Úlet Křimice | 8 | : | 10 | Lotři ze Sladovnický Plzeň | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
16:00 | Fleišman Zdeněk ml. | 21 | : | 24 | Pelan Jiří |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | So | 2.3.2024 | Lovci Horní Bříza | 9 | : | 10 | Hrášci Klatovy - Vrhaveč | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
15:00 | Pochobradský Luboš ml. | 23 | : | 23 | Hrach Filip |
|
| 2. | Ne | 3.3.2024 | FJ Sokol Vejprnice B | 6 | : | 12 | Králové Šumavy Sušice | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | Majer Dušan | 16 | : | 27 | Kudlic Petr |
|
| 2. | Ne | 3.3.2024 | HEGEŠ 01 Plzeň | 13 | : | 5 | Dart's Pub Plzeň | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | Šebesta Karel | 29 | : | 14 | Jedenástik Miroslav |
|
| 2. | Ne | 28.4.2024 | Bumerang team Plzeň | | | | BSOD 334 01 X Přeštice | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
15:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | So | 2.3.2024 | Odpadlíci Stříbro | 16 | : | 2 | Lítající Mrtvoly Plzeň | Stříbro, Pivnice Sauna, Stříbro | |
16:00 | Sladký Jiří | 34 | : | 7 | Kučera Pavel |
|
| 2. | So | 2.3.2024 | VSB Bolevec | 10 | : | 9 | Chřestýšovci Plzeň | Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň | |
16:00 | Kolář Petr | 22 | : | 23 | Chromiak Vladimír |
Zadal: | Eckert Radek | 3.3.2024 09:20 | Autorizoval: | Automat | 8.3.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 3.3.2024 | Krkavci Vochov | 10 | : | 8 | Smršť Kolinec | Vochov, Charita, Vochov | |
15:00 | Jedlička Jan | 24 | : | 18 | Mikuš Milan |
Zadal: | Jedlička Jan | 4.3.2024 08:23 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 3.3.2024 | Poster Guys OKO Plzeň B | 12 | : | 6 | McPuppin's Beta | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Směšný Jan | 26 | : | 18 | Lanzdorfová Tereza |
Zadal: | Szüllö David | 4.3.2024 07:54 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | So | 2.3.2024 | McPuppin's Lipánci | 10 | : | 9 | ŠK Vodokrty | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
13:00 | Kupka Jan | 21 | : | 20 | Míšek Robert |
|
| 2. | So | 2.3.2024 | Spartak Strašice | 1 | : | 17 | ŠK Skašov | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
14:00 | Matura Martin | 8 | : | 35 | Fišák Martin |
|
| 2. | So | 2.3.2024 | Aligátoři Stříbro | 9 | : | 10 | Slováci Plzeň | Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro | |
15:00 | Vašíček Milan | 22 | : | 24 | Homolová Andrea |
|
| 2. | So | 2.3.2024 | Tornádo Těně | 12 | : | 6 | ŠK Letiny O | Těně, Podbrdská hospoda, Těně | |
17:00 | Červenka Michal | 24 | : | 17 | Böhm Otakar |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | Ne | 3.3.2024 | Dart's Pub Plzeň B | 8 | : | 10 | Poster Guys OKO Plzeň C | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
14:00 | Pardubová Zuzana | 21 | : | 22 | Dvořák Martin |
|
| 2. | Ne | 3.3.2024 | Káčko Dobřany | 15 | : | 3 | Úletky Křimice | Dobřany, Restaurace Scéna, Dobřany | |
15:00 | Homr Miroslav | 32 | : | 11 | Eisenhamerová Lucie |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | So | 2.3.2024 | ŠK Letiny M | 3 | : | 15 | Slováci Plzeň C | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
14:00 | Faitenhanzl Dušan | 14 | : | 31 | Kučera Jiří |
|
| 2. | So | 2.3.2024 | Špejchar Žákavá B | 8 | : | 10 | Lítající Mrtvoly Plzeň B | Žákava, Špejchar, Žákava | |
15:00 | Orechovský Tomáš | 19 | : | 24 | Kučera Jiří |
|
| 2. | So | 2.3.2024 | Slováci Plzeň B | 7 | : | 11 | Western Rednecks 19' Nýřany | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Štefánek Martin | 19 | : | 25 | Jelínek Ivo |
|
| 2. | So | 2.3.2024 | Herberk 3D Plzeň | 12 | : | 6 | Špejchar Žákava | Plzeň, Restart 22, Plzeň | |
17:00 | Michal Zdeněk | 26 | : | 18 | Šilhánek Tomáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | West Club Litice | 3 | : | 15 | Snipers Klatovy | Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň | |
16:00 | Strejc František | 14 | : | 30 | Drastich Miroslav |
Zadal: | Strejc Lukáš | 1.10.2023 19:35 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Bunda Starý Klíčov B | 4 | : | 14 | Riders Holýšov | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
16:00 | Sovek Jiří | 9 | : | 30 | Harmáček Tomáš |
Zadal: | Sovek Jiří | 1.10.2023 22:09 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Slavoj Nýřany | 4 | : | 14 | Bunda Starý Klíčov | Nýřany, Restaurace Lazarka, Nýřany | |
17:00 | Oulík Petr | 16 | : | 30 | Kantner Josef |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | ŠK Nezvěstice - Žákava | 12 | : | 6 | FJ Sokol Vejprnice | Žákava, Špejchar, Žákava | |
18:00 | Průcha Josef | 27 | : | 17 | Valenčat Jan |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Scorpions OKO Plzeň II | 7 | : | 11 | Red Barons Plzeň | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
18:00 | Šmrha Jan | 17 | : | 28 | Polena Jaroslav |
Zadal: | Šmrha Jan | 1.10.2023 19:57 | Změnil: | Šmrha Jan | 1.10.2023 20:48 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | So | 30.9.2023 | Old Birds Holýšov | 12 | : | 6 | Indiáni Semněvice - Domažlice | Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov | |
17:00 | Husťak Milan | 28 | : | 14 | Mašát Petr |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Konec světa Hyršov B | 8 | : | 10 | Retro Domažlice | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
18:00 | Zmrzlíková Pavla | 21 | : | 21 | Trůbl Marek |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Sport Bar Kobra Horšovský Týn | 10 | : | 8 | Konec světa Hyršov | Horšovský Týn, Restaurace Kobra, Horšovský Týn | |
18:00 | Žáček Jan | 23 | : | 21 | Ryneš Jiří |
Zadal: | Žáček Jan | 1.10.2023 12:05 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Comedy Club Klenčí p. Č. | 6 | : | 12 | URNA Domažlice | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
13:00 | Volfíková Kateřina | 16 | : | 26 | Veselý Milan |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Skleník Domažlice | 5 | : | 13 | Štiky Domažlice | Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice | |
16:00 | Štefek Josef | 14 | : | 28 | ZÁKAZ ČINN. Jandíková Kateřina |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Snipers Klatovy B | 5 | : | 13 | Kvíčovická hospůdka | Klatovy, Klatovský Dvůr, Klatovy | |
16:00 | Toman Rudolf | 12 | : | 29 | Šiman Karel |
|
| 2. | So | 11.11.2023 | Gladiátor Bukovec - Čečovice | 9 | : | 10 | Sport Bar Kdyně | Bukovec u Horšovského Týna, U Koridy, Horšovský Týn | |
18:00 | Kuška Martin | 23 | : | 23 | Janoušek Vladimír |
Zadal: | Kuška Martin | 15.11.2023 13:04 | Autorizoval: | Automat | 17.11.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | Ne | 24.9.2023 | Saint Tropez 22 Plzeň Best Of | 6 | : | 12 | McPuppin's Alfa | Plzeň, Saint Tropez, Plzeň | |
15:00 | Hlaváček Radek | 17 | : | 27 | Doubrava Miloslav |
Zadal: | Kalina Roman | 25.9.2023 07:39 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Zámek Horažďovice | 10 | : | 9 | ŠK Sušice - Horažďovice | Horažďovice, Pizzerie V Zámku, Horažďovice | |
16:00 | Řepík Petr | 23 | : | 24 | Štorek František |
Zadal: | Řepík Petr | 30.9.2023 19:02 | Autorizoval: | Automat | 6.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Lotři ze Sladovnický Plzeň | 9 | : | 10 | BSOD 334 01 Z Přeštice | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
14:00 | Pelan Jiří | 21 | : | 22 | Krieglstein Radim |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | BSOD 334 01 Y Přeštice | 9 | : | 10 | Poster Guys OKO Plzeň | Přeštice, Hostinec U zlaté husy, Přeštice | |
17:00 | Kokoška Petr | 22 | : | 23 | Houška Jan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | So | 30.9.2023 | Spartak Strašice B | 9 | : | 10 | Zahrádkáři Slavoj Stod | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
13:00 | Přerovský Vladimír | 21 | : | 26 | Fekl Pavel |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | DC Holoubkov | 8 | : | 10 | Úlet Křimice | Holoubkov, Hotel Bělohlávek, Holoubkov | |
15:00 | Petřík Jan | 23 | : | 21 | Fleišman Zdeněk ml. |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Vagabond Rokycany | 12 | : | 6 | Slavoj Nýřany B | Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany | |
16:00 | Rotyka Tomáš | 28 | : | 18 | Brož Zdeněk |
Zadal: | Tlacháč Josef | 1.10.2023 20:22 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Pardál Rokycany | 7 | : | 11 | Kameňák Plzeň | Hospůdka "U Pardála" Rokycany, Rokycany | |
16:00 | Mošna Jan | 17 | : | 25 | Chrien Štefan |
Zadal: | Mošna Jan | 1.10.2023 19:39 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | So | 30.9.2023 | Krásná těla Klenčí p. Č. | 12 | : | 6 | Las Vegas team Otov | Klenčí p. Č., Restaurace U Psůtků, Klenčí p.Č. | |
14:00 | Šleis Jiří | 29 | : | 20 | Šperl Jiří |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | 8 | : | 10 | Snipers Klatovy C | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
14:00 | Dlouhá Dobromila | 20 | : | 23 | Silovský Jan |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | ŠK Chodov | 14 | : | 4 | Bulls Puclice - Čečovice | Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov | |
17:00 | Brandejs Tomáš | 31 | : | 11 | Bůžek Pavel |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Knights 105 Starý Klíčov | 16 | : | 2 | Konec světa Hyršov C | Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov | |
12:00 | Vízner Pavel | 32 | : | 9 | Čáslavová Javornická Jaroslava |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Těsně vedle Krchleby | 9 | : | 10 | Bar Kenway Holýšov | Krchleby, restaurace Krchleby, Staňkov | |
14:00 | Kouba Martin | 23 | : | 24 | Tišl Jiří |
Zadal: | Žák Michal | 4.10.2023 19:59 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Konec světa Hyršov D | 1 | : | 17 | Růžoví Panteři Horšovský Týn | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
15:00 | Rynešová Aneta | 4 | : | 35 | Hojda Jakub |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | URNA Domažlice B | 10 | : | 8 | Skleník Domažlice B | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
16:00 | Král Milan | 25 | : | 20 | Vavřička Václav |
Zadal: | Král Milan | 2.10.2023 10:40 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | So | 30.9.2023 | McPuppin's Beta | 18 | : | 0 | Dart's Pub Plzeň | Plzeň, McPuppin's Bar, Plzeň | |
17:00 | Dlouhý Robert | 36 | : | 0 | Jedenástik Miroslav |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | Smršť Kolinec | 5 | : | 13 | BSOD 334 01 X Přeštice | Kolinec, restaurace "Na Radnici", Kolinec | |
18:00 | Moravcová Jana | 15 | : | 27 | Fuchs Rudolf |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Hrášci Klatovy - Vrhaveč | 10 | : | 9 | Chřestýšovci Plzeň | Vrhaveč, Na Hřišti, Vrhaveč | |
17:00 | Hrach Filip | 21 | : | 24 | Chromiak Vladimír |
Zadal: | Hrach Filip | 1.10.2023 20:37 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Králové Šumavy Sušice | 16 | : | 2 | Lítající Mrtvoly Plzeň | Sušice, Bar u Rybiček, Sušice | |
17:00 | Kudlic Petr | 32 | : | 12 | Kučerová Milada |
Zadal: | Kudlic Petr | 1.10.2023 18:58 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | So | 30.9.2023 | Lovci Horní Bříza | 11 | : | 7 | Odpadlíci Stříbro | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
15:00 | Pochobradský Luboš ml. | 25 | : | 19 | Karchňák Drahomír st. |
|
| 2. | So | 30.9.2023 | VSB Bolevec | 3 | : | 15 | Bumerang team Plzeň | Plzeň, Bistro Tachovská, Plzeň | |
16:00 | Kolář Petr | 10 | : | 31 | Kopal Miroslav |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | FJ Sokol Vejprnice B | 10 | : | 8 | Krkavci Vochov | Vejprnice, Sokolovna Vejprnice, Vejprnice | |
16:00 | Majer Dušan | 26 | : | 22 | Jedlička Jan |
Zadal: | Majer Dušan | 2.10.2023 08:29 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Poster Guys OKO Plzeň B | 4 | : | 14 | HEGEŠ 01 Plzeň | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Václavík Ondřej | 14 | : | 30 | Šebesta Karel |
Zadal: | Fikrle Josef | 1.10.2023 19:52 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Poster Guys OKO Plzeň C | 9 | : | 10 | West Club Litice B | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
16:00 | Milý Jakub | 23 | : | 23 | Strejc Václav |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Lotři ze Sladovnický Plzeň B | 6 | : | 12 | Legendy Saint Tropez Plzeň | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
17:00 | Reinišová Lucie | 15 | : | 24 | Průcha Jiří |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Dangerous Plzeň | 11 | : | 7 | Káčko Dobřany | Plzeň, U Krbu, Plzeň | |
17:00 | Beranová Michaela | 26 | : | 16 | Zrůstek Vladimír |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Dart's Pub Plzeň B | 7 | : | 11 | Lovci Horní Bříza B | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
14:00 | Pardubová Zuzana | 18 | : | 27 | Šmídl Jiří |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | Kominíci Plzeň | 2 | : | 16 | Plaská zvěř | Plzeň, U Komína, Plzeň | |
15:00 | Hrabák Michal | 9 | : | 34 | Rejzek Jakub |
|
| 2. | Ne | 1.10.2023 | B.A.U.G Viktoria Plzeň | 5 | : | 13 | Chřestýšovci Plzeň B | Plzeň, Sport bar Viktorie, Plzeň | |
17:00 | Hostaš Jan | 15 | : | 31 | Pluhař Jan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | Út | 19.9.2023 | ŠK Letiny M | 7 | : | 11 | ŠK Letiny O | Letiny, Akciový Pivovar, Letiny | |
17:00 | Faitenhanzl Dušan | 17 | : | 26 | Böhm Otakar |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | ŠK Vodokrty | 5 | : | 13 | Slováci Plzeň | Vodokrty, Kulturní Centrum, Přeštice | |
14:00 | Vlčák Radoslav | 14 | : | 28 | Homolová Andrea |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | Špejchar Žákavá B | 4 | : | 14 | ŠK Skašov | Žákava, Špejchar, Žákava | |
15:00 | Orechovský Tomáš | 12 | : | 31 | Fišák Daniel |
Zadal: | Fišák Martin | 23.9.2023 19:58 | Autorizoval: | Automat | 29.9.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | Slováci Plzeň B | 16 | : | 2 | Špejchar Žákava | Plzeň, Pivnice Sladovnická, Plzeň 2 | |
16:00 | Štefánek Martin | 33 | : | 10 | Šilhánek Tomáš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | So | 23.9.2023 | Spartak Strašice | 10 | : | 8 | McPuppin's Lipánci | Strašice, Sport Club Spartak Strašice, Rokycany | |
14:00 | Matura Martin | 25 | : | 18 | Vyhlas Jan |
Zadal: | Matura Martin | 23.9.2023 17:07 | Autorizoval: | Automat | 29.9.2023 02:00 |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | Aligátoři Stříbro | 17 | : | 1 | Lítající Mrtvoly Plzeň B | Stříbro, Hotel U Branky, Stříbro | |
15:00 | Herbst Milan | 35 | : | 5 | Kučera Jiří |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | Western Rednecks 19' Nýřany | 3 | : | 15 | Tornádo Těně | Nýřany, Restaurace Savoy, Nýřany | |
15:00 | Legemza Václav | 13 | : | 32 | Tomášek Josef |
|
| 2. | So | 23.9.2023 | Herberk 3D Plzeň | 13 | : | 5 | Slováci Plzeň C | Plzeň, Restart 22, Plzeň | |
17:00 | Michal Zdeněk | 29 | : | 15 | Kučera Jiří |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | Čt | 9.11.2023 | LSŽ Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | 1 | : | 10 | LSŽ Hyršovský Esa C | Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č. | |
17:00 | Dlouhá Dobromila | 5 | : | 20 | Belancová Martina |
|
| 2. | Po | 20.11.2023 | LSŽ Skleněnky Domažlice | 10 | : | 1 | LSŽ Hvězdy z Chodova | Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice | |
17:00 | Paitlová Klára | 21 | : | 5 | Jílková Lucie |
Zadal: | Paitlová Klára | 20.11.2023 18:44 | Autorizoval: | Automat | 26.11.2023 02:00 |
|
| 2. | Po | 20.11.2023 | LSŽ Hyršovský Esa B | 9 | : | 2 | LSŽ Hyršovský Esa | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
17:00 | Zmrzlíková Pavla | 19 | : | 6 | Rynešová Aneta |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | Pá | 24.11.2023 | LSŽ Dart's Pub Plzeň | 3 | : | 8 | LSŽ Red Barons Ladies Plzeň | Plzeň, U Kance, Plzeň | |
17:00 | Lišková Kateřina | 10 | : | 17 | Troníčková Eva |
|
| 2. | Ne | 10.12.2023 | LSŽ Ďáblice Plzeň | 5 | : | 6 | LSŽ Smršť Kolinec | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
14:00 | Sutner Nicola | 13 | : | 14 | Moravcová Jana |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | St | 7.6.2023 | LL - Kvíčovská hospůdka | 5 | : | 6 | LL - Urna Domažlice | Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov | |
17:00 | Kouba Martin | 10 | : | 14 | Brandejs Tomáš |
Zadal: | Kouba Martin | 10.6.2023 09:34 | Autorizoval: | Automat | 20.9.2023 02:00 |
|
| 2. | St | 7.6.2023 | LL - Rynešáci | 2 | : | 9 | LL - Hyršováci | Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov | |
17:00 | Rynešová Aneta | 4 | : | 19 | Zmrzlíková Pavla |
|
| 2. | St | 7.6.2023 | LL - Urna Domažlice B | 9 | : | 2 | LL - Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č. | Domažlice, Darts Pub Tunel, Domažlice | |
17:00 | Mašát Petr | 20 | : | 9 | Dlouhá Dobromila |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | St | 7.6.2023 | LL - Lovci Horní Bříza B | 6 | : | 5 | LL - Úlet Křimice Z | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | Franc Zdeněk | 15 | : | 12 | Štěpánek Libor |
|
| 2. | St | 7.6.2023 | LL - Poster Guys OKO Plzeň | 3 | : | 8 | LL - NO name | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | Szüllö David | 7 | : | 18 | Beranová Michaela |
|
| 2. | St | 7.6.2023 | LL - Bumerang Legends | 4 | : | 7 | LL - Sousedi Plzeň | Plzeň, TJ Vodní stavby, Plzeň - Skvrňany | |
17:00 | Kopal Miroslav | 10 | : | 14 | Fuja Miroslav |
|
| 2. | St | 7.6.2023 | LL - Dart's Pub Plzeň | 6 | : | 5 | LL - Lovci Horní Bříza | | |
17:00 | Jedenástik Miroslav | 14 | : | 12 | Pochobradský Luboš ml. |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | St | 16.8.2023 | LL - Lovci Horní Bříza | 10 | : | 1 | LL - Poster Guys OKO Plzeň | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | Pochobradský Luboš ml. | 21 | : | 3 | Szüllö David |
|
| 2. | St | 16.8.2023 | LL - Lovci Horní Bříza B | 4 | : | 7 | LL - Bumerang Legends | Horní Bříza, Sportbar Na Růžku, Horní Bříza | |
17:00 | Franc Zdeněk | 11 | : | 15 | Merjavčík Petr |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 2. | St | 9.8.2023 | LL - Úlet Křimice Z | 3 | : | 8 | LL - NO name | Křimice, Sokolovna Křimice, Plzeň | |
17:00 | Štěpánek Libor | 9 | : | 16 | Beranová Michaela |
|
| 2. | St | 9.8.2023 | LL - Sousedi Plzeň | 6 | : | 5 | LL - McPuppin's Plzeň | Plzeň, Klub OKO, Plzeň | |
17:00 | Homolová Andrea | 14 | : | 15 | Doubrava Miloslav |
|