Rozpis ligových utkání
UŠO > Plzeňský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
A - Plzeňsko a Chodsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 16.9.2017 Lupus Clan Černošín 8 : 10 Poster Guys OKO Plzeň Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00 Oliberius Jaroslav 18 : 24 Šmrha Jan
1. Ne 17.9.2017 Kvíčovická hospůdka 7 : 11 Chodov Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
13:00 Moudrý Martin 16 : 25 Fischer Jan
1. Ne 17.9.2017 Bunda Starý Klíčov 8 : 10 Horažďovice Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00 Pokorný David 22 : 23 Řepík Petr
1. Ne 17.9.2017 Saint Tropez 22 Plzeň 16 : 2 RP Kavkaz Domažlice Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00 Patera Patrik 33 : 8 Janča Roman
1. Ne 17.9.2017 Slavoj Nýřany 5 : 13 BON Nezvěstice - Plzeň Nýřany.restaurace Lazarka, Nýřany
17:00 Oulík Petr 11 : 29 Průcha Josef
1. Ne 17.9.2017 Býčí oko DC Plzeň 10 : 9 Star aréna Holýšov Plzeň , Hospůdka V Bendovce, Plzeň
18:00 Šimůnek Josef 27 : 19 Levička Tomáš
2. So 23.9.2017 Star aréna Holýšov 13 : 5 Kvíčovická hospůdka Star aréna Větrník, Holýšov
17:00 Levička Tomáš 29 : 14 Šiman Karel
2. So 23.9.2017 Lupus Clan Černošín 7 : 11 Horažďovice Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00 Oliberius Jaroslav 20 : 26 Řepík Petr
2. Ne 24.9.2017 Vagabond Rokycany 6 : 12 Saint Tropez 22 Plzeň Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
16:00 Rotyka Tomáš 16 : 27 Patera Patrik
2. Ne 24.9.2017 RP Kavkaz Domažlice 1 : 17 Bunda Starý Klíčov Domažlice,Restaurace Kavkaz, Domažlice
16:00 Janča Roman 10 : 35 Pokorný David
2. Ne 24.9.2017 Chodov 13 : 5 Konec světa Hyršov Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00 Fischer Jan 27 : 15 Ryneš Jiří
2. Ne 24.9.2017 Slavoj Nýřany 10 : 8 Býčí oko DC Plzeň Nýřany.restaurace Lazarka, Nýřany
17:00 Oulík Petr 25 : 20 Vilímec Vladimír
2. Ne 24.9.2017 BON Nezvěstice - Plzeň 11 : 7 Poster Guys OKO Plzeň Plzeň,Restart 22, Plzeň
18:00 Průcha Josef 25 : 20 Šmrha Jan
3. So 7.10.2017 Lupus Clan Černošín 17 : 1 RP Kavkaz Domažlice Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00 Oliberius Jaroslav 34 : 7 Janča Roman
3. So 7.10.2017 Konec světa Hyršov 8 : 10 Star aréna Holýšov Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00 Ryneš Jiří 23 : 27 Levička Tomáš
3. Ne 8.10.2017 Kvíčovická hospůdka 3 : 15 Slavoj Nýřany Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
13:00 Moudrý Martin 13 : 33 Oulík Petr
3. Ne 8.10.2017 Bunda Starý Klíčov 12 : 6 Vagabond Rokycany Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00 Pokorný David 28 : 18 Rotyka Tomáš
3. Ne 8.10.2017 Saint Tropez 22 Plzeň 12 : 6 Chodov Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00 Patera Patrik 26 : 19 Fischer Jan
3. Ne 8.10.2017 Poster Guys OKO Plzeň 11 : 7 Horažďovice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00 Šmrha Jan 27 : 18 Řepík Petr
3. Ne 8.10.2017 Býčí oko DC Plzeň 5 : 13 BON Nezvěstice - Plzeň Plzeň , Hospůdka V Bendovce, Plzeň
18:00 Šimůnek Josef 14 : 29 Průcha Josef
4. So 14.10.2017 Star aréna Holýšov 9 : 10 Saint Tropez 22 Plzeň Star aréna Větrník, Holýšov
17:00 Levička Tomáš 21 : 23 Patera Patrik
4. Ne 15.10.2017 Vagabond Rokycany 10 : 8 Lupus Clan Černošín Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
16:00 Holek Vladimír 25 : 22 Oliberius Jaroslav
4. Ne 15.10.2017 RP Kavkaz Domažlice 1 : 17 Poster Guys OKO Plzeň Domažlice,Restaurace Kavkaz, Domažlice
16:00 Janča Roman 10 : 35 Šmrha Jan
4. Ne 15.10.2017 Chodov 3 : 15 Bunda Starý Klíčov Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00 Fischer Jan 10 : 32 Pokorný David
4. Ne 15.10.2017 Slavoj Nýřany 17 : 1 Konec světa Hyršov Nýřany.restaurace Lazarka, Nýřany
17:00 Oulík Petr 34 : 7 Ryneš Jiří
4. Ne 15.10.2017 BON Nezvěstice - Plzeň 10 : 8 Horažďovice Plzeň,Restart 22, Plzeň
18:00 Průcha Josef 24 : 20 Řepík Petr
4. Ne 15.10.2017 Býčí oko DC Plzeň 13 : 5 Kvíčovická hospůdka Plzeň , Hospůdka V Bendovce, Plzeň
18:00 Šimůnek Josef 29 : 14 Šiman Karel
5. So 21.10.2017 Horažďovice 13 : 5 RP Kavkaz Domažlice Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00 Řepík Petr 28 : 14 Janča Roman
5. So 21.10.2017 Lupus Clan Černošín 12 : 6 Chodov Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00 Oliberius Jaroslav 28 : 17 Fischer Jan
5. So 21.10.2017 Konec světa Hyršov 7 : 11 Býčí oko DC Plzeň Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00 Ryneš Jiří 16 : 27 Šimůnek Josef
5. Ne 22.10.2017 Kvíčovická hospůdka 2 : 16 BON Nezvěstice - Plzeň Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
13:00 Šiman Karel 8 : 33 Průcha Josef
5. Ne 22.10.2017 Bunda Starý Klíčov 10 : 8 Star aréna Holýšov Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00 Pokorný David 26 : 19 Levička Tomáš
5. Ne 22.10.2017 Saint Tropez 22 Plzeň 11 : 7 Slavoj Nýřany Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00 Patera Patrik 25 : 19 Oulík Petr
5. Ne 22.10.2017 Poster Guys OKO Plzeň 12 : 6 Vagabond Rokycany Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00 Šmrha Jan 27 : 16 Holek Vladimír
6. So 4.11.2017 Star aréna Holýšov 9 : 10 Lupus Clan Černošín Star aréna Větrník, Holýšov
17:00 Levička Tomáš 22 : 23 Oliberius Jaroslav
6. Ne 5.11.2017 Kvíčovická hospůdka 11 : 7 Konec světa Hyršov Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
13:00 Šiman Karel 28 : 19 Ryneš Jiří
6. Ne 5.11.2017 Vagabond Rokycany 3 : 15 Horažďovice Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
16:00 Rotyka Tomáš 9 : 32 Řepík Petr
6. Ne 5.11.2017 Chodov 5 : 13 Poster Guys OKO Plzeň Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00 Fischer Jan 18 : 28 Šmrha Jan
6. Ne 5.11.2017 Býčí oko DC Plzeň 8 : 10 Saint Tropez 22 Plzeň Plzeň , Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00 Šimůnek Josef 19 : 26 Patera Patrik
6. Ne 5.11.2017 Slavoj Nýřany 10 : 8 Bunda Starý Klíčov Nýřany.restaurace Lazarka, Nýřany
17:00 Oulík Petr 24 : 20 Pokorný David
6. Ne 5.11.2017 BON Nezvěstice - Plzeň 15 : 3 RP Kavkaz Domažlice Plzeň,Restart 22, Plzeň
18:00 Průcha Josef 32 : 13 Janča Roman
7. So 11.11.2017 Horažďovice 0 : 18 Chodov Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00 0 : 36
7. So 11.11.2017 Lupus Clan Černošín 8 : 10 Slavoj Nýřany Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00 Oliberius Jaroslav 21 : 22 Oulík Petr
7. So 11.11.2017 Konec světa Hyršov 2 : 16 BON Nezvěstice - Plzeň Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00 Ryneš Jiří 11 : 33 Průcha Josef
7. Ne 12.11.2017 RP Kavkaz Domažlice 7 : 11 Vagabond Rokycany Domažlice,Restaurace Kavkaz, Domažlice
16:00 Janča Roman 19 : 26 Holek Vladimír
7. Ne 12.11.2017 Bunda Starý Klíčov 14 : 4 Býčí oko DC Plzeň Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00 Pokorný David 30 : 12 Šimůnek Josef
7. Ne 12.11.2017 Saint Tropez 22 Plzeň 16 : 2 Kvíčovická hospůdka Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00 Patera Patrik 34 : 8 Šiman Karel
7. Ne 12.11.2017 Poster Guys OKO Plzeň 11 : 7 Star aréna Holýšov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00 Šmrha Jan 25 : 18 Levička Tomáš
8. So 2.12.2017 Star aréna Holýšov 3 : 15 Horažďovice Star aréna Větrník, Holýšov
17:00 Levička Tomáš 10 : 32 Řepík Petr
8. So 2.12.2017 Konec světa Hyršov 6 : 12 Saint Tropez 22 Plzeň Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00 Ryneš Jiří 19 : 28 Patera Patrik
8. Ne 3.12.2017 Kvíčovická hospůdka 3 : 15 Bunda Starý Klíčov Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
13:00 Šiman Karel 7 : 31 Pokorný David
8. Ne 3.12.2017 Chodov 14 : 4 RP Kavkaz Domažlice Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00 Fischer Jan 32 : 10 Janča Roman
8. Ne 3.12.2017 Býčí oko DC Plzeň 5 : 13 Lupus Clan Černošín Plzeň , Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00 Šimůnek Josef 15 : 29 Oliberius Jaroslav
8. Ne 3.12.2017 Slavoj Nýřany 6 : 12 Poster Guys OKO Plzeň Nýřany.restaurace Lazarka, Nýřany
17:00 Oulík Petr 17 : 28 Šmrha Jan
1. Ne 3.12.2017 Konec světa Hyršov 10 : 9 Vagabond Rokycany Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00 Ryneš Jiří 21 : 21 Rotyka Tomáš
8. Ne 3.12.2017 BON Nezvěstice - Plzeň 11 : 7 Vagabond Rokycany Plzeň,Restart 22, Plzeň
18:00 Průcha Josef 26 : 20 Tlacháč Josef
9. So 9.12.2017 Horažďovice 14 : 4 Slavoj Nýřany Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00 Řepík Petr 30 : 13 Oulík Petr
9. So 9.12.2017 Lupus Clan Černošín 11 : 7 Kvíčovická hospůdka Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00 Oliberius Jaroslav 26 : 17 Šiman Karel
9. Ne 10.12.2017 Vagabond Rokycany 5 : 13 Chodov Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
16:00 Rotyka Tomáš 13 : 30 Fischer Jan
9. Ne 10.12.2017 RP Kavkaz Domažlice 7 : 11 Star aréna Holýšov Domažlice,Restaurace Kavkaz, Domažlice
16:00 Janča Roman 18 : 26 Levička Tomáš
9. Ne 10.12.2017 Bunda Starý Klíčov 14 : 4 Konec světa Hyršov Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00 Pokorný David 29 : 12 Ryneš Jiří
9. Ne 10.12.2017 Poster Guys OKO Plzeň 13 : 5 Býčí oko DC Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00 Šmrha Jan 29 : 14 Šimůnek Josef
10. So 16.12.2017 Konec světa Hyršov 2 : 16 Lupus Clan Černošín Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00 Ryneš Jiří 10 : 33 Oliberius Jaroslav
10. Ne 17.12.2017 Kvíčovická hospůdka Poster Guys OKO Plzeň Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
13:00
10. Ne 17.12.2017 Star aréna Holýšov 11 : 7 Vagabond Rokycany Star aréna Větrník, Holýšov
17:00 Levička Tomáš 28 : 18 Rotyka Tomáš
10. Ne 17.12.2017 Saint Tropez 22 Plzeň 10 : 9 Bunda Starý Klíčov Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00 Patera Patrik 23 : 20 Pokorný David
10. Ne 17.12.2017 Býčí oko DC Plzeň 7 : 11 Horažďovice Plzeň , Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00 Šimůnek Josef 21 : 25 Řepík Petr
10. Ne 17.12.2017 Slavoj Nýřany 14 : 4 RP Kavkaz Domažlice Nýřany.restaurace Lazarka, Nýřany
17:00 Oulík Petr 30 : 10 Janča Roman
10. Ne 17.12.2017 BON Nezvěstice - Plzeň 10 : 8 Chodov Plzeň,Restart 22, Plzeň
18:00 Průcha Josef 26 : 20 Fischer Jan
9. So 30.12.2017 BON Nezvěstice - Plzeň 0 : 18 Saint Tropez 22 Plzeň Plzeň,Restart 22, Plzeň
18:00 0 : 36
11. So 6.1.2018 Horažďovice Kvíčovická hospůdka Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
11. So 6.1.2018 Lupus Clan Černošín Saint Tropez 22 Plzeň Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
11. Ne 7.1.2018 Vagabond Rokycany Slavoj Nýřany Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
16:00
11. Ne 7.1.2018 RP Kavkaz Domažlice Býčí oko DC Plzeň Domažlice,Restaurace Kavkaz, Domažlice
16:00
11. Ne 7.1.2018 Chodov Star aréna Holýšov Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
11. Ne 7.1.2018 Poster Guys OKO Plzeň Konec světa Hyršov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
11. Ne 7.1.2018 BON Nezvěstice - Plzeň Bunda Starý Klíčov Plzeň,Restart 22, Plzeň
18:00
12. So 13.1.2018 Konec světa Hyršov Horažďovice Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
12. Ne 14.1.2018 Kvíčovická hospůdka RP Kavkaz Domažlice Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
13:00
12. Ne 14.1.2018 Bunda Starý Klíčov Lupus Clan Černošín Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
12. Ne 14.1.2018 Saint Tropez 22 Plzeň Poster Guys OKO Plzeň Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00
12. Ne 14.1.2018 Býčí oko DC Plzeň Vagabond Rokycany Plzeň , Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00
12. Ne 14.1.2018 Slavoj Nýřany Chodov Nýřany.restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
12. Ne 14.1.2018 BON Nezvěstice - Plzeň Star aréna Holýšov Plzeň,Restart 22, Plzeň
18:00
13. So 27.1.2018 Star aréna Holýšov Slavoj Nýřany Star aréna Větrník, Holýšov
17:00
13. So 27.1.2018 Horažďovice Saint Tropez 22 Plzeň Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
13. So 27.1.2018 Lupus Clan Černošín BON Nezvěstice - Plzeň Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
13. Ne 28.1.2018 Vagabond Rokycany Kvíčovická hospůdka Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
16:00
13. Ne 28.1.2018 RP Kavkaz Domažlice Konec světa Hyršov Domažlice,Restaurace Kavkaz, Domažlice
16:00
13. Ne 28.1.2018 Chodov Býčí oko DC Plzeň Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
13. Ne 28.1.2018 Poster Guys OKO Plzeň Bunda Starý Klíčov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
14. So 3.2.2018 Horažďovice Bunda Starý Klíčov Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
14. So 3.2.2018 Star aréna Holýšov Býčí oko DC Plzeň Star aréna Větrník, Holýšov
17:00
14. Ne 4.2.2018 RP Kavkaz Domažlice Saint Tropez 22 Plzeň Domažlice,Restaurace Kavkaz, Domažlice
16:00
14. Ne 4.2.2018 Vagabond Rokycany Konec světa Hyršov Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
16:00
14. Ne 4.2.2018 Chodov Kvíčovická hospůdka Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
14. Ne 4.2.2018 Poster Guys OKO Plzeň Lupus Clan Černošín Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
14. Ne 4.2.2018 BON Nezvěstice - Plzeň Slavoj Nýřany Plzeň,Restart 22, Plzeň
18:00
15. So 10.2.2018 Horažďovice Lupus Clan Černošín Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
15. So 10.2.2018 Konec světa Hyršov Chodov Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
15. Ne 11.2.2018 Kvíčovická hospůdka Star aréna Holýšov Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
13:00
15. Ne 11.2.2018 Bunda Starý Klíčov RP Kavkaz Domažlice Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
15. Ne 11.2.2018 Saint Tropez 22 Plzeň Vagabond Rokycany Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00
15. Ne 11.2.2018 Býčí oko DC Plzeň Slavoj Nýřany Plzeň , Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00
15. Ne 11.2.2018 Poster Guys OKO Plzeň BON Nezvěstice - Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
16. So 24.2.2018 Horažďovice Poster Guys OKO Plzeň Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
16. So 24.2.2018 Star aréna Holýšov Konec světa Hyršov Star aréna Větrník, Holýšov
17:00
16. Ne 25.2.2018 RP Kavkaz Domažlice Lupus Clan Černošín Domažlice,Restaurace Kavkaz, Domažlice
16:00
16. Ne 25.2.2018 Vagabond Rokycany Bunda Starý Klíčov Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
16:00
16. Ne 25.2.2018 Chodov Saint Tropez 22 Plzeň Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
16. Ne 25.2.2018 Slavoj Nýřany Kvíčovická hospůdka Nýřany.restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
16. Ne 25.2.2018 BON Nezvěstice - Plzeň Býčí oko DC Plzeň Plzeň,Restart 22, Plzeň
18:00
17. So 3.3.2018 Horažďovice BON Nezvěstice - Plzeň Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
17. So 3.3.2018 Lupus Clan Černošín Vagabond Rokycany Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
17. So 3.3.2018 Konec světa Hyršov Slavoj Nýřany Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
17. Ne 4.3.2018 Kvíčovická hospůdka Býčí oko DC Plzeň Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
13:00
17. Ne 4.3.2018 Bunda Starý Klíčov Chodov Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
17. Ne 4.3.2018 Saint Tropez 22 Plzeň Star aréna Holýšov Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00
17. Ne 4.3.2018 Poster Guys OKO Plzeň RP Kavkaz Domažlice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
18. So 10.3.2018 Star aréna Holýšov Bunda Starý Klíčov Star aréna Větrník, Holýšov
17:00
18. Ne 11.3.2018 RP Kavkaz Domažlice Horažďovice Domažlice,Restaurace Kavkaz, Domažlice
16:00
18. Ne 11.3.2018 Vagabond Rokycany Poster Guys OKO Plzeň Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
16:00
18. Ne 11.3.2018 Chodov Lupus Clan Černošín Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
18. Ne 11.3.2018 Slavoj Nýřany Saint Tropez 22 Plzeň Nýřany.restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
18. Ne 11.3.2018 Býčí oko DC Plzeň Konec světa Hyršov Plzeň , Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00
18. Ne 11.3.2018 BON Nezvěstice - Plzeň Kvíčovická hospůdka Plzeň,Restart 22, Plzeň
18:00
19. So 24.3.2018 Lupus Clan Černošín Star aréna Holýšov Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
19. So 24.3.2018 Horažďovice Vagabond Rokycany Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
19. So 24.3.2018 Konec světa Hyršov Kvíčovická hospůdka Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
19. Ne 25.3.2018 RP Kavkaz Domažlice BON Nezvěstice - Plzeň Domažlice,Restaurace Kavkaz, Domažlice
16:00
19. Ne 25.3.2018 Bunda Starý Klíčov Slavoj Nýřany Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
19. Ne 25.3.2018 Saint Tropez 22 Plzeň Býčí oko DC Plzeň Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00
19. Ne 25.3.2018 Poster Guys OKO Plzeň Chodov Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
20. So 7.4.2018 Star aréna Holýšov Poster Guys OKO Plzeň Star aréna Větrník, Holýšov
17:00
20. Ne 8.4.2018 Kvíčovická hospůdka Saint Tropez 22 Plzeň Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
13:00
20. Ne 8.4.2018 Vagabond Rokycany RP Kavkaz Domažlice Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
16:00
20. Ne 8.4.2018 Chodov Horažďovice Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
20. Ne 8.4.2018 Slavoj Nýřany Lupus Clan Černošín Nýřany.restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
20. Ne 8.4.2018 Býčí oko DC Plzeň Bunda Starý Klíčov Plzeň , Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00
20. Ne 8.4.2018 BON Nezvěstice - Plzeň Konec světa Hyršov Plzeň,Restart 22, Plzeň
18:00
21. So 14.4.2018 Horažďovice Star aréna Holýšov Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
21. So 14.4.2018 Lupus Clan Černošín Býčí oko DC Plzeň Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
21. Ne 15.4.2018 Vagabond Rokycany BON Nezvěstice - Plzeň Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
16:00
21. Ne 15.4.2018 RP Kavkaz Domažlice Chodov Domažlice,Restaurace Kavkaz, Domažlice
16:00
21. Ne 15.4.2018 Bunda Starý Klíčov Kvíčovická hospůdka Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
21. Ne 15.4.2018 Saint Tropez 22 Plzeň Konec světa Hyršov Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00
21. Ne 15.4.2018 Poster Guys OKO Plzeň Slavoj Nýřany Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
22. So 28.4.2018 Star aréna Holýšov RP Kavkaz Domažlice Star aréna Větrník, Holýšov
17:00
22. So 28.4.2018 Konec světa Hyršov Bunda Starý Klíčov Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
22. Ne 29.4.2018 Kvíčovická hospůdka Lupus Clan Černošín Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
13:00
22. Ne 29.4.2018 Chodov Vagabond Rokycany Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
22. Ne 29.4.2018 Slavoj Nýřany Horažďovice Nýřany.restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
22. Ne 29.4.2018 Býčí oko DC Plzeň Poster Guys OKO Plzeň Plzeň , Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00
22. Ne 29.4.2018 Saint Tropez 22 Plzeň BON Nezvěstice - Plzeň Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00
23. So 5.5.2018 Lupus Clan Černošín Konec světa Hyršov Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
23. So 5.5.2018 Horažďovice Býčí oko DC Plzeň Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
23. Ne 6.5.2018 Vagabond Rokycany Star aréna Holýšov Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
16:00
23. Ne 6.5.2018 Bunda Starý Klíčov Saint Tropez 22 Plzeň Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
23. Ne 6.5.2018 RP Kavkaz Domažlice Slavoj Nýřany Domažlice,Restaurace Kavkaz, Domažlice
16:00
23. Ne 6.5.2018 Chodov BON Nezvěstice - Plzeň Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
23. Ne 6.5.2018 Poster Guys OKO Plzeň Kvíčovická hospůdka Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
24. So 19.5.2018 Star aréna Holýšov Chodov Star aréna Větrník, Holýšov
17:00
24. So 19.5.2018 Konec světa Hyršov Poster Guys OKO Plzeň Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
24. Ne 20.5.2018 Kvíčovická hospůdka Horažďovice Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
13:00
24. Ne 20.5.2018 Bunda Starý Klíčov BON Nezvěstice - Plzeň Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
24. Ne 20.5.2018 Slavoj Nýřany Vagabond Rokycany Nýřany.restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
24. Ne 20.5.2018 Býčí oko DC Plzeň RP Kavkaz Domažlice Plzeň , Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00
24. Ne 20.5.2018 Saint Tropez 22 Plzeň Lupus Clan Černošín Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00
25. So 26.5.2018 Star aréna Holýšov BON Nezvěstice - Plzeň Star aréna Větrník, Holýšov
17:00
25. So 26.5.2018 Lupus Clan Černošín Bunda Starý Klíčov Černošín, Coop Jednota, Černošín
17:00
25. So 26.5.2018 Horažďovice Konec světa Hyršov Horažďovice, Restaurace Na Růžku, Horažďovice
17:00
25. Ne 27.5.2018 RP Kavkaz Domažlice Kvíčovická hospůdka Domažlice,Restaurace Kavkaz, Domažlice
16:00
25. Ne 27.5.2018 Vagabond Rokycany Býčí oko DC Plzeň Rokycany, Restaurace U Václava, Rokycany
16:00
25. Ne 27.5.2018 Chodov Slavoj Nýřany Chodov, restaurace Kulturní dům, Chodov
17:00
25. Ne 27.5.2018 Poster Guys OKO Plzeň Saint Tropez 22 Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
26. So 2.6.2018 Konec světa Hyršov RP Kavkaz Domažlice Hyršov,Restaurace U Džbánu, Hyršov
18:00
26. Ne 3.6.2018 Kvíčovická hospůdka Vagabond Rokycany Kvíčovice,Kvíčovická hospůdka, Holýšov
13:00
26. Ne 3.6.2018 Bunda Starý Klíčov Poster Guys OKO Plzeň Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
26. Ne 3.6.2018 Slavoj Nýřany Star aréna Holýšov Nýřany.restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
26. Ne 3.6.2018 Býčí oko DC Plzeň Chodov Plzeň , Hospůdka V Bendovce, Plzeň
17:00
26. Ne 3.6.2018 Saint Tropez 22 Plzeň Horažďovice Plzeň, Saint Tropez, Plzeň
17:00
26. Ne 3.6.2018 BON Nezvěstice - Plzeň Lupus Clan Černošín Plzeň,Restart 22, Plzeň
18:00

B - Chodsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 16.9.2017 Bistro Bar Všeruby 3 : 15 Sport Bar Kdyně Všeruby, Kulturní dům, Všeruby
17:00 Husník Jiří 13 : 30 Berka Roman
1. Ne 17.9.2017 Domažlický Andílci 12 : 6 Old Birds Holýšov Domažlice,Restaurace Kavkaz, Domažlice
13:00 Tauber Pavel 26 : 16 Husťak Milan
1. Ne 17.9.2017 Restaurace Sídliště Horšovský Týn 8 : 10 Kramolínský Vlčáci Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Hoiršovský Týn
15:00 Schwarz Robert 20 : 23 Brandejs Tomáš
1. Ne 17.9.2017 Skleník Domažlice 6 : 12 Bunda Starý Klíčov "B" Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00 Dlouhý Jiří 18 : 29 Sovek Jiří
1. Ne 17.9.2017 Krásná těla Klenčí p. Č. 6 : 12 Snipers Klatovy Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
16:00 Horna Petr 16 : 26 Brejcha Petr
2. So 23.9.2017 Kramolínský Vlčáci 13 : 5 Bistro Bar Všeruby Nový Kramolín,Obecní hospoda, Domažlice
16:00 Brandejs Tomáš 27 : 13 Husník Jiří
2. So 23.9.2017 Old Birds Holýšov 11 : 7 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00 Husťak Milan 23 : 16 Schwarz Robert
2. Ne 24.9.2017 Sport Bar Kdyně 16 : 2 Krásná těla Klenčí p. Č. Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
15:00 Berka Roman 33 : 10 Hojda Petr
2. Ne 24.9.2017 Skleník Domažlice 6 : 12 Domažlický Andílci Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00 Dlouhý Jiří 16 : 26 Tauber Pavel
2. Ne 24.9.2017 Bunda Starý Klíčov "B" 12 : 6 Snipers Klatovy Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00 Sovek Jiří 28 : 20 Brejcha Petr
3. So 7.10.2017 Bistro Bar Všeruby 4 : 14 Old Birds Holýšov Všeruby, Kulturní dům, Všeruby
17:00 Součková Soňa 12 : 30 Husťak Milan
3. Ne 8.10.2017 Domažlický Andílci 7 : 11 Bunda Starý Klíčov "B" Domažlice,Restaurace Kavkaz, Domažlice
13:00 Šťastný Karel 17 : 26 Sovek Jiří
3. Ne 8.10.2017 Restaurace Sídliště Horšovský Týn 8 : 10 Skleník Domažlice Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Hoiršovský Týn
15:00 Schwarz Robert 22 : 22 Dlouhý Jiří
3. Ne 8.10.2017 Snipers Klatovy 6 : 12 Sport Bar Kdyně Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00 Brejcha Petr 18 : 25 Berka Roman
3. Ne 8.10.2017 Krásná těla Klenčí p. Č. 7 : 11 Kramolínský Vlčáci Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
16:00 Hojda Petr 18 : 26 Brandejs Tomáš
4. So 14.10.2017 Kramolínský Vlčáci 10 : 8 Snipers Klatovy Nový Kramolín,Obecní hospoda, Domažlice
16:00 Brandejs Tomáš 24 : 21 Klapetek Karel
4. So 14.10.2017 Old Birds Holýšov 10 : 8 Krásná těla Klenčí p. Č. Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00 Husťak Milan 25 : 19 Hojda Petr
4. Ne 15.10.2017 Domažlický Andílci 9 : 10 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Domažlice,Restaurace Kavkaz, Domažlice
13:00 Tauber Pavel 24 : 23 Schwarz Robert
4. Ne 15.10.2017 Skleník Domažlice 14 : 4 Bistro Bar Všeruby Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00 Dlouhý Jiří 30 : 12 Husník Jiří
4. Ne 15.10.2017 Bunda Starý Klíčov "B" 10 : 9 Sport Bar Kdyně Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00 Sovek Jiří 23 : 22 Berka Roman
5. So 21.10.2017 Bistro Bar Všeruby 3 : 15 Domažlický Andílci Všeruby, Kulturní dům, Všeruby
17:00 Husník Jiří 11 : 32 Šťastný Karel
5. Ne 22.10.2017 Restaurace Sídliště Horšovský Týn 7 : 11 Bunda Starý Klíčov "B" Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Hoiršovský Týn
15:00 Schwarz Robert 16 : 26 Sovek Jiří
5. Ne 22.10.2017 Snipers Klatovy 11 : 7 Old Birds Holýšov Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00 Brejcha Petr 25 : 16 Husťak Milan
5. Ne 22.10.2017 Sport Bar Kdyně 7 : 11 Kramolínský Vlčáci Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
15:00 Berka Roman 16 : 25 Brandejs Tomáš
5. Ne 22.10.2017 Krásná těla Klenčí p. Č. 10 : 8 Skleník Domažlice Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
16:00 Hojda Petr 23 : 18 Dlouhý Jiří
6. So 4.11.2017 Old Birds Holýšov 6 : 12 Sport Bar Kdyně Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00 Husťak Milan 18 : 28 Berka Roman
6. Ne 5.11.2017 Domažlický Andílci 12 : 6 Krásná těla Klenčí p. Č. Domažlice,Restaurace Kavkaz, Domažlice
13:00 Tauber Pavel 26 : 16 Hojda Petr
6. Ne 5.11.2017 Restaurace Sídliště Horšovský Týn 12 : 6 Bistro Bar Všeruby Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Hoiršovský Týn
15:00 Schwarz Robert 26 : 16 Husník Jiří
6. Ne 5.11.2017 Skleník Domažlice 4 : 14 Snipers Klatovy Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00 Dlouhý Jiří 11 : 30 Brejcha Petr
6. Ne 5.11.2017 Bunda Starý Klíčov "B" 12 : 6 Kramolínský Vlčáci Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00 Sovek Jiří 27 : 15 Brandejs Tomáš
7. So 11.11.2017 Kramolínský Vlčáci 13 : 5 Old Birds Holýšov Nový Kramolín,Obecní hospoda, Domažlice
16:00 Brandejs Tomáš 28 : 12 Husťak Milan
7. So 11.11.2017 Bistro Bar Všeruby 4 : 14 Bunda Starý Klíčov "B" Všeruby, Kulturní dům, Všeruby
17:00 Husník Jiří 12 : 29 Sovek Jiří
7. Ne 12.11.2017 Snipers Klatovy 10 : 8 Domažlický Andílci Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00 Brejcha Petr 25 : 19 Tauber Pavel
7. Ne 12.11.2017 Sport Bar Kdyně 14 : 4 Skleník Domažlice Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
15:00 Berka Roman 32 : 14 Zeman Jiří
7. Ne 12.11.2017 Krásná těla Klenčí p. Č. 6 : 12 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
16:00 Hojda Petr 18 : 25 Schwarz Robert
8. So 18.11.2017 Bistro Bar Všeruby 6 : 12 Krásná těla Klenčí p. Č. Všeruby, Kulturní dům, Všeruby
17:00 Husník Jiří 17 : 25 Hojda Petr
8. Ne 19.11.2017 Domažlický Andílci 9 : 10 Sport Bar Kdyně Domažlice,Restaurace Kavkaz, Domažlice
13:00 Tauber Pavel 20 : 22 Berka Roman
8. Ne 19.11.2017 Restaurace Sídliště Horšovský Týn 10 : 9 Snipers Klatovy Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Hoiršovský Týn
15:00 Schwarz Robert 20 : 24 Brejcha Petr
8. Ne 19.11.2017 Skleník Domažlice 5 : 13 Kramolínský Vlčáci Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00 Dlouhý Jiří 15 : 29 Brandejs Tomáš
8. Ne 19.11.2017 Bunda Starý Klíčov "B" 11 : 7 Old Birds Holýšov Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00 Sovek Jiří 24 : 17 Husťak Milan
9. So 2.12.2017 Kramolínský Vlčáci 11 : 7 Domažlický Andílci Nový Kramolín,Obecní hospoda, Domažlice
16:00 Brandejs Tomáš 24 : 20 Tauber Pavel
9. Ne 3.12.2017 Snipers Klatovy 17 : 1 Bistro Bar Všeruby Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00 Brejcha Petr 34 : 10 Husník Bohuslav
9. Ne 3.12.2017 Sport Bar Kdyně 10 : 9 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
15:00 Berka Roman 25 : 23 Schwarz Robert
9. Ne 3.12.2017 Krásná těla Klenčí p. Č. 7 : 11 Bunda Starý Klíčov "B" Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
16:00 Hojda Petr 19 : 26 Sovek Jiří
9. Ne 3.12.2017 Old Birds Holýšov 15 : 3 Skleník Domažlice Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00 Husťak Milan 32 : 9 Nový Jiří
10. So 9.12.2017 Kramolínský Vlčáci 0 : 18 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Nový Kramolín,Obecní hospoda, Domažlice
16:00 0 : 36
10. Ne 10.12.2017 Snipers Klatovy 9 : 10 Krásná těla Klenčí p. Č. Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00 Brejcha Petr 22 : 22 Hojda Petr
10. Ne 10.12.2017 Bunda Starý Klíčov "B" 14 : 4 Skleník Domažlice Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00 Sovek Jiří 32 : 13 Zeman Jiří
11. So 16.12.2017 Bistro Bar Všeruby 5 : 13 Kramolínský Vlčáci Všeruby, Kulturní dům, Všeruby
17:00 Husník Jiří 14 : 29 Brandejs Tomáš
11. Ne 17.12.2017 Domažlický Andílci Skleník Domažlice Domažlice,Restaurace Kavkaz, Domažlice
13:00
11. Ne 17.12.2017 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Old Birds Holýšov Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Hoiršovský Týn
15:00
11. Ne 17.12.2017 Snipers Klatovy 8 : 10 Bunda Starý Klíčov "B" Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00 Brejcha Petr 21 : 27 Sovek Jiří
11. Ne 17.12.2017 Krásná těla Klenčí p. Č. 10 : 9 Sport Bar Kdyně Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
16:00 Hojda Petr 21 : 23 Berka Roman
12. So 6.1.2018 Kramolínský Vlčáci Krásná těla Klenčí p. Č. Nový Kramolín,Obecní hospoda, Domažlice
16:00
12. So 6.1.2018 Old Birds Holýšov Bistro Bar Všeruby Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
12. Ne 7.1.2018 Sport Bar Kdyně Snipers Klatovy Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
15:00
12. Ne 7.1.2018 Bunda Starý Klíčov "B" Domažlický Andílci Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
12. Ne 7.1.2018 Skleník Domažlice Restaurace Sídliště Horšovský Týn Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
13. So 13.1.2018 Bistro Bar Všeruby Skleník Domažlice Všeruby, Kulturní dům, Všeruby
17:00
13. Ne 14.1.2018 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Domažlický Andílci Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Hoiršovský Týn
15:00
13. Ne 14.1.2018 Snipers Klatovy Kramolínský Vlčáci Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00
13. Ne 14.1.2018 Sport Bar Kdyně Bunda Starý Klíčov "B" Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
15:00
13. Ne 14.1.2018 Krásná těla Klenčí p. Č. Old Birds Holýšov Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
16:00
10. Ne 21.1.2018 Sport Bar Kdyně Bistro Bar Všeruby Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
15:00
10. Ne 21.1.2018 Old Birds Holýšov 0 : 18 Domažlický Andílci Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00 0 : 36
14. So 27.1.2018 Kramolínský Vlčáci Sport Bar Kdyně Nový Kramolín,Obecní hospoda, Domažlice
16:00
14. So 27.1.2018 Old Birds Holýšov Snipers Klatovy Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
14. Ne 28.1.2018 Domažlický Andílci Bistro Bar Všeruby Domažlice,Restaurace Kavkaz, Domažlice
13:00
14. Ne 28.1.2018 Bunda Starý Klíčov "B" Restaurace Sídliště Horšovský Týn Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
14. Ne 28.1.2018 Skleník Domažlice Krásná těla Klenčí p. Č. Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
15. So 3.2.2018 Kramolínský Vlčáci Bunda Starý Klíčov "B" Nový Kramolín,Obecní hospoda, Domažlice
16:00
15. So 3.2.2018 Bistro Bar Všeruby Restaurace Sídliště Horšovský Týn Všeruby, Kulturní dům, Všeruby
17:00
15. Ne 4.2.2018 Snipers Klatovy Skleník Domažlice Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00
15. Ne 4.2.2018 Sport Bar Kdyně Old Birds Holýšov Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
15:00
15. Ne 4.2.2018 Krásná těla Klenčí p. Č. Domažlický Andílci Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
16:00
16. So 10.2.2018 Old Birds Holýšov Kramolínský Vlčáci Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
16. Ne 11.2.2018 Domažlický Andílci Snipers Klatovy Domažlice,Restaurace Kavkaz, Domažlice
13:00
16. Ne 11.2.2018 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Krásná těla Klenčí p. Č. Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Hoiršovský Týn
15:00
16. Ne 11.2.2018 Bunda Starý Klíčov "B" Bistro Bar Všeruby Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
16. Ne 11.2.2018 Skleník Domažlice Sport Bar Kdyně Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00
17. So 24.2.2018 Kramolínský Vlčáci Skleník Domažlice Nový Kramolín,Obecní hospoda, Domažlice
16:00
17. So 24.2.2018 Old Birds Holýšov Bunda Starý Klíčov "B" Holýšov,Restaurace Kulturní dům, Holýšov
17:00
17. Ne 25.2.2018 Sport Bar Kdyně Domažlický Andílci Sport Bar Kdyně No. 14, Kdyně
15:00
17. Ne 25.2.2018 Snipers Klatovy Restaurace Sídliště Horšovský Týn Klatovy, Restaurace Pod Hůrkou, Klatovy
15:00
17. Ne 25.2.2018 Krásná těla Klenčí p. Č. Bistro Bar Všeruby Klenčí p. Č. , Hotel Haltrava, Klenčí p. Č.
16:00
18. So 3.3.2018 Bistro Bar Všeruby Snipers Klatovy Všeruby, Kulturní dům, Všeruby
17:00
18. Ne 4.3.2018 Domažlický Andílci Kramolínský Vlčáci Domažlice,Restaurace Kavkaz, Domažlice
13:00
18. Ne 4.3.2018 Restaurace Sídliště Horšovský Týn Sport Bar Kdyně Horšovský Týn,rest. Na Sídlišti, Hoiršovský Týn
15:00
18. Ne 4.3.2018 Bunda Starý Klíčov "B" Krásná těla Klenčí p. Č. Starý Klíčov, rest. U Lip, Mrákov
16:00
18. Ne 4.3.2018 Skleník Domažlice Old Birds Holýšov Domažlice, Pivnice Skleník, Domažlice
16:00

B - Plzeňsko - východní divize
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 17.9.2017 Chřestýšovci Plzeň 14 : 4 Kameňák Plzeň Plzeň,Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00 Žížala Petr 29 : 13 Čech Michal
1. Ne 17.9.2017 Spartak Strašice "B" 9 : 10 VŠ Asfaltéři Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00 Horváth Martin 20 : 25 Valachovič Tomáš
1. Ne 17.9.2017 Ševci Green Power Plzeň 18 : 0 Darts club Holoubkov "B" U dvou Ševců, Plzeň
14:00 Tomášek Marcel 36 : 0
1. Ne 17.9.2017 Darts Club Holoubkov 17 : 1 VSB Bolevec Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00 Přibyl Václav 35 : 9 Kolář Petr
2. So 23.9.2017 VSB Bolevec 4 : 14 Chřestýšovci Plzeň Plzeň,Bistro Tachovská, Plzeň
16:00 Kolář Petr 14 : 31 Žížala Petr
2. Ne 24.9.2017 Spartak Strašice "B" 10 : 9 Ševci Green Power Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00 Horváth Martin 24 : 19 Tomášek Marcel
2. Ne 24.9.2017 VŠ Asfaltéři Plzeň 10 : 8 Kameňák Plzeň Plzeň,Restart 22, Plzeň
15:00 Valachovič Tomáš 22 : 21 Zelenka David
2. Ne 24.9.2017 Darts club Holoubkov "B" 5 : 13 Darts Club Holoubkov Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00 Dongres Jan 15 : 30 Přibyl Václav
3. Ne 8.10.2017 Chřestýšovci Plzeň 12 : 6 Darts club Holoubkov "B" Plzeň,Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00 Chromiak Vladimír 27 : 15 Imrišek Jan
3. Ne 8.10.2017 Darts Club Holoubkov 15 : 3 Spartak Strašice "B" Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00 Přibyl Václav 30 : 15 Horváth Martin
3. Ne 8.10.2017 VŠ Asfaltéři Plzeň 11 : 7 Ševci Green Power Plzeň Plzeň,Restart 22, Plzeň
15:00 Valachovič Tomáš 25 : 20 Tomášek Marcel
3. Ne 8.10.2017 Kameňák Plzeň 12 : 6 VSB Bolevec Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00 Zelenka David 26 : 17 Kolář Petr
4. Ne 15.10.2017 Spartak Strašice "B" 8 : 10 Chřestýšovci Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00 Horváth Martin 22 : 23 Chromiak Vladimír
4. Ne 15.10.2017 Ševci Green Power Plzeň 9 : 10 Darts Club Holoubkov U dvou Ševců, Plzeň
14:00 Tomášek Marcel 20 : 25 Přibyl Václav
4. Ne 15.10.2017 VŠ Asfaltéři Plzeň 10 : 9 VSB Bolevec Plzeň,Restart 22, Plzeň
15:00 Valachovič Tomáš 24 : 23 Kolář Petr
4. Ne 15.10.2017 Darts club Holoubkov "B" 7 : 11 Kameňák Plzeň Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00 Imrišek Jan 19 : 27 Zelenka David
5. So 21.10.2017 VSB Bolevec 11 : 7 Darts club Holoubkov "B" Plzeň,Bistro Tachovská, Plzeň
16:00 Kolář Petr 24 : 18 Imrišek Jan
5. Ne 22.10.2017 Chřestýšovci Plzeň 10 : 8 Ševci Green Power Plzeň Plzeň,Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00 Žížala Petr 26 : 21 Tomášek Marcel
5. Ne 22.10.2017 Darts Club Holoubkov 11 : 7 VŠ Asfaltéři Plzeň Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00 Přibyl Václav 27 : 18 Valachovič Tomáš
5. Ne 22.10.2017 Kameňák Plzeň 10 : 9 Spartak Strašice "B" Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00 Zelenka David 26 : 22 Horváth Martin
6. Ne 5.11.2017 Spartak Strašice "B" 12 : 6 VSB Bolevec Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00 Horváth Martin 26 : 19 Kolář Petr
6. Ne 5.11.2017 Ševci Green Power Plzeň 6 : 12 Kameňák Plzeň U dvou Ševců, Plzeň
14:00 Tomášek Marcel 17 : 26 Zelenka David
6. Ne 5.11.2017 VŠ Asfaltéři Plzeň 9 : 10 Darts club Holoubkov "B" Plzeň,Restart 22, Plzeň
15:00 Valachovič Tomáš 22 : 25 Imrišek Jan
6. Ne 5.11.2017 Darts Club Holoubkov 11 : 7 Chřestýšovci Plzeň Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00 Přibyl Václav 25 : 20 Žížala Petr
7. So 11.11.2017 VSB Bolevec 7 : 11 Ševci Green Power Plzeň Plzeň,Bistro Tachovská, Plzeň
16:00 Kolář Petr 19 : 23 Blinkal Oldřich
7. Ne 12.11.2017 Chřestýšovci Plzeň 11 : 7 VŠ Asfaltéři Plzeň Plzeň,Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00 Žížala Petr 23 : 20 Valachovič Tomáš
7. Ne 12.11.2017 Darts club Holoubkov "B" 12 : 6 Spartak Strašice "B" Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00 Imrišek Jan 27 : 15 Horváth Martin
7. Ne 12.11.2017 Kameňák Plzeň 5 : 13 Darts Club Holoubkov Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00 Pech Tomáš 18 : 28 Fürst Václav
8. So 18.11.2017 VSB Bolevec 6 : 12 Darts Club Holoubkov Plzeň,Bistro Tachovská, Plzeň
16:00 Kolář Petr 20 : 26 Přibyl Václav
8. Ne 19.11.2017 Darts club Holoubkov "B" 8 : 10 Ševci Green Power Plzeň Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00 Imrišek Jan 20 : 25 Tomášek Marcel
8. Ne 19.11.2017 VŠ Asfaltéři Plzeň 11 : 7 Spartak Strašice "B" Plzeň,Restart 22, Plzeň
15:00 Valachovič Tomáš 25 : 18 Krákora Tomáš
8. Ne 19.11.2017 Kameňák Plzeň 13 : 5 Chřestýšovci Plzeň Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00 Zelenka David 27 : 14 Pajer Petr
9. Ne 3.12.2017 Chřestýšovci Plzeň 10 : 8 VSB Bolevec Plzeň,Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00 Pajer Petr 22 : 24 Kolář Petr
9. Ne 3.12.2017 Ševci Green Power Plzeň 10 : 8 Spartak Strašice "B" U dvou Ševců, Plzeň
14:00 Tomášek Marcel 21 : 19 Huttr Šimon
9. Ne 3.12.2017 Darts Club Holoubkov 15 : 3 Darts club Holoubkov "B" Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00 Přibyl Václav 30 : 10 Imrišek Jan
9. Ne 3.12.2017 Kameňák Plzeň 9 : 10 VŠ Asfaltéři Plzeň Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00 Zelenka David 19 : 23 Valachovič Tomáš
10. So 9.12.2017 VSB Bolevec 2 : 16 Kameňák Plzeň Plzeň,Bistro Tachovská, Plzeň
16:00 Kolář Petr 12 : 33 Zelenka David
10. Ne 10.12.2017 Spartak Strašice "B" 10 : 9 Darts Club Holoubkov Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00 Titl Darek 23 : 23 Přibyl Václav
10. Ne 10.12.2017 Ševci Green Power Plzeň 8 : 10 VŠ Asfaltéři Plzeň U dvou Ševců, Plzeň
14:00 Tomášek Marcel 21 : 23 Valachovič Tomáš
10. Ne 10.12.2017 Darts club Holoubkov "B" 5 : 13 Chřestýšovci Plzeň Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00 Imrišek Jan 15 : 28 Žížala Petr
11. So 16.12.2017 VSB Bolevec 7 : 11 VŠ Asfaltéři Plzeň Plzeň,Bistro Tachovská, Plzeň
16:00 Kolář Petr 20 : 25 Valachovič Tomáš
11. Ne 17.12.2017 Chřestýšovci Plzeň Spartak Strašice "B" Plzeň,Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00
11. Ne 17.12.2017 Kameňák Plzeň Darts club Holoubkov "B" Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00
12. Ne 7.1.2018 Spartak Strašice "B" Kameňák Plzeň Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00
12. Ne 7.1.2018 Ševci Green Power Plzeň Chřestýšovci Plzeň U dvou Ševců, Plzeň
14:00
12. Ne 7.1.2018 Darts club Holoubkov "B" VSB Bolevec Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
12. Ne 7.1.2018 VŠ Asfaltéři Plzeň Darts Club Holoubkov Plzeň,Restart 22, Plzeň
15:00
13. So 13.1.2018 VSB Bolevec Spartak Strašice "B" Plzeň,Bistro Tachovská, Plzeň
16:00
13. Ne 14.1.2018 Chřestýšovci Plzeň Darts Club Holoubkov Plzeň,Restaurace "U Chřestýše", Plzeň
13:00
13. Ne 14.1.2018 Darts club Holoubkov "B" VŠ Asfaltéři Plzeň Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
13. Ne 14.1.2018 Kameňák Plzeň Ševci Green Power Plzeň Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
17:00
11. Ne 21.1.2018 Darts Club Holoubkov Ševci Green Power Plzeň Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
14. Ne 28.1.2018 Spartak Strašice "B" Darts club Holoubkov "B" Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
13:00
14. Ne 28.1.2018 Ševci Green Power Plzeň VSB Bolevec U dvou Ševců, Plzeň
14:00
14. Ne 28.1.2018 Darts Club Holoubkov Kameňák Plzeň Holoubkov,Bar "U Jankováka", Holoubkov
15:00
14. Ne 28.1.2018 VŠ Asfaltéři Plzeň Chřestýšovci Plzeň Plzeň,Restart 22, Plzeň
15:00

B - Plzeňsko - západní divize
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 16.9.2017 Běsnící komáři Lužany 11 : 7 HEGEŠ 01 Plzeň Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
14:00 Hasák Miroslav 26 : 22 Šebesta Karel
1. Ne 17.9.2017 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice 13 : 5 Slavoj Nýřany "B" Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Ekstein Luděk 30 : 14 Brož Zdeněk
1. Ne 17.9.2017 Úlet Křimice 12 : 6 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00 Fleišman Zdeněk 27 : 15 Kokoška Petr
1. Ne 17.9.2017 West Club Litice 11 : 7 Poster Guys OKO Plzeň "B" Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00 Strejc František 26 : 19 Houška Jan
2. So 23.9.2017 Slavoj Nýřany "B" 8 : 10 West Club Litice Nýřany.restaurace Lazarka, Nýřany
17:00 Brož Zdeněk 19 : 25 Strejc František
2. Ne 24.9.2017 Úlet Křimice 15 : 3 Běsnící komáři Lužany Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00 Fleišman Zdeněk 32 : 10 Hasák Miroslav
2. Ne 24.9.2017 HEGEŠ 01 Plzeň 10 : 8 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00 Šebesta Karel 20 : 23 Ekstein Luděk
2. Ne 24.9.2017 BSOD 334 01 "Y" Přeštice 4 : 14 Poster Guys OKO Plzeň "B" Přeštice,Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00 Kokoška Petr 17 : 31 Houška Jan
3. So 7.10.2017 Běsnící komáři Lužany 11 : 7 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
15:00 Hasák Miroslav 24 : 21 Kokoška Petr
3. So 7.10.2017 Poster Guys OKO Plzeň "B" 12 : 6 Slavoj Nýřany "B" Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00 Houška Jan 28 : 16 Brož Zdeněk
3. Ne 8.10.2017 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice 7 : 11 Úlet Křimice Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Ekstein Luděk 22 : 25 Fleišman Zdeněk
3. Ne 8.10.2017 West Club Litice 11 : 7 HEGEŠ 01 Plzeň Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00 Strejc František 26 : 21 Šebesta Karel
4. So 14.10.2017 Běsnící komáři Lužany 8 : 10 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
15:00 Hasák Miroslav 20 : 20 Ekstein Luděk
4. Ne 15.10.2017 Úlet Křimice 15 : 3 West Club Litice Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00 Fleišman Zdeněk 33 : 10 Strejc František
4. Ne 15.10.2017 HEGEŠ 01 Plzeň 9 : 10 Poster Guys OKO Plzeň "B" Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00 Šebesta Karel 24 : 23 Houška Jan
4. Ne 15.10.2017 BSOD 334 01 "Y" Přeštice 12 : 6 Slavoj Nýřany "B" Přeštice,Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00 Kokoška Petr 26 : 15 Brož Zdeněk
5. So 21.10.2017 Slavoj Nýřany "B" 11 : 7 HEGEŠ 01 Plzeň Nýřany.restaurace Lazarka, Nýřany
17:00 Brož Zdeněk 25 : 23 Šebesta Karel
5. So 21.10.2017 Poster Guys OKO Plzeň "B" 7 : 11 Úlet Křimice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00 Houška Jan 19 : 27 Fleišman Zdeněk
5. Ne 22.10.2017 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice 8 : 10 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Ekstein Luděk 23 : 22 Kokoška Petr
5. Ne 22.10.2017 West Club Litice 11 : 7 Běsnící komáři Lužany Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00 Strejc František 27 : 20 Hasák Miroslav
6. So 4.11.2017 Běsnící komáři Lužany 8 : 10 Poster Guys OKO Plzeň "B" Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
15:00 Hasák Miroslav 18 : 25 Houška Jan
6. Ne 5.11.2017 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice 7 : 11 West Club Litice Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Ekstein Luděk 21 : 26 Strejc František
6. Ne 5.11.2017 Úlet Křimice 13 : 5 Slavoj Nýřany "B" Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00 Fleišman Zdeněk 28 : 14 Brož Zdeněk
6. Ne 5.11.2017 BSOD 334 01 "Y" Přeštice 10 : 9 HEGEŠ 01 Plzeň Přeštice,Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00 Kokoška Petr 22 : 21 Šebesta Karel
7. So 11.11.2017 Běsnící komáři Lužany 13 : 5 Slavoj Nýřany "B" Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
15:00 Hasák Miroslav 30 : 16 Brož Zdeněk
7. So 11.11.2017 Poster Guys OKO Plzeň "B" 13 : 5 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00 Houška Jan 29 : 14 Ekstein Luděk
7. Ne 12.11.2017 West Club Litice 7 : 11 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00 Strejc František 19 : 25 Kokoška Petr
7. Ne 12.11.2017 HEGEŠ 01 Plzeň 6 : 12 Úlet Křimice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00 Šebesta Karel 17 : 28 Fleišman Zdeněk
8. So 18.11.2017 Slavoj Nýřany "B" 6 : 12 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Nýřany.restaurace Lazarka, Nýřany
17:00 Brož Zdeněk 16 : 26 Ekstein Luděk
8. So 18.11.2017 Poster Guys OKO Plzeň "B" 11 : 7 West Club Litice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00 Houška Jan 26 : 19 Strejc František
8. Ne 19.11.2017 BSOD 334 01 "Y" Přeštice 12 : 6 Úlet Křimice Přeštice,Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00 Kokoška Petr 25 : 18 Fleišman Zdeněk
8. Ne 19.11.2017 HEGEŠ 01 Plzeň 10 : 8 Běsnící komáři Lužany Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00 Šebesta Karel 24 : 20 Hasák Miroslav
9. So 2.12.2017 Běsnící komáři Lužany 5 : 13 Úlet Křimice Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
15:00 Hasák Miroslav 14 : 28 Fleišman Zdeněk
9. So 2.12.2017 Poster Guys OKO Plzeň "B" 7 : 11 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00 Houška Jan 19 : 26 Kokoška Petr
9. Ne 3.12.2017 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice 13 : 5 HEGEŠ 01 Plzeň Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Ekstein Luděk 30 : 16 Šebesta Karel
9. Ne 3.12.2017 West Club Litice 11 : 7 Slavoj Nýřany "B" Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00 Strejc František 27 : 17 Šeffl Zdeněk
10. So 9.12.2017 Slavoj Nýřany "B" 10 : 8 Poster Guys OKO Plzeň "B" Nýřany.restaurace Lazarka, Nýřany
17:00 Brož Zdeněk 24 : 22 Houška Jan
10. Ne 10.12.2017 Úlet Křimice 10 : 8 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00 Fleišman Zdeněk 25 : 20 Ekstein Luděk
10. Ne 10.12.2017 BSOD 334 01 "Y" Přeštice 10 : 8 Běsnící komáři Lužany Přeštice,Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00 Kokoška Petr 23 : 22 Hasák Miroslav
10. Ne 10.12.2017 HEGEŠ 01 Plzeň 10 : 9 West Club Litice Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00 Šebesta Karel 23 : 20 Strejc František
11. So 16.12.2017 Slavoj Nýřany "B" 7 : 11 BSOD 334 01 "Y" Přeštice Nýřany.restaurace Lazarka, Nýřany
17:00 Brož Zdeněk 20 : 24 Kokoška Petr
11. So 16.12.2017 Poster Guys OKO Plzeň "B" 12 : 6 HEGEŠ 01 Plzeň Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00 Houška Jan 26 : 16 Šebesta Karel
11. Ne 17.12.2017 AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice 13 : 5 Běsnící komáři Lužany Sokolovna Vejprnice, Vejprnice
15:00 Ekstein Luděk 27 : 15 Hasák Miroslav
11. Ne 17.12.2017 West Club Litice 10 : 8 Úlet Křimice Litice, Klubovna v areálu hřiště, Plzeň
16:00 Strejc František 25 : 19 Fleišman Zdeněk
12. So 6.1.2018 Běsnící komáři Lužany West Club Litice Lužany, Hostinec Lužany, Lužany
15:00
12. Ne 7.1.2018 Úlet Křimice Poster Guys OKO Plzeň "B" Sokolovna Křimice, Plzeň
16:00
12. Ne 7.1.2018 BSOD 334 01 "Y" Přeštice AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice Přeštice,Hostinec U zlaté husy, Přeštice
17:00
12. Ne 7.1.2018 HEGEŠ 01 Plzeň Slavoj Nýřany "B" Plzeň, Klub OKO, Plzeň
17:00
13. So 13.1.2018 Slavoj Nýřany "B" Úlet Křimice Nýřany.restaurace Lazarka, Nýřany
17:00
13. So 13.1.2018 Poster Guys OKO Plzeň "B" Běsnící komáři Lužany Plzeň, Klub OKO, Plzeň
18:00
13. Ne